Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 48 λεπτά , Angot είπε:

      κάτσε γιατί θα τρελαθώ δεν δικαιούμαστε ούτε το 2 μηνο κύησης και το 3μηνο λοχείας ; ούτε το 9μηνο μετά; εξαλλη θα γίνω , δεν μπορεί !αυτα είναι με τα ένσημα οχι με το εισόδημα 

      Το κύησης και το λοχειας έχει προϋπόθεση 200 ένσημα τα τελευταία 2 έτη. Αν περνεις αυτό αυτόματα εγκρίνεται και το 9μηνο προστασίας μητρότητας.

      2 ώρες πρίν, Angot είπε:

      με 2,4 να σπάσουν τα νερά; και γω 2,4 εχω αλλά δεν μπυ τα είπε τόσο τραβηγμένα!   α και συ δηλαδή το χειροκρότημα , κατάλαβα! 

      Λόγω δίδυμης κύησης επιβαρύνεται πιο πολύ η μήτρα. Όλα πάνε x2 πλακουντες, σακοι, αμνιακό υγρά.. επίσης το βάρος ανά μέρα αυξάνεται x2  οπότε μην αγχώνεσαι είμαι άλλη περίπτωση....

Koula - mares


kale

Recommended Posts


Διαφημίσεις

Θα το κανω αλλα...αυτα τα ψηφιακα οτι να ναι βγαζουν...ειμαι υπερ του κλασσικου...πειραζει να μετραω με αυτο ή θελουμε και την υποδιαιρεση?

Ψηφιακό μωρό μου....

Εδώ μετράμε το κομμα κάτι. .. εγώ απο 36, 3 πάω 36, 5 -36, 8.

Έχω και χαμηλό αιματοκριτη βέβαια οπότε δε μπορεί να ανέβει και παραπάνω.

Άλλες κανουν και 37 μετά την ωορηξία.


X8R8p2.png

uHpXp2.png

Link to comment
Share on other sites

Σας φιλώ, πάω να τηγανίσω ψάρια (μπιαχ)

Εγώ έχω το ίδιο φαγητό με την Μόρφω...

Ωραία τα ψαράκια ρε...δεν σου αρέσουνε.

Ψηφιακό μωρό μου....

Εδώ μετράμε το κομμα κάτι. .. εγώ απο 36, 3 πάω 36, 5 -36, 8.

Έχω και χαμηλό αιματοκριτη βέβαια οπότε δε μπορεί να ανέβει και παραπάνω.

Άλλες κανουν και 37 μετά την ωορηξία.

Και εγώ έχω χαμηλό αιματοκρίτη...αλλά κάνω 37 θερμοκρασία και 37,1 μετά την ωορρηξία.

Και προτειμώ το κλασικό θερμόμετρο


as1cMaf0g410000MDdkanwxMTQ1N2p8T3VyIGJpcmQgaXMg.gifgQt7p2.png

I81rp3.png

Link to comment
Share on other sites

24η ημερα και εβγαλα σπυρουκλα....

θα μου ρθει περιοδος οεο κανονικα σε 2-3 μερες? t3402.gif

ή

εχω ωορρηξια????

ή ΤΙΠΟΤΑ απο τα 2? t3616.gif

Κουτσούνα μάλλον θα σε επισκεφτεί η βρωμοπερίοδος.

Εγώ βγαζω κερατόσπυρα συνήθως πριν την περίοδο και μερικές φορές μετά την περίοδο. Εκεί να δεις νεύρα!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Αξέχασα να σας ρωτήσω,εγω σκουπίζομαι μόνο με μωρομάντηλα,υπάρχει περίπτωση να έπαθα απο΄αυτό ουρολίμωξη ;

Μορφάκι μου δεν το ξέρω! Ρώτα τον γιατρό αλλά πλακώσου στα νερά,να φύγει το ρημάδι!!!ΠΕΡΑΣΤΙΚΑ!!!

Link to comment
Share on other sites

Αξέχασα να σας ρωτήσω,εγω σκουπίζομαι μόνο με μωρομάντηλα,υπάρχει περίπτωση να έπαθα απο΄αυτό ουρολίμωξη ;

Φυσικα....

