Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 13 ώρες πρίν, Katiamaxiking είπε:

      Να πω ότι δεν σε καταλαβαίνω; Σε καταλαβαίνω… παρε το χρόνο σου να ανακτήσεις δυνάμεις και ελπίδα! Εγω εκανα υστεροσκοπηση και βρέθηκε ήπια φλεγμονή και κατά τη φάση της διέγερσης (μακρύ πρωτόκολλο) πήρα ένα κοκτέιλ αντιβιώσεων για ένα μήνα. Σου πρότεινε κάποιο πρωτόκολλο; 
       

      Καλημέρα!!! Όχι δεν μιλήσαμε για τπτ άλλο...με το που είδε τις προηγούμενες προσπάθειες Μ είπε μόνο αυτό... υπάρχει περίπτωση να γίνει ζημιά με τη λαμπαροσκοπιση; Αυτό μόνο φοβάμαι μήπως πειράξουμε κάτι που δεν πρέπει....κ μετα από το χειρουργείο πως είναι η περίοδος μας; Κανονική; Η θέλει χρόνο να επανελθει;

      13 ώρες πρίν, Fay_ είπε:

      Το ανέβασα κορίτσια. Clear blue έκανα τελικά! Νομίζω θετικό άχνη γραμμή βέβαια! Τι λέτε; Είχα κατουρήσει πριν μισή ώρα να το πω κ αυτό.. θα κάνω κ άλλο το πρωί 

      Συγχαρητήρια!!!! Εύχομαι να πάνε όλα τέλεια 💗

      • Μου αρέσει 1

ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΙΟΥΝΙΟΥ 2011


bloublou

Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 11,4k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Posted Images

Κατερινακι, καλο μηνα και σε εσενα, εφυγε ενας πικρος μηνας αλλα αυτος που ερχεται θα ειναι ο ωραιοτερος της ζωης σου..

μπηκες στο μηνα σου, αγαπη μου... τι καλα!!!!!!!!!

και εγω εχω καουρες, ειναι ο μηνας μαλλον..

εφτιαξες και το βαλιτσακι σου, τι καλα..

Για το μωρο πηρα για τη μερα που θα φυγουμε μονο. Πηρα δυο νυχτικα, μια ρομπιτσα, δυο φορμες και μπλουζακια, πετσετες, εσωρουχα, καλλυντικα.

εγω πρεπει να παρω και για το μωρο και ειναι πολλα..

μια χαρα που δεν χρειαζεται στα μεγαλα μαιευτηρια για το μωρο..

Α

Ρομπάκι δεν πήρα γιατι δεν βρήκα κατι ωραιο. Αλλα θα ψάξω και αυριο. πρέπει σιγα σιγα να τελειώνω και εγω...

εγω ρομπα επειδη δεν πολυφοραω πηρα μια πολυ ωραια και φτηνη (26?) απο τα http://www.oysho.com/es/ εχει πολυ ωραια εσωρουχα και πυτζαμες.

για βαλιτσα θα παρω μια μεγαλουτσικη επειδη θα ειναι πολλα τα πραγματα

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα εγκυουλες κ καλο μηνα.

Ετοιμαζομαστε για την μεγαλη μερα ε;

Βανιλιτσα μου οντως που το καταλαβες,στα Λητω τα πηρα ολα.

Μαρακι γιατι πρεπει να παρεις κ για την καραλελιτσα σου πραγματα;;

Εγω την Πεμπτη θα αρχισω το πλυσιμο κ το σιδερωμα.


CEebp2.png?9T0iAOMn
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κοριτσάκια, καλό μήνα να έχουμε και όσες από εμάς γεννήσουν Μάιο, με το καλό να πάρουν τα μωράκια τους αγκαλιά και να είναι γεμάτα υγεία.

Αύριο έχουμε συνάντηση με τον παιδοχειρουργό κι εύχομαι να πάνε καλά τα πράγματα.

Τα στρωματάκια της κούνιας - λίκνου πώς τα καθαρίσατε;;


Gbjsp2.png

XUUFp3.png

Link to comment
Share on other sites

Μαρακι γιατι πρεπει να παρεις κ για την καραλελιτσα σου πραγματα;;

Εγω την Πεμπτη θα αρχισω το πλυσιμο κ το σιδερωμα.

γεια σου αντουλα μου, πως εισαι?

εδω στο μαιευτηριο δεν δινουν ρουχα, πετσετες, σεντονια για το μωρο.

Ειναι φροντιδα των γονιων αυτο, δινουν μονο τα απαραιτητα για το φαγητο και το μπανιο του.

και εγω δεν εχω αρχισει ακομα να πλενω και να σιδερωνω, ειναι νωρις ακομα.

να βαψουμε πρωτα, να φερουμε και τα επιπλα και θα τα ετοιμασω μετα.

Καλημέρα κοριτσάκια, καλό μήνα να έχουμε και όσες από εμάς γεννήσουν Μάιο, με το καλό να πάρουν τα μωράκια τους αγκαλιά και να είναι γεμάτα υγεία.

