Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

Cafe Mανουλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2012


sophie jolie

Recommended Posts

Κοριτσια ανοιξα εδω το θεμα μας να μιλαμε για οτι μας απασχολει για την εγκυμοσυνη μας...!Λοιπον κανω εγω την αρχη και ελπιζω να ειμαι γουρλου.Εγω ειμαι σημερα 11 εβδομαδων κ 6 ημερων κ εχω ΠΗΤ (μαλλον) 5/2 .Την επομενη Τριτη θα παμε για αυχενικη κ ελπιζω ολα να πανε καλα μεχρι τοτε (μιας κ βρισκομαι σε κατ'οικον περιορισμο λογω αποκολλησης).Σας περιμενω....;)


ClTwp3.png

zjQ4p3.png

Ο μικρος μας Δημητρης ηρθε στον κοσμο 20-01-2012

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 55,9k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • fouskitsa82

    6607

  • dolphin73

    5860

  • kalliopi poul

    5830

  • εφακη

    4884

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Posted Images

ValiaK μου ποτε εχεις το επομενο ραντεβου με τον γιατρο?Μεχρι τοτε τι κανεις?Ανησυχεις ή εγω ειμαι υπερβολικη?

Εχω ραντεβου την επομενη Τριτη κ καθε μερα που ξυπναω λεω να παω σε ενα ιδιωτικο ιατρικο κεντρο κ να κανω εναν υπερηχο να δω οτι το εμβρυακι ειναι καλα!Μου εχει γινει ψυχωση και δεν σκεφτομαι τιποτε αλλο!

Δεν εργαζομαι κ το μυαλο μου ειναι συνεχεια εκει..!


ClTwp3.png

zjQ4p3.png

Ο μικρος μας Δημητρης ηρθε στον κοσμο 20-01-2012

Link to comment
Share on other sites

Ναμαι και γω!εγω ειμαι 6βδ+4ημ.και εχω ηδη ενα αγορακι 8 μηνων περιπου.Σημερα το στομαχι μου χαλια.............

November rain καλως ηρθες!Αυτο με το στομαχι το ειχα στην αρχη και εγω.Ειτε ετρωγα ειτε οχι χαλια ηταν το στομαχι.Οταν μετα απο λιγο μου περασε πηρα την γιατρο εντρομη και της ειπα ''γιατι μου περασε ο πονος κ η ανακατωσουρα?'' και λεει εκεινη ''Πριν παραπονιοσουν γιατι σε ενοχλουσε τωρα παραπονιεσαι επειδη σου εφυγε?''

Τι να πεις πουθενα δεν μας πιανεις εμας τις εγκυες!!!Οι ορμονες εχουν τρελαθει!

Υπομονη παντως θα περασει...


ClTwp3.png

zjQ4p3.png

Ο μικρος μας Δημητρης ηρθε στον κοσμο 20-01-2012

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

τον γιατρό θα τον ξαναδώ 3/8 και τρεμω γιατι ειναι ακομα 2 εβδομάδες!!!

Kαι εγω μαζι σου...τρεμω!!!Δεν περνανε οι μερες μεχρι την Τριτη εστω....

Αληθεια καθε ποτε σου βαζει ραντεβου ο γιατρος σου?Εμενα την προηγουμενη φορα περασαν 3,5 βδομαδες κ με το ζορι την εβγαλα...Ολο ελεγα κατι κακο θα εχει συμβει...(λογω προηγουμενης αποβολης σου μενει αυτο μαλλον!)


ClTwp3.png

zjQ4p3.png

Ο μικρος μας Δημητρης ηρθε στον κοσμο 20-01-2012

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


εγω βεβαια ειμαι να γεννησω μαρτιο αλλα δεν πειραζει!!!

Ήρθα κι εγώ!!!! Πως μπερδευτήκαμε έτσι με το forum??Λοιπόν εγώ είμαι στην 12η εβδομάδα και 3μέρες. Κοντά με την sophie jolie!! Σήμερα κορίτσια που λέτε πήγα για τις εξετάσεις τις αίματος τις πολλές και δυστυχώς πήγα στο.. σκατο ΙΚΑ!! Δεν υπήρχε γιατρός για την εξ.ούρων,δεν μπορούσαν να μου κάνουν κάτι άλλες εξετάσεις γιατί δεν τις έκαναν εκεί,μια άλλη εξέταση θα έκαναν να βγουν τα αποτελέσματα 15 μέρες... ΕΛΕΟΣ!!! Και στο τέλος μου την είπε μια γιατρός εκεί ότι δεν έχω σωστά γραμμένα τα παραπεμπτικά!!! Λες και τα έγραψα εγώ!!! Στο τέλος αγχώθηκα γιατί την Δευτέρα έχω ραντεβού στο γιατρό και πρέπει να του δώσω και τις εξετάσεις!! Έκανα μισές στο ΙΚΑ μισές έξω ούτε ξέρω αν τα μπέρδεψα και τι εξετάσεις εν τέλει θα πάω στον γιατρό μου... Και έχω και δυο χέρια μελανιασμένα από τις βελόνες!! Αμάν!!!! Και γυρνάω σπίτι και δεν σας βρίσκω και λέω τι γίνεται?? Αλλά οκ!! Μargo με τον γιατρό τι ώρα έχεις ραντεβού?? Καλή επιτυχία! Τι θα δείτε σήμερα???


