Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 13 ώρες πρίν, Katiamaxiking είπε:

      Να πω ότι δεν σε καταλαβαίνω; Σε καταλαβαίνω… παρε το χρόνο σου να ανακτήσεις δυνάμεις και ελπίδα! Εγω εκανα υστεροσκοπηση και βρέθηκε ήπια φλεγμονή και κατά τη φάση της διέγερσης (μακρύ πρωτόκολλο) πήρα ένα κοκτέιλ αντιβιώσεων για ένα μήνα. Σου πρότεινε κάποιο πρωτόκολλο; 
       

      Καλημέρα!!! Όχι δεν μιλήσαμε για τπτ άλλο...με το που είδε τις προηγούμενες προσπάθειες Μ είπε μόνο αυτό... υπάρχει περίπτωση να γίνει ζημιά με τη λαμπαροσκοπιση; Αυτό μόνο φοβάμαι μήπως πειράξουμε κάτι που δεν πρέπει....κ μετα από το χειρουργείο πως είναι η περίοδος μας; Κανονική; Η θέλει χρόνο να επανελθει;

      13 ώρες πρίν, Fay_ είπε:

      Το ανέβασα κορίτσια. Clear blue έκανα τελικά! Νομίζω θετικό άχνη γραμμή βέβαια! Τι λέτε; Είχα κατουρήσει πριν μισή ώρα να το πω κ αυτό.. θα κάνω κ άλλο το πρωί 

      Συγχαρητήρια!!!! Εύχομαι να πάνε όλα τέλεια 💗

      • Μου αρέσει 1

EASY LIVING {Ειρήνη}


Ειρήνη

Recommended Posts

Σ'ευχαριστω πολυ Χρυσα μου!Και εγω το ευχομαι να τα καταφερουμε γιατι αυτη που εχουμε τωρα δεν την χωνευω με τιποτα...βεβαια λεμε δοξα τω Θεο που εχουμε ενα κεραμυδι πανω απο το κεφαλι μας!

Εχεις απολυτο δικιο ειναι τι ταιριαζει στον καθενα!

Χαιρομαι που σας αρεσει!;)

μαμα κωνσταντινου και μενα μου αρεσε πολυ η κουζινα που εβαλες

εγω σκεφτομαι να κανω το σαλονι σε μαυρο χρυσο και ετσι σκεφτηκα να κανω τη κουζινα στα χρωματα τις πρωτης που εβαλα


nMaNp2.png

yOE0p2.png?aOUQWlor

HE2yp3.png?8NnbFruI

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 53,7k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Ειρήνη

    10846

  • YOTOU

    4856

  • χρυσα81

    3863

  • mamavasia

    3157

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Κωνσταντινομαμα μ'αρεσει η κουζινα απο τον αλφα.αλλα και αυτες που εβαλε η Χαρα ειδικα η πρωτη μ'αρεσει παρα πολυ..μακαρι να μπορεσετε να την φτιαξετε..

Βασια ωραια που θα πανε οι μικρες αυτοαμυνα..και εγω κοιταγα στον δημο μας για την μεγαλη τι εχει..


vSYvp3.png

6HIKp3.png

Link to comment
Share on other sites

Κορούλες καλησπέρα.

Πήγα για δουλίτσα {ένα πεντικιούρ} και στην επιστροφή μ' "έπιασε"! :tongue:

Πήγα σούπερ μάρκετ, ψώνισα, επέστρεψα σπίτι, έφτιαξα μωσαϊκό με τη συνταγή της Βάσιας μας

DSC01349_zps7d7bc3c5.jpg

... είναι ήδη στην κατάψυξη, έβαλα σπανακόπιτα που μόλις ετοιμάστηκε και τρώει το φιογκάκι και σε λίγο θα φάμε και μεις.., τακτοποίησα τα πράγματα από το σούπερ μάρκετ, έπλυνα όλα τα πιατικά μας, έκανα μπανάκι και πίλιγκ σώματος και τώρα..θα χαλαρώσωωωωωωωω!!! ;);)


777885dugw57gt25.gif

Link to comment
Share on other sites

Α μίλησα και με τη δασκάλα για το αυριανό, πρώτο μου μάθημα!

Θα είναι 2 φορές τελικά την εβδομάδα (!!!!), Τετάρτη 5 παρά 10 και Σάββατο στις 13.30! Οπότε τουλάχιστον θα πηγαίνω το λιγότερο 1 φορά, αν και θα προσπαθώ να πηγαίνω και τις 2 και στις φάσεις που δεν θα μπορώ θα κάνω ακόμα 1 μέρα γυμναστική στο σπίτι, σε ώρες που με βολεύουν!

