Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 1 hour ago, Angot είπε:

      κάτσε γιατί θα τρελαθώ δεν δικαιούμαστε ούτε το 2 μηνο κύησης και το 3μηνο λοχείας ; ούτε το 9μηνο μετά; εξαλλη θα γίνω , δεν μπορεί !αυτα είναι με τα ένσημα οχι με το εισόδημα 

      Αααα, λάθος κατάλαβα! Ναι, ναι τις άδειες κανονικά, ο,τι προβλέπεται! Στα επιδόματα είναι το θέμα!

EASY LIVING {Ειρήνη}


Ειρήνη

Recommended Posts

Κική μπραβο που οργανώθηκες.

Να ζήσει το κοριτσάκι της χαρας! Σύντομα μαζί στο σπιτάκι τους!

Ειρηνάκι μου το παλεύω! Γιατι και μας πολλα μαζεμένα μας έπεσαν και πηξαμε. Απλα υπομονη! Με παίρνει απο κάτω αλλα ξανασηκώνομαι. Με βοηθάει η πίστη μου πολύ και πάντα φοράω σταυρουδάκι! Τελευταία παραέγινε το κακο και εξου και η καταθλιψη.

Δεν θυμαμαι αλλα γιατι είστε μεγαλη παρέα. Εμείς το σκ είχαμε αρρωστο το παιδακι μας το οποιο επαθε μαζι λαιμο και γαστρεντερίτιδα και ψήνεται στον πυρετο. Εκανα και τις δουλειες μου. Απο 10 το πρωί τελειωσα 7 μαζι με τα μποτε μου. Αλλα έκανα μια δουλεια που μου έφαγε 2 ώρες και έπρεπε να γίνει..

Παω γιατι ειμαι κομματια δεν κοιμήθηκα ψες λόγω του παιδιού και σήμερα υπολειτουργούσα στο γραφείο. Καληνύχτα χ χ

Υ.Γ. πώς βάζετε το πλυντήριο ρούχων με το ξύδι? Και όταν λετε βραδυνο πλυντήριο εννοείτε το βάζετε να πλένει και το απλώνετε το πρωί? Πόσες ώρες μένουν μέσα? Δεν μυρίζουν?

περαστικα του μωρε!

βαλε το ξυδι στην θεση του μαλακτικου κ αντι για σκονη βαλε σοδα.

εγω το κανω παντα (εναλλαξ με χλωρινη) μετα που πλενω παπουτσια η χαλακια

βαζω νυχτερινο συχνα κ καθολου δεν μυριζουν απλα δεν βαζω σκουρα η εντονα χρωματιστα μονο λευκα η ανοιχτοχρωμα γιατι φοβαμαι μην βαψουν οπως ακουμπανε. βαλε μην το φοβασαι παντως!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 53,7k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Ειρήνη

    10846

  • YOTOU

    4856

  • χρυσα81

    3863

  • mamavasia

    3157

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Κι εγώωωωω και τελειώωωωωνω! Γιούπιιιιιιι!

δεν εχω ασιδερωτα, μονο 2 μισα πλυντηρια απλυτα, μεχρι το σαββατο δεν ξαναβαζω πλυντηρια!!!:D

Καλησπερα κοριτσια!

Τι μου κανετε?

Εμεις καναμε ολοι μαζι παρεα κεικ κ φυσικα χαλια την κουζινα!

Εχω πολυ σιδερο αλλα' κανω τον κινεζο......λολ

Εγω παντως κοριτσια δεν βαζω προγραμμα στις δουλειες , κ γενικοτερα , γιατι δεν το κανω κ χαλιεμαι......με αγχωνει!

Φαγητο για αυριο δεν θακανω....εμειναν πολλα ρεβιθακια γιατι η κορη μου εφαγε την πεθερα κ ειχαμε κ ριζι με κοτοπουλακι απο χθες!

Ο μικρος μου εχει πολυ βηχα κ ειχε κ 37,8 , ενταξει δεν το λες κ πυρετο κ ηταν κ απο υπνο αλλα' χαλαστηκα γιατι ειναι δευτερα κ θα την φαμε ολη την βδομαδα μαλλον!

Φιλουρες κοπελιες!

