Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 6 λεπτά , LeneL είπε:

      Τίποτα απολύτως.. όλα είναι με εισοδηματικά κριτήρια. Φαντάσου της γέννας, που είναι στα 40.000 έχει από τα πιο υψηλά κριτήρια, στα αλλά τα ποσά είναι ακόμα χαμηλότερα.

      Να πεις στον καπετάνιο ότι σου χρωστάει ένα ΠΟΛΥ καλό δώρο!

      κάτσε γιατί θα τρελαθώ δεν δικαιούμαστε ούτε το 2 μηνο κύησης και το 3μηνο λοχείας ; ούτε το 9μηνο μετά; εξαλλη θα γίνω , δεν μπορεί !αυτα είναι με τα ένσημα οχι με το εισόδημα 

Cafe μανούλες Ιανουαρίου 2011


CoffeeBreak

Recommended Posts

Αννετ μου καλα που μου ειπες κ για το στικακι. Αν και αλλαξα γνωμη για την ψηφ.κορνιζα...λεω να την παρω δωρο για τον αντρα μου και να ρωτησω στην εταιρια του αν γινεται να του την στειλω (επειδη ειναι και ευθραυστη)..να μας εχει πανω στο γραφειο του και να καμαρωνει τον γιο του.

Τι ωραια που ξαπλωνεις με το αγγελουδι σου. Εγω και να'θελα δεν μπορω γιατι ακομα του εχουμε το λικνο..αλλα ετσι οπως παμε σε λιγο καιρο δεν θα χωραμε καθολου εκει :tongue:.. αφου ειμαστε 9 κιλα και 71 εκ. (1 μηνα πριν δλδ που πηγαμε στην παιδιατρο)


«Η γλώσσα της καρδιάς δεν έχει ανάγκη από λέξεις για να εκφραστεί. Είναι γραμμένη στα μάτια.»

(Αλφόνς Λαμαρτίν)

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 8,5k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Posted Images

Γεια χαρα! :-)Ειμαι χαρουμενη:-D,ηρθε η κορη μου απο την κα ασκηνωση! Μεγαλωσε μεσα σε 17 μερες που ειχα να τη δω!ΑΝΝΑ μου ευχαριστω για την ιδεα για το νερο,θα το προσπαθησω!οσο για το δαγκωμα της θηλης του μπιμπερο και την τερηδονα το εχω κατα νου αλλα ειναι αν αφηνεις το μωρο να δαγκωνει για πολυ ωρα,η αν πινει χυμους και το κραταει το μπιμπερο πολυ ωρα στο στομα. Σημερα του εδωσα και παλι με το κουταλι:-/,τζαναμπετικο παιδι...τι να κανουμε...ΜΑΡΟΥΣΚΑΚΙ,γνωριζουμε οτι δεν ενδεικνυται η περπατουρα,ειδικα λεει στα αγορακια...τα ιδια μου λεγανε και στον Παυλο ο οποιος μεχρι να χρονισει ηταν το παιδι κλαμα αλλα τρελαινοταν για την περπατουρα και καθοταν μονο εκει. Για να την βγαλω καθαρη λοιπον τον αφηνα για κανενα 15λεπτο που λεει και η Μαρια. Μια χαρα περπατησε στους 10 μηνες και μια χαρα ειναι τα ποδαρακια του! Το ιδιο και ο Λασκαρης τρελαινεται με αυτη την αισθηση ελευθεριας. Μπραβο σου που μπορεις να θετεις σε εφαρμογη την μεθοδο ελεγχομενου κλαματος. Προσωπικα δεν μπορεσα ποτε να το κανω,δεν αντεχω να τον ακουω να κλαιει. Νομιζω οτι δεν μου ταιριαζει και σαν προσωπικοτητα... ΜΑΡΑΚΙ μου κι εμας ο υπνος εχει δυσκολεψει. Εγω τον κοιμιζω στο κρεβατι του μετα απο θηλασμο και εχω ξαναγυρισει στο κο-μπεντιγκ απο τις 4 τα χαραματα και μετα και δεν με χακα καθολου!:-D

Καλως τη δεχτηκες την κορουλα σου Βικυ μου. Ποσο χρονων ειναι? (συγνωμη αλλα ξεχασα, μου το εχεις ξαναπει παντως...γενικως η μνημη μου ειναι....)

