Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 1 λεπτό , Lila ki είπε:

      Και εγώ ξεκινάω τον Απρίλιο !!!! Αμήν όλα δεξιά !!!! Να είσαι καλα κοπέλα μου για την υπομονή και είδες όλα ανταμείβονται ! Με το καλό !

      Καλή επιτυχία στην προσπάθεια σου! Να πάνε όλα καλά! 

      • Ευχή 1

παλινδρομος κυηση


Recommended Posts

Γεια σας, ημουν με βαση την τελευταια μου περιοδο 5 εβδομαδων, πηγαμε για το πρωτο ραντεβου και ενω περημενα την σειρα μου στο γιατρο αρχησα αιμοραγια, πηγαμε στον υπερηχο και μου ειπαν οτι δεν υπαρχει εμβριο και ειναι αδειος ο σακος και αυτο ονομαζεται παλινδρομος κυηση. Καναμε τον βιοχημικο ελεγχο και εδειξε 174 και μετα απο 2 μερες το ξανακανα και εδειξε 166. μετα αυτο η γιατρος μου ειπε να παω σπιτι και οτι επειδη ειναι μικρη η κυηση θα καθαριστει μονο του. Τωρα ειμαι σπιτι και νιωθω σαν να εχω περιοδο, χαλια δηλαδη, πονακια και αιμα. Αυτο που θελω να ξερω ειναι 1. Ειναι οκ να ειμαι σπιτι δεν τηθεται θεμα μολυνσης η κατι? 2. Ποτε (ακριβως)( με ημερομηνειες) μπορω να ξαναδοκιμασω να μεινω εγγυος. 3. Το οτι ειχα το σπιραλ και εμεινα εγγυος ειχε σχεση με την αποβολη μου, η μηπως οταν το εβγαλα εκανα κατι κακο στο μωρο και γιαυτο εγινε οτι εγινε? Σας παρακαλω απαντηστε μου το συντομοτερο.Ευχαριστω.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Γεια σας, ημουν με βαση την τελευταια μου περιοδο 5 εβδομαδων, πηγαμε για το πρωτο ραντεβου και ενω περημενα την σειρα μου στο γιατρο αρχησα αιμοραγια, πηγαμε στον υπερηχο και μου ειπαν οτι δεν υπαρχει εμβριο και ειναι αδειος ο σακος και αυτο ονομαζεται παλινδρομος κυηση. Καναμε τον βιοχημικο ελεγχο και εδειξε 174 και μετα απο 2 μερες το ξανακανα και εδειξε 166. μετα αυτο η γιατρος μου ειπε να παω σπιτι και οτι επειδη ειναι μικρη η κυηση θα καθαριστει μονο του. Τωρα ειμαι σπιτι και νιωθω σαν να εχω περιοδο, χαλια δηλαδη, πονακια και αιμα. Αυτο που θελω να ξερω ειναι 1. Ειναι οκ να ειμαι σπιτι δεν τηθεται θεμα μολυνσης η κατι? 2. Ποτε (ακριβως)( με ημερομηνειες) μπορω να ξαναδοκιμασω να μεινω εγγυος. 3. Το οτι ειχα το σπιραλ και εμεινα εγγυος ειχε σχεση με την αποβολη μου, η μηπως οταν το εβγαλα εκανα κατι κακο στο μωρο και γιαυτο εγινε οτι εγινε? Σας παρακαλω απαντηστε μου το συντομοτερο.Ευχαριστω.

καλημερα ειχα κι εγω μια παλινδρομη κυηση με αφησε να καθαρισω μονη μου και δεν προκαλει μολυνση γιατι η κυηση ηταν οντως πολυ μικρη μολις τελειωσει η περιοδος θα πας να σε δει ο γιατρος σου στην επομενη περιοδο κανε μια β χοριακη αν ειναι μηδενικη μπορεις να ξεκινησεις για επομενη εγκυμοσυνη αυτα ηταν τα λογια της γιατρου μου και αυτα ξερω αλλα μιλα και με τον γιατρο σου για παραπανω και πιο εγγυρες συμβουλες!!!!!


0hrOp2.png

zygvp2.pngyPhUp2.png

Link to comment
Share on other sites

Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...