Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 21 λεπτά , Angot είπε:

      με 2,4 να σπάσουν τα νερά; και γω 2,4 εχω αλλά δεν μπυ τα είπε τόσο τραβηγμένα!   α και συ δηλαδή το χειροκρότημα , κατάλαβα! 

      Είναι δύο τα μωρά καλέ ! Το λέω για να μην ανχωθουν Κ άλλες κοπέλες . Στα δίδυμα σχεδόν καμία δεν μπαίνει στο μήνα της .

Koula - mares


kale

Recommended Posts

Ανιτάκι καλό ταξίδι!!!

Δημητρούλα εχασα σε 1 εβδομάδα 1.100 αλλα η ζυγαρια κολλησε τώρα...:( καμια αλλαγή...Λέει βεβαια για τη διαιατα μας στο ιντερνετ:

Τα πλεονεκτήματα: Θεωρείται καλή για τους καρδιοπαθείς και τους διαβητικούς. Σε γενικές γραμμές, είναι ασφαλής. Τα τρόφιμα που προτείνει συνιστούν μια υγιεινή διατροφή, καθώς είναι πλούσια σε φυτικές ίνες και θρεπτικά συστατικά απαραίτητα για τον οργανισμό.

Τα μειονεκτήματα: O περιορισμός συνηθισμένων τροφών, όπως τα ζυμαρικά και οι πατάτες, καθιστά σχεδόν ανέφικτη την εφαρμογή της για μεγάλο χρονικό διάστημα. Δεν συμφωνούν όλα τα επιστημονικά δεδομένα ότι οδηγεί σε απώλεια βάρους αποτελεσματικότερα από ό,τι ένα διαιτολόγιο με τροφές υψηλού Γ.Δ.

Θα χάσω βάρος; Αν την ακολουθήσετε πιστά, θα αδυνατίσετε. H απώλεια βάρους που υπόσχεται δεν ξεπερνά το ένα κιλό την εβδομάδα.

Αρα ειναι αναμενομενο το 1 κιλο τη βδομάδα...Απλά ελπίζω να χάσω ακόμα 1 αυτη τη βδομάδα...


[sIGPIC][/sIGPIC]

Τελικά....Τα πιο ωραία πράγματα έρχονται εκεί που δεν τα περιμένεις και γίνονται τα θαύματα όταν πάψεις να επιμένεις ???

connie_24.gif

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

ΤΙ ΚΑΝΕΙΣ ΛΕΤΑΚΙ ΜΟΥ..??????????

ΚΑΙ ΓΥΜΝΑΣΤΙΚΗ ΚΑΙ ΔΙΑΙΤΑ..???????

ΖΗΛΕΥΩΩΩΩΩΩΩΩΩ.....ΕΓΩ ΕΙΜΑΙ ΕΝΑ ΓΙΟΥΒΑΡΕΛΑΚΙ ΓΑΜΩΤΟ...!!!!!!!!!!!!

Γυμναστική τώρα ξεκινησα...κατσε να δω πόσο θα την κρατήσω :rolleyes::rolleyes::rolleyes:

Με τη δίαιτα δεν εχασα πολλά..αλλα τελικα με αυτη χανεις λίγα και σταθερα..

γιατι ειδα και αλλες διαιτες που χάνεις πολλά αλλα τα ξαναπαίρνεις λόγω της στέρησης..

Δεν πειράζει Ανιτάκι, την υγεια σου να χεις! Ο καθενας ειναι ομορφος γι αυτο που ειναι! ;););) Με το καλό η υστεροσκόπηση. Μακάρι να βρείτε μια άκρη...


[sIGPIC][/sIGPIC]

Τελικά....Τα πιο ωραία πράγματα έρχονται εκεί που δεν τα περιμένεις και γίνονται τα θαύματα όταν πάψεις να επιμένεις ???

connie_24.gif

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κοριτσάκια μου...

Σήμερα δεν θα έχω και πάρα πολύ χρόνο...θα κάτσω δια μέρες σπίτι γιατί έχω τον αμάζευτω που λένε και πρέπει οπωσδήποτε να κάνω καμιά δουλειά.

Θα τα πούμε προς το απόγευμα.

Leuta και εγώ έχω κολήσει με την δίαιτα και συγχαρητήρια για την ομάδα σας.

Ανίτα καλό ταξίδι.

Φιλούθκια σε όλες.


as1cMaf0g410000MDdkanwxMTQ1N2p8T3VyIGJpcmQgaXMg.gifgQt7p2.png

I81rp3.png

Link to comment
Share on other sites

Γυμναστική τώρα ξεκινησα...κατσε να δω πόσο θα την κρατήσω :rolleyes::rolleyes::rolleyes:

Με τη δίαιτα δεν εχασα πολλά..αλλα τελικα με αυτη χανεις λίγα και σταθερα..