περαστηκα δημητρα στο παιδακι σου!

ξεντυσα τον μικρο να τον κανω μπανιο και ειναι γεματος εξανθηματα!!

τι ειναι τωρα αυτο παλι ρε γμτ:confused:

σε λιγο θα ερθει ο δερματολογος να τον δει

κ σε σενα μαρια! διαβασα παρακατω οτι φυγανε. ολα καλα τωρα?

Ουφ, γύρισα γύρω στις 7.30 και στις 8.00 φάγαμε όλοι μαζί.

Έκανα ένα μπάνιο και έβαλα τα βρώμικα πιάτα στο πλυντήριο πιάτων για βραδυνό πλύσιμο και καθάρισα τον νεροχύτη.

Ο αντρούλης μου κατέβασε το GOOD WIFE SERIES 4 και θα το συνδυάσω με σίδερο, αμάν όλες πια σήμερα, θέλω κι εγώ ασιδέρωτα!!!

Εχθές έπλυνα τα ριχτάρια και τα μαξιλάρια του καναπέ και μόλις τα έστρωσα. Με το ζόρι κρατιέμαι να μην ξαπλώσω και να δω το σήριαλ μου...

Ξεπαγώνω και μισό κοτοπουλάκι για αύριο το πρωί, δεν παίζει με τίποτα μαγείρεμα τώρα...Ίσα που ετοίμασα τις σαλάτες για το αυριανό κολατσιό και έστυψα πορτοκαλάδες για όλους...

Καληνύχτα!

αφου θα σιδερωσεις κιολας τι να πω!!!!:shock::shock::shock::shock::shock:

Εδω ειμαι κι εγω!!

Μαρια μηπως ειναι ιογενες εξανθημα?συνηθως βγαινει μετα απο ιωση και φευγει μονο του..

Δημητρα περαστικα στον μικρουλη σου..

Ειρηνη μου χαιρομαι που εισαι καλυτερα..εισαι τοσο αισιοδοξος ανθρωπος που ημουν σιγουρη οτι δεν θα αφηνες τον εαυτο σου να πεσει πολυ..για την δουλεια του αντρα σου πραγματικα ευχομαι να μην γινει κατι τετοιο και να ειναι απλα ''απειλες''των εργοδοτων..

Αφροδιτακι αφου μετα απο τοσες ωρες δουλειας εχεις κουραγιο και για σιδερο τι να πω..μπραβο σου..

Κικη μπραβο για την εβδομαδα που περασε..ολα τα μπορουμε τελικα με εναν καλο προγραμματισμο..

Εγω γυρισα απο την δουλεια εφαγα κυριολεκτικα στο ποδι και εφυγα με την κορη μου για το μπαλετο της..γυρισαμε την εκανα μπανακι,της εδωσα το απογευματινο της,ξυπνησε το μικρο ζουζουνι την εκανα και αυτη μπανακι της εδωσα να φαει,ζυμωσα κιμα για γιουβαρλακια για αυριο,σαπουνισα παγκους και νεροχυτη,εβαλα σκουπα ξεσκονισα,εκανα ενα περασμα στο μπανιο,ετοιμασα ενα πλυντηριο,σκουπισα το μπαλκονι,εκανα το μπανακι μου οσο τα κοριτσια πινανε το γαλα τους,δοντακια και στο κρεβατι..

αλλη ηρωιδα απο εδω!!!;)

Αφροδιτάκι το πρωί τι ώρα ξυπνάς για να μαγειρέψεις ???? Το πρωί τι πρόγραμμα έχετε...για πες μας να τρελαθούμε λίγο!!! Μπράβο σου πάντως!!!

Τελικά εμείς οι γυναίκες είμαστε ανθεκτικά όντα...κάτι ήξερε όταν μας δημιουργούσε!!!!

ελα ντε, ειδες???? 7ψυχες ειμαστε!!!

Καλησπέρα κοριτσάκια! Ευχαριστω για το καλωσόρισμα! Καλό μήνα!

Μybilly να σου ζήσει ο γιος σου! Πάντα καλότυχος! Η μαμα σου εύχομαι να το ξεπεράσει και να είναι πάντα ευτυχισμένη μαζί σας! Για το άλλο θέμα ότι σου λέει η καρδούλα σου κορίτσι μου!

