Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 6 λεπτά , LeneL είπε:

      Τίποτα απολύτως.. όλα είναι με εισοδηματικά κριτήρια. Φαντάσου της γέννας, που είναι στα 40.000 έχει από τα πιο υψηλά κριτήρια, στα αλλά τα ποσά είναι ακόμα χαμηλότερα.

      Να πεις στον καπετάνιο ότι σου χρωστάει ένα ΠΟΛΥ καλό δώρο!

      κάτσε γιατί θα τρελαθώ δεν δικαιούμαστε ούτε το 2 μηνο κύησης και το 3μηνο λοχείας ; ούτε το 9μηνο μετά; εξαλλη θα γίνω , δεν μπορεί !αυτα είναι με τα ένσημα οχι με το εισόδημα 

Θυρεοειδής αδένας-παθήσεις-συμπτώματα


georgiamami

Recommended Posts

Georgia και φυσικα σε ολα τα κοριτσια καλημερα!Οχι δεν ειμαι καλα,δεν εχω δυναμεις καθολου.Ποιος ξερει σε ποια υψη εχει φτασει η TSH.....!Καμια 100 σιγουρα!!Και μετα αλλος αγωνας να παει κοντα στο 0.Μας εγραψες οτι εχει κοιμηθει για τα καλα ο μεταβολισμος σου!Σε καταλαβαινω γιατι ακομα και πριν απο αυτο που με ειχαν υπερ-θυρεοειδικη(ετσι πρεπει ,για να μην υποτροπιασει η ασθενεια)και με προσεκτικη διατροφη,δεν εχανα γραμμαριο!!Ειχα φτασει να εχω και ταχυπαλμιες εντονες και η ζυγαρια κολλημενη!!Μακαρι εσυ με την διατροφη και την γυμναστικη κατι να καταφερεις!Συμφωνω απολυτα με αυτα που συμβουλευεις την φιλη μας, την οποια και καλως οριζουμε στην παρεα μας!!Εμεις ιατρικες συμβουλες δεν ξερουμε να δινουμε,απλα ανταλλασουμε εμπειριες και κανουμε κουβεντουλα γυρω απο αυτο το θεμα,απο την πιο απλη της μορφη μεχρι και τις πιο δυσκολες καταστασεις!Πιστευω οτι καναμε λαθος τις προηγουμενες μερες,γιατι ο καθενας εχει ενα συγκεκριμενο ιατρικο ιστορικο,ισως παιρνει και καποια φαρμακα που να επηρεαζουν τις τιμες και ετσι θα πρεπει μονο στον ενδοκρινολογο να απευθυνεται.Georgia δεν σας ειδα στο ονειρο μου,με κουρασατε πολυ εκεινη την μερα και γι αυτο δεν μπορω να παρω τα ποδια μου!!!Αν ελθουμε προς τα μερη σου θα σε ενημερωσω.Και για σενα το ιδιο ισχυει αν κατεβεις Θεσσαλονικη!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 7,6k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Καλημέρα σε όλα τα κορίτσια & καλή εβδομάδα!!! Sonia μου, σου εύχομαι γρήγορα να αποκτήσεις δυνάμεις και να νιώσεις καλήτερα!!

εύχομε & στα υπόλοιπα κορίτσια να είστε κάλα!!!

φιλάκια


8wEXp2.png[/url]
Link to comment
Share on other sites

Λενια μου,σε ευχαριστω για τις ευχες σου!Πως εισαι?Εχεις κατι νεωτερο?

τα ιδια προς το παρων δεν εχω κατι νεωτερο θα εχω το απογευμα

φιλακια σε ολες

καλο μεσημερη!


8wEXp2.png[/url]
Link to comment
Share on other sites

Georgia δεν σας ειδα στο ονειρο μου,με κουρασατε πολυ εκεινη την μερα και γι αυτο δεν μπορω να παρω τα ποδια μου!!!

Σημερα -για να σε αποζημιωσουμε- θα ερθουμε στον υπνο σου και θα σου κανουμε ενα σπεσιαλ μασαζ!!!!! Ετσι κοριτσια?????

Λενια, περιμενω με αγωνια τα νεα σου.

Kate, Bebaki-eva, Κερασω, να ειστε ολες καλα. (δε πιστευω να ξεχασα καμια???)

Ραντεβου ολες το βραδυ στο ονειρο της Σονιας!!!