Κι εγω με το κουταλακι προσπαθησα..κατι ηπιε αλλα πολυ λιγα πραγματα.

Για την στρατα εχω ακουσει κι εγω, και μαλιστα οτι απογορευεται απο τους περισσοτερους παιδιατρους γιατι δημιουργει προβληματα στα ποδια και στη μεση του παιδιου...Αλλοι παλι λενε οτι δεν ισχυουν αυτα και ο μονος κινδυνος ειναι τα ατυχηματα.. Τι να πεις τωρα και τι να πιστεψεις..? Ο καθενας το βιολι του και την κιθαρα του :tongue::rolleyes:


«Η γλώσσα της καρδιάς δεν έχει ανάγκη από λέξεις για να εκφραστεί. Είναι γραμμένη στα μάτια.»

(Αλφόνς Λαμαρτίν)

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας κόρες!Σήμερα πήγαμε με το θηριοτροφείο σε παιδική πισίνα και περάσαμε τέλεια, τα παιδιά δηλαδή, άρα κι εμείς!Ο Αντρίκος δεν πολυαρέστηκε με πατάτα-καρότο προτιμά το τζιτζί αλλά ευελπιστώ αυτό να αλλάξει:rolleyes::rolleyes::rolleyes:

Κορίτσια, το ελεγχόμενο κάνει θαύματα και στα πιο δύσκολα παιδιά.Ούτε 5 λεπτά δεν κλαίει ο μικρός και κοιμάται, ναι, τόσο γρήγορα έστρωσε...Κι εγώ πιστεύω ότι τα παιδιά τα μαθαίνεις να κοιμούνται, απλώς άλλα θα κοιμηθούν 12 ώρες κι άλλα 9 για βράδυ, αυτό ναι, είναι στο παιδί, αλλά όλα μπορούν να μάθουν να κοιμούνται μόνα!;););)

Κουκουτσάκι, δεν έχω πολλές ετοιμασίες για τη βάφτιση, καμία θα έλεγα σχεδόν μιας και θα γίνει σε μοναστήρι με 20 άτομα μόνο!

Βικάκι, καλώς τη δέχτηκες την Ηλεκτρούλα σου!!!Αλήθεια, ο μικρός πώς τα πάει εσένα με τα φαγάκια?Τα συνήθισε ή κολλήμένος με βυζομπάλα κι αυτός σαν Αντρίκο??

Αννετάκι, τραχανούλι ο ζέβρας?Πωπω, μεγαλώνει ρε παιδιά ο Γερασιμάκης μας...

Ιωάννα, άντε επιτέλους να ξαναβρεθείτε με βουδάκι, καλό σμίξιμο!:P:p:p

Μαράκι, πότε φεύγει ο ανήρ σου?Τι θα κάνεις με τη δουλειά τελικά?

Ηλιαννάκι, με το καλό αύριο το καρδουλίνι σας!Μπες να μας πεις!!

Ελενάκι-μιλλομαμάεγώ θα τα ξεκινούσα σιγά σιγά τα φαγάκια στη μικρή κι άμα δε φάει για λίγες μέρες δεν έγινε και κάτι...Ίσα ίσα να συνηθίσει στις γεύσεις... Κι αν αντί για φρούτα κάποιες μέρες δίνεις γάλα, πάλι δεν πειράζει, είπαμε Η ΒΑΣΙΚΗ ΤΡΟΦΗ ΩΣ ΤΟ ΧΡΟΝΟ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΓΑΛΑ!Καλά τα λέω Βικάκι και Τζενάκι?

Η καρδερίνα βλέπω να πηγαίνει στη βάφτιση περπατώντας, άλλωστε έχει άλλη μια βδομάδα περιθώριο, χαχαχαχα!!!:tongue::tongue::tongue::tongue:


Γ 23-05-2006

Φ 15-01-2008

Α 25-01-2011 και...

XpL5p3.png

39177juaehpmaxa.gif

Link to comment
Share on other sites

τα νευρα μου ειχα γραψει ενα κατεβο!!

