Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 13 ώρες πρίν, Katiamaxiking είπε:

      Να πω ότι δεν σε καταλαβαίνω; Σε καταλαβαίνω… παρε το χρόνο σου να ανακτήσεις δυνάμεις και ελπίδα! Εγω εκανα υστεροσκοπηση και βρέθηκε ήπια φλεγμονή και κατά τη φάση της διέγερσης (μακρύ πρωτόκολλο) πήρα ένα κοκτέιλ αντιβιώσεων για ένα μήνα. Σου πρότεινε κάποιο πρωτόκολλο; 
       

      Καλημέρα!!! Όχι δεν μιλήσαμε για τπτ άλλο...με το που είδε τις προηγούμενες προσπάθειες Μ είπε μόνο αυτό... υπάρχει περίπτωση να γίνει ζημιά με τη λαμπαροσκοπιση; Αυτό μόνο φοβάμαι μήπως πειράξουμε κάτι που δεν πρέπει....κ μετα από το χειρουργείο πως είναι η περίοδος μας; Κανονική; Η θέλει χρόνο να επανελθει;

      13 ώρες πρίν, Fay_ είπε:

      Το ανέβασα κορίτσια. Clear blue έκανα τελικά! Νομίζω θετικό άχνη γραμμή βέβαια! Τι λέτε; Είχα κατουρήσει πριν μισή ώρα να το πω κ αυτό.. θα κάνω κ άλλο το πρωί 

      Συγχαρητήρια!!!! Εύχομαι να πάνε όλα τέλεια 💗

      • Μου αρέσει 1

ΔΙΑΔΥΚΤΙΑΚΕΣ ΦΙΛΕΝΑΔΙΤΣΕΣ ΜΕ ΤΟ ΙΔΙΟ ΟΝΕΙΡΟ!!!!


Recommended Posts

ευχαριστω πολυ Ματινακι μουυυ!κ σεις με το καλο να ξεκινησετε τις ετοιμασιες!;)

τελειοοοοοο το στοιχακιιιιιιιιι~ταιριαζει πολυ..ναι αν δεν αρεσει στον αντρα σου μπορεις ν το κανεις μωρακι ..παλι τελειο αθ ειναι!~θα ξετρελαθει κ ο αδερφος σου!:D

αχ να δουμε τι θα κανουμε ετσι οπως μας κααταντησαν!υγεια πανω απ'ολα να εχουμε//ο θεος ειναι μεγαλςο δνε θα μας αφησει ετσι!:cry:

Ευχαριστουμε Λενιω μου!

Παω γιατι ξυπνησε...ελπιζω να μπορεσω να μπω σε λιγο παλι!

Φιλια προς το παρον!!!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 18,2k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • anastasaki_melisaki

    4043

  • ελενη-25

    2766

  • mp1979woman

    2274

  • YOTOU

    1709

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Καλημερα κοριτσια !

τι κανετε ?ευχομαι ολα καλα!

εμεις ειμαστε καλα,ειμαι λιγο στο τρεξιμο αυτες τις μερες παμε βλεπουμε σπιτια για να μετακομισουμε,στην περιοχη που ψαχνω ευχομαι να βρω κατι που να με βολευει και στα λεφτα που διαθετω,οσα εχω δει μεχρι στιγμης ειναι ακριβα για μας..ειδικα ενα κοριτσια μου αρεσε παρα παρα πολυ,ειναι 110 τμ φοβερους χωρους κ αεριο κ αποθηκη κ παρκινγ και ολα τα καλα αλλα το δινει 400 ευρω.εγω θελω μεχρι 350.κατι θα βρεθει δεν πειραζει.

