Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 8 λεπτά , linaa είπε:

      Νομίζω ο προεμφυτικος θα σου δώσει αρκετές απαντήσεις. Κρυφή ενδομητριωση Κ να μένεις έγκυος εύκολα δεν έχω ακούσει να σου πω την αλήθεια . Ίσως εάν επαναλαβεις τις εξετάσεις για καθεξιν αποβολές υπάρχει τμήμα στο Έλενας μπορείς να κάνεις δωρεαν. Εγώ ανεξήγητες καθεξιν αποβολές Κ υπογονιμότητα έχω ακούσει για κρυφό διαβήτη . Δηλαδή το ζάχαρο φαινόταν φυσιολογικό ή ότι ρυθμίζετε φυσιολογικα Κ τελικά δεν ήταν χρειάστηκαν κορυφαίοι ενδοκρινολόγοι για να το λύσουν . 

      @Melusa54 συμφωνώ με την Λινά στο Ελενας να πας! 

Μανούλες Αυγούστου 2013


liana87

Recommended Posts

Καλησπερα μανουλες!! Αν και λιγο νωρις δημιουργησα το καφε για τις εγκυουλες με ΠΗΤ τον αυγουστο του 2013! Εγω μολις προχθες εμαθα τη δικη μου εγκυμοσυνη, με β χοριακη και 31/12 εχουμε το πρωτο ραντεβου μας στον γυναικολογο για να δουμε το σπορακι μας και ν ακουσουμε καρδουλα! Βαση τελευταιας περιοδου εγω εχω ΠΗΤ 27/8 ! Την κραταω μεχρι νεοτερας γιατρου..


b353ca0f41.png26lWp2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Και εγω εδω............το γνωριζω εδω και περιπου 10 μερες αλλα ακομα δεν εχω συνελθει απο το σοκ!Ηταν αναπαντεχο και εχω ηδη και αλλα 2 παιδακια..........

Εγω ΠΗΤ 18/8!Θα δειξει.....Καλη εγκυμοσυνη Λιανα....


[IMG]http://lbyf.lilypie.com/6QhFp3.png?TWzLZ8D5[/IMG]
[IMG]http://lpmf.lilypie.com/K4Sgp2.png?UYTvmZAf[/IMG]
[IMG]http://lb3f.lilypie.com/Qk1Hp3.png?V2xKCBPp[/IMG]
Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια μου!!!! Κ εγώ μελλουσα μανούλα Αυγούστου 2013 το γνωρίζω εδώ κ 10 μέρες περίπου αλλά επειδή είχαμε ένα θεματάκι στην αρχή με τη χοριακή, περίμενα τα απότελεσματα της 2ης.. Ευτυχώς όλα καλά, μάλλον έγινε καθυστερημένη σύλληψη, κ την άλλη παρασκευή θα πάμε 1η επίσκεψη στο γιατρό!! Όπως τα μετράω εγώ έχω ΠΗΤ 15/8..Καλή εγκυμοσύνη να έχουμε ! θα χαρώ να τα λέμε..

(Λιάνα μου τι καλά θα τα λέμε κ εδώ!!! <3)


kK3bp2.png

dKVVp3.png

01/08/04 Και συνεχίζουμε..

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα κοριτσια!!Τι καλα που μπηκε κοσμος στο καφε!

Εγω δεν εχω κανει δευτερη χοριακη γιατι μου ειπε ο γυναικολογος δε χρειαζεται!Μονο αν δω αιμα η νιωσω πονο..οκ κατανοητο!

Αχ εγω απ τις τελευταιες θα ειμαι μου φαινεται!!

Καλη εγκυμοσυνη σε ολες μας!!

Μαρακι αντε μαζι τωρα!! :P


b353ca0f41.png26lWp2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλημερα κοριτσια!!Τι καλα που μπηκε κοσμος στο καφε!

Εγω δεν εχω κανει δευτερη χοριακη γιατι μου ειπε ο γυναικολογος δε χρειαζεται!Μονο αν δω αιμα η νιωσω πονο..οκ κατανοητο!

Αχ εγω απ τις τελευταιες θα ειμαι μου φαινεται!!

Καλη εγκυμοσυνη σε ολες μας!!

