Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • κοριτσιααα αύριο εχω γιατρό να δούμε τον τράχηλο και μεθαύριο εχω υπερηχογράφημα καρδιάς του εμβρύου !!! για ποιο να πρώτο αγχωθώ δεν ξέρω! το θετικό είναι ότι σήμερα ξύπνησα 4η μέρα σερί χωρίς πονάκια περιόδου…. δεν έχει ξαναγίνει ! βασικα από την περιδεση κ έπειτα δλδ 12 μέρες με έχουν πιάσει μόνο 2 φορες! λέτε ν γόνατα δουλίτσα ; 

Cafe Απρίλιος 2010


CoffeeFilter

Recommended Posts

Φάγαμε και επέστρεψα.....

κοριτσάρα μήπως είναι λιγάκι δυσκοίλια από κάτι που έφαγες?

Πάντως και σε εμένα τα ίδια έκανε μέχρι που άρχισα να τρώω μία μεγάλη σαλάτα κάθε βράδυ και ξεστούμπωσε το παιδί... Δεν είναι κακό απλά αμα ξεκίναγε να τα κάνει έβγαζε τεράστια ποσότητα...ΠΩΣ να ξερω τι μπορει να την εχει πειραξει??? δεν εφαγα κατι που δεν εχω ξανα φαει αυτες τις μερες :-(

Στους κολικούς πάντως είναι πονάκια που φεύγουν και έρχονται, το μωράκι μαζεύει και τεντώνει τα ποδαράκια του ξαφνικά και κλαίει... σε κάθε μωράκι διαφέρουν λιγάκι. Πάρε ένα τηλ στον γιατρό σου και ανέφερέ του το.

θα ερθει αυριο να την δει κ θα της το πω και θα ρωτησω κ για το υγρο για τα κουνουπια γιατι δεν παλευεται αλλο!μας εχουν ταραξει!!και φοβαμαι μην τσιμπισουν και το μπισκοτακι μου!

Ποιό σλίνκ πήρες?

πηρα αυτο!PINK_F.200.JPGκαι θα μου κανει και ενα σχεδιακι μαλλον ριγε στην τσεπη κατω!

Ναι , έτσι ακριβώς Άντζυ μου. Δεν βλέπω τον λόγο να την έχω να κλαίει στην κούνια για να "μάθει" την μοναξιά...

Αργότερα που θα παίζει με τα παιχνιδάκια της θα δούμε αν κάθεται.

Η μπισκοτίνα σου τί κάνει κούκλα μου?

βυζι-αγκαλια-αγκαλια-βυζι και τουμπαλιν!!!
εγω ρε κοριτσια ακομη εχω λοχεια.

λιγα βεβαια αλλα ειναι αυτο το σπαστικο, εκει που λες οτι τελειωσαν τσουπ σταζει μια μ@λ@κια!χαχαχ. τα μισω!! δε θελω να εχω αλλο! ποτε τελειωνουν???

να σας ρωτηξω κ κατι ακομη....

οσον αφορα το θεχ!μου ειπε ο ντοκτορ οτι αφου με εξετασει μετα τις 40 μερες θα μπορουμε να κανουμε ,αλλα θα πρεπει να κανουμε με προφυλακτικο λεει κ για να μην υπαρχει καποια συληψη αμεσα αλλα κ για να μην υπαρξει κ καποια λημωξη,επειδη ειμαστε πιο ευαισθητες τωρα.

εσεις το συζητησατε καθολου?κ εμενα ετσι μου χε πει,αν και στις 40 μερες που θα με δει θα μου τα ξανα πει! αλλα προφυλακτικο γμτ???δε μου αρεσει :-(

ρε Αντζυ η Χριστινα τι κανει????????

καλε εχω ξεχασει να σας ενημερωσω με εχει παρει κανα δυο φορες τηλ,μια χαρα ειναι με το μπεμπουλη της που τρωει κ κοιμαται,αλλα εχει ο συζυγος το λατοπακι κι ετσι δ εμπορει να μπει!:roll:


8yrVp3.png

https://www.facebook.com/MommysCake

special sweets for special events!

WAy0p2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 36,3k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • angel_

    4142

  • angie!

