Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 57 λεπτά , Alex@ είπε:

      Καλησπέρα, πόση ώρα πέρασε που έδωσε αιμα για την εξέταση και που ξύπνησε. Για την προλακτινη να δείξει σωστή τιμή θέλει τουλάχιστον 2 ώρες μετά που θα ξυπνήσει κάποιος να δώσει αιμα αλλιώς μπορεί να έχει ανεβασμένη τιμή. Μου το είχανε πει στο διαγνωστικό.

       

      Κορίτσια θα ήθελα την γνώμη σας, αρχές Απριλίου θα ξεκινήσουμε την ετ, σκέφτομαι να πάω τις επόμενες μέρες να κάνω θεραπεία κερατινης φυτική στα μαλλια, μπορεί να επηρεάσει αργότερα την ετ;;

      Καλησπέρα !!! Στον άντρα μου του είπαν πως πρέπει να έχει ξυπνήσει μισή ώρα ΟΤΕ παραπάνω ούτε λιγότερο για να δείξουν όλες πι εξετάσεις που έκανε και ήταν μέσα και η προλακτινηη 

      της έκανε και εμένα προχθές για αυτό το θυμάμαι τι του είπαν !!!

      μπορει να αλλάζει από διαγνωστικό σε διαγνωστικό δεν ξέρω 

Cafe Απρίλιος 2010


CoffeeFilter

Recommended Posts

κι εμένα μια από τα ίδια και μόλις έφαγε και κοιμήθηκε πάνω μου! τωρα την έβαλα στο λίκνο μπας και μπορέσουμε να φάμε μεσημεριανό επιτέλουςςςςς!!!

touki μου ποτε δηλαδή λες οτι θα ηρεμήσουμε???? γιατι κι η υπομονή μου μάλλον εξαντλείται απο την αυπνία και το βυζοπαροξυσμό!


8yrVp3.png

https://www.facebook.com/MommysCake

special sweets for special events!

WAy0p2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 36,3k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • angel_

    4142

  • angie!

    3932

  • Annie

    3518

  • dim_angel

    2429

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • angel_

    angel_ 4.142 δημοσιεύσεις

  • angie!

    angie! 3.932 δημοσιεύσεις

  • Annie

    Annie 3.518 δημοσιεύσεις

  • dim_angel

    dim_angel 2.429 δημοσιεύσεις

Posted Images

ηρθα κ εγω.κοιμηθηκαμε 1,5 ωριτσα μαζι στην κρεβατοκαμαρα κ ψιλοεστρωσα.

εκανα την μ@λ@κια κ βγηκα κατα τη 1 με το μωρο κ πηγα τραπεζα.την εβαλα στο σλινγκ κ λιωσαμε απο την ζεστη κ οι 2!σταζαμε!ευτυχως με λυπηθηκε ο διευθυντης της τραπεζας κ με εξυπηρετησε!:tongue::cool:

και εμεις μια απο τα ιδια ..ολη μερα αγκαλια...κ μενα ολοι αυτα μου λενε.:|

αλλα μολις την αφηνω ουρλιαζει!τι να κανω?να την αφηνω να κλαιει?εγω δεν μπορω να ακουω το κλαμα της!κλαιω κ εγω!:(

στο ριλαξ καθεται κανα 10 λεπτο κ μετα την ψωνιζει.

Βικακυ τι ωραιες βολτες!!!:Pκαλα ρε τοσες ωρες που το ταισες το μωρο??:confused:

κοιτα η μαμα σου μπορει να χει κ ενα δικαιο...εγω τα ψιλοπιστευω αυτα.

ειδικα στα νεογενητα.ματιαζει ο κοσμος.:?


pSC1p2.png

αll I ever wanted...αll I ever needed...Is here,in my arms....

Link to comment
Share on other sites

κι εμένα μια από τα ίδια και μόλις έφαγε και κοιμήθηκε πάνω μου! τωρα την έβαλα στο λίκνο μπας και μπορέσουμε να φάμε μεσημεριανό επιτέλουςςςςς!!!

touki μου ποτε δηλαδή λες οτι θα ηρεμήσουμε???? γιατι κι η υπομονή μου μάλλον εξαντλείται απο την αυπνία και το βυζοπαροξυσμό!

