Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 8 λεπτά , linaa είπε:

      Νομίζω ο προεμφυτικος θα σου δώσει αρκετές απαντήσεις. Κρυφή ενδομητριωση Κ να μένεις έγκυος εύκολα δεν έχω ακούσει να σου πω την αλήθεια . Ίσως εάν επαναλαβεις τις εξετάσεις για καθεξιν αποβολές υπάρχει τμήμα στο Έλενας μπορείς να κάνεις δωρεαν. Εγώ ανεξήγητες καθεξιν αποβολές Κ υπογονιμότητα έχω ακούσει για κρυφό διαβήτη . Δηλαδή το ζάχαρο φαινόταν φυσιολογικό ή ότι ρυθμίζετε φυσιολογικα Κ τελικά δεν ήταν χρειάστηκαν κορυφαίοι ενδοκρινολόγοι για να το λύσουν . 

      @Melusa54 συμφωνώ με την Λινά στο Ελενας να πας! 

ΟΙ πρώτες αγωνίες


Recommended Posts

μαιρουλα δεν σου επιτε8ηκε κανενας... το σχολιο μου δεν ειχε ως αποδέκτη εσένα αλλά μιλούσα γενικά για το πώς μπορει κάτι να επηρεάσει όλες μας. εννοειται οτι δεν εχω κανενα λόγο να σε μεφοσβητήσω ΑΛΛΑ επειδη όλες μανουλες είμαστε και παθαινουμε κοκομπλόκο με το παραμικρό αφηνω μια πισινη να υπάρχει ενα ΕΝΔΕΧΟΜΕΝΟ το παιδάκι του φίλου σου να επαθε κάτι για λόγο ΑΣΧΕΤΟ με μεβόλιο. Επίσης το πρόβλημα μου ειναι με τους γιατρούς. Αφού οι γιατροι όπως λες υπογράφουν πως το παιδάκι επαθε κατι ΠΟΛΥ σοβαρο απο το εμβόλιο γιατι δεν βγαινουν ΔΗΜΟΣΙΩΣ να το αναφέρουν ώς γιατροι? παλι εμεις οι μαναδες θθα βγαζουμε τα φικδια απο την τρυπα?

αυτα και σορυ αν σε στεναχώρησα δεν ηταν αυτη η προθεση μου


dZJip3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 12,5k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • rosebaby

    1840

  • fairy baby

    1216

  • Mara-76

    1136

  • Dimitra83

    1086

Περισσότερες δημοσιεύσεις

κοριτσια σορι κιολας αλλα νομιζω οτι δεχομαι κατα καποιο τροπο μια επιθεση

απλα ηθελα να σας ενημερωσω για ενα γεγονος που εμαθα απο δικο μου ανθρωπο δεν νομιζω οτι σας ελεγα αρλουμπες απλα ηθελα να σας επισημανω αυτο τον πραγμα να ειστε πιο πιο προσεχτικες και εγω εχω να το ξανακανω και φυσικα θα το κανω απλα θα εχω τις κεραιεσ μου ανοιχτες

το σιγουρο ειναι οτι δεν σας λεω μαλακιες οτι μου ει[πε ο ανθρωπος σας λεω και επειδη δεν ειμαι της νοοτροπιας ενταξει μωρε αφου δεν το επαθα εγω χεστηκα θεωρησα σωστο να σας ενημερωσω οπως θα ηθελα να ενημερωθω και εγω τεσ πα δεν ειχα καμια προθεση να σας ταραξω για καλο το εκανα ο καθενας κρινει οπως θελει καλυτερο για το παιδι του και οτι ακουω απλα το ψαχνω αυτα και σορι παλι τι να πω

βρε mary ,κοριτσι μου,καλα εκανες και μας ενημερωσες....δεν ειπαμε τιποτε για σενα ουτε σου επιτεθηκαμε...ισα-ισα που το σκαλιζουμε απο ολες τις μεριες για να δουμε εμεις πως θα πραξουμε...

απλα καποιες φιλες ειναι λιγο πιο ευαισθητες στο θεμα και προσπαθουμε να φτασουμε σε συμπερασματα που να μην ειναι αρχη για εφιαλτες...

