Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 13 ώρες πρίν, Katiamaxiking είπε:

      Να πω ότι δεν σε καταλαβαίνω; Σε καταλαβαίνω… παρε το χρόνο σου να ανακτήσεις δυνάμεις και ελπίδα! Εγω εκανα υστεροσκοπηση και βρέθηκε ήπια φλεγμονή και κατά τη φάση της διέγερσης (μακρύ πρωτόκολλο) πήρα ένα κοκτέιλ αντιβιώσεων για ένα μήνα. Σου πρότεινε κάποιο πρωτόκολλο; 
       

      Καλημέρα!!! Όχι δεν μιλήσαμε για τπτ άλλο...με το που είδε τις προηγούμενες προσπάθειες Μ είπε μόνο αυτό... υπάρχει περίπτωση να γίνει ζημιά με τη λαμπαροσκοπιση; Αυτό μόνο φοβάμαι μήπως πειράξουμε κάτι που δεν πρέπει....κ μετα από το χειρουργείο πως είναι η περίοδος μας; Κανονική; Η θέλει χρόνο να επανελθει;

      13 ώρες πρίν, Fay_ είπε:

      Το ανέβασα κορίτσια. Clear blue έκανα τελικά! Νομίζω θετικό άχνη γραμμή βέβαια! Τι λέτε; Είχα κατουρήσει πριν μισή ώρα να το πω κ αυτό.. θα κάνω κ άλλο το πρωί 

      Συγχαρητήρια!!!! Εύχομαι να πάνε όλα τέλεια 💗

      • Μου αρέσει 1

Cafe Ιανουάριος 2010


CoffeeMaker

Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 25,3k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • ELKARAK

    4200

  • ΣΤΕΓΙΑ

    2873

  • Lorreta

    2395

  • keli

    1839

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Posted Images

Κοριτσάρες μου τι κάνετε?

Όλα καλά?

Εμείς ΤΕΛΕΙΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ

Γυρίσαμε από Πόρτο Χέλι και ετοιμαζόμαστε για ΚΑΛΑΜΑΤΑ!!!!

Αν είδατε στο φεις το Σάββατο περάσαμε σούπερ....

Επίσης να σας πώ πως λέμε καθαρά μαμά και μπαμπά....

χορέυουμε και όλη την ώρα τον κρατάω και περπατάμε....

μου έκαναν μπαν στο πάρεντσ λόγω μεγάλου τίκερ και τα έχω πάρει.....

φιλάκια σε όλες σας.....


cIhqp3.png

9knMp3.png

"TO ΠΑΙΔΙ ΓΕΝΝΙΕΤΑΙ ΑΠΟ ΤΗΝ ΚΟΙΛΙΑ.Ο ΑΝΘΡΩΠΟΣ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΓΚΑΛΙΑ"

Ευτυχισμένος δεν είναι αυτός που έχει ό,τι θέλει,αλλά αυτός που θέλει ό,τι έχει!!!

Link to comment
Share on other sites

ξανακαλημερες!!! :) :) :)

Κελακο μουυυ εισαι στεναχωρημενη σημερα ή μου φαινεται;;;;

εγω πηγα στη δουλεια υπεγραψα και ειμαι πια μια επισημως ανεργη!!!Ταο χιλια ευχαριστω για τις ευχες σου!!!Αντε να πας στο γιατρο να δουμε τικερακι να χαρουμε!!!!

στεγια καλως ορισατεεεεεεεεε!!!


rssOp2.pngDiP1p2.png

Κάθε φορά που θες να πας μπροστά.......πήγαινε πίσω και πάρε ΦΟΡΑ!!

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κορίτσια τι κάνετε? Εγώ χάλια, η μικρή θα ξύπνησε πάνω από 7-8 φορές χθες βράδυ, της βάζουμε πιπίλ τη γυρνάμε μπρούμυτα και σε 1' κοιμάται, αλλά εμείς υποφέρουμε έτσι. Έχει καμιά παρόμοια εμπειρία τι να φταίει? Δε νομίζω να είναι από πείνα γιατί χτες στις 12 της έδωσα σαν συμπλήρωμα και ξένο γάλα 12πμλ και το ήπιε, μύξες ή κάτι δεν έχει, δόντι μας έχει πρήξει προ πολλού ένα να βγει αλλά δε λέει να ξεμυτήσει! Εντομεταξύ μου το κάνει πολύ συχνά, 1 βράδυ θα κοιμηθεί ψιλοκαλά, 2-3 θα μας ψοφήσει. Κατά τη διάρκεια της μέρας κοιμάται καμιά ώρα το πρωί 11-12 και το μεσημέρι συνήθως 4-5.30. Το βράδυ κατά τις 9.30-10.00 μέχρι τις 7.30 άρα δε νομίζω να κοιμάται πολλές ώρες! ΟΥφφφφ δεν την παλεύω!