φτου το εχασα!!

καταρχην τα καναμε τα εμβολια μας Δοξα τον Θεο με εξυπηρετησαν!! 9900 κ 80 εκ το πιπιλας μου!!

Βικακυ μου καλωςτην δεχτηκες!! ενα μεγαλο φιλι απο μενα!!

την Τριτη θα παω να το παρω κ να στο στειλω σημερα το παρειγγειλα το δωρακι σας!ειναι hand made!

Ελενη(may) μου αντεχει η κουνια μας ευτυχως!οσο για το φαι θα συμφωνησω με Μαρουσκα απλα τα φρουτα πιστευω οτι πρεπει να ειναι καθημερινα ειδικα τωρα που εχει τοσο αφθονια σε αυτα!!

Μαρουσκακι μου δεν εχω ιδεα τι θα κανω με την δουλεια μαλλον αρχες Οκτωβρη θα φυγει ο καλος μου...κουκουτσακι μου πρωτη φορα θα ταξιδεψει κ ειμαι πολυ στεναχωρημενη δεν θα ειναι καν εδω στα γενεθλια των παιδιων ...τα πεθερικα μου ειναι εδω κ θα βοηθανε πιστευω μωρε αλλα ο ανθρωπος μου θα λειπει :(:-(

Αννα μου Χρονια Πολλα !!! νομιζα οτι γιορταζεις 9/12 .....:tongue::tongue::tongue:κ μιλησαμε κ στο τηλεφωνο....

οσο για τον θηλασμο εγω θηλασα μεσα σε καραβια...ουυυυυυυ!!!κ

σημερα στην θαλασσα ω ναι!

ο αντρας μου ειπε σε εναν καλοθελητη:Α η συζυγος μου ταιζει τον γιο μας συναισθηματικη νοημοσυνη!!χαχαχα!!!

Link to comment
Share on other sites

τα νευρα μου ειχα γραψει ενα κατεβο!!

φτου το εχασα!!

καταρχην τα καναμε τα εμβολια μας Δοξα τον Θεο με εξυπηρετησαν!! 9900 κ 80 εκ το πιπιλας μου!!

Νταβραντισμένο το αγόρι μας, γεια σου ρε Κέρκυρα, τι γάλα φτιάχνεις!!

Βικακυ μου καλωςτην δεχτηκες!! ενα μεγαλο φιλι απο μενα!!

την Τριτη θα παω να το παρω κ να στο στειλω σημερα το παρειγγειλα το δωρακι σας!ειναι hand made!

Ελενη(may) μου αντεχει η κουνια μας ευτυχως!οσο για το φαι θα συμφωνησω με Μαρουσκα απλα τα φρουτα πιστευω οτι πρεπει να ειναι καθημερινα ειδικα τωρα που εχει τοσο αφθονια σε αυτα!!

Μαρουσκακι μου δεν εχω ιδεα τι θα κανω με την δουλεια μαλλον αρχες Οκτωβρη θα φυγει ο καλος μου...κουκουτσακι μου πρωτη φορα θα ταξιδεψει κ ειμαι πολυ στεναχωρημενη δεν θα ειναι καν εδω στα γενεθλια των παιδιων ...τα πεθερικα μου ειναι εδω κ θα βοηθανε πιστευω μωρε αλλα ο ανθρωπος μου θα λειπει :(:-(

Αχ ρε Μαράκι μου, εμείς θα είμαστε εδώ για σένα, που ξέρω ότι δεν είναι το ίδιο, αλλά...

Όσο για τον θηλασμο εγω θηλασα μεσα σε καραβια...ουυυυυυυ!!!κ

σημερα στην θαλασσα ω ναι!

ο αντρας μου ειπε σε εναν καλοθελητη:Α η συζυγος μου ταιζει τον γιο μας συναισθηματικη νοημοσυνη!!χαχαχα!!!

Μόνο συναισθηματική νοημοσύνη?Και εξυπνάδα και τρυφερότητα και υπέρμετρη αγάπη και και και...μπλα μπλα μπλα!!!


Γ 23-05-2006

Φ 15-01-2008

Α 25-01-2011 και...

