Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 6 λεπτά , LeneL είπε:

      Τίποτα απολύτως.. όλα είναι με εισοδηματικά κριτήρια. Φαντάσου της γέννας, που είναι στα 40.000 έχει από τα πιο υψηλά κριτήρια, στα αλλά τα ποσά είναι ακόμα χαμηλότερα.

      Να πεις στον καπετάνιο ότι σου χρωστάει ένα ΠΟΛΥ καλό δώρο!

      κάτσε γιατί θα τρελαθώ δεν δικαιούμαστε ούτε το 2 μηνο κύησης και το 3μηνο λοχείας ; ούτε το 9μηνο μετά; εξαλλη θα γίνω , δεν μπορεί !αυτα είναι με τα ένσημα οχι με το εισόδημα 

Koula - mares


kale

Recommended Posts

ΑΠΟΡΙΑ !!!!!!!

το μωρό σου ζηλεύει επειδή έχεις fb ????

Εμενα παντως ενοχλειται....απλα δε μπαινω τωρα πλεον και ειναι οκ!

Παλια που εμπαινα και εκανα φιλους τον ενοχλουσε...


[sIGPIC][/sIGPIC]

Τελικά....Τα πιο ωραία πράγματα έρχονται εκεί που δεν τα περιμένεις και γίνονται τα θαύματα όταν πάψεις να επιμένεις ???

connie_24.gif

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Το μετραγα....το ενδομητριο..

Στην 1η προσπαθεια μου ξεκινησαν αργα τα cyclacur οταν πια ειδαν οτι δεν παχαινε....6,5 τελικό ενδομήτριο

Στη 2η μου εδωσαν..επεμενα για μεγαλυτερες δοσεις..αλλα τιποτα....7,3 τελικο ενδομητριο αν θυμαμαι καλα...

Στη 3η δε μου εδωσαν..πηγε με τις gonal εως 8,5...

Οσο αφορα την προγεστερονη....μετα απο 3 προσπαθειες καταλαβαμε οτι ισως εχω προβλημα εκει...ισως...

:evil::evil::evil:

Να σε ρωτήσω κάτι? Μετά την ωορηξία σου ανεβαίνει η θερμοκρασία?

Νομίζω πως αν σου ανεβαίνει, η προγεστερονη είναι οκ.

Επίσης, όταν έρχεται η Αλέκα, ξεκινάει με κόκκινο ή καφέ?

Αν ξεκινάει με καφέ, νομίζω τότε είναι ένδειξη οτι δεν πάει καλά η προγεστερονη.

Προσπάθησε να θυμηθείς.

Όλα αυτά που λέω βέβαια δεν είναι μετα τις σπουδές ιατρικής που ΔΕΝ εχω κανει, είναι απο αυτα που εχω διαβάσει καπου καπως κάποτε δεξιά κι αριστερά.

Δεν είναι 100% σίγουρα.


X8R8p2.png

uHpXp2.png

Link to comment
Share on other sites

Αναστασάκι = Σασάκι

αλήθεια δεν τη ρώτησα ποτέ αν την πειράζει !!!!

ΣΕ ΠΕΙΡΑΖΕΙ ΣΑΣΑΚΙ ΜΟΥ ΠΟΥ ΣΕ ΛΕΩ ΣΑΣΑΚΙ ???

Πες με όπως θες Ζεττάκι....εκτός από Τασία:evil::evil::evil::evil::evil:

Με εκνευρίζει το Τασία και καποιοι για συντομία με φωνάζουν έτσι...μπλιαχ


as1cMaf0g410000MDdkanwxMTQ1N2p8T3VyIGJpcmQgaXMg.gifgQt7p2.png

I81rp3.png

Link to comment
Share on other sites

Mπράβο ρε μπέμπα που ηρέμησες..

Εγώ έτσι λέω ότι ζηλεύει λιγάκι...χιχιχι

Ρε γμτ οι Υδροχόοι δεν ζηλεύουμε. εγώ ποτέ.

Μόλις ξεκαθαρίστηκε το τοπίο, τελικά δεν είμαστε αδέρφια.


url]
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Ζεττακι μου.....ενα πραγμα θα σου πω επειδη σε αγαπαω!

Εφοσον εισαι στο ιδιο κεντρο και ξερουν τον οργανισμο σου, θα τους εχεις εμπιστοσυνη αλλα θα απαιτεις και θα ρωτας συνεχεια...

Ακομα και βλακειες να σου πουμε εμεις...εσυ θα τις ρωτας....

