Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 8 λεπτά , linaa είπε:

      Νομίζω ο προεμφυτικος θα σου δώσει αρκετές απαντήσεις. Κρυφή ενδομητριωση Κ να μένεις έγκυος εύκολα δεν έχω ακούσει να σου πω την αλήθεια . Ίσως εάν επαναλαβεις τις εξετάσεις για καθεξιν αποβολές υπάρχει τμήμα στο Έλενας μπορείς να κάνεις δωρεαν. Εγώ ανεξήγητες καθεξιν αποβολές Κ υπογονιμότητα έχω ακούσει για κρυφό διαβήτη . Δηλαδή το ζάχαρο φαινόταν φυσιολογικό ή ότι ρυθμίζετε φυσιολογικα Κ τελικά δεν ήταν χρειάστηκαν κορυφαίοι ενδοκρινολόγοι για να το λύσουν . 

      @Melusa54 συμφωνώ με την Λινά στο Ελενας να πας! 

ΣΟΚΟΛΑΤΑ? ΣΟΚΟΛΑΤΑ? ή.... ΣΟΚΟΛΑΤΑ????


xazomanoula

ΣΟΚΟΛΑΤΑ.. ΣΟΚΟΛΑΤΑ ή....... ΣΟΚΟΛΑΤΑ????  

85

  1. 1. ΣΟΚΟΛΑΤΑ.. ΣΟΚΟΛΑΤΑ ή....... ΣΟΚΟΛΑΤΑ????

    • ΣΟΚΟΛΑΤΑ ΓΑΛΑΚΤΟΣ
    • ΛΕΥΚΗ ΣΟΚΟΛΑΤΑ
    • ΜΑΥΡΗ ΣΟΚΟΛΑΤΑ
    • ΣΟΚΟΛΑΤΑ ΜΕ ΜΠΑΝΑΝΑ
    • ΣΟΚΟΛΑΤΑ ΜΕ ΦΡΑΟΥΛΑ
    • ΣΟΚΟΛΑΤΑ ΜΕ ΑΜΥΓΔΑΛΑ
    • ΣΟΚΟΛΑΤΑ ΜΕ ΦΟΥΝΤΟΥΚΙΑ
    • ΣΟΚΟΛΑΤΑ ΜΕ ΛΙΚΕΡ


Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 65
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

χιχιχιχιχιχι Χαίρομαι όταν γίνομαι τόσο....ΓΛΥΚΙΑ κακιά!!!:tongue::tongue::tongue:

images?q=tbn:ANd9GcTWfPUVg3tZN0YGTwPRNLZK0_9PyNXehSnxaZacFnnYc1r6fwhJ5mTAwMFG

όχι!όχι!Σταμάτα!ΚΑΝΕ ΠΙΣΩΩΩΩΩΩΩΩ!!!!:?:-?:?


Παστάκια ενωμένα, ποτέ νικημένα

lE4Jp3.png

p2Jtp3.png?8Se464zK

Παιδί μου, ζωή μου, ψυχή μου.....

Link to comment
Share on other sites

όχι!όχι!Σταμάτα!ΚΑΝΕ ΠΙΣΩΩΩΩΩΩΩΩ!!!!:?:-?:?

Λοιπόν λίγα μόλις μέτρα πριν τον παιδικό σταθμό είναι ένα ΑΠΑΙΣΙΟ μαγαζάκι απο αυτά που είναι τίγκα στη σοκολάτα.... Ξέρεις που βρίσκεις τα πάντα απο γλυκό βουτηγμένο στη σοκολάτα.

Έχω αντισταθεί όσες φορές κι αν έχω περάσει (βοηθάει βέβαια οτι το πρωι που πάω τον μικρό είναι κλειστό)!!! Προχθες λοιπον που δεν πήγα στη δουλεια λόγω απεργίας των ΜΜΜ πήγα ΚΑΙ να τον πάρω. Το μαγαζάκι λοιπόν ήταν ανοιχτό....

Ε....... καταλαβαίνεις τη συνέχεια. Έφυγα με ένα τσουρέκι γεμιστό και με επικάλυψη πραλίνας και λίγα μελομακάρονα επίσης με επικαλυψη. Εγώ φταίω??? Όχι πες εγω φταιω???


 

 

Link to comment
Share on other sites

Λοιπόν λίγα μόλις μέτρα πριν τον παιδικό σταθμό είναι ένα ΑΠΑΙΣΙΟ μαγαζάκι απο αυτά που είναι τίγκα στη σοκολάτα.... Ξέρεις που βρίσκεις τα πάντα απο γλυκό βουτηγμένο στη σοκολάτα.