η μικρουλα μου καλα ειναι αλλα μου γκρινιαζει λιγο τις τελευταιες μερες ,,ισως επειδη τη τραβολογαω απο δω και απο κει ,ισως την ενοχλουν τα δοντακια της δεν ξερω..ολη την ωρα εχει χερι στο στομα αλλα το βραδυ μου κοιματε πολυ καλα ολυ νυχτα αμα ειχε τα δοντακια δεν θα μου γκρινιαζε κ το βραδυ?της πηρα ενα παιχνιδακι οδοντοφυιας αλλα τζιφος λιγο το βαζει στο στομα κ αναγουλιαζει κατ ευθειαν.χτες πηγαμε για καφε κ φαγητο το βραδακι στη περαια.στο καφε ηταν κυρια στο καροτσακι της οταν κατσαμε για φαγητο την πηρε αγκαλια η πεθερα μου και σπαραξε στο κλαμα..δεν μπορουσα να την ηρεμησω με τπτ κ φυγαμε αρων αρων.μολις ηρθαμε σπιτι χαρες και γελια να δεις!! τι να πω ισως κουραστηκε κι ολας!


as1cCpn-M3-0000Mzkyc3wwMDk2OThzfA.gif

an1cM8E-O7-1110MTA3NzdkfDQ2NzczNTNkYXw.gif

Link to comment
Share on other sites

Και οσον αφορα τα εξοδα της βαφτισης με καλεσμενους δεν ειναι μονο προσκλησεις μπομπονιερες και γλυκα....ο φωτογραφος ζηταει 400 ευρω...δεν θα ψωνισουμε και ρουχα για μας για την βαφτιση? Κομμωτηριο δεν θα παω? Ξερεις ποσα μαζευονται? Για οικονομικη βαφτιση το λιγοτερο 1500 ευρω...σε λιγο θα ερθει η εφορια που την περιμενουμε τουλαχιστον τοσα...που θα τα βρουμε?????? Οποτε καθομαστε στα αυγα μας και απλα βαφτιζουμε το μωρο μας για να παρει το ονομα του και να γινει χριστιανος...ρε πως μας καταντησαν....

Προχθες ακουγαμε με τον αντρα μου ειδησεις και ειπαν οτι οποιοι δεν μπορουν να πληρωνουν το δανειο για το σπιτι τους το παιρνει η τραπεζα και απλα θα πληρωνεις ενοικιο για να μενεις στο σπιτι σου....ακουσον ακουσον οι αλητες!!!! Ουφφφφφφφφφφφφ.............

καλημερα ματινα

ποσο σε καταλαβαινω αυτα συζηταμε και μεις τις τελευταιες μερες !!!!πως μας κανταντησανε! εμενα ηρθε η κουμπαρα μου κ μου ειπε οτι για σεπτεμβριο που σκεφτομαστε να βαφτισουμε τη μικρη δυσκολευεται πολυ οικονομικα κ μου προτεινε να το κανουμε μαιο για να μπορεσει να μαζεψει λιγα λιγα...απο τη μια λεω οκ δεν πειραζει ισως να ειναι καλυτερα κ για μας τοτε απο οικονομικης αποψης αλλα πο την αλλη λεω μηπως ειναι λιγο αργα κ μεγαλωσει η μικρη θα ειναι 16 μηνων:confused:

τωρα θα δειξει τι θα κανουμε μεχρι τελος ιουνιου θα εχουμε αποφασισει ..


as1cCpn-M3-0000Mzkyc3wwMDk2OThzfA.gif

an1cM8E-O7-1110MTA3NzdkfDQ2NzczNTNkYXw.gif

Link to comment
Share on other sites

κοριτσια βρηακ στο ιντερνετ τις μπουμπουνιερες μας~αυτες ειναι~εχουν κ αυτα πριγκιπα πανω οποτε ειμαι ακοαμ στο θεμα μου απλα δεν μαρεσαν κ πολυ οταν ειδα το τελικο αποτελεσμα:rolleyes:τελος παντων δνε πειραζει~αυτο ηταν μεσα σε αυτα που μπορουσαμε να κανουμε ..τα πιο ωραια ειναι κ πιο αρκιβα!