    3932

  • Annie

    3518

  • dim_angel

    2429

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • angel_

    angel_ 4.142 δημοσιεύσεις

  • angie!

    angie! 3.932 δημοσιεύσεις

  • Annie

    Annie 3.518 δημοσιεύσεις

  • dim_angel

    dim_angel 2.429 δημοσιεύσεις

Posted Images

ουφ!τωρα κοιμηθηκε!ειχαμε κλαματα απο τους κολικους!πολυ την λυπαμαι την ζουζουνα μου την καημενη που ποναει ετσι κ δακρυζουν τα ματακια της:(:(

δεν προλαβα να την κανω κ μπανιο αλλα σε κανα 2ωρο θα ξυπνησει οποτε θα την κανω μετα....αν θα χω κουραγιο βεβαια....

παω να φαω...εχω λυσσαξει


pSC1p2.png

αll I ever wanted...αll I ever needed...Is here,in my arms....

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα κοριτσια μου!!!

Τι κανετε???

Εμεις μολις καναμε το μπανακι μας (ο γιος μονο...η μανα ειναι μες τη μπιχλα)

και χαλαρωωωνουμε στο relax!!

Βικακυ ρωτησα τον παιδιατρο για το αντικουνουπικο και μου ειπε να χρησημοποιω μονο αυτο που εβαλες και εσυ το υγρο στην μπριζα.

Αλλιως μου ειπε για μια συσκευη με υπερηχους αλλα που να τρεχω να ψαχνω

τωρα???Μια χαρα ειναι το υγρο....ελπιζω μονο να κανει δουλεια!!!!

Μαρακι θελω και εγω τη λιστα για το msn!!!!

Link to comment
Share on other sites

Κι εγώ θέλω να κάνω ένα μπάνιο. Επιτέλους κανονίσαμε σαραντισμό!

Πάμε αύριο το απόγευμα που θα είναι και η πρώτη μας επίσημη βόλτα.

Εσείς πάτε σε 3 σπίτια μετά τον σαραντισμό ή όχι; Εδώ στην Θράκη το έχουν αυτό το έθιμο οπότε μετά θα πάω στην κουμπάρα μου, στην φίλη μου και στην πεθερά μου. Μικρές επισκέψεις, μην φανταστείτε αρμένικες.

Πάω να ετοιμαστώ γιατί θέλω και ώρες να καλλωπιστώ να γίνω άνθρωπος. Πάνω από ένα μήνα στο σπίτι... ούτε μπορείτε να φανταστείτε πως είμαι! Γκοτζίλα!


mU4Ep3.png

Link to comment
Share on other sites

Χελλόου!

Μόλις κοίμισα το μικρούλη μου και μπήκα να σας διαβάσω.

Εμείς είμαστε καλά. Χέδουμε τον τόπο, κοιμόμαστε, τρώμε, που και που σφιγγόμαστε.

Λοιπόν, πράγματα που διαπίστωσα:

1. Ο παροξυσμός στο στήθος μέχρι τώρα έχω διαπιστώσει ότι μπορεί να οφείλονται στο ότι τελειώνει το γάλα επομένως η λύση είναι να αλλάξω στήθος, στο ότι θέλει να ρευτεί επομένως η λύση είναι ώμος, στο ότι θέλει να χέθει.

2. Για να ρευτεί πιο γρήγορα, χτυπάω 10 φορές περίπου την πλατούλα και μετά την τρίβω. Το αποτέλεσμα 90% εγγυημένο.

3. Οταν χεδεται και πάω να τον αλλάξω, πρώτα τον καθαρίζω με βαμβακάκι και αποστειρωμένο νερό πριν τον πλύνω στο νιπτήρα. Αν βλέπω ότι ζορίζεται ακόμα, περιμένω και με φρέσκο βαμβακάκι τον ξανακαθαρίζω αλλά σχεδόν αμέσως ερεθίζεται η περιοχή και τα κάνει προς μεγάλη του ανακούφιση.

Τι σας λέω ε; :D Μπορεί να σας φανούν χρήσιμα όμως.

Angicat το msn του δεν το βλέπω πολύ καλά σήμερα. Μου κολλάει. Θα δούμε αύριο.

Για σαραντισμό κανονίσαμε κι εμείς. Κυριακή στις 10. Αυτά με τα 3 σπίτια δεν το είχα ξανακούσει.

Πάω να την πέσω γιατί μην ξεχνιόμαστε, θέλει φαί κάθε 2!!!