XpL5p3.png

39177juaehpmaxa.gif

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

γιουχουυυυυυυυυυυυυ καλησπερουδιααααααααααα!!!

τι φτιαχνετε κορασιδες?

εμεις καλα σημερα χασαμε λιγο το προγραμμα μας γιατι ηρθαν οι νονοι απροειδοποιητα και ο μικρος ξυπνησε στο τεταρτο...και μετα δεν ξανακοιμηθηκε...βγηκαμε βολτα καναμε μπανακι με τα παπια μας τακαναμε ολα μουσκεμα φαγαμε και κοιμηθηκαμε!

ελενα πωπω ενας αντρακλας που ειναι ο γιοκας σου!!!φτου φτου σκορδα πολυ θα ηθελα να τον δω!

αθηνα ειπες οτι μενεις ετσι?τι θαλεγες να τα λεγαμε για καφεδακι και βολτουλα με τους κανακαριδες?

οι υπολοιπες μη ζηλευεται..η προσκληση ειναι ανοιχτη (για τις αθηναιες) οι υπολοιπες δεν φταιω εγω που ειστε μακρια κλαψ

μαρακι δεν πειραζει καλο μου, εγω γιορταζω στην κοιμηση νομιζω σας εχω αναφερει για ποιον λογο αν οχι θα σας πω αλλη ωρα!

πολυ χαρηκα που δεν ταλαιπορηθηκατε με το ικα!σιδερενιο το αγορι, επομενο εμβολιο ποτε?

μαρουσκιιιιιιιιιιιιιιιιινιιιιιιιιιιιιιιιιι πλατσουρισατε καλε?μωρε μπραβοοοοοο!!!ο αντρικος ζορικο αντρακι ε?χαχαχαα σιγα μη τον κανατε οτι θελατε!!!

βρε αυτος να μου το θυμηθεις θα κανει για 10 φανηδες και 10 γρηγοραιους!!!χαχαχαχα δολια μανα χαχαχαχα

βικυυυυυυυυυυ καλως την δεχτηκες, στο ξαναπα αλλα στο ξαναλεω!

ρε ελενη ρε ελενη, ακου εκει το παιδι και το γουρουνι χαχαχαχα μιλλυτσα μου τι λεει η μανα σου?χαχαχα

πολλες φιλουρες στις υπολοιπες και σε ολα τα λατρεμενα ζουζουνια!


ο ζεβρακος μας εδειξε τον δρομο προς την ευτυχια!!!

IB5Vp2.png

σε περιμενουμε με πολυ αγαπη, ειδικα ο αδελφουλης σου!

Link to comment
Share on other sites

καλε τωρα το προσεξα!Ηλιαννα μου εισαι εγκυουλα?? συγχαρητηρια κοπελα μου!!!

χαρα στην υπομονη σου βεβαια!

χιχιχι!

δεν σας ειπα τι μου ειπε χτες το βραδυ ο καλος μου: ε τωρα πριν φυγω θα σου φυτρωσω ενα ΣΠΟΡΑΚΙ!! να εχεις παρεα συνεχεια!

ντοινγκ!!

Link to comment
Share on other sites

Μόνο συναισθηματική νοημοσύνη?Και εξυπνάδα και τρυφερότητα και υπέρμετρη αγάπη και και και...μπλα μπλα μπλα!!!

Α ΡΕ Μαρουσκα να ειμασταν ολες κοντα.... :( πολυ σας αγαπω ρε κοριτσια!

ειστε παντα εδω κ στα καλα κ στα κακα και πολυ γουσταρω την παρεα σας!!

Link to comment
Share on other sites

καλε τωρα το προσεξα!Ηλιαννα μου εισαι εγκυουλα?? συγχαρητηρια κοπελα μου!!!

χαρα στην υπομονη σου βεβαια!

χιχιχι!

δεν σας ειπα τι μου ειπε χτες το βραδυ ο καλος μου: ε τωρα πριν φυγω θα σου φυτρωσω ενα ΣΠΟΡΑΚΙ!! να εχεις παρεα συνεχεια!

ντοινγκ!!

:shock::shock::shock: ντοινγκ και ξανα ντοινγκ χαχαχχαχα βρε Χριστιανε κανε κρατη!!!

