Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 15 hours ago, Fay_ said:

      Το ανέβασα κορίτσια. Clear blue έκανα τελικά! Νομίζω θετικό άχνη γραμμή βέβαια! Τι λέτε; Είχα κατουρήσει πριν μισή ώρα να το πω κ αυτό.. θα κάνω κ άλλο το πρωί 

      Συγχαρητήρια!!! Είναι η πρώτη προσπάθεια εξωσωματικής ;

ΧΡΙΣΤΟΥΓΕΝΝΑ 2012


Ειρήνη

Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 2,4k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Αχ αχ αχ

Τι ωραιες φωτογραφιες!!!

Και τι ωραια πραγματα χετε φτιαξει Ravt και μαμαΚωνσταντινου! Μπραβο σας! Και του χρονου με το καλο.

Διαβαζω το θεμα και φτιαχνει η διαθεση μου.

Επισης ευχαριστω πολυ την κοπελα που εβαλε το προγραμμα του Hp ακομα και γω η ασχετη με ηυ θα φτιαξω κατι φετος!! Πρεπει να παω για χαρτια και μελανι ...

images?q=tbn:ANd9GcSwl8HsuLQvjSnxSzOfYncPmZfXK470Frq2I7ecYyCt_asUoNgA


IIk6p3.png

Qskdp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Γεια σας χριστουγεννιατικαααα κοριτσιαααα...που χαρη σε σας αγαπησα ξανα τα χριστουγεννα!!!!

ravT ολες οι φωτογραφιες ειναι πολυ ωραιες,αλλα η μπλουζααααα...τελεια!Ισα που παω να εκτυπωσω το λογοτυπο!!!!!

mama konstantinou τι χαριτωμενο στολισμο που εχεις κανει?Και το δεντρακι σου πολυ ωραιο!!!Να ειστε γεροι,να τα χαρειτε!Ανυπομονω να περασουν οι μερες να στολισω και γωωωωω!!!!

Κοριτσια ευχαριστω για τις αποψεις σας οσον αφορα το κερι!!!!Και εχετε απολυτο δικιο!!!!Περιμενω να παω jumbo να παρω κερια και να δημιουργησω!!!!

Θα ανεβασω φωτο!!!;)


Qilcp2.pngkB3Gp2.png

Link to comment
Share on other sites

Nόνη ,είναι υπέροχη η φωτό με τα χιόνια!Εεεε!Αν φύγετε ,περιμένετε και εμένα ,ε????

Μαμά του Κωσταντίνου ,είναι πολύ πολύ ομορφος ο στολισμός στο δωμάτιο!Και του χρονου να είστε καλά,να το ξαναστολίσετε!

Ειρήνη ,να φτιαξεις κατι ανάλογο ε τη συνθεση που εχεις ποσταρει,είναι πολύ ωραία και θα ταιριαζει και με τα ριχταρια τα καφε που πήρες!


eTeNp3.pngeTeNp3.png
Link to comment
Share on other sites

Xαιρετώ την ομορφότερη παρέα του cafe....!!!!

Ελπίζω να καταφέρω και να σας διαβάζω και όσο μπορώ να συμμετέχω, γιατί πολλλλλλλλλλλλλλλυυυυυυυυυ δουλειά και τρέξιμο βρε κοριτσάκια μου, έχω λιώσει. Έχω και μία απαίσια ίωση που με ταλαιπωρεί καιρό τώρα...

Σας εύχομαι ολόψυχα, να έχετε όλες σας, τα καλύτερα Χριστούγεννα της ζωής σας, όπως η καθεμία επιθυμεί.

Σας φιλω και μιας και ειναι δύσκολη ώρα, σας κερνάω και ενα xmas γλυκάκι....

bonbons-chocolate-sweet-xmas-Favim.com-174876.jpg

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Ολα πολύ όμορφα και του χρόνου!!!

Link to comment
Share on other sites

Xαιρετώ την ομορφότερη παρέα του cafe....!!!!

Ελπίζω να καταφέρω και να σας διαβάζω και όσο μπορώ να συμμετέχω, γιατί πολλλλλλλλλλλλλλλυυυυυυυυυ δουλειά και τρέξιμο βρε κοριτσάκια μου, έχω λιώσει. Έχω και μία απαίσια ίωση που με ταλαιπωρεί καιρό τώρα...

Άζια!!!!!!!!!!!!!!!!! :shock::shock:

Κορίτσια μου, η Αζια ειναι το διδυμάκι μου στο θέμα!!!

Μακάρι να μπορέσεις να μπαίνεις, πολύ σε χρειαζόμαστε!!!! :P:p


777885dugw57gt25.gif

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...