αυτο ξαναπες το!:roll:


pSC1p2.png

αll I ever wanted...αll I ever needed...Is here,in my arms....

Link to comment
Share on other sites

ΕΙ ΕΔΩ ειμαι κι εγω!! ρε γαμωτο κι εμενα απο χτες ενω σε καθε ξυπνημα-γευμα εκανε κακα παντα,τωρα σφιγγεται και δυσκολευεται κ κανει μετα απο ωρες και πααααρα πολλα!μηπως εχει κολικους?? δεν ξερω να το ξεχωρισω :-( τι να κανω?

Αντρια μου στη Μαρια τα στελνουμε ολες! angicat!

Bikaki τελεια!!γεματο προγραμμα ε!! η κοντεσινα κοιμηθηκε τωρα?

παρηγγειλα σλινγκ απο τη νταντα τελικα!!

Φάγαμε και επέστρεψα.....

κοριτσάρα μήπως είναι λιγάκι δυσκοίλια από κάτι που έφαγες?

Πάντως και σε εμένα τα ίδια έκανε μέχρι που άρχισα να τρώω μία μεγάλη σαλάτα κάθε βράδυ και ξεστούμπωσε το παιδί... Δεν είναι κακό απλά αμα ξεκίναγε να τα κάνει έβγαζε τεράστια ποσότητα...

Στους κολικούς πάντως είναι πονάκια που φεύγουν και έρχονται, το μωράκι μαζεύει και τεντώνει τα ποδαράκια του ξαφνικά και κλαίει... σε κάθε μωράκι διαφέρουν λιγάκι. Πάρε ένα τηλ στον γιατρό σου και ανέφερέ του το.

Ποιό σλίνκ πήρες?

Βικάκι μου κι εγω τα ιδια κανω ,κι εμενα ολοι με πρηζουν μη την μαθετε ετσι(οπως ελεγα και χτες και για το κρεβατι που την παιρνουμε παλι τα ιδια) αλλα δε μπορω να γκρινιαζει και να την πεταω στο κουνακι λες κι ειναι κουκλα! με την αγκαλιτσα αμεσως σταματαω το κλαμα κ ηρεμει το προσωπακι της!

Ναι , έτσι ακριβώς Άντζυ μου. Δεν βλέπω τον λόγο να την έχω να κλαίει στην κούνια για να "μάθει" την μοναξιά...

Αργότερα που θα παίζει με τα παιχνιδάκια της θα δούμε αν κάθεται.

Η μπισκοτίνα σου τί κάνει κούκλα μου?


GaiGp3.png
Link to comment
Share on other sites

να ρωτηξω κατι σε οσες καναν καισαρικη......

αυτο το μουδιασμα πανω απο την τομη το χετε ακομη???

ειναι πολυ σπαστικο ρε γμτ.

εμενα μου δινει κ κατι κλωτσιες η μικρη μου εκει κ ερχεται κ δενει!:roll::(


pSC1p2.png

αll I ever wanted...αll I ever needed...Is here,in my arms....

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

να ρωτηξω κατι σε οσες καναν καισαρικη......

αυτο το μουδιασμα πανω απο την τομη το χετε ακομη???

ειναι πολυ σπαστικο ρε γμτ.

εμενα μου δινει κ κατι κλωτσιες η μικρη μου εκει κ ερχεται κ δενει!:roll::(

ναι αυτο το σπαστικο μούδιασμα το χω και γω ακόμη! και όσο για τις κλωτσιές άστα να πάνε!!!

Ξέρει καμια πότε μας έρχεται περίοδος? Μετά τις 40? Τα λόχεια μου σταμάτησαν εδω και καμια 15 μέρες!