BOP1021_thArticle.jpg

οχι ελενιτσα μη σκας καθολου!!!! ειναι πολυ ωραια η ιδεα σου εκανες καλη επιλογη κ χρησιμη;)


as1cCpn-M3-0000Mzkyc3wwMDk2OThzfA.gif

an1cM8E-O7-1110MTA3NzdkfDQ2NzczNTNkYXw.gif

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλημερα κοριτσια !

τι κανετε ?ευχομαι ολα καλα!

εμεις ειμαστε καλα,ειμαι λιγο στο τρεξιμο αυτες τις μερες παμε βλεπουμε σπιτια για να μετακομισουμε,στην περιοχη που ψαχνω ευχομαι να βρω κατι που να με βολευει και στα λεφτα που διαθετω,οσα εχω δει μεχρι στιγμης ειναι ακριβα για μας..ειδικα ενα κοριτσια μου αρεσε παρα παρα πολυ,ειναι 110 τμ φοβερους χωρους κ αεριο κ αποθηκη κ παρκινγ και ολα τα καλα αλλα το δινει 400 ευρω.εγω θελω μεχρι 350.κατι θα βρεθει δεν πειραζει.

η μικρουλα μου καλα ειναι αλλα μου γκρινιαζει λιγο τις τελευταιες μερες ,,ισως επειδη τη τραβολογαω απο δω και απο κει ,ισως την ενοχλουν τα δοντακια της δεν ξερω..ολη την ωρα εχει χερι στο στομα αλλα το βραδυ μου κοιματε πολυ καλα ολυ νυχτα αμα ειχε τα δοντακια δεν θα μου γκρινιαζε κ το βραδυ?της πηρα ενα παιχνιδακι οδοντοφυιας αλλα τζιφος λιγο το βαζει στο στομα κ αναγουλιαζει κατ ευθειαν.χτες πηγαμε για καφε κ φαγητο το βραδακι στη περαια.στο καφε ηταν κυρια στο καροτσακι της οταν κατσαμε για φαγητο την πηρε αγκαλια η πεθερα μου και σπαραξε στο κλαμα..δεν μπορουσα να την ηρεμησω με τπτ κ φυγαμε αρων αρων.μολις ηρθαμε σπιτι χαρες και γελια να δεις!! τι να πω ισως κουραστηκε κι ολας!

Καλημερα κοριτσακι! Ψαχνετε σπιτι ε? Σου ευχομαι να βρεις αυτο που ψαχνεις αλλα κυριως στην τιμη! Η μπουμπου σου εχει τα δοντακια της ε??? Τα παιχνιδακια οδοντοφυϊας τους κανουν καλο...τουλαχιστον ο δικος μου τα παιζει πολυ...να δεις με τι μανια τα βαζει στο στομα και τα δαγνωνει με τα ουλα...οπου να ναι θα αρχισουν να σκανε μυτη απ'οτι φαινεται! Στα κοριτσια βγαινουν πιο γρηγορα...

Ωχ μωρε το κοριτσι αρχισε γκρινια μολις την πηρε αγκαλια η γιαγιακα? Κι εμενα δεν παει ευκολα...θελει τον χρονο του μεχρι να συνηθισει και να πηγαινει αγκαλια χωρις να κλαιει...δεν τους βλεπει και συχνα και γι αυτο!

Αυτο που παρατηρησα αυτες τις μερες που παμε συνεχεια βολτουλες ειναι οτι ο γιος μου εχει προτιμηση στις ξανθιες....αχαχαχχα....απο τωρα κανει τις επιλογες του...θα πεθανωωωωωωω!!!!!

Φιλακια στην πριγκιπεσα σου!!!!!