Α ΡΕ Μαρουσκα να ειμασταν ολες κοντα.... :( πολυ σας αγαπω ρε κοριτσια!

ειστε παντα εδω κ στα καλα κ στα κακα και πολυ γουσταρω την παρεα σας!!

αχ τικαλα που θα ηταν, κι εμεις μαρακι αλλα σημερα στεναχωρεθηκα πολυ γιατι δεν ημουν για μια ψυχη οταν χρειαστηκε να μιλησει...υπηρχε αλλη ψυχη βεβαια αλλα εγω νοιωθω σκ@τ@ :(:(:(


ο ζεβρακος μας εδειξε τον δρομο προς την ευτυχια!!!

IB5Vp2.png

σε περιμενουμε με πολυ αγαπη, ειδικα ο αδελφουλης σου!

Link to comment
Share on other sites

καλε τωρα το προσεξα!Ηλιαννα μου εισαι εγκυουλα?? συγχαρητηρια κοπελα μου!!!

χαρα στην υπομονη σου βεβαια!

χιχιχι!

δεν σας ειπα τι μου ειπε χτες το βραδυ ο καλος μου: ε τωρα πριν φυγω θα σου φυτρωσω ενα ΣΠΟΡΑΚΙ!! να εχεις παρεα συνεχεια!

ντοινγκ!!

0002044B.gif α χα καλο εεεεεεεεεε!!!!!!!!!!!

sig.asp?img=ad1


«Η γλώσσα της καρδιάς δεν έχει ανάγκη από λέξεις για να εκφραστεί. Είναι γραμμένη στα μάτια.»

(Αλφόνς Λαμαρτίν)

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


γιουχουυυυυυυυυυυυυ καλησπερουδιααααααααααα!!!

τι φτιαχνετε κορασιδες?

εμεις καλα σημερα χασαμε λιγο το προγραμμα μας γιατι ηρθαν οι νονοι απροειδοποιητα και ο μικρος ξυπνησε στο τεταρτο...και μετα δεν ξανακοιμηθηκε...βγηκαμε βολτα καναμε μπανακι με τα παπια μας τακαναμε ολα μουσκεμα φαγαμε και κοιμηθηκαμε!

ελενα πωπω ενας αντρακλας που ειναι ο γιοκας σου!!!φτου φτου σκορδα πολυ θα ηθελα να τον δω!

αθηνα ειπες οτι μενεις ετσι?τι θαλεγες να τα λεγαμε για καφεδακι και βολτουλα με τους κανακαριδες?

οι υπολοιπες μη ζηλευεται..η προσκληση ειναι ανοιχτη (για τις αθηναιες) οι υπολοιπες δεν φταιω εγω που ειστε μακρια κλαψ

μαρακι δεν πειραζει καλο μου, εγω γιορταζω στην κοιμηση νομιζω σας εχω αναφερει για ποιον λογο αν οχι θα σας πω αλλη ωρα!

πολυ χαρηκα που δεν ταλαιπορηθηκατε με το ικα!σιδερενιο το αγορι, επομενο εμβολιο ποτε?

μαρουσκιιιιιιιιιιιιιιιιινιιιιιιιιιιιιιιιιι πλατσουρισατε καλε?μωρε μπραβοοοοοο!!!ο αντρικος ζορικο αντρακι ε?χαχαχαα σιγα μη τον κανατε οτι θελατε!!!

βρε αυτος να μου το θυμηθεις θα κανει για 10 φανηδες και 10 γρηγοραιους!!!χαχαχαχα δολια μανα χαχαχαχα

βικυυυυυυυυυυ καλως την δεχτηκες, στο ξαναπα αλλα στο ξαναλεω!

ρε ελενη ρε ελενη, ακου εκει το παιδι και το γουρουνι χαχαχαχα μιλλυτσα μου τι λεει η μανα σου?χαχαχα

πολλες φιλουρες στις υπολοιπες και σε ολα τα λατρεμενα ζουζουνια!

Αννετ μου Αθηνα λεγωντας εννοουσα γενικοτερα Αττικη.... Προς Πειραια μερια μενω. Νικαια συγκεκριμενα. Εσυ? Σε παει καμια φορα οδρομος σου απο'δω γιατι εγω δεν εχω αυτοκινητο..οποτε καταλαβαινεις. Παντως θα ηταν μεγαλη μου χαρα!!!!!