Αφροδιτάκι μπράβο για την τακτοποίηση του δωματίου. Ελα και στο δικό μου σε παρακαλώ :)

Etοile εξαφανίστηκαν τελείως τα εξανθήματα?

Βάγια να σου ζήσει και σενα το παιδάκι σου να το χαιρεσαι!

Υotοu και αρετή μπράβο για το πόσα κάνετε!

Μιρτούλα περαστικά και στο μικρούλι σου!

Yοrο οι κουκέτες τέλειες! Και πόσα ρούχα.. καλοφόρετα ολα!

4u μπράβο για τα ερεθίσματα που δίνετε στο παιδάκι σας! Και μεις προσπαθουμε αλλα δεν έχουμε τόσες επιλογες.

Κ

ολες λιγο πολυ τα ιδια δεν κανουμε??

Κική μπραβο που οργανώθηκες.

Να ζήσει το κοριτσάκι της χαρας! Σύντομα μαζί στο σπιτάκι τους!

Ειρηνάκι μου το παλεύω! Γιατι και μας πολλα μαζεμένα μας έπεσαν και πηξαμε. Απλα υπομονη! Με παίρνει απο κάτω αλλα ξανασηκώνομαι. Με βοηθάει η πίστη μου πολύ και πάντα φοράω σταυρουδάκι! Τελευταία παραέγινε το κακο και εξου και η καταθλιψη.

Δεν θυμαμαι αλλα γιατι είστε μεγαλη παρέα. Εμείς το σκ είχαμε αρρωστο το παιδακι μας το οποιο επαθε μαζι λαιμο και γαστρεντερίτιδα και ψήνεται στον πυρετο. Εκανα και τις δουλειες μου. Απο 10 το πρωί τελειωσα 7 μαζι με τα μποτε μου. Αλλα έκανα μια δουλεια που μου έφαγε 2 ώρες και έπρεπε να γίνει..

Παω γιατι ειμαι κομματια δεν κοιμήθηκα ψες λόγω του παιδιού και σήμερα υπολειτουργούσα στο γραφείο. Καληνύχτα χ χ

Υ.Γ. πώς βάζετε το πλυντήριο ρούχων με το ξύδι? Και όταν λετε βραδυνο πλυντήριο εννοείτε το βάζετε να πλένει και το απλώνετε το πρωί? Πόσες ώρες μένουν μέσα? Δεν μυρίζουν?

δεν βαζω νυχτερινα γιατι το πλυντηριο ειναι εξω κ κανει φασαρια. μερικες φορες που εχω ξεχασει να απλωσω, δεν εχουν παθει τιποτα κ οχι δεν μυρισαν.

αρετουλα εκανε η μαμα την επεμβαση τελικα πως πηγε?? ειδα τα κοριτσια που καλως ορισανε την αδερφη σου:cool: ποια ειναι καλο μου?? εχω χασει επεισοδια:rolleyes:

μανουλιτσα καλως μας ηρθες κ εσυ! ευχαριστω για τις ευχες.;)

εγω γυρισα απ την δουλεια στις 4 πηρα τον μικρο εβαλα του σκοτωμου μια κρεατοσουπιτσα μουρλια εγινε κ στις 5 πηγαμε για 2 ωριτσες στην σχολη γονεων εγω, θεατρικο παιχνιδι εκεινος. γυρισαμε κ παιξαμε κ φαγαμε βαλσαμο η σουπιτσα για τον λαιμο μου χαλια ειμαι πολυ βηχα κ πονοκεφαλο.

τις 2 τελευταιες εβδοαμδες πηγαινε με κλαμμα κ χθες μου δηλωσε οτι δεν θελει να ξαναπαει ταεκβοντο:-( θα σου πω εγω μαμα οταν θα ειναι ετοιμος αλλα τωρα δεν ειμαι ακομα κουραζομαι μου ειπε!:rolleyes:

το συζητησα σημερα κ με την ψυχολογο κ μου ειπε να μην τον πιεσω αλλο. στεναχωρεθηκα λιγο αλλα μικρος ειναι θα ξαναπροσπαθησουμε του χρονου.