:-D ΣΤΟΧΟΣ - ΑΠΟΦΑΣΗ - ΕΠΙΜΟΝΗ - ΥΠΟΜΟΝΗ - ΕΠΙΤΥΧΙΑ -ΕΥΤΥΧΙΑ :P

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

....και επειδη εχω ριξει ΤΟ ΓΕΛΙΟ, σας δινω το λινκ να διαβασετε, να γελασετε κι εσεις.

http://parents.org.gr/forum/showthread.php?t=49065


:-D ΣΤΟΧΟΣ - ΑΠΟΦΑΣΗ - ΕΠΙΜΟΝΗ - ΥΠΟΜΟΝΗ - ΕΠΙΤΥΧΙΑ -ΕΥΤΥΧΙΑ :P

Link to comment
Share on other sites

Νασαι καλα,με εκανες και γελασα!Καλα μη τυχον και ελθετε στον υπνο μου!!Θελω ησυχια!!Οπως οι πινακιδες στα νοσοκομεια!Εχω και τον αντρα μου,σαν του ειπα οτι μονο τα χορτα με το λεμονι μπορω να φαω(μου αρεσουν κιολας),πηγε χθες στο χωριο μαζεψε 3 σακουλες χορτα και εφερε και σημερα απο την λαικη, ολο χαρα,μια τσαντα ραδικια!!Εγω λασπη στον καναπε,τι περιμενε,να χαρω για την δουλεια που με περιμενει???Ευτυχως τα ανελαβε εκεινος!Ολο υπερβολη ειναι.Αμα του πεις,πηγαινε να αγορασεις λιγο φετα,θα σου φερει κανενα τενεκε!!

Link to comment
Share on other sites

Georgia και φυσικα σε ολα τα κοριτσια καλημερα!Οχι δεν ειμαι καλα,δεν εχω δυναμεις καθολου.Ποιος ξερει σε ποια υψη εχει φτασει η TSH.....!Καμια 100 σιγουρα!!Και μετα αλλος αγωνας να παει κοντα στο 0.Μας εγραψες οτι εχει κοιμηθει για τα καλα ο μεταβολισμος σου!Σε καταλαβαινω γιατι ακομα και πριν απο αυτο που με ειχαν υπερ-θυρεοειδικη(ετσι πρεπει ,για να μην υποτροπιασει η ασθενεια)και με προσεκτικη διατροφη,δεν εχανα γραμμαριο!!Ειχα φτασει να εχω και ταχυπαλμιες εντονες και η ζυγαρια κολλημενη!!Μακαρι εσυ με την διατροφη και την γυμναστικη κατι να καταφερεις!Συμφωνω απολυτα με αυτα που συμβουλευεις την φιλη μας, την οποια και καλως οριζουμε στην παρεα μας!!Εμεις ιατρικες συμβουλες δεν ξερουμε να δινουμε,απλα ανταλλασουμε εμπειριες και κανουμε κουβεντουλα γυρω απο αυτο το θεμα,απο την πιο απλη της μορφη μεχρι και τις πιο δυσκολες καταστασεις!Πιστευω οτι καναμε λαθος τις προηγουμενες μερες,γιατι ο καθενας εχει ενα συγκεκριμενο ιατρικο ιστορικο,ισως παιρνει και καποια φαρμακα που να επηρεαζουν τις τιμες και ετσι θα πρεπει μονο στον ενδοκρινολογο να απευθυνεται.Georgia δεν σας ειδα στο ονειρο μου,με κουρασατε πολυ εκεινη την μερα και γι αυτο δεν μπορω να παρω τα ποδια μου!!!Αν ελθουμε προς τα μερη σου θα σε ενημερωσω.Και για σενα το ιδιο ισχυει αν κατεβεις Θεσσαλονικη!
Εχω και τον αντρα μου,Ολο υπερβολη ειναι.Αμα του πεις,πηγαινε να αγορασεις λιγο φετα,θα σου φερει κανενα τενεκε!!

Μηπως ειναι αδερφος του αντρα μου????? Οταν τον νστελνω να ψωνισει γραφω με μεγαλα γραμματα την ποσοτητα και την συσκευασια.

2 ψωμια λεμε. Ε, εφερα και αλλα 2 να εχουμε!!!!! Θα τα τρως 1 βδομαδα, λεω. Ελα μωρε, τι ειναι 4 ψωμια?? θα τα φαμε σε 1 μερα. (Μετα 3-4 μερες τα τρωει το σκυλακι μας)!!