Καληνύχτα!


X4pTp3.png

 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Δημητρα μου αυτο με το ''ερεθισμα'' σ αυτην την περιοχη το χω παρατηρησει κ εγω.αλλα γιατι χρησιμοποιεις αποστειρωμενο νερο?εγω με νερο της βρυσης την κανω....

οσο για τα 3 σπιτια μου το ειπαν κ εμενα.(εχω παει σε 2 ως τωρα....).

η θρησκεια μας ολα στα 3 τα κανει;)


pSC1p2.png

αll I ever wanted...αll I ever needed...Is here,in my arms....

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας κορίτσια και από μένα.

Αχ τι καλά οι περισσότερες σαραντίζετε όπου να ναι, εμείς θέλουμε ακόμα 26 μέρες:(

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας κορίτσια.

Εχω πολυ καιρο να μπω, διαβαζω σχεδον καθε μερα τα νεα σας αλλα οταν παω να συνδεθω με καλει ο γιος μου και τρεχω.

Γεννησαμε ολες και τωρα ειμαστε ολες καλες μανουλες!!!!!

Παντως ολα τα μωρα μια απο τα ιδια.

Κλαιμε σχεδον συνεχεια θελουμε πολλες αγκαλιτσες τρωμε καθε 2,5 με 3 ωρες.Προσπαθω να θηλαζω αλλα τωρα 3 μερες εχουν πονεσει πολυ οι θηλες μου και μια φορα το βραδυ δινω ξενο μηπως κοιμηθει και περισσοτερο.Σήμερα εστειλα τον αντρα μου και μου πηρε θηλες μηπως και τα καταφερω καλύτερα με αυτα.Αλλιως θα παω κι εγω στη λυση του θηλαστρου.

Ο μπεμπης μου ειναι σημερα 35 ημερων βγηκαμε απο το νοσοκομειο 3200 και σημερα ειμαστε 5100.Μηπως ειναι πολλα?Και τα ρουχαλακια 03μηνων ειναι τσιμα τσιμα για καμια εβδομαδα ακομα οπως παει ή τα κατεστρεψα στο πλυντηριο και μαζεψαν πολυ ή ψηλωσε πολυ.Δεν ξερω τι να πω.Στο γιατρο θα παμε την αλλη Τεραρτη που σαραντιζουμε οπου και θα λυθουν ολες οι αποριες

Τα δικα σας μωρακια ποσα κιλα ειναι?εχουν ψηλωσει πολυ?

ΚΑΙ ΚΑΤΙ ΑΚΟΜΑ ΓΙΑ ΠΡΟΣΟΧΗ

Nα σας πω τι επαθα σημερα.Με πηραν πρωι πρωι με επιασαν στον υπνο τηλεφωνο και μου ειπαν να μου φερουν κατι κουπονια για πανπερς και επιβεβαιωσαν τη δ/νση και μου ειπαν οτι ως το μεσημερι θα τα εφερναν.Ηρθε λοιπον μια κυρια η οποια μου ειπε οτι ειναι συμβουλος υγειας και δινουν συμβουλες σε λεχωνες.Σα βλακας την αφησα να μπει και δεν εχετε ιδεα τι τραβηξα για να φυγει.Για κουπονια ουτε λεξη.

Ξεκινησε με το να μου δινει καποιες γενικες συμβουλες και να με ρωταει πχ ξερεις τι να κανεις εαν το παιδι πνιγει ή τι εχει το παιδι οταν κλαιει κτλ για τα καταλειξει οτι ολες αυτες οι απαντησεις ηταν γραμμενες στα βιβλια που πουλουσε και που αν θελω να λεγομαι σωστη και υπευθυνη μητερα επρεπε να αγορασω για 360ευρω με δοσεις ή χωρις.Στην απαντηση δεν θελω ξεκινουσε τον ψυχολογικο πολεμο και αν παθει κατι το παιδι σας και ποσα παιδια πεθαινουν επειδη οι γονεις δεν ηξεραν τι να κανουν κτλ

Κοριτσια περιτο να σας πω οτι τα βιβλια δεν τα ηθελα αναγκαστηκα να της πω οτι θα τα αγορασω για να σηκωθει να φυγει.Δεν εφευγε με τιποτα.Αφου συμπληρωσε την παραγγελια κι εφυγε μετα απο μια ωρα πηρα και το ακυρωσα και τι μου απαντησε?Επλιζω να μην τα πληρωσετε σε νοσοκομεια.

