Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 1 ώρα πρίν, Fay_ είπε:

      Ρώτησα αν θέλει ακινησία μου είπε όχι απλά μια καθημερινότητα χωρίς υπερβολές. Εν τω μεταξύ πρέπει να γυρίσω και στη δουλειά κάποια στιγμή  κ έλεγα Δευτέρα να παω. Λέτε να μην κάνει; Δουλειά γραφείου είναι.
      Επίσης τους λέω για τα (λίγα) καφέ που βλέπω και μου λέει απλά αύξησε την prolutex. Τα utrogestan γιατί δεν μου τα αυξάνουν; 

      ειχα όλο το πρώτο 3μηνο ροζουλια , καφετιά κλπ ! έπαιρνα περισσότερη προγεστερονη σταματούσε, μετά πάλι τα ίδια! δεν μάθαμε ποτέ τι ήταν! μην ανησυχείς ολα καλα! πήγαινα κανονικά στη δουλειά μ απλώς ήμουν προσεκτική στο περπάτημα κλπ! δουλειά γραφείου κ γω! 

      • Μου αρέσει 1

EASY LIVING {Ειρήνη}


Ειρήνη

Recommended Posts

καλαμαρακι

εισαι εγκυος???????????????

κερδισες κανα λαχειο???????????

επαθε κατι ο Σαμαρας ή η Μερκελ?????????

Αλλο καλο νεο δεν μπορω να φανταστω........

Ως εκει φτανει το μυαλουδακι μου.....

επισης θελω την συνταγη με το φυστικοβουτυρο γιατι τοχω στο ντουλαπι,δεν μας αρεσε ,μπλιαχξ κ θα χαλασει....ας το κανω μπισκοτακια!!

αναμενω!

ειρηνη

τις καλημερες μου κ μια ζεστη αγκαλια!!

Ωρες-ωρες σας φανταζομαι ολες στο σαλονι μου ,να σας κερναω ζεστη σοκολατα κ καφεδακι (εχω κ εσπρεσιερα!!), αναμμενο κ το τζακι μου (αφου τοχω που τοχω, στην φαντασια ορια δεν βαζουμε) κ ολα τα παιδακια μας να παιζουν διπλα στο παιδικο κ στο προχειρο (playroom) που εχω!!

Συμπληρωστε οτι αλλο θελετε...ελευθερα! μουαχαχα


du4bvfn6x.png1389tcem0.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 53,7k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Ειρήνη

    10846

  • YOTOU

    4856

  • χρυσα81

    3863

  • mamavasia

    3157

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Ο αντρούλης μου κατέβασε το GOOD WIFE SERIES 4 και θα το συνδυάσω με σίδερο, αμάν όλες πια σήμερα, θέλω κι εγώ ασιδέρωτα!!!

Είμαι μεγάλη θαυμάστρια του Γουίλ! :twisted:

τεληκα δεν ειναι κατι σοβαρο μαλον καποια ιωση το σαββατο ειχε λιγο συναχη και σημερα βγηκαν αυτα αλλα τωρα που τον εκανα μπανιο εφηγαν :eek:

τον ειδε και ο γειτονας που ειναι γιατρος και ειπε να παρουμε ξοζαλ,αλλα δεν το βλεπω να το περνω γιατι ουτος η αλος ο μικρος δεν περνει φαρμακα (δεν ανοιγει

στομα)ασε που μαλον περασε :eek:

Περαστικά του Μαράκι μου!!!!

τόσο σωστό και με νόημα.έτσι ειρηνακι θετικά,δεν μπορώ να σε φανταστώ αλλιώς.περνούμε δύναμη από την δύναμη σου.;)

Σε υπέρ ευχαριστώ! Πολύ το εκτιμώ αυτό που λες... :-P

Εγω γυρισα απο την δουλεια εφαγα κυριολεκτικα στο ποδι και εφυγα με την κορη μου για το μπαλετο της..γυρισαμε την εκανα μπανακι,της εδωσα το απογευματινο της,ξυπνησε το μικρο ζουζουνι την εκανα και αυτη μπανακι της εδωσα να φαει,ζυμωσα κιμα για γιουβαρλακια για αυριο,σαπουνισα παγκους και νεροχυτη,εβαλα σκουπα ξεσκονισα,εκανα ενα περασμα στο μπανιο,ετοιμασα ενα πλυντηριο,σκουπισα το μπαλκονι,εκανα το μπανακι μου οσο τα κοριτσια πινανε το γαλα τους,δοντακια και στο κρεβατι..