Αύριο έχουμε συνάντηση με τον παιδοχειρουργό κι εύχομαι να πάνε καλά τα πράγματα.

Τα στρωματάκια της κούνιας - λίκνου πώς τα καθαρίσατε;;

καλα αποτελεσματα Λιζακι μου αυριο.. να πανε ολα καλα!!

τα στρωματακια τι εννοεις πως να τα καθαρισουμε? δεν πλενεται το στρωμα..

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

γεια σου αντουλα μου, πως εισαι?

εδω στο μαιευτηριο δεν δινουν ρουχα, πετσετες, σεντονια για το μωρο.

Ειναι φροντιδα των γονιων αυτο, δινουν μονο τα απαραιτητα για το φαγητο και το μπανιο του.

και εγω δεν εχω αρχισει ακομα να πλενω και να σιδερωνω, ειναι νωρις ακομα.

να βαψουμε πρωτα, να φερουμε και τα επιπλα και θα τα ετοιμασω μετα.

καλα αποτελεσματα Λιζακι μου αυριο.. να πανε ολα καλα!!

τα στρωματακια τι εννοεις πως να τα καθαρισουμε? δεν πλενεται το στρωμα..

Σε ευχαριστώ πολύ Μαράκι μου!

Αυτό φαντάζομαι κι εγώ για το στρώμα, απλά έλεγα μήπως είχατε βρει κάποιο τρόπο έστω να πάρουμε τη σκόνη, με κάποιο wettex? Δεν ξέρω μπορεί να λέω και βλακείες. Απλά επειδή ο μπεμπούκος μου μάλλον θα κάνει επέμβαση, μετά θέλω να τον έχω σε αποστειρωμένο περιβάλλον.


Gbjsp2.png

XUUFp3.png

Link to comment
Share on other sites

Καλό μήνα κουκλίτσες να έχουμε,,,

Με το καλό να έρθουν στην ώρα τους τα μπεμπάκια του Μαϊου,,,

Σήμερα ξυπνήσαμε ,, φίλησε ο μπαμπάς μας την κοιλιά-μπεμπούλα κ της ευχηθήκαμε καλό μήνα,,,

Λοιπόν Άντυ πως το κατάλαβα ότι τα πήρες στα Λητώ: όπως είχα προαναφέρει μέσα σε μια μέρα καλύψαμε μήνες αγορών,,, για να μην ταλαιπωρηθώ λόγω συσπάσεων(και εξάλλου ο doc με έχει βάλει σε σχετική ηρεμία) αποφασίσαμε να ψωνίσουμε σε 3 συγκεκριμένα μαγαζιά

Ένα από αυτά ήταν κ το Λητώ,, μόλις πήγαμε μας "ανέλαβε" μια κοπελίτσα η οποία ήταν άκρως πιεστική-έχουν μάθει να δουλεύουν με ψυχολογικό εξαναγκασμό- εννοώ σε πιέζουν με τον τρόπο τους να αγοράσεις πολλά περιττά ή αντικείμενα που μπορείς να προμηθευτείς κι από το φαρμακείο με καλύτερη τιμή,,,,

Ψιλοαρπάχτηκα μαζί της,,, αλλά με φόρτωσε κ με περιττά πραγματάκια

Που λες κ κλέινω το σεντόνι που άπλωσα, έγραψες ότι προμηθεύτηκες βαμβάκι της chicco κ γέλασα κ λέω: χα χα στο Λητώ την ψήσανε κι αυτήν!!!


"cogito,ergo sum"

Link to comment
Share on other sites

Για το μωρο πηρα για τη μερα που θα φυγουμε μονο. Πηρα δυο νυχτικα, μια ρομπιτσα, δυο φορμες και μπλουζακια, πετσετες, εσωρουχα, καλλυντικα.

Katerinaki τα νυχτικά είναι ως το γόνατο? επειδή αύριο θα πάω για νυχτικό,, σκέφτηκα να πάρω και μια πυτζαμούλα,,λέτε να μην βολέψει??? απλά σκέφτομαι μήπως δεν προλάβω να κάνω αποτρίχωση:tongue:

Καλημέρα κοριτσάκια, καλό μήνα να έχουμε και όσες από εμάς γεννήσουν Μάιο, με το καλό να πάρουν τα μωράκια τους αγκαλιά και να είναι γεμάτα υγεία.

Αύριο έχουμε συνάντηση με τον παιδοχειρουργό κι εύχομαι να πάνε καλά τα πράγματα.

Τα στρωματάκια της κούνιας - λίκνου πώς τα καθαρίσατε;;

Περιμένουμε τα ευχάριστα αύριο κούκλα,,μια χαρά θα είναι ο μπέμπαρος,,

Τα στρώματα δεν κάνει να τα πλύνουμε,,, εμείς παραγγείλαμε κ υπόστρωμα,, το οποίο κ πλένεται,,,

Επίσης κάνει βρεφικό μαλλακτικό στα ρουχαλάκια ή προκαλεί αλλεργίες;

Αν είναι της ίδιας μάρκας που είναι κ το απορρυπαντικό γιατί να προκαλεί αλλεργίες???? η προδέρμ βγάζει κ μαλακτικό???:confused:


"cogito,ergo sum"

Link to comment
Share on other sites

Τι μεγεθος βαλίτσας θα πάρετε????:?::?::?:

ουπς...εμεινα μονη μου.....

