Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 21 λεπτά , Angot είπε:

      με 2,4 να σπάσουν τα νερά; και γω 2,4 εχω αλλά δεν μπυ τα είπε τόσο τραβηγμένα!   α και συ δηλαδή το χειροκρότημα , κατάλαβα! 

      Είναι δύο τα μωρά καλέ ! Το λέω για να μην ανχωθουν Κ άλλες κοπέλες . Στα δίδυμα σχεδόν καμία δεν μπαίνει στο μήνα της .

Η ΝΑΤΑΣΟΥΛΑ ΕΙΝΑΙ ΕΓΚΥΟΣ ΜΕ ΤΗΝ ΠΡΩΤΗ ΣΠΕΡΜΑΤΕΓΧΥΣΗ!


Recommended Posts


Διαφημίσεις

1986480bu2sgab7aq.gif

και παλι συγχαρητηρια νατασουλα μου, με το καλο το δευτερο μωρακι!!!

να εχεις μια υπεροχη και απολαυστικη εγκυμοσυνη!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


ο ζεβρακος μας εδειξε τον δρομο προς την ευτυχια!!!

IB5Vp2.png

σε περιμενουμε με πολυ αγαπη, ειδικα ο αδελφουλης σου!

Link to comment
Share on other sites

  • 2 εβδομάδες μετά...

νατασακι μου το εκανες το θαυματακι σου κοριτσαρα μου!!!!!!!!!!!!!!!!!!να ηξερες ποοοοοοοοοοοοοσο μα ποσο πολυ χαιρομαι για σενα , οτι και να πω ειναι λιγο.

σου ευχομαι να εχεις μια υπεροχη εγκυμοσυνη να την χαρεις οσο μπορεις περισσοτερο , και σε λιγους μηνες θα κρατας στην αγκαλιτσα σου το δευτερο παιδακι σου που θα ειναι υγιεστατο και πανεμορφο!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!συγχαρητηριααααααααααααααααα!!!!!!!!!!!


ticker.php?pic=xv3yzugzjjgai786

Link to comment
Share on other sites

νατασακι μου το εκανες το θαυματακι σου κοριτσαρα μου!!!!!!!!!!!!!!!!!!να ηξερες ποοοοοοοοοοοοοσο μα ποσο πολυ χαιρομαι για σενα , οτι και να πω ειναι λιγο.

σου ευχομαι να εχεις μια υπεροχη εγκυμοσυνη να την χαρεις οσο μπορεις περισσοτερο , και σε λιγους μηνες θα κρατας στην αγκαλιτσα σου το δευτερο παιδακι σου που θα ειναι υγιεστατο και πανεμορφο!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!συγχαρητηριααααααααααααααααα!!!!!!!!!!!

ermina μου σ'ευχαριστώ πολύ, κι εσένα και όλες τις κοπέλες, αλλά στις 26/3, 6 εβδομάδων σχεδόν, απέβαλα. είναι μια άσχημη εμπειρία αλλά, κάτι που έχω πει πααααααααρα πολλές φορές, αν είναι να γεννιόνται άρρωστα παιδάκια.....καλύτερα έτσι!


u1114782.png

dev364pfs__.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

ermina μου σ'ευχαριστώ πολύ, κι εσένα και όλες τις κοπέλες, αλλά στις 26/3, 6 εβδομάδων σχεδόν, απέβαλα. είναι μια άσχημη εμπειρία αλλά, κάτι που έχω πει πααααααααρα πολλές φορές, αν είναι να γεννιόνται άρρωστα παιδάκια.....καλύτερα έτσι!

αγαπη μου γλυκια δεν το ηξερα , ετσι να εισαι δυνατη , εχεις ενα παιδακι και αυτο ειναι οτι πιο ομορφο στον κοσμο , πολυ συντομα θα αποκτησεις και δευτερο και τριτο και οσα θες.να προσεχεις το εαυτο σου και να εισαι παντα καλα, να μου φιλησεις και το πανεμορφο αγορακι σου!!!ολα θα πανε καλα να το θυμασαι!


ticker.php?pic=xv3yzugzjjgai786

Link to comment
Share on other sites

Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...