Αχ βρε Αρετούλα μου... ούτε να φας δεν προλαβαίνεις... :|

Υ.Γ. πώς βάζετε το πλυντήριο ρούχων με το ξύδι? Και όταν λετε βραδυνο πλυντήριο εννοείτε το βάζετε να πλένει και το απλώνετε το πρωί? Πόσες ώρες μένουν μέσα? Δεν μυρίζουν?

Αρχικά, έχεις νυχτερινό ρεύμα? Αν ναι, υπάρχει έκπτωση, αν όχι είναι το ίδιο σαν να το έβαζες την μέρα.

Για το ξύδι, το ρίχνω μαζί με μια σταλίτσα χλωρίνη, στη θήκη του απορρυπαντικού και το βάζω (νύχτα) σους 90C.

Οτι σε δυσκολεύει, μου λες. :D

τις 2 τελευταιες εβδοαμδες πηγαινε με κλαμμα κ χθες μου δηλωσε οτι δεν θελει να ξαναπαει ταεκβοντο:-( θα σου πω εγω μαμα οταν θα ειναι ετοιμος αλλα τωρα δεν ειμαι ακομα κουραζομαι μου ειπε!:rolleyes:

το συζητησα σημερα κ με την ψυχολογο κ μου ειπε να μην τον πιεσω αλλο. στεναχωρεθηκα λιγο αλλα μικρος ειναι θα ξαναπροσπαθησουμε του χρονου.

δεν ξερω αν εκανα καλα που υποχωρησα χωρις πολυ πιεση αλλα μου φανηκε αποφασισμενος:!:

Αφού δεν το θελε, έκανες καλά Μπιλάκι μου. Και γω θα τον σταματούσα.

δεν εχω ασιδερωτα, μονο 2 μισα πλυντηρια απλυτα, μεχρι το σαββατο δεν ξαναβαζω πλυντηρια!!!

Σε τι γραμματοσειρά θα έπρεπε να τα γράψεις αυτά? Ε? Ε? :mrgreen:

{εγώ έχω άπειρα άπλυτα!!!! }

εφαγα μονο ενα ψημενο τοστ (οχι ωμο ελιν ε????) κ 2 ποτηρια κρασι.

παω να ξεραθω!

Αυτός είναι ο "σωστός" αριθμός τοστ! :tongue::tongue::tongue:

Από το πρωί μαγείρεψα, έβαλα ηλεκτρική και σφουγγάρισα την κουζίνα, σκούπισα και σφουγγάρισα το μεγάλο μπαλκόνι γιατί από τον αέρα έπεσαν 2 γλάστρες μου, καθάρισα το τζάκι, τίναξα και ξαναέστρωσα τα ριχτάρια, φάγαμε, τα μάζεψα και έφυγα για τη δουλειά. Όταν γύρισα έκανα το μπέμπη μου μπάνιο, έκανα κι εγώ το μπανάκι μου και τώρα ετοιμάζομαι για ύπνο.

Ειρηνάκι ελπίζω να πάνε όλα καλά με τον άνδρα σου. Μπορεί να το λένε επίτηδες στη δουλειά του ότι θα κλείσουν επειδή χρωστάνε χρήματα στο προσωπικό. Δυστυχώς η ανεργία μας χτύπησε πριν δυο χρόνια περίπου. Ο άνδρας μου έχασε τη δουλειά του που την αγαπούσε πολύ και κέρδιζε καλά χρήματα. Έμεινε άνεργος 7 μήνες και κατέρρευσε ψυχολογικά. Η σχέση μας επηρεάστηκε πολύ αρνητικά. Ευτυχώς βρήκε δουλειά με λιγότερα βέβαια χρήματα αλλά πάλι τυχεροί νιώθουμε.:)

Εκανες αρκετές δουλίτσες.. ελπίζω να ξεκουράστηκες καθόλου.