Link to comment
Share on other sites

καλημερα!!!!!!!!!!!!!! καλε δεν σας προλαβα!!!!!!!!:(

εμεις μολις ξυπνησαμε και φαγαμε!!!! καλα κοιμηθηκε παλι το γιαβρι μου!!:P

ματινακι μου τι κανετε?????? μεγαλωνει ο μπεμπης και σας κανει και ελα ελα??? και κου ππεπε!!!!! θα τρελαθωωωω!!!!!! δωστου πολλα φιλακια!!!!!!!!!

εμεις καλα ειμαστε! αυριο εχουμε εμβολιο! οι ετοιμασιες καλα πανε μονο που δεν βρηκα καποιο φορεμα που να μου αρεσει!!:rolleyes::rolleyes: θα δουμε! οσο για τις στερεες ανυπομονω να τις ξεκινησουμε!! ο μικρουλης σου τις τρωει καλα ε???:P:p:p

λενακι μου δεν κοιμηθηκατε καλα?? ε εχουν τις μερες τους και αυτα μωρε!! οσο για τις μπομπονιερες να τις το πεις οτι τα βρηκες τοσο!!!! αλλα ειναι πολυ ομορφες και αυτες που διαλεξες!!!!:P


b1xOp2.png

nOElp2.png

OaK8p2.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα κοριτσακι! Ψαχνετε σπιτι ε? Σου ευχομαι να βρεις αυτο που ψαχνεις αλλα κυριως στην τιμη! Η μπουμπου σου εχει τα δοντακια της ε??? Τα παιχνιδακια οδοντοφυϊας τους κανουν καλο...τουλαχιστον ο δικος μου τα παιζει πολυ...να δεις με τι μανια τα βαζει στο στομα και τα δαγνωνει με τα ουλα...οπου να ναι θα αρχισουν να σκανε μυτη απ'οτι φαινεται! Στα κοριτσια βγαινουν πιο γρηγορα...

Ωχ μωρε το κοριτσι αρχισε γκρινια μολις την πηρε αγκαλια η γιαγιακα? Κι εμενα δεν παει ευκολα...θελει τον χρονο του μεχρι να συνηθισει και να πηγαινει αγκαλια χωρις να κλαιει...δεν τους βλεπει και συχνα και γι αυτο!

Αυτο που παρατηρησα αυτες τις μερες που παμε συνεχεια βολτουλες ειναι οτι ο γιος μου εχει προτιμηση στις ξανθιες....αχαχαχχα....απο τωρα κανει τις επιλογες του...θα πεθανωωωωωωω!!!!!

Φιλακια στην πριγκιπεσα σου!!!!!

Σε ευχαριστω ματινακι να σε καλα!

ναι εχουμε λιγο γκρινια ελπιζω να συμπαθησει κ η δικια μου το παιχνιδακι κ να ανακουφιζετε οπως κ ο δικος σου..

οσο για την αγκαλια οχι δεν τους βλεπει και πολυ συχνα μια φορα την εβδομαδα κ μας κανει νουμερα η θελει το χρονος της η θελει κατι να μου πει :shock::shock:χαχαχα!

κοιταει απο τωρα τις ξανθιες ο μπομπιρας ε? χαχαχα θα τρελαθω:D


as1cCpn-M3-0000Mzkyc3wwMDk2OThzfA.gif

an1cM8E-O7-1110MTA3NzdkfDQ2NzczNTNkYXw.gif

Link to comment
Share on other sites

καλημερα ματινα

ποσο σε καταλαβαινω αυτα συζηταμε και μεις τις τελευταιες μερες !!!!πως μας κανταντησανε! εμενα ηρθε η κουμπαρα μου κ μου ειπε οτι για σεπτεμβριο που σκεφτομαστε να βαφτισουμε τη μικρη δυσκολευεται πολυ οικονομικα κ μου προτεινε να το κανουμε μαιο για να μπορεσει να μαζεψει λιγα λιγα...απο τη μια λεω οκ δεν πειραζει ισως να ειναι καλυτερα κ για μας τοτε απο οικονομικης αποψης αλλα πο την αλλη λεω μηπως ειναι λιγο αργα κ μεγαλωσει η μικρη θα ειναι 16 μηνων:confused:

τωρα θα δειξει τι θα κανουμε μεχρι τελος ιουνιου θα εχουμε αποφασισει ..