Μαρακι αντε μαζι τωρα!! :P

Eγώ κοριτσάκι μου έκανα κ δεύτερη γιατί η πρώτη ήταν αρκετά χαμηλή κ έτσι την επανέλαβα μια εβδομάδα αργότερα οπου βεβαιωθήκαμε οτι όλα κυλούν ομαλά!Αφήστε αγωνία που είχα δεν περιγράφεται!

Βέβαια τώρα πάλι αγωνία και μέχρι να πάω στο γιατρό δε θα ηρεμήσω!!


kK3bp2.png

dKVVp3.png

01/08/04 Και συνεχίζουμε..

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα!!!! Κι εγω μελλουσα μανουλα αυγουστου!!! το εμαθα χθες! χοριακη ειπε ο γιατρος μου δε χρειαζεται να κανω...θα παω δευτερα απο κοντα να τα πουμε...

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα!!!! Κι εγω μελλουσα μανουλα αυγουστου!!! το εμαθα χθες! χοριακη ειπε ο γιατρος μου δε χρειαζεται να κανω...θα παω δευτερα απο κοντα να τα πουμε...

Καλώς μας ήρθες!!!

:tongue:


kK3bp2.png

dKVVp3.png

01/08/04 Και συνεχίζουμε..

Link to comment
Share on other sites

Καλως ηρθες Μαιρη!!Αχ τι καλα!Η πρωτη που θα δει το σπορακι της!!Με το καλο το μωρακι σου!

Μαρια κι εμενα χαμηλη ητανε 90 μοναδες! Απο το αιματολογικο μου ειπανε πως λογικα επρεπε να ξανακανω σε 2 μερες εφοσον ηταν μικρος ο αριθμος για να δω πως εξελισεται αλλα πηρα το γιατρο και μου ειπε πως οχι!!Οι αποψεις για αλλη μια φορα διυστανται!!


b353ca0f41.png26lWp2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Μαρακι καλησπερα!Τι κανεις? Καλα ειμαστε εμεις μια χαρα!

Κατι πονακια που και που, υπερβολικο πονο στο στηθος και πολυ αγωνια!

Οι υπολοιπες πως τα πατε?Μαρακι ποτε εχεις ραντεβου με γιατρο?

Αχ!!Μια εβδομαδα εμεινε για εμας!!


b353ca0f41.png26lWp2.png
Link to comment
Share on other sites

Χρόνια πολλά μανούλες!! Καλά Χριστούγεννα!!

Λιάνα μου εμείς Πέμπτη ή Παρασκευή τον πρώτο υπέρηχο! Ανυπομονώ!!!!

Τα άλλα κορίτσια που είναι?


kK3bp2.png

dKVVp3.png

01/08/04 Και συνεχίζουμε..

Link to comment
Share on other sites

Κοριτσια μου χρονια πολλα!!!!!

Καναμε τη δευτερα τον πρωτο υπερηχο... καρδουλα δεν ακουσαμε και το σπορακι ειναι ενδομητριο και 6 χιλιοστα! τωρα θα παω παλι 3 γεναρη για να ακουσουμε καρδουλα

Link to comment
Share on other sites

Καλησπεραααα!!Τι κανετε?Ελπιζω να περασετε πολυ ομορφα εχθες!

Μαιρυ τι ωραια που ειδες το σπορακι σου!!Πρωτο αγχος εφυγε!Με το καλο και η καρδουλα! :)

Μαρακι, τι ωραια!!Πλησιαζουν οι μερες!!Ανυπομονω να ακουσω νεα σας! :D

flosummer, που χαθηκες? Ολα καλα?Μπες να μας πεις κι εσυ τα νεα σου...

Εμεις συνεχιζουμε καλα! Ο Αντωνης μεγαλωνει και ειναι στη φαση της ανιδρασης πλεον!Οτι και να του πεις λεει "οκι"!! Αφου ωρες ωρες τρωγεται με τα ρουχα του!! Εγω νιωθω αρκετα πρισμενη την κοιλια μου και ηδη καποια παντελονια με ενοχλουν!!!Καηκαμε απο τωρα!! :confused:


b353ca0f41.png26lWp2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...