Μπράβο για τον άντρα σου, που ξαναβρήκε δουλίτσα! Ειναι πολύ σημαντικό για την ψυχολογία τους, εκτός φυσικά από το οικονομικό.

Εύχομαι να σας πάνε όλα καλά!

εγω κορίτσια πήγα εχθες στο νοσοκομείο γιατί φαινόταν οτι κάτι δεν πήγαινε καλά με τη φωνή μου και στο σχολείο επιδεινωνόταν πολύ η κατάσταση...ε ναι είχα δίκιο, λαρυγγίτιδα καραμπινάτη!!μου σύστησαν αφωνία (!) και μου έδωσαν 3 μέρες αναρρωτική άδεια ...οπότε είμαι σπιτάκι μου μέχρι και την Πέμπτη (:P) κάτι είναι κ αυτό.....να δω τι θα κάνω , θέλω να οργανωθώ να περάσω καλά;)

Περαστικά Ερσάκι μου!

Καλημέρα κοριτσια ειμαι καλυτερα απο χτες αλλα οχι και σουπερ!!!

Εχτες τελειωσα την δουλεια και πηγα και πήρα και εισητηρια για Πιτερ Παν στον Ελληνικό Κόσμο, για την Κυριακή!!!

Ακομα πονάει και η μεση μου αλλα για να ειμαι ειλικρινης δεν την βοηθάω και εγώ..

Το πρωι σηκώθηκα στις 06,00 μάζεψα συγυρισα εφτιαξα κολατσιο και σηκωσα τον μικρο εστρωσα τα ρυχταρια και τα κρεββάτια και ετοιμαστηκαμε για τις δουλειες μας,,,

Σήμερα η μεση μου ειναι λίγο καλύτερα αλλα ειμαι με αλοιφή ακόμα..ουφ

Εχει σιδερο σήμερα και μαγειρέματα γιατι χτες δεν μαγειρεψα μια και ειχα απο την Κυριακή!

Πραγματικα κάποιες φορές αισθάνομαι λες και το 24 δεν με φτάνει..το προσπαθώ ομώς

Πολλά πολλά φιλάκια

Εννοείται και δεν μας φτάνει το 24ωρο, Σοφάκι μου!

Καλή συνέχεια.


777885dugw57gt25.gif

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα στην παρέα! Περαστικά σε όλους μας, μικρούς και μεγάλους! Κι εγώ έχω 4η μέρα με λαιμό, λίγο μπούκωμα και πονοκέφαλο. Δείχνω καλύτερα σήμερα!

Ειρηνάκι σούπερ τα νυχάκια! Τέτοιο χρώμα έχω αυτή τη στιγμή στα νύχια μου, εννοείται όχι shellac...

τις 2 τελευταιες εβδοαμδες πηγαινε με κλαμμα κ χθες μου δηλωσε οτι δεν θελει να ξαναπαει ταεκβοντο:-( θα σου πω εγω μαμα οταν θα ειναι ετοιμος αλλα τωρα δεν ειμαι ακομα κουραζομαι μου ειπε!:rolleyes:

το συζητησα σημερα κ με την ψυχολογο κ μου ειπε να μην τον πιεσω αλλο. στεναχωρεθηκα λιγο αλλα μικρος ειναι θα ξαναπροσπαθησουμε του χρονου.

δεν ξερω αν εκανα καλα που υποχωρησα χωρις πολυ πιεση αλλα μου φανηκε αποφασισμενος:!:

Νομίζω πως απ τη στιγμή που πρόκειται για δραστηριότητα δεν υπάρχει λόγος να επιμένουμε. Συνήθως σε αυτές τις ηλικίες εμείς ωθούμε καταστάσεις παρά ζητούν τα παιδιά.

Ειδικά στο ταε, όλο και κάτι συμβαίνει και προσβάλλονται τα ζουζούνια (πχ χτύπημα από αντίπαλο κ.λπ) οπότε καλά έκανες και δέχτηκες να σταματήσει!


YqE6p2.png

IqItp3.png
 
 
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα.

