Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 5 λεπτά , linaa είπε:

      Νομίζω Κ εγώ ότι δεν το δικαιουσε. Απτήν στιγμή που έχεις παντρευτεί έτσι Κ αλλιώς τα φορολογικά ειναι κοινά άσχετα αν κάνετε χωριστή δήλωση το ότι φαίνετε γάμος ειναι το ίδιο πράγμα. Απλά πληρώνει ο καθένας τα δικά του μερίδια στο τέλος στα υπόλοιπα είναι το ίδιο . 

      και γω αυτό νομίζω αλλά η κοπέλα στο 1555 μου είπε είναι ανεξάρτητο και την ρώτησα και 2 φορες ! θα με πάρουν εκείνοι είπαν! απ ότι ξέρω μόνο το κυοφορίας ,το λοχείας, και μετά αν κάνω το 9μηνο δικαιουμαι

       

       

       

       

ΟΙ πρώτες αγωνίες


Recommended Posts

Αυτό το θέμα δημιουργήθηκε με σκοπό να μοιραστούμε τις αγωνίες και τα άγχη με τον ερχομό του νέου μέλους. Ευπρόσδεκτες όλες οι μανούλες νέες και παλιές και μέλλουσες.


Αντώνης & Ελένη

c201207d47.png

rh2pp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 12,5k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • rosebaby

    1840

  • fairy baby

    1216

  • Mara-76

    1136

  • Dimitra83

    1086

Περισσότερες δημοσιεύσεις

καλημέρα Ζώζα να σας ζήσει η μικρή είναι υπέροχη αλήθεια. Να σαι ρωτήσω τι ριλαξ έχετε ? ψάχνω να βρω να πάρω σήμερα και θέλω κάτι δοκιμασμένο σε νεογέννητα.


Αντώνης & Ελένη

c201207d47.png

rh2pp3.png

Link to comment
Share on other sites

καλώς την σμουτς , πλάκα μας κάνεις ? τι θα πει αν σε θέλουμε. καταρχήν το θέμα αφορά όλες τις μανούλες νέες παλιές και μέλλουσες. ειδικά τις παλιές και αν τις θέλουμε. και δευτερον αν δεν θέλουμε εσένα ποια θα θέλουμε.


Αντώνης & Ελένη

c201207d47.png

rh2pp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Κοριτσια καλοριζικο το τοπικ σας.Μπορει να μην ανηκω στο club(αν κι ειμαι στην προσπαθεια),αλλα πολυ το χαρηκα μολις το ειδα.Να τα χαιρεστε τα ζουζουνια σας,θα μπαινω να σας διαβαζω και να παιρνω λιγο μωρουδιλα,αν δεν σας πειραζει.Ευχομαι να ζησετε τις πιο ευτυχισμενες στιγμες με τα μικρα σας θαυματακια.:P


OPYIp3.png

vez3p2.png

Link to comment
Share on other sites

Hallo να με και εγώ!!!

Τι κάνετε κοριτσάκια! εύχομαι όλα καλά.

Σε εμάς οι παλιοί καλοί καιροί που επικρατούσανε τις πρώτες 10 ημέρες όπου η μπέμπα έκανε μαμ κακά και νάνι περάσανε. Τώρα κοιμάται το πολύ κανα δίωρο, συνήθως 1- με 1 1/2 ώρα και θέλει συνέχεια το στοίθος, όπου και εκεί κάνει τα δικά της. Περιμένουμε την παιδίατρο το απόγευμα και έχουμε πολύ αγωνία για το βάρος της.

Από Δευτέρα θα αρχίσουνε να μου έρχονται άτομα σπίτι, οπότε έκλεισα και εγώ να έρθουνε να μου φτιάξουνε το μαλλί. Ανυπομωνώ να με ξαναδώ άνθρωπο.