να εισαι καλα

Link to comment
Share on other sites

βασικα με τους γιατρους ειναι το θεμα μου..γιατι η καθεμια μας εδώ μεσα οτι και να πει

1. δνε εχει καμια επιστημονική βάση άρα πιο πολύ πανικοβάλει γιατι δνε εχει ολα τα στοιχεια για να στηριξει μια αποψη

2. μπορει να εκληφθει απο την οποιαδήποτε εταιρεία ακόμη και ως συκοφαντική δυσφήμιση και να τρέχει και να μην φτάνει με τπτ αγωγές απο εδώ έως το μεσολόγι.

καθομαστε εμεις σαν τις παλαβωμένες και ψαχνόμαστε και οι δοχτορες κανουν τους κινεζους

ελπιζω να το ξεκαθαρισα


dZJip3.png

Link to comment
Share on other sites

βασικα με τους γιατρους ειναι το θεμα μου..γιατι η καθεμια μας εδώ μεσα οτι και να πει

1. δνε εχει καμια επιστημονική βάση άρα πιο πολύ πανικοβάλει γιατι δνε εχει ολα τα στοιχεια για να στηριξει μια αποψη

2. μπορει να εκληφθει απο την οποιαδήποτε εταιρεία ακόμη και ως συκοφαντική δυσφήμιση και να τρέχει και να μην φτάνει με τπτ αγωγές απο εδώ έως το μεσολόγι.

καθομαστε εμεις σαν τις παλαβωμένες και ψαχνόμαστε και οι δοχτορες κανουν τους κινεζους

ελπιζω να το ξεκαθαρισα

ελα μωρεεεεεε...σιγα την αποσταση:mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen:ας φτασει και λιγο παραπερα....μια χαρα συναντηση θα κανουμε...

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

μαιρουλα δεν σου επιτε8ηκε κανενας... το σχολιο μου δεν ειχε ως αποδέκτη εσένα αλλά μιλούσα γενικά για το πώς μπορει κάτι να επηρεάσει όλες μας. εννοειται οτι δεν εχω κανενα λόγο να σε μεφοσβητήσω ΑΛΛΑ επειδη όλες μανουλες είμαστε και παθαινουμε κοκομπλόκο με το παραμικρό αφηνω μια πισινη να υπάρχει ενα ΕΝΔΕΧΟΜΕΝΟ το παιδάκι του φίλου σου να επαθε κάτι για λόγο ΑΣΧΕΤΟ με μεβόλιο. Επίσης το πρόβλημα μου ειναι με τους γιατρούς. Αφού οι γιατροι όπως λες υπογράφουν πως το παιδάκι επαθε κατι ΠΟΛΥ σοβαρο απο το εμβόλιο γιατι δεν βγαινουν ΔΗΜΟΣΙΩΣ να το αναφέρουν ώς γιατροι? παλι εμεις οι μαναδες θθα βγαζουμε τα φικδια απο την τρυπα?

αυτα και σορυ αν σε στεναχώρησα δεν ηταν αυτη η προθεση μου

κοιτα επειδη καιο εεγω εχω πολλα ερωτηματα το βραδυ θα μιλησω με την μαμα του παιδιου να μου τα πει με ησυχια παντος αυτο που ξερω χιλια τα εκατο οτι το παιδι εδω και ενα μηνα το ξεσκονισαν και κΑΤαλιξανε οτι ειναι το εμβολιο ΤΩΡΑαν ειναι το εμβολιο καθεαυτου η η παρτιδα θα το επιβαιβεωσωω το βραδυ μρ ηρεμια γιατι ο ανθρωπος ψευδιζε απο τα νευρα του αυτα


ttc72e7.aspx
Link to comment
Share on other sites

μαιρη και εγω δεν εχω κατι μαζι σου, προς θεου,ουτε σε αμφισβητω,εξαλλου εδειξα την ανησυχια μου εντονοτατα γιαυτο που μας ειπες...

απλα επειδη οπως βλεπεις οι περισσοτερες κοπελες εχουν κανει στα παιδια τους το εμβολιο που ληγει 10/12, αυτο που μας ειπες οτι ειχε κανει και το παιδακι του φιλου σου, και τα αλλα παιδακια δοξα τω θεω δεν επαθαν τιποτα, πρεπει να ειμαστε πιο σιγουροι και συγκεκριμενοι γιυτα που γραφουμε...