Κοριτσια μου χαλασε τη μερα.

Ολο αυτο το κατεβατο ειναι για το αν σας παρουν τηλ και σας πουν να ερθουν να σας φερουν δωρα κουπονια κτλ μην δεχτειτε.Κανουν τετοιο ψυχολογικο πολεμο,πατανε πανω στην αγνοια τις αποριες τους φοβους και την κακη ψυχολογια και σε κανουν να νιωθεις αχρηστη και φτηνη και ελαχιστη για να μεγαλωσεις παιδι.και σου περνανε και το μηνυμα οτι το παιδι κατι θα παθει και δεν θα ξερεις και δεν θα βρεις παιδιατρο και Μ...ΚΙΕΣ.ΠΡΟΣΟΧΗ ΛΟΙΠΟΝ ΣΕ ΠΟΙΟΝ ΑΝΟΙΓΕΤΕ ΤΗΝ ΠΟΡΤΑ.Εγω την πατησα και μεχρι το μεσημερι ημουν χαλια και σκεφτομουν τι εχει το μωρακι κτλ.

ΚΑΛΟ ΒΡΑΔΥ ΚΑΙ ΦΙΛΙΑ ΣΕ ΟΛΑ ΤΑ ΜΩΡΑΚΙΑ


dtMvp3.png
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα μανούλες!!!

Την πάτησα χτες βράδυ και προκειμένου να αργήσει να κοιμηθεί η μικρή την πήρα στο κρεβάτι μας κατά τις 23.30 (όπου ξεράθηκε στην στιγμή στο "μαγικό κρεβάτι"), με αποτέλεσμα πατέρας και κόρη να με εκτοπίσουν. Η μπέμπα δλδ, γιατί όσο πίσω και να πάω αυτή έρχεται κατά το μέρος μου με αποτέλεσμα να με ... πετάει από το κρεβάτι....:-D:-D

Και ιδού, είμαι από τις 6 ξύπνια και τα άλλα 2 τους κοιμούνται σαν πουλάκια......

Άντζυ μου, έχουμε πάρει ακριβώς το ίδιο σλινγκ, μόνο που εγώ δεν ζήτησα διχρωμία. Με γεια σας!!!!!!!!!!!!Καλοφόρετο!!

ουφ!τωρα κοιμηθηκε!ειχαμε κλαματα απο τους κολικους!πολυ την λυπαμαι την ζουζουνα μου την καημενη που ποναει ετσι κ δακρυζουν τα ματακια της:(:(

δεν προλαβα να την κανω κ μπανιο αλλα σε κανα 2ωρο θα ξυπνησει οποτε θα την κανω μετα....αν θα χω κουραγιο βεβαια....

παω να φαω...εχω λυσσαξει

Φιλενάδα εμένα η μαία μου είχε πει πως στους κολικούς, το μπανάκι τα χαλαρώνει πολύ. Δοκίμασέ το !!

Καλησπερα κοριτσια μου!!!

Τι κανετε???

Εμεις μολις καναμε το μπανακι μας (ο γιος μονο...η μανα ειναι μες τη μπιχλα)

και χαλαρωωωνουμε στο relax!!

Βικακυ ρωτησα τον παιδιατρο για το αντικουνουπικο και μου ειπε να χρησημοποιω μονο αυτο που εβαλες και εσυ το υγρο στην μπριζα.

Αλλιως μου ειπε για μια συσκευη με υπερηχους αλλα που να τρεχω να ψαχνω

τωρα???Μια χαρα ειναι το υγρο....ελπιζω μονο να κανει δουλεια!!!

Τί καλά!!! Ουφ, μου έφυγε ένα βάρος....

Μια χαρά δουλειά κάνει το υγρό. Δεν σε ακουμπάει τπτ..

Κι εγώ θέλω να κάνω ένα μπάνιο. Επιτέλους κανονίσαμε σαραντισμό!

Πάμε αύριο το απόγευμα που θα είναι και η πρώτη μας επίσημη βόλτα.