Α! Τωρα ειδα τις φωτο σου! Δεν ειχα ιδεα οτι βαζατε και τα μπομπιρακια. Σου σχολιασα κιολας :D


«Η γλώσσα της καρδιάς δεν έχει ανάγκη από λέξεις για να εκφραστεί. Είναι γραμμένη στα μάτια.»

(Αλφόνς Λαμαρτίν)

Link to comment
Share on other sites

εμ με καθε μερα σεχ θα μου φυτρωσει το σπορο !!!! κ μετα θα δεις καμπανακια!!!!

Καλησπερααααα ημουν μονη απο εκει και ειπα να χωθω λιγο....χαχαχαχαχα

Και δεν μου λες Μαρακι μου αφου με τον θηλασμο δεν αδιαθετουμε πως θα καταλαβουμε αν εχουμε σπορακι μιας και ο δικος μου εχει αγριες διαθεσεις.....???????Τα ζουζουνια καλα?

Συμπεθερα εκανα ντου απο εδω.....ελπιζω να με θελετε

Link to comment
Share on other sites

Αννετ μου Αθηνα λεγωντας εννοουσα γενικοτερα Αττικη.... Προς Πειραια μερια μενω. Νικαια συγκεκριμενα. Εσυ? Σε παει καμια φορα οδρομος σου απο'δω γιατι εγω δεν εχω αυτοκινητο..οποτε καταλαβαινεις. Παντως θα ηταν μεγαλη μου χαρα!!!!!

Α! Τωρα ειδα τις φωτο σου! Δεν ειχα ιδεα οτι βαζατε και τα μπομπιρακια. Σου σχολιασα κιολας :D

ε ενταξει δεν ειναι και στην αλλη ακρη της ελλαδος θα το κανονισουμε, θα σου στειλω με πμ το τηλ μου να τα πουμε

εμ με καθε μερα σεχ θα μου φυτρωσει το σπορο !!!! κ μετα θα δεις καμπανακια!!!!

καλεεεεεεεεεε αυτος ειναι χειροτερος κι απτον δικο μου!!!καθε μερα κι ακομα αντεχεις?χαχαχα

Καλησπερααααα ημουν μονη απο εκει και ειπα να χωθω λιγο....χαχαχαχαχα

Και δεν μου λες Μαρακι μου αφου με τον θηλασμο δεν αδιαθετουμε πως θα καταλαβουμε αν εχουμε σπορακι μιας και ο δικος μου εχει αγριες διαθεσεις.....???????Τα ζουζουνια καλα?

Συμπεθερα εκανα ντου απο εδω.....ελπιζω να με θελετε

συμπεθερα δεν ειναι απολυτο πως δεν ερχεται περιοδος ενω θηλαζεις

τωρα αν δεν εχεις περιοδο και εχεις σπορακι θα το καταλαβεις οταν αρχισουν τα κλωτσομπουνιδια και θασαι ετοιμη για β επιπεδου...μιση εγκυμοσυνη χωρις αγχος...καλοοοοοοοοοοοοο!!!

και μη κανεις χαζες ερωτησεις!ντου απο παντουυυυυυυυυυυυυ!χαχαχα


ο ζεβρακος μας εδειξε τον δρομο προς την ευτυχια!!!

IB5Vp2.png

σε περιμενουμε με πολυ αγαπη, ειδικα ο αδελφουλης σου!

Link to comment
Share on other sites

Α! Τωρα ειδα τις φωτο σου! Δεν ειχα ιδεα οτι βαζατε και τα μπομπιρακια. Σου σχολιασα κιολας :D

το ειδα και σε ευχαριστω για τα καλα σου λογια

μπορεις κι εσυ να ανοιξεις αλμπουμ πριβε το βλεπουν μονο οι φιλοι!


ο ζεβρακος μας εδειξε τον δρομο προς την ευτυχια!!!

IB5Vp2.png

σε περιμενουμε με πολυ αγαπη, ειδικα ο αδελφουλης σου!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...