Την περιοχη οχι συνεχεια με σαπουνοειδη....χαλαει η χλωριδα και κολας πιο ευκολα μυκητες....


[sIGPIC][/sIGPIC]

Τελικά....Τα πιο ωραία πράγματα έρχονται εκεί που δεν τα περιμένεις και γίνονται τα θαύματα όταν πάψεις να επιμένεις ???

connie_24.gif

Link to comment
Share on other sites

Κουτσούνα μάλλον θα σε επισκεφτεί η βρωμοπερίοδος.

Εγώ βγαζω κερατόσπυρα συνήθως πριν την περίοδο και μερικές φορές μετά την περίοδο. Εκεί να δεις νεύρα!!!

Μακαρι να ρθει η περιοδος...θα ειναι σε 28 ημερες...

ΠΑΡΤΥ ΘΑ ΚΑΝΩ!


[sIGPIC][/sIGPIC]

Τελικά....Τα πιο ωραία πράγματα έρχονται εκεί που δεν τα περιμένεις και γίνονται τα θαύματα όταν πάψεις να επιμένεις ???

connie_24.gif

Link to comment
Share on other sites

Αθανασια τι λενε?

Δε θα γινουν αποσπασεις σε Φορεις?

Θα πρεπει να παω κρητη???

b0415.gif


[sIGPIC][/sIGPIC]

Τελικά....Τα πιο ωραία πράγματα έρχονται εκεί που δεν τα περιμένεις και γίνονται τα θαύματα όταν πάψεις να επιμένεις ???

connie_24.gif

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Αξέχασα να σας ρωτήσω,εγω σκουπίζομαι μόνο με μωρομάντηλα,υπάρχει περίπτωση να έπαθα απο΄αυτό ουρολίμωξη ;

Καλρε Μόρφω....μπέμπα είσαι????

Ποιός σου έδωσε την ιδέα να σκουπίζεσαι με μωρομάντηλα????

Θα με τρελάνεις εσύ....

Απαγορευεται να σκουπίζουμε την περιοχή με μωρομάντηλα, απαγορευεται να χρησιμοποιούμε ειδικά σαπούνια, απογορευονται τα σερβιετάκια...


as1cMaf0g410000MDdkanwxMTQ1N2p8T3VyIGJpcmQgaXMg.gifgQt7p2.png

I81rp3.png

Link to comment
Share on other sites

Καλρε Μόρφω....μπέμπα είσαι????

Ποιός σου έδωσε την ιδέα να σκουπίζεσαι με μωρομάντηλα????

Θα με τρελάνεις εσύ....

Απαγορευεται να σκουπίζουμε την περιοχή με μωρομάντηλα, απαγορευεται να χρεισημοποιούμε ειδικά σαπούνια, απογορευονται τα σερβιετάκια...

Δεν μου αρέσει το χαρτί,μάλλον πρέπει να τα κόψω,και πωσ θα το κόψω αφού μου έγινε συνήθεια............Φευγω πάω για δουλειά........φιλάκια........

Link to comment
Share on other sites

Αξέχασα να σας ρωτήσω,εγω σκουπίζομαι μόνο με μωρομάντηλα,υπάρχει περίπτωση να έπαθα απο΄αυτό ουρολίμωξη ;

Kakos !!!

Kai egw to ekana kai mou to apagoreyse o Mpath. Episis kai to kormaki to ximona kai ta stena tzin. Thelei aeraki !!!!

Egw omos den epatha pote ourolimwksh :rolleyes::rolleyes::rolleyes:

Gia alo logo pou eipe na ta stamatiso.


Yv7Sp2.png
Link to comment
Share on other sites

Αθανασια τι λενε?

Δε θα γινουν αποσπασεις σε Φορεις?

Θα πρεπει να παω κρητη???

b0415.gif

ΨΥΧΡΑΙΜΙΑ!!!!!

Δεν ξέρουμε ακόμα γιατί και οι μεταθέσεις αργούν...

Θα σου πώ όταν έχω νεότερα.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...