Α!Η γκρίνια μας συνεχίστηκε και σήμερα!!!! Και πάλι σταματησε όταν ήρθε ο μπαμπάς της απο τ δουλεια όπως και χτες! Λετε να τον θέλει περισσότερο απο εμένα?:confused:

ΑΑΑΑ!ΘΕΛΩ ΚΑΙ ΓΩ ΤΗ ΛΙΣΤΑ!!!


5Kiep3.png

hAk2p3.png

Link to comment
Share on other sites

ναι αυτο το σπαστικο μούδιασμα το χω και γω ακόμη! και όσο για τις κλωτσιές άστα να πάνε!!!

Ξέρει καμια πότε μας έρχεται περίοδος? Μετά τις 40? Τα λόχεια μου σταμάτησαν εδω και καμια 15 μέρες!

Α!Η γκρίνια μας συνεχίστηκε και σήμερα!!!! Και πάλι σταματησε όταν ήρθε ο μπαμπάς της απο τ δουλεια όπως και χτες! Λετε να τον θέλει περισσότερο απο εμένα?:confused:

ΑΑΑΑ!ΘΕΛΩ ΚΑΙ ΓΩ ΤΗ ΛΙΣΤΑ!!!

εγω ρε κοριτσια ακομη εχω λοχεια.

λιγα βεβαια αλλα ειναι αυτο το σπαστικο, εκει που λες οτι τελειωσαν τσουπ σταζει μια μ@λ@κια!χαχαχ.

Τανια μου θυμισε μου, θηλαζεις?

αν θηλαζεις μαλλον δεν θα σου ρθει περιοδος.αλλιως δεν ξερω ποτε ερχεται κανονικα.

να σας ρωτηξω κ κατι ακομη....

οσον αφορα το θεχ!μου ειπε ο ντοκτορ οτι αφου με εξετασει μετα τις 40 μερες θα μπορουμε να κανουμε ,αλλα θα πρεπει να κανουμε με προφυλακτικο λεει κ για να μην υπαρχει καποια συληψη αμεσα αλλα κ για να μην υπαρξει κ καποια λημωξη,επειδη ειμαστε πιο ευαισθητες τωρα.

εσεις το συζητησατε καθολου?

ρε Αντζυ η Χριστινα τι κανει????????


pSC1p2.png

αll I ever wanted...αll I ever needed...Is here,in my arms....

Link to comment
Share on other sites

εγω ρε κοριτσια ακομη εχω λοχεια.

λιγα βεβαια αλλα ειναι αυτο το σπαστικο, εκει που λες οτι τελειωσαν τσουπ σταζει μια μ@λ@κια!χαχαχ.

Τανια μου θυμισε μου, θηλαζεις?

αν θηλαζεις μαλλον δεν θα σου ρθει περιοδος.αλλιως δεν ξερω ποτε ερχεται κανονικα.

να σας ρωτηξω κ κατι ακομη....

οσον αφορα το θεχ!μου ειπε ο ντοκτορ οτι αφου με εξετασει μετα τις 40 μερες θα μπορουμε να κανουμε ,αλλα θα πρεπει να κανουμε με προφυλακτικο λεει κ για να μην υπαρχει καποια συληψη αμεσα αλλα κ για να μην υπαρξει κ καποια λημωξη,επειδη ειμαστε πιο ευαισθητες τωρα.

εσεις το συζητησατε καθολου?

ρε Αντζυ η Χριστινα τι κανει????????

δεν θηλάζω οπότε φαντάζομαι σιγα σιγά πρέπει να μου ρθει λογικα!

για το σεχ και εμένα τα ίδια μου είπε, αλλα να σου πω τελικά δεν περιμέναμε τις 40, το αρχίσαμε λίγονωρίτερα το αθλημα:cool:

την Πέμπτη έχω ραντεβου και με το γιατρό να δούμε τι θα μας πει!


5Kiep3.png

hAk2p3.png

Link to comment
Share on other sites

να ρωτηξω κατι σε οσες καναν καισαρικη......

αυτο το μουδιασμα πανω απο την τομη το χετε ακομη???

ειναι πολυ σπαστικο ρε γμτ.