Ειρήνη ούτε εγώ έχω καθημερινά κ "καλά", αλλά προτίμησα να αποσύρω τις αρχικές λευκές μεταξωτές ταφταδένιες κουρτίνες μου (δώρο της οικογένειάς μου όταν παντρεύτηκα) γιατί υπήρχε το ενδεχόμενο να καταλήξουν...εμπριμέ :tongue:. Κ επειδή δεν θέλω να λέω όλη την ώρα "μη" και "μη", προτιμώ να προλαμβάνω αυτό που μπορώ. Με αυτό το σκεπτικό άλλαξα τις κουρτίνες, απέσυρα τα διακοσμητικά που θα μπορούσαν να σπάσουν (πρωτίστως για λόγους ασφαλείας) και ό,τι άλλο θα στεναχωριόμουν αν κατά λάθος χαλούσε.

Γι' αυτό κ έβαλα μια κουρτίνα επίσης όμορφη-για τα γούστα μου, (είναι ικέα, ποια είπε για ικέα, αγαπώ!) η οποία είναι πιο...φιλική στο χρήστη!!!Δλδ κ να λερώσει πλένεται εύκολα, αλλά κ αν συμβεί κάτι άλλο θα το πάρω χαλαρά :cool:(νομίζω).

Ε, επειδή λίγο θέλω να αλλάξω, "χάζευα" στο τζάμπο.

Βεβαίως κ στη λαϊκή υπάρχουν ωραιότατες, Αφροδίτη, αλλά θα πρέπει να πάω ειδικά για αυτό άσε που είναι καθημερινή κ δεν προλαβαίνω. Από την άλλη, σε ένα πολυκατάστημα είναι πιο βολικό, γιατί είναι all in one, δλδ εκεί που κοιτάς για κουρτίνα, τσουουπ! τη σετάρεις κ με το μαξιλαράκι!!!(Επίσης είναι κ ασύμφορο οικονομικά, τώρα που το σκέφτομαι, γιατί τα θές όοοολα:rolleyes:. Ξέρετε πόσες φορές έχω πάει τζάμπο, γέμιζα το καρότσι κ πριν φτάσω στο ταμείο το άδειαζα!!!:lol::lol::lol:) Τεσπα, ίδωμεν...

Ετουάλ, ναι, θα τον κάνω υπουργό κ μετά θα ζητήσω αύξηση, βαρέα κ ανθυγιεινά κ τα ρέστα μου!!!:lol: Για περικοπές το κόβω όμως...

Επίσης, για τις πετσέτες, θέλω αυτό ακριβώς, να "αναπνέει" το ντουλάπι. Επιπλέον έχω υπερβολικά πολλές πετσέτες (προίκα!):tongue: θεωρώ, κ τώρα τελευταία, απλά εναλάσσω δύο σετ συγκεκριμένα, για εξοικονόμηση χρόνου. Επίσης, έχω "αδειάσει" τα παιδικά από "δικά μας" είδη, τα οποία έβαλα στο δικό μας υπνοδωμάτιο. Κάποια στιγμή μπούκωσε, οπότε έκανα την περσινή εκκαθάριση. Κ επειδή δεν θέλω να βλέπω τπτ πλέον εκτός ντουλαπών, προσπαθώ να εξοικονομήσω χώρο.

Τώρα Κριστίν αν είχα χώρο δεν θα τις πετούσα, θα τις αποθήκευα κ αν οπωσδήποτε έπρεπε να ξεφορτωθώ κάποιες, αυτές θα ήταν οι πιο φθαρμένες.

Καλαμάρι, μην μας κρατάς σε αγωνία, πληηηηζζζ!!!

Χαρά, να σας ζήσει, με το καλό σπίτι σας.

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κορίτσια!

Μυρτούλα σε καταλαβαίνω απόλυτα! Κάθε χρόνο πάθαινα τουλάχιστον 2-3 φορές λαρυγγίτιδα. Φέτος δε δουλεύω πολλές ώρες και την έχω γλυτώσει προς το παρόν. Για να την προλάβεις η λύση είναι να υγραίνεις το λαιμό σου στα διαλείμματα με νερό, χαμομήλι, τσάι κτλ. Και να μιλάς όσο λιγότερο γίνεται μετά τη δουλειά για να ξεκουραστούν οι χορδές σου.

mumsofia για να μου φτάσει το 24ωρο θα έπρεπε να γίνει 30ωρο!