δεν ξερω αν εκανα καλα που υποχωρησα χωρις πολυ πιεση αλλα μου φανηκε αποφασισμενος:!:

καλα εκανες μπιλλακι, κ εγω πιστευω ειναι μικρος ακομα. ο σκοπος ειναι να το διασκεδαζει κιολας οχι να πηγαινει κλαιγοντας.... αστον για του χρονου!

Link to comment
Share on other sites

εκτος απο τα καθημερινα κ το σιδερο, οταν κοιμηθηκε η μικρη εκανα ενα μαζεμα, τακτοποιησα κ τα σιδερωμενα εκτος της μικρης που κοιμαται, για να ειμαι μαζεμενη αυριο.

εφαγα μονο ενα ψημενο τοστ (οχι ωμο ελιν ε????) κ 2 ποτηρια κρασι.

παω να ξεραθω!

καληνυχτα!!!

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα κορίτσια!

Βλέπω το ρίξατε όλες στο σίδερο βραδιάτικα! Έχω κι εγω ασιδέρωτα αλλά δεν αντέχω να τα κάνω τώρα.

Από το πρωί μαγείρεψα, έβαλα ηλεκτρική και σφουγγάρισα την κουζίνα, σκούπισα και σφουγγάρισα το μεγάλο μπαλκόνι γιατί από τον αέρα έπεσαν 2 γλάστρες μου, καθάρισα το τζάκι, τίναξα και ξαναέστρωσα τα ριχτάρια, φάγαμε, τα μάζεψα και έφυγα για τη δουλειά. Όταν γύρισα έκανα το μπέμπη μου μπάνιο, έκανα κι εγώ το μπανάκι μου και τώρα ετοιμάζομαι για ύπνο.

Ειρηνάκι ελπίζω να πάνε όλα καλά με τον άνδρα σου. Μπορεί να το λένε επίτηδες στη δουλειά του ότι θα κλείσουν επειδή χρωστάνε χρήματα στο προσωπικό. Δυστυχώς η ανεργία μας χτύπησε πριν δυο χρόνια περίπου. Ο άνδρας μου έχασε τη δουλειά του που την αγαπούσε πολύ και κέρδιζε καλά χρήματα. Έμεινε άνεργος 7 μήνες και κατέρρευσε ψυχολογικά. Η σχέση μας επηρεάστηκε πολύ αρνητικά. Ευτυχώς βρήκε δουλειά με λιγότερα βέβαια χρήματα αλλά πάλι τυχεροί νιώθουμε.:)

ioanna να χαίρεσαι το αγοράκι σου!

μανουλίτα καλως ήρθες!

αφροδίτη εγώ δεν έχω βρωμο-ρουμ αλλά εσύ νομίζω το δικαιούσαι με τόσες ώρες που δουλεύεις! Το γραφείο αν δεν το συμμαζέψω καθημερινά το μετατρέπει ο άνδρας μου σε αχουρ-παλάς! (έτσι το λέει μόνος του και το διασκεδάζει!)

Μαρία και Δήμητρα περαστικά στα μικρούλια σας!

Καληνύχτα κούκλες!


h6cQp3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλημερα σας, πολλα μηνυματα κοριτσια κι εχω μπερδευτει. Ευχαριστω για τις ευχες σας. Εχτες το μονο που εκανα ηταν να σιδερωσω 2 πλυντηρια την ωρα που κοιμοταν ο μικρος και ολο το απογευμα παιζαμε. Τα γεννεθλια του θα τα κανουμε το Σαββατο! επειδη σημερα εχω λιγη δουλιτσα παραπανω στο γραφειο θα τα πουμε αργοτερα. Να εχετε μια ομορφη μερα και περαστικα σε οσες μαμαδες και παιδακια ειναι αρρωστα!

Link to comment
Share on other sites

καλημέρα!

Μανουλίτα και Δήμητρα περαστικά στα μικρά σας!My Billy περαστικά και σε σένα και νομίζω και γω καλά έκανες και δεν πίεσες περαιτέρω το μικρό σου....μικρούλης είναι ακόμα, εχει καιρό για πιέσεις....