εσυ αγχωθηκες οταν το εμαθες και ηθελες να ενημερωσεις, καλα εκανες...απλα η καθεμια απο εμας σκεφτηκε καπως με αυτη την ημερομηνια..τελος παντων εγω δεν εχω δει ακομη τι αριθμο ειχε το εμβολιο που εκανα στο παιδι μου προχθες, θα το δω και βλεπουμε...

σκεφτομαστε θετικα, ολες μανουλες ειμαστε με τα αγχη μας τις αγωνιες μας....και ολες μα ολες φοβομαστε για τα παιδια μας και θελουμε παντα το καλυτερο..

φευγω κοριτσια , τα λεμε αυριο...


an1cz_W-O6k0010NzIzNjMxfDk3Njg3MDBkYXxoZW4gaGVuIHlvdSBhcmUgbXkgbGlmZSE.gif

as1cHo3-M000000MTAwNjE5OXw2MjRkfG15IHJlZCBwYXNzaW9u.gif

tt1c3fef.aspx

Link to comment
Share on other sites

εννοειται οτι ολες μας στελνουμε τις ευχές μας για το παιδάκι.. και ελπίζω πολύ συντομα να ειναι μια χαρούλα και υγιέστατο. υπομονή στη μανούλα και κουράγιο


dZJip3.png

Link to comment
Share on other sites

mary σε χιλιοευχαριστουμε για την ενημερωση ετσι θα εκανα και εγω στη θεση σου δεν το συζητω κανεις δεν τα εχει βαλει μαζι σου....ελπιζουμε το μωρακι να ειναι καλα και περιμενουμε νεα του......


Lkixp3.png

rcRGp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


κοριτσια σορι κιολας αλλα νομιζω οτι δεχομαι κατα καποιο τροπο μια επιθεση

απλα ηθελα να σας ενημερωσω για ενα γεγονος που εμαθα απο δικο μου ανθρωπο δεν νομιζω οτι σας ελεγα αρλουμπες απλα ηθελα να σας επισημανω αυτο τον πραγμα να ειστε πιο πιο προσεχτικες και εγω εχω να το ξανακανω και φυσικα θα το κανω απλα θα εχω τις κεραιεσ μου ανοιχτες

το σιγουρο ειναι οτι δεν σας λεω μαλακιες οτι μου ει[πε ο ανθρωπος σας λεω και επειδη δεν ειμαι της νοοτροπιας ενταξει μωρε αφου δεν το επαθα εγω χεστηκα θεωρησα σωστο να σας ενημερωσω οπως θα ηθελα να ενημερωθω και εγω τεσ πα δεν ειχα καμια προθεση να σας ταραξω για καλο το εκανα ο καθενας κρινει οπως θελει καλυτερο για το παιδι του και οτι ακουω απλα το ψαχνω αυτα και σορι παλι τι να πω

Επιθεση δεν δεχεσαι γλυκο μου κοριτσι!απλα στο ακουσμα ενος τετοιου συμβαν ολες μας επειδη ανυσηχουμε ....ρωτησαμε τους γιατρους μας και ενημερωθηκαμε!!μεχρι στιγμης δεν εχει επιβεβαιωθει κατι τετοιο , οποτε ειμαστε λιγο επιφυλακτικες.

εδω ανυσηχουν στην Αφρικη που δεν εχουν τα παιδακια να κανουν τα στοιχειωδει εμβολια θα ανησυχουμε εμεις για τις 1 στις 1000 παρενεργειας...που στο κατω κατω ειναι εις γνωσει μας οι παρενεργειες.

μακαρι να πανε ολα καλα στο μικρουλη και συντομα να παει σπιτακι του...και απο οτι και να ειναι, απλα να ειναι περαστικα του.


iA8hp3.pngWtKrp3.png
Link to comment
Share on other sites

ελα μου ντε????ισως επειδη ηταν κομβικο σημειο για μενα....στα 23 τελειωσ

εγω ομως Δημητρα,επειδη λατρευω Ruhrgebiet κι επειδη εχω αναμνησεις οταν με το καλο ερθω Γερμανια...θα ερθω στο Dortmund και στο Dusseldorf οποτε θα με φας στην μαπα:mrgreen::mrgreen:χαχα..να ειναι καλα τα S-bahn και τα U-bahn!!!

μακαρι να ερθεις !2 ωριτσες δρομος ειναι!!!

