Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 3 λεπτά , linaa είπε:

      Το μόνο εύκολο πλεον μπες σε Airbnb Κ βάλε όριο 2 μήνες σου κάνουν ειδικές τιμές μην σε ανχωνει Κ βρες κάπου κοντά εκεί που θα γεννήσεις . 

      Έβαλα airbnb και μου βγάζει πάνω από 1000/ μήνα ενώ για ενοίκιο βρήκα και με 750€....

ΣΟΚΟΛΑΤΑ? ΣΟΚΟΛΑΤΑ? ή.... ΣΟΚΟΛΑΤΑ????


xazomanoula

ΣΟΚΟΛΑΤΑ.. ΣΟΚΟΛΑΤΑ ή....... ΣΟΚΟΛΑΤΑ????  

85

  1. 1. ΣΟΚΟΛΑΤΑ.. ΣΟΚΟΛΑΤΑ ή....... ΣΟΚΟΛΑΤΑ????

    • ΣΟΚΟΛΑΤΑ ΓΑΛΑΚΤΟΣ
    • ΛΕΥΚΗ ΣΟΚΟΛΑΤΑ
    • ΜΑΥΡΗ ΣΟΚΟΛΑΤΑ
    • ΣΟΚΟΛΑΤΑ ΜΕ ΜΠΑΝΑΝΑ
    • ΣΟΚΟΛΑΤΑ ΜΕ ΦΡΑΟΥΛΑ
    • ΣΟΚΟΛΑΤΑ ΜΕ ΑΜΥΓΔΑΛΑ
    • ΣΟΚΟΛΑΤΑ ΜΕ ΦΟΥΝΤΟΥΚΙΑ
    • ΣΟΚΟΛΑΤΑ ΜΕ ΛΙΚΕΡ


Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 65
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Pastakia ψαξε ψαξε δεν θα με βρεις :tongue::tongue::tongue:

Και σοκολάτα και παγωτό μηχανης (σκέψου αυτό με επικάλυψη σοκολάτας!). Βρε τι παθαμε νυχτιάτικαααα.....

chocolate-or-vanilla-swirl.jpg


 

 

Link to comment
Share on other sites

ψηφισα μαυρη σοκολατα που ειναι η αγαπημενη μου,αν και οι υπολοιπες δε με χαλανε,εκτος της λευκης που με αναγουλιαζει και ομως του αντρα μου του αρεσει πιο πολυ η λευκη σοκολατα...:D

επισης,χαζομανουλα που εβαλες τετοια φωτο βραδιατικα με κανες να λιγουρευομαι παγωτακι μηχανης που το πεθυμησα και εχω τοοοοοοοοοοοοοοοοσο καιρο να γευτω:(


eNortjKzUjIyNDc2NVCyBlwwFXcCzw,,20.png

1zNmp2.png

Link to comment
Share on other sites

Αγαπημένα μέλη λόγω του οτι τον τελευταίο καιρό κάνω μια ειδική (και χρονοβόρα) έρευνα τύπου: "Πόσες σοκολάτες αντέχει να φάει ο άνθρωπος την ημέρα?" "Εχει διαφορά σοκολάτα με σοκολάτα?" "Σοκολάτα με το κιλό ή με το κομμάτι?" και μου δημιουργούνται διάφορα τέτοια σημαντικά για την ανθρωπότητα ερωτήματα, σκέφτηκα μήπως μπορέσετε να με βοηθήσετε με τις γνώμες σας ;):tongue::tongue::tongue::tongue::tongue:;):lol::lol:

Ευχαριστώ εκ των προτέρων και παρακαλώ ψηφίστε τις προτιμήσεις σας μπας και καταλήξω κάπου (ή μπας και τη σιχαθώ και δεν θελήσω να την ξαναβάλω στο στόμα μου....)

Να σου απαντήσω εγώ σε αυτό : 16 σοκολάτες Cruns Bar (δεν ξέρω αν τις θυμάστε, γιατί τώρα έχουν κατηργηθεί, Ευτυχώς) και τελικά κατέληξα στο νοσοκομείο με διόγκωση συκωτιού:(.

Αλλά από τότε μέχρι σήμερα μυαλό δεν έχω βάλει αλλά τις έχω περιορίσει, ή 3 σογκοφρετούλες την ημέρα ή το βραδύ σοκολάτα Μεγάλη και ότι να' ναι, με ξηρούς καρπούς, με φρούτα, με ποτό, δεν με νοιάζει λέμε!


line_m123_beg_micky_time_1126756800_text_cf20d4e1f1e6dced20eceff520e5dfede1e92e2e2e.gifline_flow_rose_beg_39_time_1196744400_text_eae1e920e720d4e6dde9ed20eceff520e5dfede1e92e2e2e.gif

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Να σου απαντήσω εγώ σε αυτό : 16 σοκολάτες Cruns Bar (δεν ξέρω αν τις θυμάστε, γιατί τώρα έχουν κατηργηθεί, Ευτυχώς) και τελικά κατέληξα στο νοσοκομείο με διόγκωση συκωτιού:(.