Κική και γω ακολουθώ το σκεπτικό σου για τα έξοδα, οχι μόνο σε είδη σπιτιού αλλά και σε ρούχα-αξεσουαρ για μένα...εντάξει λεω δεν εχω να ξοδέψω πολλά αλλά αυτό δε σημαίνει ότι θα βαλτώσω και δεν θα πάρω τίποτα.... και τσουπ!ολο και ψωνίζω κάτι τις και ανεβαίνει η διάθεση και ανανεώνομαι:D

εγω κορίτσια πήγα εχθες στο νοσοκομείο γιατί φαινόταν οτι κάτι δεν πήγαινε καλά με τη φωνή μου και στο σχολείο επιδεινωνόταν πολύ η κατάσταση...ε ναι είχα δίκιο, λαρυγγίτιδα καραμπινάτη!!μου σύστησαν αφωνία (!) και μου έδωσαν 3 μέρες αναρρωτική άδεια ...οπότε είμαι σπιτάκι μου μέχρι και την Πέμπτη (:P) κάτι είναι κ αυτό.....να δω τι θα κάνω , θέλω να οργανωθώ να περάσω καλά;)


Wgl2p3.png

kHoQp2.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κορίτσια!

Μυρτουλα περαστικα σου, το σύνηθες για εκπ/κο η λαρυγγιτιδα :wink:

Έχω να μοιραστώ πολύ πολυ πολυ πολύ καλό νέο :-) :-) :-)

Το απόγευμα που θα κάτσω θα σας το πω

Καλό πρωινό να έχετε όλες

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κοριτσια ειμαι καλυτερα απο χτες αλλα οχι και σουπερ!!!

Εχτες τελειωσα την δουλεια και πηγα και πήρα και εισητηρια για Πιτερ Παν στον Ελληνικό Κόσμο, για την Κυριακή!!!

Ακομα πονάει και η μεση μου αλλα για να ειμαι ειλικρινης δεν την βοηθάω και εγώ..

Το πρωι σηκώθηκα στις 06,00 μάζεψα συγυρισα εφτιαξα κολατσιο και σηκωσα τον μικρο εστρωσα τα ρυχταρια και τα κρεββάτια και ετοιμαστηκαμε για τις δουλειες μας,,,

Σήμερα η μεση μου ειναι λίγο καλύτερα αλλα ειμαι με αλοιφή ακόμα..ουφ

Εχει σιδερο σήμερα και μαγειρέματα γιατι χτες δεν μαγειρεψα μια και ειχα απο την Κυριακή!

Πραγματικα κάποιες φορές αισθάνομαι λες και το 24 δεν με φτάνει..το προσπαθώ ομώς

Πολλά πολλά φιλάκια

:)

Link to comment
Share on other sites

Bonjour κορούλες!

Χειμωνιάτικες, κρύες και βροχερές!

Δεν μας ρίχνει όμως.. έλα ν΄ανασκουμπωνόμαστε! ;)

Πήγα το μικρό μου στο σχολείο {αφού του κατάφαγα τα μπρατσάκια.. μιαμ μιαμ! :mrgreen: }, πήγα τράπεζα και σούπερ.

Επέστρεψα σπιτάκι μου, έστρωσα κρεβάτια, αέρισα, μάζεψα λιγάκι, τακτοποίησα στις θέσεις τους τα χθεσινά σιδερωμένα, έπλυνα κάποια λίγα πιατικά, άδειασα το πλυντήριο και άπλωσα στην απλώστρα τα κοκκινόρουχά μου

DSCN0261_zps151a5f47.jpg

και τώρα κάνω προετοιμασία για τα σημερινά γεμιστά. Ηδη ετοίμασα το ρυζάκι...

Ανέβασα νυχάκια στην ομάδα του face, ημιμόνιμο shellac αλλά "διαφορετικό":

DSCN0247_zps544cee43.jpg

Σας φιλώ και επανέρχομαι!!! :P


777885dugw57gt25.gif

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


καλημερα καλες μου φιλες!

καλημερα απο τις παγωμενες Σερρες!

μπρρρρ........ειναι κρυο το γραφειο που ειμαι ή εγω κρυωνω....τεσπα!