Εύη είδες σύμπτωση, ότι σε αναφέραμε και εμφανίστηκες! Ο γιος σου έπαθε κάτι στο ισχύο, δε θυμάμαι τι είναι αλλά το άκουσα πολλές φορές τελευταία! Δώσε φιλάκια και στη ζουζούνα σου!

Γεια σας κοριτσάκια μου!! Τώρα άρχισα να διαβάζω τα νέα και έπεσα πάνω σε αυτό... Μαρινάκι εγώ της βάζω στη κούνια 3-4 πιπίλες παντού!!!! Έτσι όταν ξυπνάει όλο και μια πιπίλα θα βρει από μόνη της και ηρεμεί!! Για δοκίμασέτο και αυτό!! Πάω να διαβάσω και τα υπόλοιπα νέα και επανέρχομαι!


PCqNp2.png

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας κοριτσάκια μου!! Τώρα άρχισα να διαβάζω τα νέα και έπεσα πάνω σε αυτό... Μαρινάκι εγώ της βάζω στη κούνια 3-4 πιπίλες παντού!!!! Έτσι όταν ξυπνάει όλο και μια πιπίλα θα βρει από μόνη της και ηρεμεί!! Για δοκίμασέτο και αυτό!! Πάω να διαβάσω και τα υπόλοιπα νέα και επανέρχομαι!

xaxaxaxaxa πω φαινονται οι μανες που εχουν πιπιλομωρακια!!!κι εγω την ιδια συμβουλη της εδωσα!χαχαχαχα!!!


rssOp2.pngDiP1p2.png

Κάθε φορά που θες να πας μπροστά.......πήγαινε πίσω και πάρε ΦΟΡΑ!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

χαχααχχαχααχ....μετά το είδα ελενάκο!!!

σσσσσσσσ και από μένα λοιπόν!!!!!!

Μαρινάκοοο πήρα τελ... ισχύουν οι ώρες που σου είπα! Εμένα δεν με βολεύει τίποτα καθώς το μικρό μου κοιμάται 10 με 12 άρα πάμε την ώρα που σε βολεύει εσένα και θα δω τι θα κάνω... ελπίζω να μην αρχίζει να κλαίει γοερά από την αυπνία!!! :D:D:rolleyes::rolleyes: Τι λες, να κλείσω για Δευτέρα;

Λορεττάκι και εγώ μια τέτοια σούπερ δουλειά με εσένα θέλω!!!

ΚΟρίτσια σήμερα πήγα για άλλη μια φορά στο frattina να αλλάξω ένα δώρο...σόρυ για όποιες ψωνίζουν από εκεί αλλά πραγματικά είανι φοβερό το πως δεν μπορώ ΠΟΤΕ να βρω κάτι να μου αρέσει σε αυτό το μαγαζί... για να μην μιλήσω για τις τιμές που είναι εξωφρενικές αλλά πραγματικά τα ρουχαλάκια του zara είναι πιο γλυκούλικα....

Και τελικά έκανα και βλακεία και τελικά και άλλαξα το δώρο αλλά έδωσα και άλλα 30ερυώ για να πάρω κάτι που ΔΕΝ μου άρεσε...τα νεύρα μου σας λέωωωωω!!! χααχαχαχ


PCqNp2.png

Link to comment
Share on other sites

Χριστινάκι μέσα για Δευτέρα!

Κι εμένα κανονικά κοιμάται 10.30-12 αλλά δε με πολυνοιάζει για τον πρωινό ύπνο, φαντάζομαι ότι απλά θα έχει μία σχετική γκρίνια!

