Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 8 λεπτά , linaa είπε:

      Νομίζω ο προεμφυτικος θα σου δώσει αρκετές απαντήσεις. Κρυφή ενδομητριωση Κ να μένεις έγκυος εύκολα δεν έχω ακούσει να σου πω την αλήθεια . Ίσως εάν επαναλαβεις τις εξετάσεις για καθεξιν αποβολές υπάρχει τμήμα στο Έλενας μπορείς να κάνεις δωρεαν. Εγώ ανεξήγητες καθεξιν αποβολές Κ υπογονιμότητα έχω ακούσει για κρυφό διαβήτη . Δηλαδή το ζάχαρο φαινόταν φυσιολογικό ή ότι ρυθμίζετε φυσιολογικα Κ τελικά δεν ήταν χρειάστηκαν κορυφαίοι ενδοκρινολόγοι για να το λύσουν . 

      @Melusa54 συμφωνώ με την Λινά στο Ελενας να πας! 

ΠΑΛΙΑ ΑΓΑΠΗΜΕΝΑ ΠΑΙΧΝΙΔΙΑ


korinaki80

Recommended Posts

πω πω κορίτσια τι μου θυμήσατε!

Λοιπόν:

Bibibo & John John (πολλές οι οποίες οι περισσότερες κατέληγαν κουρεμένες σχεδόν γουλί... Αυτό το άτιμο το καρέ δεν το κατάφερνα με τίποτα)!

Μικρό μου πόνυ με τον σταύλο τους (που να είναι άραγε?)

Playmobil

κουζινικά

ιπποποταμάκια (πήρα παρόμοιο και στην κόρη μου)

πιγκουίνοι (αυτό που περιγράψατε και παραπάνω με την σκάλα)

Μανίνα, Κατερίνα, Πάττυ και Σούπερ Κατερίνα...

Ένα πρόγραμμα αλληλογραφίας με άτομα στο εξωτερικό... Πόσα γράμματα έχω τέτοια...

Λάστιχο, τα μήλα, αμπάριζα, τουβλάκια, κλέφτες κι αστυνόμοι, κρυφτό, αγαλματάκια ακούνητα....

Και φυσικά ατέλειωτες βόλτες με το ποδήλατο...

Τι ωραίες εποχές αλήθεια...

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 42
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Α, ξέχασα τα πατίνια... Είχαμε σχεδόν όλες οι φίλες και πηγαίναμε στην γειτονιά με τα πατίνια... Απλά, κόκκινα με το κατσαβίδι που το έπαιρνα μαζί μιας και μπορούσαν να προσαρμοστούν σε οποιοδήποτε πόδι και τα δάνειζα σε εκείνες/ους που δεν είχαν...

Link to comment
Share on other sites

πω πω κορίτσια τι μου θυμήσατε!

Λοιπόν:

Bibibo & John John (πολλές οι οποίες οι περισσότερες κατέληγαν κουρεμένες σχεδόν γουλί... Αυτό το άτιμο το καρέ δεν το κατάφερνα με τίποτα)!

Μικρό μου πόνυ με τον σταύλο τους (που να είναι άραγε?)

Playmobil

κουζινικά

ιπποποταμάκια (πήρα παρόμοιο και στην κόρη μου)

πιγκουίνοι (αυτό που περιγράψατε και παραπάνω με την σκάλα)

Μανίνα, Κατερίνα, Πάττυ και Σούπερ Κατερίνα...

Ένα πρόγραμμα αλληλογραφίας με άτομα στο εξωτερικό... Πόσα γράμματα έχω τέτοια...

Λάστιχο, τα μήλα, αμπάριζα, τουβλάκια, κλέφτες κι αστυνόμοι, κρυφτό, αγαλματάκια ακούνητα....

Και φυσικά ατέλειωτες βόλτες με το ποδήλατο...

Τι ωραίες εποχές αλήθεια...

EΛενη ίδια ηλικία είμαστε, μου φαίνεται....

Πωπωπω και γω εχω ενα σωρο γραμματα απο παιδιά απο το εξωτερικό!!!!!

Και με τι χαρα τα περιμέναμε......:D

Link to comment
Share on other sites

τον φασουλέτο τον θυμάστε? ακόμα με αυτό κοιμαμαι!!!!!!

τα τσίμπι τσίμπι? εαν τα λεω καλα

Πω πω! φασουλετος ! Ναι! Μια πάνινη κουκλίτσα ! κόκκινα μαλλιά πρέπει να είχε ο δικός μου! Και φακίδες? ή κάνω λάθος?Και τί αγάπη τον είχα! Και τί ήταν? Μια απλή κουκλίτσα. Τώρα όλες οι κούκλες τραγουδάνε, χορεύουνε κουνάνε τον κώλο τους...Αν είχαμε και εμείς τέτοια θα κάναμε κολοτούμπες!


Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

πω πω κορίτσια τι μου θυμήσατε!

Λοιπόν:

Bibibo & John John (πολλές οι οποίες οι περισσότερες κατέληγαν κουρεμένες σχεδόν γουλί... Αυτό το άτιμο το καρέ δεν το κατάφερνα με τίποτα)!

Μικρό μου πόνυ με τον σταύλο τους (που να είναι άραγε?)

Playmobil

κουζινικά

ιπποποταμάκια (πήρα παρόμοιο και στην κόρη μου)

πιγκουίνοι (αυτό που περιγράψατε και παραπάνω με την σκάλα)

Μανίνα, Κατερίνα, Πάττυ και Σούπερ Κατερίνα...