Ελπιζω να εχουμε ολες μια ηρεμη μερα χωρις δυσαρεστα απροοπτα!

μυβιλλυ

νομιζω πως δεν πρεπει να ανησυχεις για τον μικρο σου που δεν θελει ταεκβον ντο.....τα παιδια αλλαζουν γουστα κ βαριουνται ευκολα! εξαλλου ειναι κ πολυ μικρος ακομη...

Η μαμα ειναι καλα? εμεις κανουμε το 3ο σετ....τον πεισαμε για ψυχολογο κ θαπαει σημερα...πεφτει πολυ ψυχολογικα κ νομιζω θα του κανει καλο!εχω μεγαλη αγωνια.... ευτυχως ειναι στο στρατιωτικο νοσοκομειο κ ειναι παρα πολυ καλοι κ οργανωμενοι!

μυρτουλα

περαστικα βρε κοπελια! δεν βγαινει φωνη? δεν θα μπορουσες να κανεις μαθημα κ να φωναζεις στα μικρα εννοειται!! ξεκουρασου κ κανε πιο ανετα τις δουλειες σου! πινε τσαϊ με μελι κ λεμονι κανει καλο!

σοφια

βαλε τον αντρα σου να σε τριψει με βιξ! ναι ναι μην γελας! κανει θαυματα! εγω τοχω μονιμα στο κομοδινο σαν ναμαστε γεροι....

ΠΛΥΝΤΗΡΙΟ

βαζω σχεδον παντα το βραδυ! δεν παθαινουν τιποτα τα ρουχα....τα ανοιγω το πρωι κ τα απλωνω μεσημερι που γυρναω....μαυρα και ασπρα ...τα πολυχρωμα δεν τα αφηνω γιατι υπαρχει φοβος να ξεβαψουν....

χθες το κεικ εγινε χαλια....ψιλοωμο-μαλακο απο μεσα! δεν πειραζει,ειναι νοστιμοτατο! εξαλλου οπως λεει η κορη μου ειχαμε " την χαρα του παιχνιδιου" !!!!

φιλουρες σε ολη την Ελλαδα!

σε ολες εσας!!


du4bvfn6x.png1389tcem0.png
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κορίτσια.

Μπιλάκι εγώ τον δικό μου δεν τον πάω σε καμιά δραστηριότητα, του το συζήτησα και δεν ήθελε. Και του χρόνου που θέλω να τον γράψω ωδείο και ποδόσφαιρο θα δω πάλι αν θέλει και ο ίδιος, δεν πρόκειται να τον πιέσω καθόλου.

Μυρτούλα περαστικά.

Καλαμάρι χαίρομαι για τα νέα, έχει να κάνει με δουλειά? (θα με φάει η περιέργεια, το απόγευμα σπάνια μπαίνω)

Χθες, αν και άφησα το πρωί ένα σπίτι λίγο χάος, τα κατάφερα να μας συνεφέρω.

Ώσπου να φύγω από την δουλειά, να μαζέψω τα παιδιά από παιδικό και μαμά και τον άντρα μου από το πλυντήριο που άφησε το αμάξι για πλύσιμο φτάσαμε σπίτι στις 5.

Έβαλα το φαί να ζεσταίνετε, μάζεψα τα παιχίδια από το σαλόνι, φάγαμε, σκούπισα σαλόνι, ξεσκόνισμα με σουίφερ, έβγαλα μπιφτέκια να ξεπαγώνουν, μάζεψα την κουζίνα σκούπισμα πάγκους κλπ, έκοψα πατάτες για τα μπιφτέκια, ετοίμασα σαλάτα για το βράδυ.

Έκανα λεκάνες νεροχύτες στα μπάνια, σκουπισα και τα παιδικά, έστρωσα κρεβάτια(στις 7 το απόγευμα χαχα), έβαλα στο φούρνο το φαί, πέταξα τα σκουπίδια, έκανα μπάνιο, έφαγα και τέλος.

Μπάνια και απογευματινά τα ανέλαβε ο άντρας μου.

Σήμερα αν δεν πάμε καμιά βόλτα θα βάλω μόνο πλυντήρια, στεγνωτήρια, φαί έχω και για αύριο


6gLop3.pngQtMup3.png91SPp3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...