Στο frattina έχω βρει και πολύ καλά και μάπα πράγματα ανάλογα! Κοντά μου είναι το πρατήριο του frattina όμως που βρίσκω τα περσινά σε πολύ καλές τιμές οπότε κάμποσες φορές το έχω τιμήσει, για το επίσημο μαγαζί ούτε στις εκπτώσεις δεν έχω πάρει κάτι!


mGKop3.png60Jvp3.png

Link to comment
Share on other sites

Επίσης θέλω συμβουλή... τώρα που η αριάδνη τρώει με τα χέρια όλο λερώνονται τα ρούχα της και δεν φεύγουν μετά στο πλύσιμο...:rolleyes::rolleyes: και πλέον σχεδόν όλα τα ρούχα έχουν στάμπες από φαγητό/φρούτο...θα νομίζει ο κόσμος ότι δεν της πλένω τα ρούχα!! Έχετε να προτείνετε κάτι;;;

Ααα..τζέσικα σε υατό που ρώταγες, εγώ εδώ και 2-3 εβδομάδες τα πλένω κανονικά με το δικό μας απορυπαντικό ΚΑΙ με τα δικά μας ρούχα! Κορίτσια μην τρελαθούμε...έτσι όπως κυλιέται το μωρό στα πατώματα τα δικά μας ρούχα είναι πιο καθαρά από τα δικά τους...


PCqNp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Καλό ρε Χριστίνα! Με το δικό μας απορρυπαντικό και πάλι δεν καθαρίζουν ε? Το είχα κι εγώ αυτό το θέμα στο ΓΙώργο η πεθερά μου έλεγε να τα βάλω στη χλωρίνη αλλά προτιμώ να είναι μπλιαχ παρά χλωρίνη

Τώρα την ώρα του φαγητού της βάζω ένα πρόχειρο μπλουζάκι όταν είμαστε σπίτι που δε με νοιάζει αν θα λερωθεί ιδιαίτερα!


mGKop3.png60Jvp3.png

Link to comment
Share on other sites

Οκ τέλεια!!! Θα πάρω αύριο το πρωί να κλείσω θέσεις για πρώτο τραπέζι παιχνίδι!! :-)

Μωρέ ..εγώ έχω και θεματάκι με τις μάρκες...δεν μου αρέσει και πολύ να βλέπω σε μωρουδιακά να γράφουν μπούλγκαρι και φερέ και ντόλτε καμπάνα κλπ.... αφού μου έχουν φέρει ένα φορεματάκι γλύκα burberry και ντρέπομαι να της το φορέσω..!:oops:

Αααα...πήρα πλυντήριο/στεγνωτήριο...σας το είπα;; δεν σας το είπα...το περιμένω την επόμενη εβδομάδα με τρελή ανυπομονησία!!!!


PCqNp2.png

Link to comment
Share on other sites

Να σου πω την αλήθεια με τις μάρκες είμαι λίγο στόκος, αν μου αρέσει κάτι θα της το βάλω, αν όχι θα το χαρίσω! Δε μου κόβει και πολύ να δω τις μάρκες και σιγά ποιός θα προσέξει τι μάρκα γράφει από μέσα το ρούχο!

Για κάνε τα κονέ σου!!!!!!!


mGKop3.png60Jvp3.png

Link to comment
Share on other sites

Ναι εγώ λέω για τις μάρκες που είναι με ΜΕΓΑΑΑΑΛΑ ΓΡΑΜΜΑΑΑΤΑΑΑ..χαχαχαχα.. μπρόστα, στο μανίκι, στη πλάτη... αν το γράφει μόνο μέσα στο ταμπελάκι δεν το συζητάμε! Δεν ξέρω...στα μωράκια δεν μου πάει να τα βλέπω με ρουχαλάκια που φωνάζουυυν τη μάρκα!!

Λοιπόν ναι θα πάρω και θα σου στείλω αύριο πμ!!!


PCqNp2.png

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα!!!

τι κανετε; Χριστινάκι αχ μακαρι να ειναι καλό το πλυντηριο...τι πηρες τελικά;;; να μου πεις μετα απο κανα δυο πλυσεις αν ειναι καλό για να παρω και γω! α να μου πεις και διαστασεις!

Εμενα ηρθε η κουμπαρα μου σημερα και τα ειπαμε και παιξαμε με τον μικρό. Επιτελους το πρωί βγηκα και μια βολτα στη γειτονια. Περασα και απο το γυμναστηριο...Τα οργανα με κοιτουσαν λυπημενα και μου ελεγαν "λωωωωωρααααααα που ππηηηηηηηγγγεεεςςςςς!!!" Μετα αρχισε να ποναει το στομαχι μου και ξαναγυρισα σπιτι. Μαλλον την παρασκευη θα ξαναπαω.

Μαρινάκι φτου φτου;) ολα καλά.

Ελενααααααακι τι δειχνει ο Αναστασουλης σου με το δαχτυλάκι του...αχ αχ!!!

Στεγια παω να δω φωτο στο φεις...μη χανεσαι

φιλιαααααααα


jXj1p2.png?DWVm7y7O
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...