Το χρώμα στα νύχια είναι φανταστικό!

Για σήμερα έχω μια εξωτερική δουλειά που δεν ξέρω πόσο χρόνο θα μου πάρει. Μετά μαγείρεμα για μας και το παιδί και είναι και το σιδέρωμα που όλο αναβάλλω. Πάω κορίτσια να ξεκινήσω γιατί 4 με 10 δουλεύω.

Φιλάκια!!!!


h6cQp3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

τι ωραια νυχακια ειναι αυτα καλε????

mirtoula περαστικα!!

Ευχαριστώ κοριτσάκι!

Ειρήνη πολύ ωραία τα νυχάκια, το μπουρνούζι του Ολυμπιακού θα κάνω πως δεν το βλέπω.

Σ' ευχαριστώ!

Υ.Γ. Γιατί παιδί μου, έχασες τα γυαλιά σου? :cool:

1653454_187858074758226_650682669_n.jpg

Μου λείψατε βρε κορίτσια

Εμένα δεν μου λειψες γιατί "σ' έχω" καθε μέρα παρέα μου. ;);)

ειρηνη

τις καλημερες μου κ μια ζεστη αγκαλια!!

Ωρες-ωρες σας φανταζομαι ολες στο σαλονι μου ,να σας κερναω ζεστη σοκολατα κ καφεδακι (εχω κ εσπρεσιερα!!), αναμμενο κ το τζακι μου (αφου τοχω που τοχω, στην φαντασια ορια δεν βαζουμε) κ ολα τα παιδακια μας να παιζουν διπλα στο παιδικο κ στο προχειρο (playroom) που εχω!!

Υπέροχη εικόνα, Δημητρούλα....! ;)

Καλημέρα στην παρέα! Περαστικά σε όλους μας, μικρούς και μεγάλους! Κι εγώ έχω 4η μέρα με λαιμό, λίγο μπούκωμα και πονοκέφαλο. Δείχνω καλύτερα σήμερα!

Ειρηνάκι σούπερ τα νυχάκια! Τέτοιο χρώμα έχω αυτή τη στιγμή στα νύχια μου, εννοείται όχι shellac...

Περαστικά, Ravtάκι μου.

Το λατρεύω αυτό το χρώμα.. είναι το χρώμα του "πούρου" και από τα πιο αγαπημένα μου!

Ειρήνη ούτε εγώ έχω καθημερινά κ "καλά", αλλά προτίμησα να αποσύρω τις αρχικές λευκές μεταξωτές ταφταδένιες κουρτίνες μου (δώρο της οικογένειάς μου όταν παντρεύτηκα) γιατί υπήρχε το ενδεχόμενο να καταλήξουν...εμπριμέ :tongue:. Κ επειδή δεν θέλω να λέω όλη την ώρα "μη" και "μη", προτιμώ να προλαμβάνω αυτό που μπορώ. Με αυτό το σκεπτικό άλλαξα τις κουρτίνες, απέσυρα τα διακοσμητικά που θα μπορούσαν να σπάσουν (πρωτίστως για λόγους ασφαλείας) και ό,τι άλλο θα στεναχωριόμουν αν κατά λάθος χαλούσε.

Γι' αυτό κ έβαλα μια κουρτίνα επίσης όμορφη-για τα γούστα μου, (είναι ικέα, ποια είπε για ικέα, αγαπώ!) η οποία είναι πιο...φιλική στο χρήστη!!!Δλδ κ να λερώσει πλένεται εύκολα, αλλά κ αν συμβεί κάτι άλλο θα το πάρω χαλαρά :cool:(νομίζω).

Συμφωνώ για το θέμα της "απόσυρσης" ειδικά αν πρόκειται για κάτι αγαπημένο.

Οπως έχω πει πολλές φορές για μένα, δεν υπάρχει "καλό". Το μόνο "καλό", ας πούμε, είναι το σερβίτσιο πιάτων μας από την Παρουσίαση, που όμως χρησιμοποιώ τα Σαβ/κα για μας.