1554962n1w34v73a9.gif Βικτωρία 18-01-2012

9AcEp2.png

nyy2p2.png

Link to comment
Share on other sites

τον γιατρό θα τον ξαναδώ 3/8 και τρεμω γιατι ειναι ακομα 2 εβδομάδες!!!

Μην φοβάσαι αγάπη μου!!! Όλα καλά θα πάνε!!! Για αυχενική θα πας στο γιατρό στις 3/8??


1554962n1w34v73a9.gif Βικτωρία 18-01-2012

9AcEp2.png

nyy2p2.png

Link to comment
Share on other sites

Το θεμα ειναι μανουλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου,εγω παρολο που εχω ΠΗΤ 11/3/2012 θα γεννησω 2 βδομαδες νωριτερα περιπου λογω προηγουμενης καισσαρικης,οποτε υπολογιζω μετα τις 20 Φλεβαρη.Να πανε ολα καλα βεβαια μεχρι τοτε.Οποτε ανηκω στις μανουλες Φεβρουαριου!


BA6wp2.png

NXc7p2.png

u26tp2.png

Link to comment
Share on other sites

Αχ παιδια εχω πολλα να σας πω που θα σκασω.Απο που να αρχισω δε ξερω!

Πρωτον ο αντρας μου εχει παει για μπανιο με το μωρο και εγω την βγαζω μεσα γιατι ειχα παλι καφε υγρα και δεν μου αρεσε το πραγμα.Αμαν αμαν!!!

Κατι αλλο,οι απαντησεις μας ειναι σε αντιθετη φορα δηλαδη η πιο προσφατη βγαινει πρωτη,τι μπερδεμα και αυτο?γιατι μας κοψανε τη συζητηση?δε μπορει να βρεθει ενας συντονιστης τωρα να μας δωσει μια απαντηση?οτι θελουν κανουν?και να πεις οτι βριζαμε ή οτι μαλωναμε τι να πω ρε κοριτσια.......


BA6wp2.png

NXc7p2.png

u26tp2.png

Link to comment
Share on other sites

Ήρθα κι εγώ!!!! Πως μπερδευτήκαμε έτσι με το forum??Λοιπόν εγώ είμαι στην 12η εβδομάδα και 3μέρες. Κοντά με την sophie jolie!! Σήμερα κορίτσια που λέτε πήγα για τις εξετάσεις τις αίματος τις πολλές και δυστυχώς πήγα στο.. σκατο ΙΚΑ!! Δεν υπήρχε γιατρός για την εξ.ούρων,δεν μπορούσαν να μου κάνουν κάτι άλλες εξετάσεις γιατί δεν τις έκαναν εκεί,μια άλλη εξέταση θα έκαναν να βγουν τα αποτελέσματα 15 μέρες... ΕΛΕΟΣ!!! Και στο τέλος μου την είπε μια γιατρός εκεί ότι δεν έχω σωστά γραμμένα τα παραπεμπτικά!!! Λες και τα έγραψα εγώ!!! Στο τέλος αγχώθηκα γιατί την Δευτέρα έχω ραντεβού στο γιατρό και πρέπει να του δώσω και τις εξετάσεις!! Έκανα μισές στο ΙΚΑ μισές έξω ούτε ξέρω αν τα μπέρδεψα και τι εξετάσεις εν τέλει θα πάω στον γιατρό μου... Και έχω και δυο χέρια μελανιασμένα από τις βελόνες!! Αμάν!!!! Και γυρνάω σπίτι και δεν σας βρίσκω και λέω τι γίνεται?? Αλλά οκ!! Μargo με τον γιατρό τι ώρα έχεις ραντεβού?? Καλή επιτυχία! Τι θα δείτε σήμερα???

ΕΞΕΤΑΣΕΙΣ? Ενα θεμα αρκετα ζορικο.Οπως εσυ φουσκιτσα πηγα στο ιΚα κ ο γιατρος εκει(στο κεντρο μανας κ παιδιου) μου εγραχε μονο αυτες που ηθελε...(τις μισες γιατι οι υπολοιπες του φανηκαν περιττες).Οταν πηγα να μου παρουν το αιμα στο ικα της περιοχης μου μου ειπαν οτι 4-5 απο αυτες δεν τις εκαναν εκει κ επρεπε να παω σε χιλια δυο μερη για να τις κανω.Γι'αυτο αποφασισα να κανω τις υπολοιπες εξω ιδιωτικα.Πληρωσα γυρω στα 250 ευρω κ καθαρισα.Τα αποτελεσματα απο εξω τα πηρα σε 2-3 μερες ενω του ικα εκαναν 3 ολοκληρες εβδομαδες!!!Αυτο ειναι συστημα!Αλλα τι να κανεις να τους τα χαρισεις ?Οτι μπορω να κανω στο ικα το κανω ,οπως για παραδειγμα παω κ γραφω τα χαπια κ τα παιρνω δωρεαν.

Μαργκο περιμενουμε τα νεα σου...!


ClTwp3.png

zjQ4p3.png

Ο μικρος μας Δημητρης ηρθε στον κοσμο 20-01-2012

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...