Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 1 λεπτό , Lila ki είπε:

      Και εγώ ξεκινάω τον Απρίλιο !!!! Αμήν όλα δεξιά !!!! Να είσαι καλα κοπέλα μου για την υπομονή και είδες όλα ανταμείβονται ! Με το καλό !

      Καλή επιτυχία στην προσπάθεια σου! Να πάνε όλα καλά! 

      • Ευχή 1

EASY LIVING {Ειρήνη}


Ειρήνη

Recommended Posts

Κωσταντινομαμά, ωραίος συνδυασμός αυτός!


ImnOp3.png p7gjp3.png

«Αν υπάρχει κάτι που επιθυμείς, θα υπάρχει κάτι για το οποίο μετανιώνεις. Αν υπάρχει κάτι για το οποίο μετανιώνεις, θα υπάρχει κάτι που θυμάσαι.

Αν υπάρχει κάτι που θυμάσαι, δεν υπήρξε τίποτα για το οποίο να μετανιώνεις. Αν δεν υπήρξε τίποτα για το οποίο να μετανιώνεις, δεν υπήρξε τίποτα που να επιθυμείς».

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 53,7k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Ειρήνη

    10846

  • YOTOU

    4856

  • χρυσα81

    3863

  • mamavasia

    3157

Περισσότερες δημοσιεύσεις

καλησπέρα.τι κάνετε?χτες δεν πρόλαβα να γράψω,σας διάβασα στα πεταχτά,δεν θυμάμαι και πολλά να σχολιάσω...

mamavasia με έχεις τσακίσει μωσαικό και ψωμάκι,πώς θα χάσω τα κιλά που θέλω...εεε?:cool:

Γιώτα πόσο είναι η δικιά σου?εμένα είναι 15 μηνών και δεν βάζει γλώσσα μέσα της.(λέει μαμά,μπαμπά,γιαγιά,ντεντέκι=αρκουδάκι,λάλα=γάλα,λελέ=νερό,παπά=παπούτσι και παπάκι,άκι=σκυλάκι,τατάκι=γατάκι,μπάμπου=μπάνιο)Και λέει και δικά της ασυνάρτητα(για μας τουλάχιστον:D)

Ειρήνη περαστικά σας.Μα ούφο είναι η δασκάλα σας???:shock:

δεν θυμάμαι άλλα να σχολιάσωωω


[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

κατάλαβα...εχεις δίκιο πού να ξέρεις εσυ, έπρεπε ο γιατρός να σου πει να τον πας πρώτο ραντεβού ή σε ώρα που δεν θα χε κόσμο...κοίτα να δεις, να πηγαίνεις για εμβόλιο και να φεύγεις με ίωση:evil::evil:


Wgl2p3.png

kHoQp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

εμένα μου αρέσει πολύ!πολύ σικ και δεν φαίνονται και δαχτυλιές κλπ


Wgl2p3.png

kHoQp2.png

Link to comment
Share on other sites

κορίτσια ο Δήμος μας ξεκινάει δωρεάν μαθήματα zumba και fight bo (άμυνα σε συνδυασμό με μουσική).....με βολεύουν οι ώρες (7-:cool:.....εσείς τι θα διαλέγατε zumba ή fight bo??????? Εγώ νομίζω ότι η zumba θα μου κάνει καλό στο σώμα αλλά λέω μήπως να μάθω και καμια άμυνα???

Link to comment
Share on other sites

εμένα μου αρέσει πολύ!πολύ σικ και δεν φαίνονται και δαχτυλιές κλπ

Αχ και μενα μ'αρεσει πολυ και νομιζω οτι σε συνδυασμο με πετρα θα ειναι τελειο!Εχω φαει κολλημα και την κοιταω συνεχεια:tongue:

Link to comment
Share on other sites

Τελικά μίλησα με τον Δήμο και έχει δωρεάν για εμένα αλλά δεν με βολεύουν οι ώρες....οι υπόλοιπες ώρες είναι με χρήματα.....αλλά το καλό είναι ότι έχει δωρεάν και για τα παιδάκια οπότε μάλλον θα πάω τις δικές μου αυτοάμυνα!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


κορίτσια ο Δήμος μας ξεκινάει δωρεάν μαθήματα zumba και fight bo (άμυνα σε συνδυασμό με μουσική).....με βολεύουν οι ώρες (7-:cool:.....εσείς τι θα διαλέγατε zumba ή fight bo??????? Εγώ νομίζω ότι η zumba θα μου κάνει καλό στο σώμα αλλά λέω μήπως να μάθω και καμια άμυνα???

εγω ψηφιζω ζουμπα ειναι τελειο κανω και εγω:P


nMaNp2.png

yOE0p2.png?aOUQWlor

HE2yp3.png?8NnbFruI

Link to comment
Share on other sites

ναι και η πρώτη που έβαλε η Χαρά με μισά ζαχαρί-μισά βέγγε είναι ωραία!Ετσι μισά μισά εχω και τη δική μου, αν την έκανα τώρα θα έκανα πιο πολλά ντουλάπια ζαχαρί


Wgl2p3.png

kHoQp2.png

Link to comment
Share on other sites

Ειναι πολύ ομορφη ,ζεστη ,φωτεινη και κομψη.Μακάρι να τα καταφερετε να κανετε την ανακαίνιση!

Και αυτες που εβαλε η Χαρα ειναι εξίσου ομορφες αλλα πιο μοντερνες,ειναι αλλο στυλ.Εσυ ξερεις τι σου ταιριαζει καλύτερα.;)


eTeNp3.pngeTeNp3.png
Link to comment
Share on other sites

Ειναι πολύ ομορφη ,ζεστη ,φωτεινη και κομψη.Μακάρι να τα καταφερετε να κανετε την ανακαίνιση!

Και αυτες που εβαλε η Χαρα ειναι εξίσου ομορφες αλλα πιο μοντερνες,ειναι αλλο στυλ.Εσυ ξερεις τι σου ταιριαζει καλύτερα.;)

Σ'ευχαριστω πολυ Χρυσα μου!Και εγω το ευχομαι να τα καταφερουμε γιατι αυτη που εχουμε τωρα δεν την χωνευω με τιποτα...βεβαια λεμε δοξα τω Θεο που εχουμε ενα κεραμυδι πανω απο το κεφαλι μας!

Εχεις απολυτο δικιο ειναι τι ταιριαζει στον καθενα!

Χαιρομαι που σας αρεσει!;)

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...