Link to comment
Share on other sites

Οσον αφορά το ρηλάξ Ροζάκι, εμείς έχουμε της chicco το Dreams με το χταπόδι. Μέχρι στιγμής φαίνεται αρκετά χρήσιμο. Εχει και δόνηση που αρέσει πολύ στην μικρή. Κοίταξε αυτό που θα πάρεις αν έχει παιχνιδάκια να κρέμονται να βγαίνουνε για να μπορείς να το μεταφέρεις και να το αποθηκεύεις πιο εύκολα:

http://www.letoshop.gr/default.asp?pid=40&ct=1110219&itmid=2972009

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


καλημερα και καλοριζικο και γουρλιδικο το νεο μας ΤΟΠΙΚ!!!!

τι μου κανετε μανουλες???και μελλοντικες μανουλιτες???

εγω σημερα σηκωθηκα και εφτιαξα επιτελους το δωματιο του μπεμπη....εστρωσα προικουλες σε λικνο και σε κουνιτσα και θα παμε να παρουμε και το το φωτιστικο δωματιου και φινιτο!!!

ο μπεμπακος δεν εχει πολυ χωρο εκει μεσα στην κοιλιτσα και κινειτε πλεον με δυσκολια!!!ελπιζω να ερθει συντομα κοντα στην μανουλα και στον μπαμπα και να μη φαμε ολο τον μηνα!!!

Να μου φυγει και μενα λιγο η αγωνια!!!

βρε κοριτσια απο εσας που γεννησατε σε καμια δεν εσπασαν τα νερακια???ολες με το αιματακι ξεκινησατε τις υποψιες για το καλοσωρισμα???

ααα και κατι αλλο που ηθελα να σας ρωτησω σαν περιεργη και γω:rolleyes:....τα επιθεματα στηθους τελικα τα χρειαστικατε στο μαιευτηριο ???εχω παρει δυο πακετακια ...να τα παρω η τζαμπα???


iA8hp3.pngWtKrp3.png
Link to comment
Share on other sites

βρε βρε, πεσαμε πανω σε γνωστες φυσιογνωμιες.

καλημερα βανιλιτσα. μαζευομαστε βλεπω σιγα σιγα

εμενα μου σπασανε τα νερα, αλλα ηταν πολυ λιγα

εγω επιθεματα ειχα παρει στο μαιευτηριο, αλλα δεν εχεις ακομα πολυ γαλα, και με μια απλη αποστειρωμενη γαζουλα την κανεις τη δουλεια σου. τα επιθεματα χρειαζονται πιο πολυ για μετα που θα κατεβει το γαλα, αν εχεις πολυ που τρεχει.


4Rnfp3.png
Link to comment
Share on other sites

ριλαξ της chicco πηραμε απο τα τζαμπο..ειναι απο αυτα που εχει με 60 ευρω..και ειναι πολυ τελειο..η μπεμπα εχει ξετρελαθει..αφου καθε βραδυ την κοιμηζουμε στο ριλαξ και μετα την παμε μαζι με το ριλαξ σηκωτη μεσα στο λικνο!εγω εχω βγαλει τα ποδια απο το ριλαξ και το εχω στο καναπε εκει την βγαζει ολη μερα!


ΓΕΝΝΗΣΑ ΣΤΙΣ 21/5/2010 ΚΑΙ ΑΠΟ ΤΟΤΕ ΑΛΛΑΞΕ Η ΖΩΗ ΜΟΥ..

Link to comment
Share on other sites

ευχαριστω smoutsaki μου για την πληροφορια!!εχω παρει και γω το καημενο δυο πακετα ενα της avent και ενα της gonhon's και εχει γεμισει η βαλιτσουλα μονο και μονο απο αυτα!!!

εγω οπως εχω ξαναπει ...εχω παρει το ριλαξακι της peg peregoσε πορτοκαλι χρωματακι , ειναι βεβαια ποιο ακριβουτσικο αλλα ειναι ανατομικουλι και μου το προτεινε ο παιδιατρος που τυχαινει να ειναι φιλος μας!

τωρα στην αρχη μας ειπε πρεπει να προσεχουμε πολυ την πλατουλα και τον λαιμουδακο μας ειπε!

εχει και μουσικουλα και παιχνιδακια και δονησουλα για να ηρεμει!!!τωρα στην πορεια θα δειξει ποσο χρησιμο ειναι!!!


iA8hp3.pngWtKrp3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...