Το χω πολύ κέφι!!!!:P:p


777885dugw57gt25.gif

Link to comment
Share on other sites

Κοριτσακια μου θελω για κατι την γνωμη σας!

το καλοκαιρι λεμε να ανακαινισουμε την κουζινα μας,βεβαια αυτες τις εποχες για τιποτα δεν μπορεις να προγραμματισεις και να εισαι σιγουρος:?

Εχω μπει λοιπον στην διαδικασια να κοιταω σχεδια κλπ και εχω φαει κολλημα με μια συγκεκριμενη ασπρα-ζαχαρι ντουλαπια με καφε παγκο,σαν αυτη που εχει στην εκπομπη "τι θα φαμε σημερα μαμα" ,πως σας φαινεται???

Πειτε μου γνωμες!!!!

α!και αντι για πλακακι να βαλω πετρα!τι λετε?

Μακάρι να σας βγει, όπως τα προγραμματίζετε κοριτσάκι μου!!

Η κουζίνα αυτής της εκπομπής, μου αρέσει ΠΟΛΥ! ;)


777885dugw57gt25.gif

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλά δεν παίζεστε!!! Μέχρι να σας διαβάσω έχετε γράψει πάλι σελίιιιιιιδες!!!

Ξενυχτισμένη κι εγώ, πάλι δόντια μάλλον η μικρή και η μεγάλη, σαν της Αρετής, εγώ τη βάζω στο κρεβάτι της κι αυτή τρυπώνει στο δικό μας χαράματα, χωρίς να την καταλάβω...Μόλις μας ξεσκεπάσει (είναι και θερμόαιμη), τότε την παίρνω πρέφα..

Περαστικά στα αρρωστούλια μικράκια...

Εμένα σήμερα μπήκε ο ανηψούλης μου νοσοκομείο, βρογχιολίτιδα. Κι η αδερφούλα του άρρωστη με πυρετό μέρες. Η μαμά τους επίσης και οι γονείς της, γιαγιά της το ίδιο.Όλοι οικογενειακώς πυρετό και μύξες, ο αδερφός μου την γλύτωσε προς το παρόν... Άρχισε κι η μάνα μου με μπούκωμα σήμερα... Ελπίζω να μην έρθει και σε μας η ίωση πάλι....

Περαστικά τους βρε Βικ μου....! :?


777885dugw57gt25.gif

Link to comment
Share on other sites

Α μίλησα και με τη δασκάλα για το αυριανό, πρώτο μου μάθημα!

Θα είναι 2 φορές τελικά την εβδομάδα (!!!!), Τετάρτη 5 παρά 10 και Σάββατο στις 13.30! Οπότε τουλάχιστον θα πηγαίνω το λιγότερο 1 φορά, αν και θα προσπαθώ να πηγαίνω και τις 2 και στις φάσεις που δεν θα μπορώ θα κάνω ακόμα 1 μέρα γυμναστική στο σπίτι, σε ώρες που με βολεύουν!

Το χω πολύ κέφι!!!!:P:p

Mε το καλο να ξεκινησεις,και το κεφι σου θα ανεβει και καλό στο σωμα σου θα κάνεις!

Μπραβο Ειρηνη μου,μπραβο!!!!:):):)


eTeNp3.pngeTeNp3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


ΠΡΟΣ ΤΗ ΜΑΝΑ ΜΑΣ

ερχομαι επισκεψη κακουργα μολις τελειωσα τη γυμναστικη και μπηκα να δω τι κανετε λυπησουμε το καημενο που εχω τα υλικα και ολο το αποφευγω γιατι μου το κανεις δε με λυπασαι καθομουυυυυυυυυυ!!!!

ετοιμο το φαγακι μας παω να φαω και να φτιαξω και γω τα πραγματα απο το σουπερ που εφερε ο συζυξ αν δε ξαναμπω καλο βραδυ σε ολες


nMaNp2.png

yOE0p2.png?aOUQWlor

HE2yp3.png?8NnbFruI

Link to comment
Share on other sites

Mε το καλο να ξεκινησεις,και το κεφι σου θα ανεβει και καλό στο σωμα σου θα κάνεις!

Μπραβο Ειρηνη μου,μπραβο!!!!:):):)

Ευχαριστώ Χρύσα μου!

Μακάρι να ήσουν κοντά να ερχόσουν και συ!

Θα σας πω αύριο εντυπωσεις!


777885dugw57gt25.gif

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...