Ένα πρόγραμμα αλληλογραφίας με άτομα στο εξωτερικό... Πόσα γράμματα έχω τέτοια...

Λάστιχο, τα μήλα, αμπάριζα, τουβλάκια, κλέφτες κι αστυνόμοι, κρυφτό, αγαλματάκια ακούνητα....

Και φυσικά ατέλειωτες βόλτες με το ποδήλατο...

Τι ωραίες εποχές αλήθεια...

Αυτο eleni_k με το κουρεμα το εκανα και εγω. Στο τελος κατεληξε η μια απο τις Bibibo με αλλο κεφαλι απο αλλη κουκλα που της το σφηνωσα. Και το κουρεμα που ειχα κανει ηταν αλα Αννα Βισσυ '' Ναυλον'' απο τη μια μερια κοντο και απο την αλλη μακρυ.


Y9MXp3.png
Link to comment
Share on other sites

Πω πω! φασουλετος ! Ναι! Μια πάνινη κουκλίτσα ! κόκκινα μαλλιά πρέπει να είχε ο δικός μου! Και φακίδες? ή κάνω λάθος?Και τί αγάπη τον είχα! Και τί ήταν? Μια απλή κουκλίτσα. Τώρα όλες οι κούκλες τραγουδάνε, χορεύουνε κουνάνε τον κώλο τους...Αν είχαμε και εμείς τέτοια θα κάναμε κολοτούμπες!

Μηπως εννοεις την πιπι φακιδομυτη?

Αχ αλλη κουκλα και αυτη.

Link to comment
Share on other sites

Εχθές στα τζάμπο βρήκα τα πιγκουινάκια που ανεβαίνουν τις σκάλες και τα πήρα στην κόρη μου! 10 ευρώ. Και οι γονείς μας τότα τα χρυσοπληρώνανε.Μη σας πω πριν 25 χρόνια που τα παίζαμε εμείς ήταν πιο ακριβά !


Link to comment
Share on other sites

τον φασουλέτο τον θυμάστε? ακόμα με αυτό κοιμαμαι!!!!!!

τα τσίμπι τσίμπι? εαν τα λεω καλα

έχω κι εγώ έναν ρόζ φασουλέτο... ήταν το πρώτο πράγμα που έβαλα στο γιό μου (κι ας είναι ρόζ), από τη μανούλα...


5Jjep3.png

vf6Up3.png

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Θυμάστε το πετάει πετάει? Που αν λέγαμε πχ πετάει πετάει ο γάιδαρος δεν σηκώναμε το δάχτυλο και όποιος το σήκωνε έχανε. Ενώ πετάει πετάει η μέλισσα το σηκώναμε. Δεν βλέπω τώρα να το παίζουν τα παιδάκια. Δεν ξέρω στο νηπιαγωγειο ίσως..


Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Θυμάστε το πετάει πετάει? Που αν λέγαμε πχ πετάει πετάει ο γάιδαρος δεν σηκώναμε το δάχτυλο και όποιος το σήκωνε έχανε. Ενώ πετάει πετάει η μέλισσα το σηκώναμε. Δεν βλέπω τώρα να το παίζουν τα παιδάκια. Δεν ξέρω στο νηπιαγωγειο ίσως..

Βεβαιως και το θυμομαστε!

τι πλακα που ειχε!


1066964t550bl3o0t.gif328052gqbj0xn03d.gif

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 6 months later...
πω πω κορίτσια τι μου θυμήσατε!

Λοιπόν:

Bibibo & John John (πολλές οι οποίες οι περισσότερες κατέληγαν κουρεμένες σχεδόν γουλί... Αυτό το άτιμο το καρέ δεν το κατάφερνα με τίποτα)!

Μικρό μου πόνυ με τον σταύλο τους (που να είναι άραγε?)

Playmobil

κουζινικά

ιπποποταμάκια (πήρα παρόμοιο και στην κόρη μου)

πιγκουίνοι (αυτό που περιγράψατε και παραπάνω με την σκάλα)

Μανίνα, Κατερίνα, Πάττυ και Σούπερ Κατερίνα...

Ένα πρόγραμμα αλληλογραφίας με άτομα στο εξωτερικό... Πόσα γράμματα έχω τέτοια...

Λάστιχο, τα μήλα, αμπάριζα, τουβλάκια, κλέφτες κι αστυνόμοι, κρυφτό, αγαλματάκια ακούνητα....

Και φυσικά ατέλειωτες βόλτες με το ποδήλατο...

Τι ωραίες εποχές αλήθεια...

Πώ,πώ!

Περιπλανόμενη έπεσα σε αυτό το μήνυμα και μου έρχεται να βάλω τα κλάματα!!!

Τι κρίμα που τα παιδιά μας δεν θα τα ζήσουν αυτά..................:mad::cry::evil:

Πόσο όμορφα χρόνια που ζήσαμε!!!!!:-P

Τι τυχερή γενιά!!!

Α, και για να προσθέσω κι'άλλο ένα... εσείς φτιάχνατε καλύβες και σπιτάκια σε δέντρα??? Δεν θα ξεχάσω εκείνο το καλοκαίρι.............:-P:razz:

Νοσταλγία............

Υ.Γ. Πόσο ταιριάζει η υπογραφή μου με αυτό το μήνυμα ε???


Το αγοράκι μας!! :P

1Fzip3.png

Link to comment
Share on other sites

Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...