Μην φυλάτε τίποτα γι' αργότερα... αυτό το αργότερα δεν ξέρουμε ποτέ αν θα έρθει.

Χρησιμοποιείστε τα πράγματά σας! Τα ποτήρια σας... τα νυχτικά σας... τις πετσέτες σας... χαρείτε τα! ;)

Το χρώμα στα νύχια είναι φανταστικό!

Ευχαριστώ κοριτσάκι!


777885dugw57gt25.gif

Link to comment
Share on other sites

Τα γεμιστά μου, μπήκαν στο φούρνο

Επλυνα τα "τζάτζαλα" που βγήκαν για τα γεμιστά

Σαπούνισα, χλωρίνιασα καλά το μπάνιο

Σε λίγο θα πάω να ρίξω νερά στο μπάνιο μου και ίσως σιδερώσω λίγο ακόμα.

Αυτή την εβδομάδα, μου χει βγει μπόλικη δουλίτσα οπότε τις επόμενες μέρες πιο "χαλαρά" στο σπίτι. Βλέπουμε.. ;)


777885dugw57gt25.gif

Link to comment
Share on other sites

Έχω αναπάντεχο κενό, πήγε το ένα τμήμα μου σε μουσείο, κ είπα να μπω να σας γράψω στα γρήγορα.

Λοιπόν το νέο μου το καλό είναι

Πως μετά από 2 χρόνια κ ένα μήνα ο χαζμπαντ βρήκε δουλειά κ πολύ καλή μάλιστα ανώτερη θέση από ότι ήταν παλιότερα.

Είμαι πάαααααααααααρα πολύ χαρούμενη, έκλεισε την συμφωνία την προηγούμενη εβδομάδα. Στην αρχή ήμουν μουδιασμένη {κ ακόμη είμαι λίγο} , δεν το πολυπίστευα πως έσπασε η γκίνια 2 χρόνων....ακόμη προσπαθώ να το αφομοιώσω.

Αρχίσαμε κ ετοιμάζουμε τα πράγματα του σιγά σιγά τα χαρτιά που χρειάζεται ουφφφφφφφ αυτά!

Link to comment
Share on other sites

Αφροδιτάκι το πρωί τι ώρα ξυπνάς για να μαγειρέψεις ???? Το πρωί τι πρόγραμμα έχετε...για πες μας να τρελαθούμε λίγο!!! Μπράβο σου πάντως!!!

Τελικά εμείς οι γυναίκες είμαστε ανθεκτικά όντα...κάτι ήξερε όταν μας δημιουργούσε!!!!

σαν κατσαριδες ενα πραμα:rolleyes::tongue::tongue:

Link to comment
Share on other sites

Έχω αναπάντεχο κενό, πήγε το ένα τμήμα μου σε μουσείο, κ είπα να μπω να σας γράψω στα γρήγορα.

Λοιπόν το νέο μου το καλό είναι

Πως μετά από 2 χρόνια κ ένα μήνα ο χαζμπαντ βρήκε δουλειά κ πολύ καλή μάλιστα ανώτερη θέση από ότι ήταν παλιότερα.

Είμαι πάαααααααααααρα πολύ χαρούμενη, έκλεισε την συμφωνία την προηγούμενη εβδομάδα. Στην αρχή ήμουν μουδιασμένη {κ ακόμη είμαι λίγο} , δεν το πολυπίστευα πως έσπασε η γκίνια 2 χρόνων....ακόμη προσπαθώ να το αφομοιώσω.

Η δουλειά είναι στο εξωτερικό, ένα μεγάλο έργο κ θα κρατήσει 6 μήνες για αρχή κ μάλλον θα υπάρξει κ συνέχεια αν η συνεργασία τους είναι καλή κ στο επόμενο έργο.

Δεν μπορώ να σας πω περισσότερα για ευνόητους λόγους κ φεύγει σε 10-15 μέρες.

Αρχίσαμε κ ετοιμάζουμε τα πράγματα του σιγά σιγά τα χαρτιά που χρειάζεται ουφφφφφφφ αυτά!