Αχ Βασουλα μου ειλικρινα αν δεν μας ελεγε ο αδερφος μου να γινει νονος του μπεμπη, το ξερεις οτι δεν θα ειχαμε νονο? Μεχρι στιγμης δεν μας τον εχει ζητησει κανεις να τον βαφτισει ασχετα αν εμεις εχουμε νονο...αν δεν ειχαμε? Πως να προτινει καποιος καλε αφου λεφτα δεν υπαρχουν...μονο ενα φιλικο μας ζευγαρι ισως να μας τον ζηταγε αλλα κι αυτοι τωρα ξεκινανε διαδικασιες για εξωσωματικη και ειναι σιγουρο οτι δεν θα μπορουσαν να κανουν εξοδα βαφτισης...δραμα η κατασταση! Οσο για την ηλικια της μικρης οταν θα βαφτιστει μην κολλας..πολλες μαμαδες κολλανε να τα βαφτισουν μεγαλα γιατι υποτιθεται θα καταλαβαινουν και θα κλαινε...δεν ισχυει για ολα τα μωρα αυτο! Θα κλαψει αν το εχει, ειτε ειναι μωρο ειτε ειναι πιο μεγαλο! Ειναι στο παιδι και μην αγχωνεσαι! Το μονο που σκεφτομαι εγω ειναι οτι θελω να παρει το δρομο του Θεου και να γινει χριστιανακι...απλα αυτο θα με χαλαγε στην καθυστερηση! Αλλα τι να κανεις? Αν η κουμπαρα σου δυσκολευεται οικονομικα μπορεις να κανεις αλλιως? Ουφφφφφ....με αυτο το οικονομικο εχω σκασει.....

Link to comment
Share on other sites

Σε ευχαριστω ματινακι να σε καλα!

ναι εχουμε λιγο γκρινια ελπιζω να συμπαθησει κ η δικια μου το παιχνιδακι κ να ανακουφιζετε οπως κ ο δικος σου..

οσο για την αγκαλια οχι δεν τους βλεπει και πολυ συχνα μια φορα την εβδομαδα κ μας κανει νουμερα η θελει το χρονος της η θελει κατι να μου πει :shock::shock:χαχαχα!

κοιταει απο τωρα τις ξανθιες ο μπομπιρας ε? χαχαχα θα τρελαθω:D

Ναι ρε συ...εχω παρατηρησει οτι απο μωρο ειχε τις προτιμησεις του...αλλο πραγμα δηλαδη απιστευτο μου φαινεται!

Ετσι ειναι Βασουλα μου...αν δεν βλεπουν συχνα ανθρωπους δεν τους εμπιστευονται ευκολα για αγκαλια...αυτο που σκεφτομαι ειναι οτι αν πιασω δουλεια καποια στιγμη πως θα τον αφησω σε μανα και πεθερα αν δεν τις συνηθισει και να μην εχω τον νου μου πισω αν καθεται? Βεβαια μολις ξεκινησουν και του κανουν κολπακια και γελαει μετα ειναι μια χαρα και γρηγορα παιρνει θαρρος...για να δουμε! Αυτο που βλεπω ομως ειναι οτι ειναι πολυ κολλημενος πανω μου και οταν κανω να φυγω απο τα ματια του κλαιει σπαραχτικα...πρεπει να το διεφθετισω αυτο το θεμα γιατι δεν θα ξεκολλαει και θα εχω προβλημα....με τον πατερα του καθεται αγκαλια και εχει τα ματια του σε μενα μηπως κανω και φυγω απο το οπτικο του πεδιο...ειναι ενας αυτος...!!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Ευχαριστουμε Λενιω μου!