Εσείς πάτε σε 3 σπίτια μετά τον σαραντισμό ή όχι; Εδώ στην Θράκη το έχουν αυτό το έθιμο οπότε μετά θα πάω στην κουμπάρα μου, στην φίλη μου και στην πεθερά μου. Μικρές επισκέψεις, μην φανταστείτε αρμένικες.

Πάω να ετοιμαστώ γιατί θέλω και ώρες να καλλωπιστώ να γίνω άνθρωπος. Πάνω από ένα μήνα στο σπίτι... ούτε μπορείτε να φανταστείτε πως είμαι! Γκοτζίλα!

Πω πω.... είμαι πολύ πίσω ε? Δεν το έχω ξανακούσει αυτό για τα τρία σπίτια. Μήπως θα πρέπει να πάρω σβάρνα τις επισκέψεις?


GaiGp3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Γιάννα μου χάρηκα που διαβάσαμε τα νέα σας!!!! Να είστε καλά !!

Τους μ@λ@κες με τις εγκυκλοπαίδειες τους έχουν πάρει χαμπάρι και τους κράζουν εδώ και πάρα πολύ καιρό και στο άλλο parents. Είχα διαβάσει όταν ήμουν έγκυος εκεί τις ιστορίες, που είναι κατά 99% ίδιες με την δικιά σου και τους "περίμενα".

Εμάς δεν μας πήραν τηλέφωνο. Τα στοιχεία μου τα είχαν από κάπου αλλού, ή από το μαιευτήριο ή από κάποιο site και ήρθαν καρφί πριν καμιά εικοσαριά μέρες και συγκεκριμένα την μέρα που είχα αφήσει την μπέμπα με την μητέρα μου σπίτι μου και είχα πάει να εισπράξω από την Εθνική την επιταγή του ΙΚΑ. Η μαμά μου τους έδιωξε, της έλεγαν ότι είναι από την ΠΡΟΝΟΙΑ και θέλουν να μας μιλήσουν συμβουλευτικά για το μωρό. Ξαναήρθαν μετά από 2 ώρες που γύρισα και εγώ και από το θυροτηλέφωνο άρχισαν να λένε τα ίδια, οπότε τους την είπα και εγώ στεγνά αν είστε με εγκυκλοπαίδειες δεν θα πάρω , είπαν "Ναι" και έφυγαν.

Άμα την πατήσεις και ανοίξεις την κάθισες την βάρκα.... σου κατσικώνονται και άντε να τους διώξεις...


GaiGp3.png
Link to comment
Share on other sites

Καλημερα μανουλιτσες!!!Καλο Σ/Κ να εχουμε!

Εμεις παλι κοιμηθηκαμε 6ωρο και ειμαι ξεκουραστη!Πριν λιγο φαγαμε και τωρα χουζουρευουμε........:P:p:p

Καθε ποτε κανετε μπανακι τα μωρακια σας?Εμενα ο παιδιατρος μου ειπε να τον κανω καθε 3-4 μερες αλλα εγω θελω να τον κανω καθε βραδυ.Ειμαι υπερβολικη?????

Ιωαννα μου χαθηκες βρε κοριτσαρα!!!

Γιατι δεν την εβρισες την μαλακισμενη????Πωπω ελεος πια με τον καθε

μ@λ@κ@!!!!!!!!!!!!!!!!!

Ευτυχως που μας το ειπες!Δεν το ηξερα!Μαλλον απο το μαιευτηριο θα παιρνουν τα στοιχεια.Τι να πω????

Οσο για το μουδιασμα στην τομη το εχω και εγω ΑΚΟΜΑ και ειναι λιγο περιεργο και σπαστικο!

Οπως πιο σπαστικο ειναι που εχω ακομη λοχεια!Ποσο κρατανε πια??????????????????

Δεν μπορω αλλο!Μου εχουν σπασει τα νευρα!

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα μανουλιτσες!!!Καλο Σ/Κ να εχουμε!

Εμεις παλι κοιμηθηκαμε 6ωρο και ειμαι ξεκουραστη!Πριν λιγο φαγαμε και τωρα χουζουρευουμε........:P:p:p

Καθε ποτε κανετε μπανακι τα μωρακια σας?Εμενα ο παιδιατρος μου ειπε να τον κανω καθε 3-4 μερες αλλα εγω θελω να τον κανω καθε βραδυ.Ειμαι υπερβολικη?????

Ιωαννα μου χαθηκες βρε κοριτσαρα!!!