Καλυτερα να ξυπνας με μια τυψη (που τους πρηζεις) παρα με ενα απωθημενο!


[sIGPIC][/sIGPIC]

Τελικά....Τα πιο ωραία πράγματα έρχονται εκεί που δεν τα περιμένεις και γίνονται τα θαύματα όταν πάψεις να επιμένεις ???

connie_24.gif

Link to comment
Share on other sites

Πες με όπως θες Ζεττάκι....εκτός από Τασία:evil::evil::evil::evil::evil:

Με εκνευρίζει το Τασία και καποιοι για συντομία με φωνάζουν έτσι...μπλιαχ

Αυτό δεν έπρεπε να το γράψεις. ...

Θα χρησιμοποιηθει εναντίον σου! Χεχεχεχε! :twisted::twisted:


X8R8p2.png

uHpXp2.png

Link to comment
Share on other sites

Πες με όπως θες Ζεττάκι....εκτός από Τασία:evil::evil::evil::evil::evil:

Με εκνευρίζει το Τασία και καποιοι για συντομία με φωνάζουν έτσι...μπλιαχ

όχι οχι, το Τασία με εκνευρίζει και μένα , μόνο την κουνιάδα μου τη μικρή λέω έτσι ή Τάσα κι αυτό για να την πειράξω που επίσης δεν της αρέσει.

είμαι λίγο πειραχτήρι πειράζει ????

Το Σασακι μου ποτέ δεν θα το πω Τασία !!!! Στάσα όμως ???


url]
Link to comment
Share on other sites

Να σε ρωτήσω κάτι? Μετά την ωορηξία σου ανεβαίνει η θερμοκρασία?

Νομίζω πως αν σου ανεβαίνει, η προγεστερονη είναι οκ.

Επίσης, όταν έρχεται η Αλέκα, ξεκινάει με κόκκινο ή καφέ?

Αν ξεκινάει με καφέ, νομίζω τότε είναι ένδειξη οτι δεν πάει καλά η προγεστερονη.

Προσπάθησε να θυμηθείς.

Όλα αυτά που λέω βέβαια δεν είναι μετα τις σπουδές ιατρικής που ΔΕΝ εχω κανει, είναι απο αυτα που εχω διαβάσει καπου καπως κάποτε δεξιά κι αριστερά.

Δεν είναι 100% σίγουρα.

10 χρονια επαιρνα αντισυλληπτικα αρα δεν ξερω και πολλα απο ωορρηξιες..

Τα 2 τελευαταια χρονια που τα εκοψα..οσες προλαβα να ζησω ηταν μεταξυ εξωσωμαtικών ή υπό την επηρρεια cyclacur...δεν τις εχω μελετησει και δεν ξερω και ποτε γινονται...εχω μεγαλο κυκλο και ποναω 2-3 φορες σε καθε κυκλο :shock:

Η περιοδος μου ειναι ΠΑΝΤΑ ΛΙΓΗ...:( ποτε ξεκιναει με καφε...ποτε ξεκιναει με κοκκινα....

:confused::confused::confused::confused::confused:


[sIGPIC][/sIGPIC]

Τελικά....Τα πιο ωραία πράγματα έρχονται εκεί που δεν τα περιμένεις και γίνονται τα θαύματα όταν πάψεις να επιμένεις ???

connie_24.gif

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Ζεττακι μου.....ενα πραγμα θα σου πω επειδη σε αγαπαω!

Εφοσον εισαι στο ιδιο κεντρο και ξερουν τον οργανισμο σου, θα τους εχεις εμπιστοσυνη αλλα θα απαιτεις και θα ρωτας συνεχεια...

Ακομα και βλακειες να σου πουμε εμεις...εσυ θα τις ρωτας....

Καλυτερα να ξυπνας με μια τυψη (που τους πρηζεις) παρα με ενα απωθημενο!

καμία τύψη ... ένα σκασμό λεφτά πήρανε και αποτέλεσμα μηδέν

τώρα απαιτώ να κάνουν τη δουλειά τους.

ΠΑΕΙ ΚΑΙ ΤΕΛΕΙΩΣΕ

κάθε μέρα εξέταση αίματος θα κάνω, στο φινάλε εγώ πληρώνω, όχι αυτοί.


url]
Link to comment
Share on other sites

10 χρονια επαιρνα αντισυλληπτικα αρα δεν ξερω και πολλα απο ωορρηξιες..