Βρε παιδια μηπως τα συμπτωματα ξεκινουν με πυρετο ο οποιος συνεχιζεται? γινεται τωρα να υπαρχουν συμπτωματα ξαφνικα μετα απο ενα μηνα ? μην τρελαθουμε

σε καποια εμβολια μπορει να εμφανιστουν συμπτωματα μεχρι κ 20 μερες μετα

κοριτσια κοιταξα εγω τα βιβλιαρια των παιδιων.η ραφαελα εκανε στις αρχες τα πρωτα εμβολια το ινφαριξ κ μετα αρχισε πρεβεναρ ενω ο αλεξ απο την αρχη ξεκινησε πρεβεναρ.στις 2 του μηνος εχω παιδιατρο για κοντρολ στον αλεξ (εδω τα κανουν κοντρολ μια φορα το χρονο ψυχοκινιτικη αναπτυξη κλπ) κ θα τον ρωτησω κ εγω για το εμβολιο!α να δουμε!


Holy Diver

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα κοριτσια μολις μιλησα με την κοπελα και μου ειπε ολα αυτα που σας προανεφερα πως ηταν σιγουρο απο το εμβολιο και πως εχουν στειλει δειγμα για το αν ειναι απο το εμβολιο αυτου καθε αυτου η απο ελλατωματικη παρτιδα και επειδη ηταν αλλη μια περιπτωση απο το ιδιο εμβολιο πολυ πιο ελαυρα βαιβαια και οι μαναδες ανακαλυψανε πως ηταν παρτιδα του 10/12 το ανεφεραν στους γιατρους και ετσι στειλαν δειγμα απλα το εψαξε πολυ η κοπελα και βρηκε πως αυτο το πραγμα το παθαινει ενα παιδι ατο ενα εκατομυριο και της φαινετε τοσο παραξενο οτι μπορει να ετυχε σε αυτο το ενα .................. αυτα οταν θα εχω νεα απο το δειγμα θα σας ενημερωσω


ttc72e7.aspx
Link to comment
Share on other sites

μακαρι να ερθεις !2 ωριτσες δρομος ειναι!!!

σε καποια εμβολια μπορει να εμφανιστουν συμπτωματα μεχρι κ 20 μερες μετα

κοριτσια κοιταξα εγω τα βιβλιαρια των παιδιων.η ραφαελα εκανε στις αρχες τα πρωτα εμβολια το ινφαριξ κ μετα αρχισε πρεβεναρ ενω ο αλεξ απο την αρχη ξεκινησε πρεβεναρ.στις 2 του μηνος εχω παιδιατρο για κοντρολ στον αλεξ (εδω τα κανουν κοντρολ μια φορα το χρονο ψυχοκινιτικη αναπτυξη κλπ) κ θα τον ρωτησω κ εγω για το εμβολιο!α να δουμε!

για σου ρε δημητρα ολα καλα???????????????? να σου ζησει το μπεμπακι το εμαθα λιγο καθηστερημενα!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


ttc72e7.aspx
Link to comment
Share on other sites

Επιθεση δεν δεχεσαι γλυκο μου κοριτσι!απλα στο ακουσμα ενος τετοιου συμβαν ολες μας επειδη ανυσηχουμε ....ρωτησαμε τους γιατρους μας και ενημερωθηκαμε!!μεχρι στιγμης δεν εχει επιβεβαιωθει κατι τετοιο , οποτε ειμαστε λιγο επιφυλακτικες.

εδω ανυσηχουν στην Αφρικη που δεν εχουν τα παιδακια να κανουν τα στοιχειωδει εμβολια θα ανησυχουμε εμεις για τις 1 στις 1000 παρενεργειας...που στο κατω κατω ειναι εις γνωσει μας οι παρενεργειες.

μακαρι να πανε ολα καλα στο μικρουλη και συντομα να παει σπιτακι του...και απο οτι και να ειναι, απλα να ειναι περαστικα του.

συμφωνω κοριτσι μου και εγω ειμαι πολυ υπερ του εμβολιου ασο δεν φανταζεσαι τα εμβολια σωζουν ζωες δεν το συζητω αλλα πιστεψε με φρικαρα και φρικαρα πιο πολυ γιατι τους ξερω οχι επειδη απλα το ακουσα! τι να πω θα δειξει


ttc72e7.aspx
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...