γιατι ειδα και αλλες διαιτες που χάνεις πολλά αλλα τα ξαναπαίρνεις λόγω της στέρησης..

Δεν πειράζει Ανιτάκι, την υγεια σου να χεις! Ο καθενας ειναι ομορφος γι αυτο που ειναι! ;););) Με το καλό η υστεροσκόπηση. Μακάρι να βρείτε μια άκρη...

ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ ΚΑΜΑΡΙ ΜΟΥ..!!!!!!!!

ΜΑΚΑΡΙ ΟΛΕΣ ΝΑ ΒΡΟΥΜΕ ΜΙΑ ΑΚΡΗ ΚΑΙ ΝΑ ΓΙΝΟΥΜΕ ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ (ΕΙΤΕ ΜΕ ΦΥΣΙΚΟ ΤΡΟΠΟ.....ΕΙΤΕ ΜΕ ΒΟΗΘΕΙΑ..!!!!!)

ΕΣΥ ΤΗΝ ΕΚΑΝΕΣ ΤΗΝ ΑΜΗ..????


name-graphics-anita-633978.gif

ΟΤΙ ΔΕ ΜΕ ΣΚΟΤΩΝΕΙ.....ΜΕ ΔΥΝΑΜΩΝΕΙ..!!!

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κοριτσάκια μου...

Σήμερα δεν θα έχω και πάρα πολύ χρόνο...θα κάτσω δια μέρες σπίτι γιατί έχω τον αμάζευτω που λένε και πρέπει οπωσδήποτε να κάνω καμιά δουλειά.

Θα τα πούμε προς το απόγευμα.

Leuta και εγώ έχω κολήσει με την δίαιτα και συγχαρητήρια για την ομάδα σας.

Ανίτα καλό ταξίδι.

Φιλούθκια σε όλες.

ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΜΟΥ...!!!!!!!!!!

ΚΑΛΑ...ΚΑΘΑΡΙΣΜΑΤΑ ΜΙΚΡΗ ΜΟΥ....!!!!!!!!!!!!!!


name-graphics-anita-633978.gif

ΟΤΙ ΔΕ ΜΕ ΣΚΟΤΩΝΕΙ.....ΜΕ ΔΥΝΑΜΩΝΕΙ..!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Διαφημίσεις


ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ ΚΑΜΑΡΙ ΜΟΥ..!!!!!!!!

ΜΑΚΑΡΙ ΟΛΕΣ ΝΑ ΒΡΟΥΜΕ ΜΙΑ ΑΚΡΗ ΚΑΙ ΝΑ ΓΙΝΟΥΜΕ ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ (ΕΙΤΕ ΜΕ ΦΥΣΙΚΟ ΤΡΟΠΟ.....ΕΙΤΕ ΜΕ ΒΟΗΘΕΙΑ..!!!!!)

ΕΣΥ ΤΗΝ ΕΚΑΝΕΣ ΤΗΝ ΑΜΗ..????

Την έκανα.. Την αλλη Τετάρτ θα την πάρω και θα την πάω στην εξωσωματικο που έκλεισα ραντεβού για να δούμε πώς θα συνεχίσουμε...:cool:


[sIGPIC][/sIGPIC]

Τελικά....Τα πιο ωραία πράγματα έρχονται εκεί που δεν τα περιμένεις και γίνονται τα θαύματα όταν πάψεις να επιμένεις ???

connie_24.gif

Link to comment
Share on other sites

Kalhmera koritsakia mou !!!!!

Piga kai simera gia iperixo, 2 agoulakia exoume.

To ena einai 20mm kai to alo 17mm. To vradi stis 11 pregnyl kai tin Paraskevi to proi wolipsia ... Elpizo na min spasoun mexri tote ...

Ante na doume ti tha gini !!!!!

Filakia se oles !!!!!

Καλή επιτυχία κορίτσι μου!

Καταλαβαίνω το άγχος σου μην σπάσουν....αλλά νομίζω η pregnyl ειναι ασφαλής..Θα κάνεις την ωοληψια χωρίς μέθη ε? Αντε να μου πεις και μένα να ξέρω..;)


[sIGPIC][/sIGPIC]

Τελικά....Τα πιο ωραία πράγματα έρχονται εκεί που δεν τα περιμένεις και γίνονται τα θαύματα όταν πάψεις να επιμένεις ???

connie_24.gif

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...