Αλλά από τότε μέχρι σήμερα μυαλό δεν έχω βάλει αλλά τις έχω περιορίσει, ή 3 σογκοφρετούλες την ημέρα ή το βραδύ σοκολάτα Μεγάλη και ότι να' ναι, με ξηρούς καρπούς, με φρούτα, με ποτό, δεν με νοιάζει λέμε!

Ορίστε καλε.... Και μετά λέτε για μένα. Ballou μου ευχαριστώ πολύ για την πολύτιμη συμβολή σου στον αγώνα που κάνω: "όχι στην απεξάρτηση απο τη σοκολάτα", "Κάτω τα χέρια απο τη σοκολάτα", "μειώστε τις ριμαδοθερμίδες που μας βάζει", "κάντε τη να μη δημιουργεί κυτταρίτιδα (κατά την μαμά Pasta)" κτλ κτλ

Λοιπόν μαμά Pasta υπόσχομαι να μην βάλω άλλη φωτό (για τις επόμενες ώρες τουλάχιστον ;):tongue:)


 

 

Link to comment
Share on other sites

μερεντα

τελος

εμοτικον κανει χαρακιρι, αφηνοντας γραμμα που σας κατηγορει για τον θανατο του

πριν μείνω έγκυος είχα πάντα στο ψυγείο μου κουβαδάκι μερέντας. πάντα όμως.

από τότε ποτέ ξανά!:(:(:(:(:(

δεν κρατιέμαι με μια κουταλιά.δεν ξαναγυρνάω στα παλιά.πολλά κιλά λέμε!;)

Link to comment
Share on other sites

Ορίστε καλε.... Και μετά λέτε για μένα. Ballou μου ευχαριστώ πολύ για την πολύτιμη συμβολή σου στον αγώνα που κάνω: "όχι στην απεξάρτηση απο τη σοκολάτα", "Κάτω τα χέρια απο τη σοκολάτα", "μειώστε τις ριμαδοθερμίδες που μας βάζει", "κάντε τη να μη δημιουργεί κυτταρίτιδα (κατά την μαμά Pasta)" κτλ κτλ

Λοιπόν μαμά Pasta υπόσχομαι να μην βάλω άλλη φωτό (για τις επόμενες ώρες τουλάχιστον ;):tongue:)

xazomanoula για πόσες ώρες; 1 ή 2;:wink::wink::wink:

Ρε Δήμητρα αμάν ρε παιδί! Χαλαρωσε και πιάσε μία λάκτα! Τα κιλάκια θα φύγουν τι στεναχωριέσαι; Πρωτη φορά γεννάς; Μια χαρά θα είσαι σε λίγο, μην στεναχωριέσαι!


Παστάκια ενωμένα, ποτέ νικημένα

lE4Jp3.png

p2Jtp3.png?8Se464zK

Παιδί μου, ζωή μου, ψυχή μου.....

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


του χελ ρε;χαχαχα, πολύ γέλιο!ψηφίζω γάλακτος αν πρέπει να ψηφίσω αλλά τρελαίνομαι και για σοκολάτα με φράουλα,καρύδα(κάνει να πω όνομα;απο br...αρχίζει) και μια σχετικά καινούργια με αχλάδι.Γενικά ψηφίζω σοκολάτα με σοκολάτα!

Link to comment
Share on other sites

για να ζουλέψετε μόλις έφαγα παγωτό Scandal, από αυτά τα του λίτρου με σοκολάτα και φυστίκι για γεύσεις!ΘΕΪΚΟΤΑΤΟ!χαζομανούλαααααααααα, είσαι κακιά παρέα!


Παστάκια ενωμένα, ποτέ νικημένα

lE4Jp3.png

p2Jtp3.png?8Se464zK

Παιδί μου, ζωή μου, ψυχή μου.....

Link to comment
Share on other sites

Εγώ πάλι χαίρομαι που όοολη η σοκολάτα με φουντούκια είναι για πάρτη μου και θα βγουν μαχαίρια για τη σκέτη γάλακτος :mrgreen: χαχαχαχα


etCDp3.png hk8kp3.png

Η μαμά του Ευριπίδη και της Ιφιγένειας

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...