Τα καλύτερα νέα που έχω ακούσει στο θέμα μας εδώ και πολύ καιρό!

Μπράβο ματάκια μου! Χίλια μπράβο και εύχομαι όλα να σας πάνε ακομα καλύτερα απ' ότι περιμένετε!!!! :P:p:p


777885dugw57gt25.gif

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


αρετουλα εκανε η μαμα την επεμβαση τελικα πως πηγε?? ειδα τα κοριτσια που καλως ορισανε την αδερφη σου:cool: ποια ειναι καλο μου?? εχω χασει επεισοδια:rolleyes:

μανουλιτσα καλως μας ηρθες κ εσυ! ευχαριστω για τις ευχες.;)

εγω γυρισα απ την δουλεια στις 4 πηρα τον μικρο εβαλα του σκοτωμου μια κρεατοσουπιτσα μουρλια εγινε κ στις 5 πηγαμε για 2 ωριτσες στην σχολη γονεων εγω, θεατρικο παιχνιδι εκεινος. γυρισαμε κ παιξαμε κ φαγαμε βαλσαμο η σουπιτσα για τον λαιμο μου χαλια ειμαι πολυ βηχα κ πονοκεφαλο.

τις 2 τελευταιες εβδοαμδες πηγαινε με κλαμμα κ χθες μου δηλωσε οτι δεν θελει να ξαναπαει ταεκβοντο:-( θα σου πω εγω μαμα οταν θα ειναι ετοιμος αλλα τωρα δεν ειμαι ακομα κουραζομαι μου ειπε!:rolleyes:

το συζητησα σημερα κ με την ψυχολογο κ μου ειπε να μην τον πιεσω αλλο. στεναχωρεθηκα λιγο αλλα μικρος ειναι θα ξαναπροσπαθησουμε του χρονου.

δεν ξερω αν εκανα καλα που υποχωρησα χωρις πολυ πιεση αλλα μου φανηκε αποφασισμενος:!:

καλα εκανες μπιλλι και δεν τον πιεσες ειναι μικρουλης,αστον λιγο και ρο και την ανοιξη τον πας σε καποια αλλη δραστηριοτητα

ισος το ταεκβοντο και να μην του αρεσε

και απο οτι εχω ακουσει απο αλλες μαμαδες μετα τα 6 αποφασηζουν τι τους αρεσει οποτε τωρα ολλα ειναι υπο δοκημη;)

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κορίτσια!

Μυρτουλα περαστικα σου, το σύνηθες για εκπ/κο η λαρυγγιτιδα :wink:

Έχω να μοιραστώ πολύ πολυ πολυ πολύ καλό νέο :-) :-) :-)

Το απόγευμα που θα κάτσω θα σας το πω

Καλό πρωινό να έχετε όλες

Μόλις το διάβασα ήμουνα εντελώς σίγουρη ότι μετά θα διαβάσω αυτό -εντάξει, όχι με όλες τις λεπτομέρειες -:

Έχω αναπάντεχο κενό, πήγε το ένα τμήμα μου σε μουσείο, κ είπα να μπω να σας γράψω στα γρήγορα.

Λοιπόν το νέο μου το καλό είναι

Πως μετά από 2 χρόνια κ ένα μήνα ο χαζμπαντ βρήκε δουλειά κ πολύ καλή μάλιστα ανώτερη θέση από ότι ήταν παλιότερα.

Πολύ μεγάλη χαρά!:D

Μπράβο! Μπράβο! Μπράβο!

Link to comment
Share on other sites

Έχω αναπάντεχο κενό, πήγε το ένα τμήμα μου σε μουσείο, κ είπα να μπω να σας γράψω στα γρήγορα.

Λοιπόν το νέο μου το καλό είναι

Πως μετά από 2 χρόνια κ ένα μήνα ο χαζμπαντ βρήκε δουλειά κ πολύ καλή μάλιστα ανώτερη θέση από ότι ήταν παλιότερα.

Μπράβο βρε καλαμάρι, τέλεια νέα, δεν μου λες τι κερδίζω που το βρήκα:D?


6gLop3.pngQtMup3.png91SPp3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...