Έχω αντισταθεί όσες φορές κι αν έχω περάσει (βοηθάει βέβαια οτι το πρωι που πάω τον μικρό είναι κλειστό)!!! Προχθες λοιπον που δεν πήγα στη δουλεια λόγω απεργίας των ΜΜΜ πήγα ΚΑΙ να τον πάρω. Το μαγαζάκι λοιπόν ήταν ανοιχτό....

Ε....... καταλαβαίνεις τη συνέχεια. Έφυγα με ένα τσουρέκι γεμιστό και με επικάλυψη πραλίνας και λίγα μελομακάρονα επίσης με επικαλυψη. Εγώ φταίω??? Όχι πες εγω φταιω???

φταις μαρή!γιατί ΝΗΣΤΕΥΩ ΛΕΜΕ!!!!!....στείλε ένα τσούρεκος στο 4!


Παστάκια ενωμένα, ποτέ νικημένα

lE4Jp3.png

p2Jtp3.png?8Se464zK

Παιδί μου, ζωή μου, ψυχή μου.....

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Γιατι περικαλω στη δημοσκοπηση εχουμε μια μονο επιλογη??? εεεε???

Αχ mapolifaki μου έχεις δίκιο. Όμως ή που θα έπρεπε να ψηφίζουμε αβέρτα, ή που η επιλογή θα ήταν μόνο μια. Ετσι, επέλεξα το δεύτερο (αν και θα προτιμούσα να είχα 2, γιατί το οτι ΜΟΥ ΑΡΕΣΟΥΝ ΟΛΕΣ ΕΙΝΑΙ ΔΕΔΟΜΕΝΟΟΟΟΟ!!!!!!);););)


 

 

Link to comment
Share on other sites

  • 2 εβδομάδες μετά...
πριν μείνω έγκυος είχα πάντα στο ψυγείο μου κουβαδάκι μερέντας. πάντα όμως.

από τότε ποτέ ξανά!:(:(:(:(:(

δεν κρατιέμαι με μια κουταλιά.δεν ξαναγυρνάω στα παλιά.πολλά κιλά λέμε!;)

στο δικο μας σπιτικο ακομη υπαρχει κουβαδακι μερεντας του 1 κιλου..μια βδομαδα ζει με το κουταλι την τρωμε,αφου σκεφτομαι να παω σε κρεπερι να ρωτησω απο που περνουν τις μεγαλυτερες συσκευασιες(χαχαχα).....εγω ομως τωρα τελευταια την αποφευγω...

Link to comment
Share on other sites

γιατί μαρή συνεχάς; χαζομανουλααααα ντα ντα!

ααα!Καλή χρονιά βρε!

Γιατί υπάρχει ακόμα η ..... σοκολάτα.

Ουπς!! Στους 5 στόχους μου για το 2011 (δες θεματάκι) δεν έβαλα ως στόχο μου το σταμάτημα γευστικής, λαχταριστής, απολαυστικής σοκολάτας :P:p:p:p

Τυχαίο??? ΔΕΝ ΝΟΜΙΖΩ!!

ΚΑΛΗ ΧΡΟΝΙΑΑΑΑΑ


 

 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


στο δικο μας σπιτικο ακομη υπαρχει κουβαδακι μερεντας του 1 κιλου..μια βδομαδα ζει με το κουταλι την τρωμε,αφου σκεφτομαι να παω σε κρεπερι να ρωτησω απο που περνουν τις μεγαλυτερες συσκευασιες(χαχαχα).....εγω ομως τωρα τελευταια την αποφευγω...

μάκρο!:mrgreen:

άσε, είμαι παθούσα:roll::tongue:

Link to comment
Share on other sites

Χαζομανούλααααααααααα!

Εσύ είπες στον πάστα και πήγε και πήρε κουβαδάκι Μερέντα; εεεεεεεεε;

Μιλάμε για τρελή κυτταρίτιδα!


Παστάκια ενωμένα, ποτέ νικημένα

lE4Jp3.png

p2Jtp3.png?8Se464zK

Παιδί μου, ζωή μου, ψυχή μου.....

Link to comment
Share on other sites

Χαζομανούλααααααααααα!

Εσύ είπες στον πάστα και πήγε και πήρε κουβαδάκι Μερέντα; εεεεεεεεε;

Μιλάμε για τρελή κυτταρίτιδα!

ΧΙΧΙΧΙΧΙ

Ναι. Εγώ και το fistikaki και η sevoula και Joannakip και... και... και..

Οχι αν μπορείς...... ΣΥΓΚΡΑΤΗΣΟΥ :P:p:p:tongue::tongue::tongue:

ΤΟ ΝΟΥ ΣΟΥ! ΣΕ ΒΛΕΠΩ :cool::cool::cool:


 

 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...