Γιατι δεν την εβρισες την μαλακισμενη????Πωπω ελεος πια με τον καθε

μ@λ@κ@!!!!!!!!!!!!!!!!!

Ευτυχως που μας το ειπες!Δεν το ηξερα!Μαλλον απο το μαιευτηριο θα παιρνουν τα στοιχεια.Τι να πω????

Οσο για το μουδιασμα στην τομη το εχω και εγω ΑΚΟΜΑ και ειναι λιγο περιεργο και σπαστικο!

Οπως πιο σπαστικο ειναι που εχω ακομη λοχεια!Ποσο κρατανε πια??????????????????

Δεν μπορω αλλο!Μου εχουν σπασει τα νευρα!

Καλημέρα κοριτσάρα!!

Οι τύποι (οι πλασιέ) είναι για πολλές κλωτσιές........ Τα στοιχεία τα παίρνουν ΣΙΓΟΥΡΑ από το μαιευτήριο, γιατί με ζήτησαν με το επώνυμο του άντρα μου (που μόνο αυτό γράφει το κουδούνι κιόλας) το οποίο επώνυμο εγώ δεν χρησιμοποιώ ΠΟΥΘΕΝΑ ΚΑΙ ΠΟΤΈ. Τώρα το συζητάγαμε με τον άντρα μου και το σκέφτηκα έτσι....

Τα λόχεια ακόμα κρατάνε και σε εμένα , σε άλλες κοπέλες από το 20ήμερο τελειώνουν. Ελάχιστα ως ανύπαρκτα βέβαια...αλλά υπάρχουν.

Μπανάκι της κάνουμε κάθε βράδυ, δλδ στον νιπτήρα ολόσωμο και λουσιματάκι. Μέρα παρά μέρα αφού την κάνω μπάνιο, της γεμίζω την μπανιερίτσα της με νεράκι και κάνουμε πλιτς πλατς......

Βρώμικο δεν είναι το μωράκι, αλλά ειδικά τώρα το καλοκαίρι αμα δεν το κάνεις μπάνιο πώς θα αναπνεύσει το δερματάκι του από τον ιδρώτα?


GaiGp3.png
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κοριτσάρα!!

Οι τύποι (οι πλασιέ) είναι για πολλές κλωτσιές........ Τα στοιχεία τα παίρνουν ΣΙΓΟΥΡΑ από το μαιευτήριο, γιατί με ζήτησαν με το επώνυμο του άντρα μου (που μόνο αυτό γράφει το κουδούνι κιόλας) το οποίο επώνυμο εγώ δεν χρησιμοποιώ ΠΟΥΘΕΝΑ ΚΑΙ ΠΟΤΈ. Τώρα το συζητάγαμε με τον άντρα μου και το σκέφτηκα έτσι....

Τα λόχεια ακόμα κρατάνε και σε εμένα , σε άλλες κοπέλες από το 20ήμερο τελειώνουν. Ελάχιστα ως ανύπαρκτα βέβαια...αλλά υπάρχουν.

Μπανάκι της κάνουμε κάθε βράδυ, δλδ στον νιπτήρα ολόσωμο και λουσιματάκι. Μέρα παρά μέρα αφού την κάνω μπάνιο, της γεμίζω την μπανιερίτσα της με νεράκι και κάνουμε πλιτς πλατς......

Βρώμικο δεν είναι το μωράκι, αλλά ειδικά τώρα το καλοκαίρι αμα δεν το κάνεις μπάνιο πώς θα αναπνεύσει το δερματάκι του από τον ιδρώτα?

Tυχερες αυτες που τους κρατανε μονο 20 μερες!!!!!!!!!!!!!!

Εμεις γιατι παιδευομαστε ακομα ΟΕΟ!?????????

Μα κε εγω θελω να τον κανω καθε βραδυ αλλα μου λεει καθε 3-4 μερες!

Καταρχην χαλαρωνει το παιδακι (οπως και εμεις) οταν κανει μπανιο!Και που ειναι το κακο να το κανεις καθε μερα δηλαδη?Ειναι απο ζαχαρη και θα λιωσει????Καλα γλυκουλια ειναι αλλα δεν λιωνουν!!!!!!!!!!!!!!!:P:p:p:p:p:pΕγω θα τον κανω και ας λενε οτι θελουν!!;);););)

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...