Και συμπληρώνω την ερώτηση σου: ξεχωριστή για μας κ ξεχωριστή για τα μωράκια μας???

χα χα χα σε καλό μου σήμερα όλο απορίες είμαι...

Μιλάω-γράφω μόνη μου,,, απαντάω μόνη μου:mrgreen::mrgreen::mrgreen:


"cogito,ergo sum"

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Κοριτσάκια μου και πάλι γεια σας!

λοιπον το στρώμα οχι δεν το πλένουμε. Lisa θα βάλεις κάποιο υποσρτωμα ειδικο για κραβατακια.

Vanilla ποσο δίκιο έχεις. Εγώ πήγα στα Λητω για κανενα ρουχο για μενα και τα πήρα στο κρανιο. Μου σπάσανε τα νευρα με το ποσο φορτικες ειναι.Ξεπερνάνε τα όρια!

Εγώ πηρα πυζαμουλα. Νυχτικο δεν φοράω ποτε και θα ένιωθα πολυ χαλια με αυτο.....


cEyXp3.png

q61sp3.png

Link to comment
Share on other sites

για το μωρο, χρειαζομαστε λιγα πράγματα αφου ολα θα μας τα παρέχουν τα μαιευτηρια.Αρα εγω μια θα πάρω, αλλα τι μεγεθος;; Φοβαμαι νην γελάνε μαζι μου αν πάρω...μεγαλουτσικη...:rolleyes:


cEyXp3.png

q61sp3.png

Link to comment
Share on other sites

για το μωρο, χρειαζομαστε λιγα πράγματα αφου ολα θα μας τα παρέχουν τα μαιευτηρια.Αρα εγω μια θα πάρω, αλλα τι μεγεθος;; Φοβαμαι νην γελάνε μαζι μου αν πάρω...μεγαλουτσικη...:rolleyes:

Το μωρό θα το ντύνουν κάθε μέρα με τα φορμάκια που θα του φέρουμε εμείς από το σπίτι?????

Όσο για την βαλίτσα μην σκας, θα την κρύψουμε μέσα στην ντουλάπα κ κανείς δεν θα την δει:tongue:


"cogito,ergo sum"

Link to comment
Share on other sites

Το μωρό θα το ντύνουν κάθε μέρα με τα φορμάκια που θα του φέρουμε εμείς από το σπίτι?????

Όσο για την βαλίτσα μην σκας, θα την κρύψουμε μέσα στην ντουλάπα κ κανείς δεν θα την δει:tongue:

Που γεννας; Εγω στο ΓΑΙΑ. Πηρα τηλ και μπυ ειπαν οτι θα το τνυνουν αυτοι. Εγώ θα πάρω μονο τα ρουχαλάκια που θα φορέσει όταν βγει, και καμια πανουλα αγκαλιας για να το παιρνω όταν θα το έχω κοντα μου!

Αν εκει που γεννας δεν σου παρεχουν τιποτα για το μωρο, τότε ναι θα πρέπει να τα πάρεις όλα εσυ!!!

Οσο για τη βαλίτσα.... χα χα χα πολυ μου άρεσε αυτο που ειπες!!!!:tongue:

(καλε εφαγα ενα τοστ και η μικρή εχει τρελαχει στην κλοτσια..Αχ το καλο μου πεινουσε!!!!:P)


cEyXp3.png

q61sp3.png

Link to comment
Share on other sites

Που γεννας; Εγω στο ΓΑΙΑ. Πηρα τηλ και μπυ ειπαν οτι θα το τνυνουν αυτοι. Εγώ θα πάρω μονο τα ρουχαλάκια που θα φορέσει όταν βγει, και καμια πανουλα αγκαλιας για να το παιρνω όταν θα το έχω κοντα μου!

Αν εκει που γεννας δεν σου παρεχουν τιποτα για το μωρο, τότε ναι θα πρέπει να τα πάρεις όλα εσυ!!!

Οσο για τη βαλίτσα.... χα χα χα πολυ μου άρεσε αυτο που ειπες!!!!:tongue:

(καλε εφαγα ενα τοστ και η μικρή εχει τρελαχει στην κλοτσια..Αχ το καλο μου πεινουσε!!!!:P)

Τοστάκι????? χο χο χο

Εγώ παγωτάκι!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Στο Ιασώ γεννάμε αλλά δεν ξέρω τι επικρατεί εκεί????

Θα την έχω μαζί μου συνέχεια εκτός την ώρα επισκεπτηρίου που θα την δίνω να μου την κρύβουν,,, μη μου την ματιάσουν την πριγκηπέσσα μου:tongue::tongue::tongue::tongue:


"cogito,ergo sum"

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...