Παω γιατι ξυπνησε...ελπιζω να μπορεσω να μπω σε λιγο παλι!

Φιλια προς το παρον!!!!!

καλημερα κοριτσακια! τι κανετε?

λενακι δεν πειραζει για τις μπουμπουνιερες, (βασικα πιο πολυ μου αρεσε το θερμομετρο) κ εγω σε αυτο το σιτε κοιταγα εχτες!

ματινακι αφου θα κανεις μπομπονιερες, γιατι δεν καλεις? προσκλητηρια μην κανεις, πεστο προφορικα το καλεσμα, βαλε κ εναν φιλο να τραβαει βιντεο κ εναν αλλο να τραβαει φωτο. ε κομμωτηριο δεν εινια απαραιτητο, φτιαξτα μονη σου η πες σε καμια φιλη σου. μονο τα γλυκα εινια εξτρα αλλα θα παρεις πολλα δωρα κ ρουχα! σκεψου το!

αναστασακι εχει κ φθηνοτερους montblanc κ μπορεις να χαραξεις. μια χαρα θα εινια, ταιριαζει κ στο επαγγελμα.

φιλακια κοριτσακια παωωωωωωωωωωωωω! σημερα θα κανω χειμωνιατικα καλοκαιρινα:evil::evil::evil:

Link to comment
Share on other sites

καλημερα ματινα

ποσο σε καταλαβαινω αυτα συζηταμε και μεις τις τελευταιες μερες !!!!πως μας κανταντησανε! εμενα ηρθε η κουμπαρα μου κ μου ειπε οτι για σεπτεμβριο που σκεφτομαστε να βαφτισουμε τη μικρη δυσκολευεται πολυ οικονομικα κ μου προτεινε να το κανουμε μαιο για να μπορεσει να μαζεψει λιγα λιγα...απο τη μια λεω οκ δεν πειραζει ισως να ειναι καλυτερα κ για μας τοτε απο οικονομικης αποψης αλλα πο την αλλη λεω μηπως ειναι λιγο αργα κ μεγαλωσει η μικρη θα ειναι 16 μηνων:confused:

τωρα θα δειξει τι θα κανουμε μεχρι τελος ιουνιου θα εχουμε αποφασισει ..

καλημερα βασουλα! στο ψαξιμο ε? ελπιζω να βρειτε κατι ωραιο στα χρηματα που διαθετετε!!!

Link to comment
Share on other sites

Ναι ρε συ...εχω παρατηρησει οτι απο μωρο ειχε τις προτιμησεις του...αλλο πραγμα δηλαδη απιστευτο μου φαινεται!

Ετσι ειναι Βασουλα μου...αν δεν βλεπουν συχνα ανθρωπους δεν τους εμπιστευονται ευκολα για αγκαλια...αυτο που σκεφτομαι ειναι οτι αν πιασω δουλεια καποια στιγμη πως θα τον αφησω σε μανα και πεθερα αν δεν τις συνηθισει και να μην εχω τον νου μου πισω αν καθεται? Βεβαια μολις ξεκινησουν και του κανουν κολπακια και γελαει μετα ειναι μια χαρα και γρηγορα παιρνει θαρρος...για να δουμε! Αυτο που βλεπω ομως ειναι οτι ειναι πολυ κολλημενος πανω μου και οταν κανω να φυγω απο τα ματια του κλαιει σπαραχτικα...πρεπει να το διεφθετισω αυτο το θεμα γιατι δεν θα ξεκολλαει και θα εχω προβλημα....με τον πατερα του καθεται αγκαλια και εχει τα ματια του σε μενα μηπως κανω και φυγω απο το οπτικο του πεδιο...ειναι ενας αυτος...!!!!