Τα 2 τελευαταια χρονια που τα εκοψα..οσες προλαβα να ζησω ηταν μεταξυ εξωσωμαtικών ή υπό την επηρρεια cyclacur...δεν τις εχω μελετησει και δεν ξερω και ποτε γινονται...εχω μεγαλο κυκλο και ποναω 2-3 φορες σε καθε κυκλο :shock:

Η περιοδος μου ειναι ΠΑΝΤΑ ΛΙΓΗ...:( ποτε ξεκιναει με καφε...ποτε ξεκιναει με κοκκινα....

:confused::confused::confused::confused::confused:

Λετάκι μου κανε ενα θερμοδιαγραμμα. Έτσι ίσως καταλάβουμε και πότε κανεις ωορηξία.

Παιρνε με ψηφιακό θερμόμετρο τη θερμοκρασία σου κάθε πρωί πριν σηκωθείς απο το κρεβάτι, απο την πρώτη μερα της περιόδου σου μέχρι την πρώτη της επόμενης.

Είναι πολύ σημαντικό να το κάνεις αυτό. Οταν δεις να ανεβαίνει, σημαίνει εχεις χάσει την ωορρηξία αλλά τουλάχιστον θα ξέρεις ποια μερα έγινε (πχ 17η μέρα αυξήθηκε σημαίνει η ωορηξία έγινε μια μέρα πριν).

Επίσης είναι σημαντικό να δεις αν ανεβαίνει η θερμοκρασία για να δούμε για την προγεστερονη.


X8R8p2.png

uHpXp2.png

Link to comment
Share on other sites

καμία τύψη ... ένα σκασμό λεφτά πήρανε και αποτέλεσμα μηδέν

τώρα απαιτώ να κάνουν τη δουλειά τους.

ΠΑΕΙ ΚΑΙ ΤΕΛΕΙΩΣΕ

κάθε μέρα εξέταση αίματος θα κάνω, στο φινάλε εγώ πληρώνω, όχι αυτοί.

Ζεττακι μου θελω να εισαι καλα και ανεβασμενη...να πας να ξαναμιλησεις μαζι τους.

Ειναι καλο κεντρο και η εμβρυολογος απο τις καλυτερες... ;)

Απλα με τις τοσες περιπτωσεις που εχουν ολα τα κεντρα μας βαζουν λιγο στο τσουβαλι ολες....να απαιτεις και να ρωτας! ;);)


[sIGPIC][/sIGPIC]

Τελικά....Τα πιο ωραία πράγματα έρχονται εκεί που δεν τα περιμένεις και γίνονται τα θαύματα όταν πάψεις να επιμένεις ???

connie_24.gif

Link to comment
Share on other sites

Λετάκι μου κανε ενα θερμοδιαγραμμα. Έτσι ίσως καταλάβουμε και πότε κανεις ωορηξία.

Παιρνε με ψηφιακό θερμόμετρο τη θερμοκρασία σου κάθε πρωί πριν σηκωθείς απο το κρεβάτι, απο την πρώτη μερα της περιόδου σου μέχρι την πρώτη της επόμενης.

Είναι πολύ σημαντικό να το κάνεις αυτό. Οταν δεις να ανεβαίνει, σημαίνει εχεις χάσει την ωορρηξία αλλά τουλάχιστον θα ξέρεις ποια μερα έγινε (πχ 17η μέρα αυξήθηκε σημαίνει η ωορηξία έγινε μια μέρα πριν).

Επίσης είναι σημαντικό να δεις αν ανεβαίνει η θερμοκρασία για να δούμε για την προγεστερονη.

Θα το κανω αλλα...αυτα τα ψηφιακα οτι να ναι βγαζουν...ειμαι υπερ του κλασσικου...πειραζει να μετραω με αυτο ή θελουμε και την υποδιαιρεση?


[sIGPIC][/sIGPIC]

Τελικά....Τα πιο ωραία πράγματα έρχονται εκεί που δεν τα περιμένεις και γίνονται τα θαύματα όταν πάψεις να επιμένεις ???

connie_24.gif

Link to comment
Share on other sites

24η ημερα και εβγαλα σπυρουκλα....

θα μου ρθει περιοδος οεο κανονικα σε 2-3 μερες? t3402.gif

ή

εχω ωορρηξια???? t3612.gif

ή

ΤΙΠΟΤΑ απο τα 2? t3616.gif


[sIGPIC][/sIGPIC]

Τελικά....Τα πιο ωραία πράγματα έρχονται εκεί που δεν τα περιμένεις και γίνονται τα θαύματα όταν πάψεις να επιμένεις ???

connie_24.gif

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...