εμενα μου δινει κ κατι κλωτσιες η μικρη μου εκει κ ερχεται κ δενει!:roll::(

Όπως ακριβώς το λες είναι και σε εμένα.

Φτιάχνει αλλά με αργούς ρυθμούς...


GaiGp3.png
Link to comment
Share on other sites

δεν θηλάζω οπότε φαντάζομαι σιγα σιγά πρέπει να μου ρθει λογικα!

για το σεχ και εμένα τα ίδια μου είπε, αλλα να σου πω τελικά δεν περιμέναμε τις 40, το αρχίσαμε λίγονωρίτερα το αθλημα:cool:

την Πέμπτη έχω ραντεβου και με το γιατρό να δούμε τι θα μας πει!

ααα ναι???μια χαρα!

κ τελικα ακολουθησατε κ τις οδηγιες του για προφυλαξη? :oops:


pSC1p2.png

αll I ever wanted...αll I ever needed...Is here,in my arms....

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


ααα ναι???μια χαρα!

κ τελικα ακολουθησατε κ τις οδηγιες του για προφυλαξη? :oops:

προφύλαξη εννοείται για τους λόγους που σου είπε και εσένα! θα πρέεπι να περάσουν τουλάχιστον 6 μήνες για επόμενη εγκυμοσύνη


5Kiep3.png

hAk2p3.png

Link to comment
Share on other sites

εγω ρε κοριτσια ακομη εχω λοχεια.

λιγα βεβαια αλλα ειναι αυτο το σπαστικο, εκει που λες οτι τελειωσαν τσουπ σταζει μια μ@λ@κια!χαχαχ.

Τανια μου θυμισε μου, θηλαζεις?

αν θηλαζεις μαλλον δεν θα σου ρθει περιοδος.αλλιως δεν ξερω ποτε ερχεται κανονικα.

να σας ρωτηξω κ κατι ακομη....

οσον αφορα το θεχ!μου ειπε ο ντοκτορ οτι αφου με εξετασει μετα τις 40 μερες θα μπορουμε να κανουμε ,αλλα θα πρεπει να κανουμε με προφυλακτικο λεει κ για να μην υπαρχει καποια συληψη αμεσα αλλα κ για να μην υπαρξει κ καποια λημωξη,επειδη ειμαστε πιο ευαισθητες τωρα.

εσεις το συζητησατε καθολου?

ρε Αντζυ η Χριστινα τι κανει????????

Με τα λόχεια το πιστεύεις ότι ντρέπομαι να πάρω τον γιατρό να του το πώ? Σας τα είχα ξαναπεί πριν λίγες μέρες τί έχω ακόμα, και παρότι σαράντισα δεν σταματάει αυτή η βλακεία που έχω και επίσης δεν τον παίρνω τηλ.

Και σχετικά με το θεχ, ο γιατρός είπε μετά τα σαράντα μόλις με εξετάσει θα μου πει. Πάει, σίγουρα έχει άλλη ο δικός μου, ύστερα από τ'οσους μήνες....:cool::cool:


GaiGp3.png
Link to comment
Share on other sites

Γεια σας μανούλες κι από μένα!!!

Τι κάνουν τα ζουζούνια?

Εμένα ο δικός μου κοιμάται!!! :D

Πρωτοφανές για απόγευμα!

Χθες ο καλός μου δεν μπορούσε να ηρεμήσει με τίποτα! Κοιμόταν στην αγκαλιά και μόλις τον άφηνα ούρλιαζε! Αυτό γινόταν από τις 6 μέχρι τις 9,30!

Μετά κάναμε μπάνιο και κοιμήθηκε από τις 10 μέχρι τις 6 το πρωί!!!!

Link to comment
Share on other sites

Την έστειλα και σε όσες την ζήτησαν την λίστα, αν ξέχασα καμιά σας πείτε μου.

Επίσης Δήμητρα δεν ξέρω γιατί αλλά δεν μπορώ να σου στείλω μνμ στο μσν. Μου γυρίζει πίσω! Άσχετο!


mU4Ep3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...