Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 1 λεπτό , Lila ki είπε:

      Και εγώ ξεκινάω τον Απρίλιο !!!! Αμήν όλα δεξιά !!!! Να είσαι καλα κοπέλα μου για την υπομονή και είδες όλα ανταμείβονται ! Με το καλό !

      Καλή επιτυχία στην προσπάθεια σου! Να πάνε όλα καλά! 

      • Ευχή 1

ΜΠΟΜΠΟΝΙΕΡΕΣ ΒΑΠΤΙΣΗΣ ΑΠΟ ΤΟ ΧΑΜΟΓΕΛΟ ΤΟΥ ΠΑΙΔΙΟΥ


stelaki

Recommended Posts

ΔΙΑΛΕΞΤΕ ΚΑΙ ΑΓΟΡΑΣΤΕ ΜΠΟΜΠΟΝΙΕΡΕΣ ΚΑΙ ΧΑΡΙΣΤΕ ΧΑΜΟΓΕΛΑ ΣΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΠΟΥ ΤΟ ΧΡΕΙΑΖΟΝΤΑΙ. ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΕΣ www.hamogelo-eshop.gr

edit admin δείτε φωτογραφίες εδώ http://parents.org.gr/news/a377

Επεξεργάστηκαν by Μαρια Στυλιανακη
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλησπέρα σε όλους,

επικροτώ την πρωτοβουλία που πήρε το stelaki προκειμένου ν΄αναδειχθεί το έργο οργανισμών όπως είναι το χαμόγελο του παιδιού. Απλά να ενημερώσω πως υπάρχουν πολλά Κέντρα και ειδικά σχολεία μικρότερης εμβέλειας από το προαναφερόμενο, αλλά με εξαιρετική δουλειά για πάρα πολλά χρόνια στον χώρο της ειδικής αγωγής που κάνουν ακριβώς το ίδιο. Εγώ από ένα τέτοιο Ειδικό σχολείο πήρα τις μπομπονιέρες του γάμου μου. Προτείνω, λοιπόν, το Ειδικό σχολείο "Μαργαρίτα".:):):):):)

Link to comment
Share on other sites

καποια παρομοια οργανωση ξερετε για μπομπονιερες - προσκλητηρια βαφτισης?

Και πάλι το "Μαργαρίτα" θα σου πρότεινα. Φτιάχνουν μπομπονιέρες και για βαφτίσεις, ακόμα και λαμπάδες για το Πάσχα. Εξαιρετική δουλειά.:)

Link to comment
Share on other sites

  • 5 months later...

εγω δεν θ συμφωνησω με κανενα ιδρυμα που φτιαχνει μπομπονιερες,γιατι θεωρω πως στο ονομα των παιδιων που εχουν πραγματικη αναγκη ,στηθηκε ολοκληρη επιχειρηση.αν θελει καποιος να κανει καλο μπορει να δωσει καποια χρηματα εκει.οχι να δωθουν δηθεν στο ιδρυμα για να κανουν μπομπονιερες ή οτιδήποτε αλλο.πατανε στην ευαισθησια μας!μια φιλη που εκανε καποτε σε ενα απο αυτα τα ιδρυματα και αργοτερα διαπιστωσαμε πως την πληρωσε υπερδιπλη τιμη!γιατι ολο αυτο? εργασιοθεραπεια υποτιθεται οτι προσφερουν στα παιδια! σωστα? ο καθε ενας στο ειδος του!επισης αυτο που βλεπω ειναι πως ολες μας ψαχνουμε μεχρι και το 10λεπτο για μπομπονιερες να τις βρουμε πιο φθηνες,που σιγα το ποσο, αλλα σε αυτα τα ιδρυματα...δεν πειραζει..ειναι για καλο! μεγαλη εκμεταλλευση και κοιμομαστε!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Εμείς πριν μία εβδομάδα βαφτίσαμε τη μικρούλα μας.

Πήραμε μπομπονιέρες και προσκλητήρια και το καρτελάκι αντί δώρου από το Χαμόγελο του παιδιού.

Είμαστε απολύτως ευχαριστημένοι, πάρα πολύ καλή δουλειά, γρήγοροι και ευγενέστατοι.

Από τιμή, δε μπορώ να πω πως βρήκα κάπου φθηνότερα, 1 ευρώ το προσκλητήριο μαζί με το καρτελάκι αντί δώρου. 1.20 η μπομπονιέρα.

Επίσης, καλή μου φίλη ψυχολόγος προσφέρει εθελοντικά τις υπηρεσίες της εκεί πάρα πολλά χρόνια, και μόνο καλά λόγια έχω ακούσει για το σύλλογο από αυτήν.

Και κάτι που μου έμεινε....

Πηγαίνοντας για παραλαβή των προσκλητηρίων, στα παλιά τους γραφεία που από πάνω είχε τη στέγη, καποια παιδάκια έπαιζαν με τις κοπέλες εθελόντριες. Και μας είπαν "ευχαριστούμε κύριοι, να σας ζήσει το μωράκι σας και να είναι ευτυχισμένο".

Προσωπικά με γονάτισε...


DWyVp1.png30b2p1.pngcekS.png

Τα thavmatakia μας και μεις!

Link to comment
Share on other sites

  • 1 χρόνο μετά...

Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...