Λενια, νεα???


:-D ΣΤΟΧΟΣ - ΑΠΟΦΑΣΗ - ΕΠΙΜΟΝΗ - ΥΠΟΜΟΝΗ - ΕΠΙΤΥΧΙΑ -ΕΥΤΥΧΙΑ :P

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα σε ολες σας!Πραγματι πολυ ησυχια σημερα στη σελιδα μας!Ολη μερα ημουν χαλια,αλλα επειδη κοιμηθηκα λιγο το μεσημερι,ενιωσα καλυτερα και ειπα να βγω για καφε στη λιακαδα.Το ευχαριστηθηκα πολυ!!Πως ειστε εσεις?Κανενα νεωτερο απο καμια σας?

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Καλησπερα Σονια και σε οποιες αλλες μπειτε.

Πραγματι υπεροχη μερα για βολτα και υπεθριο καφεδακι.

Εγω εχω αρχισει να κατεβαινω κιλακια θα το οριστικοποιησω και θα σας πω σιγουρα το Σαββατο που κανω την καθιερωμενη ζυγιση.

Εχει λιγη κινηση στο προηγουμενο θεμα (στο παρεντς).

Καλο ξημερωμα!!!:tongue::tongue:


:-D ΣΤΟΧΟΣ - ΑΠΟΦΑΣΗ - ΕΠΙΜΟΝΗ - ΥΠΟΜΟΝΗ - ΕΠΙΤΥΧΙΑ -ΕΥΤΥΧΙΑ :P

Link to comment
Share on other sites

καλημέρα σε όλες κορίτσια! τι κάνετε; εγώ καλά απλά χάθηκα γιατί τον υπολογιστή τον είχε πάρει ο άντρας μου στη δουλειά. να στε καλά πάντως με κάνατε και γέλασα΄. τελικά όλοι οι άντρες ίδιοι είναι. τα ίδια κάνουν όλοι. sonia πως είσαι; ποτε είναι η μέρα που θα πάρεις το ιώδιο;

georgia μπράβο που πανε όλα καλά με τη δίαιτά σου. σας χαιρετώ όλες!!

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα και σε εσας κοριτσια!Δυστυχως και σημερα ειμαι πολυ χαλια!Επι μια εβδομαδα παιρνω καθημερινα ισχυρα παυσιπονα για ημικρανια και ολα αυτα μου τα δημιουργει ο βαρυς υπο-θ.Καλα δε μιλαμε για την εξαντληση!Ολα ειναι μια αλυσιδα!Την Παρασκευη θα παω στο Θεαγενειο για αιμοληψια και ραδ.ιωδιο και Δευτερα για ολοσωμο.Kate μεχρι την ημερα του σπινθηρογραφηματος ισχυει η διαιτα?Την θυροξινη την επομενη?Τι ηταν το πρωτο που εφαγες οταν σταματησε η απαγορευση?Εγω θα παω να φαω κανενα γυρο η χαμπουργκερ.Θα δω ακομα!

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα και σε εσας κοριτσια!Δυστυχως και σημερα ειμαι πολυ χαλια!Επι μια εβδομαδα παιρνω καθημερινα ισχυρα παυσιπονα για ημικρανια και ολα αυτα μου τα δημιουργει ο βαρυς υπο-θ.Καλα δε μιλαμε για την εξαντληση!Ολα ειναι μια αλυσιδα!Την Παρασκευη θα παω στο Θεαγενειο για αιμοληψια και ραδ.ιωδιο και Δευτερα για ολοσωμο.Kate μεχρι την ημερα του σπινθηρογραφηματος ισχυει η διαιτα?Την θυροξινη την επομενη?Τι ηταν το πρωτο που εφαγες οταν σταματησε η απαγορευση?Εγω θα παω να φαω κανενα γυρο η χαμπουργκερ.Θα δω ακομα!

Βρε καλο μου, να μη σου καθησει βαρυς ο γυρος!!!!! Μηπως θα επρεπε να φας κατι ....πιο ελαφρυ και τις επομενες μερες "τιμησε" δυο γυρους. Χαλαλι σου!!!!!


:-D ΣΤΟΧΟΣ - ΑΠΟΦΑΣΗ - ΕΠΙΜΟΝΗ - ΥΠΟΜΟΝΗ - ΕΠΙΤΥΧΙΑ -ΕΥΤΥΧΙΑ :P

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...