πω πω κολλημενος κ ο μικρουλης με τη μαμα του ε? ετσι ειναι εχεις δικιο,πιστευω μεγαλωνοντας σιγα σιγα θα αλλαξουν συμπεριφορα...εμενα ευτηχως καθεται κ με το μπαμπα της ησυχη .οσο για την δουλεια εγω εχω αδεια μεχρι οκτωμβριο συν κατι αδειες που εχω να περνω ειναι να γυρισω δεκεμβριο στη δουλεια .θα ειναι 11 μωνων τοτε κ εχω αρχισει να το σκεφτομαι απο τωρα..


as1cCpn-M3-0000Mzkyc3wwMDk2OThzfA.gif

an1cM8E-O7-1110MTA3NzdkfDQ2NzczNTNkYXw.gif

Link to comment
Share on other sites

καλημερα!!!!!!!!!!!!!! καλε δεν σας προλαβα!!!!!!!!:(

εμεις μολις ξυπνησαμε και φαγαμε!!!! καλα κοιμηθηκε παλι το γιαβρι μου!!:P

ματινακι μου τι κανετε?????? μεγαλωνει ο μπεμπης και σας κανει και ελα ελα??? και κου ππεπε!!!!! θα τρελαθωωωω!!!!!! δωστου πολλα φιλακια!!!!!!!!!

εμεις καλα ειμαστε! αυριο εχουμε εμβολιο! οι ετοιμασιες καλα πανε μονο που δεν βρηκα καποιο φορεμα που να μου αρεσει!!:rolleyes::rolleyes: θα δουμε! οσο για τις στερεες ανυπομονω να τις ξεκινησουμε!! ο μικρουλης σου τις τρωει καλα ε???:P:p:p

λενακι μου δεν κοιμηθηκατε καλα?? ε εχουν τις μερες τους και αυτα μωρε!! οσο για τις μπομπονιερες να τις το πεις οτι τα βρηκες τοσο!!!! αλλα ειναι πολυ ομορφες και αυτες που διαλεξες!!!!:P

Αναστασια μου τωρα ειδα καλε οτι εγραψες...πω πω στραβωμαρα...!!!!

Καλημερα λοιπον!!!!!!!!

Ναι μωρε το καμαρι μου κανει πολλα κολπακια πλεον...να πω την αληθεια δεν το περιμενα αλλα αυτος παιδι μου ειναι ξεφτερι τα πιανει αμεσως και τα κανει ολα...κουκουβαου κουκουβαου...αχαχαχαχαχαχ!!!!!!!

Δεν βρηκες τελικα φορεμα ακομα ε??? Μα δεν ειναι και μοδα αυτη ρε συ...ωραια ρουχαλακια για καθημερινα αλλα για βαφτιση κι εγω δεν εχω δει κατι που να με αντιπροσωπευει τουλαχιστον....και δεν θελω με τιποτα να παρω τουαλετα....δεν ειναι του στυλ μου απα πα! Και με τι λεφτα να παρω τουαλετα και να θελα? αχαχχααχαχ.........τεσπα! Ευχομαι να βρεις κατι ρε καμαρι μου τι να πω? Περιμενε και τη νεα φουρνια για καλοκαιρι και βλεπουμε! Να σου δωσω μια αλλη ιδεα??? Γιατι δεν διαλεγεις ενα υφασμα στο χρωμα που θες και να ραψεις ενα φορεμα οπως το θες εσυ? Να σου πω την αληθεια εγω το σκεφτομαι...Για κοιταξε το και απο αυτη την πλευρα...απο το να παρεις κατι που να μην σου πολυαρεσει φτιαξ'το οπως θες εσυ....και μη νομιζεις τα λεφτα μια η αλλη ερχονται...απλα θα φορεσεις κατι που θα το εχεις σκεφτει εσυ οπως το θες!!!!!

Εμεις εμβολιο εχουμε 12 του μηνα....θα λειπει η παιδιατρος εξωτερικο μεχρι τις 11 οποτε θα το κανουμε την αλλη μερα!

Δωσε κι εσυ φιλακια στον αντρακλα...παω για την φρουτοκρεμα καλεεεεεεεεε......

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...