Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 6 λεπτά , LeneL είπε:

      Τίποτα απολύτως.. όλα είναι με εισοδηματικά κριτήρια. Φαντάσου της γέννας, που είναι στα 40.000 έχει από τα πιο υψηλά κριτήρια, στα αλλά τα ποσά είναι ακόμα χαμηλότερα.

      Να πεις στον καπετάνιο ότι σου χρωστάει ένα ΠΟΛΥ καλό δώρο!

      κάτσε γιατί θα τρελαθώ δεν δικαιούμαστε ούτε το 2 μηνο κύησης και το 3μηνο λοχείας ; ούτε το 9μηνο μετά; εξαλλη θα γίνω , δεν μπορεί !αυτα είναι με τα ένσημα οχι με το εισόδημα 

ΓΥΝΑΙΚΕΣ ΣΤΡΑΤΙΩΤΙΚΩΝ


Recommended Posts

Καλα ειμαι κουκλα μου...το Κιλκις οπως το αφησες ξενερωτο χαχαχα

σημερα δεν ειχαμε ρευμα και ψησαμε δεν ησουν εδω να φαμε κανενα κοψιδι..

αυριο περιμενω πως και πως νεα ε...

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 3,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

ΚΟψιδια ε????Μμμμμμμ!!!!

Βρισκεις μια ωρα παντα ομως επιτηδες το κανεις!!!!:lol:

Το περιμενα οτι δεν θα αλλαζε και τιποτα εκει.αυριο 'η μεθαυριο πρωι επιστρεφουμε!!!!

Ναι αυριο πρωι θα ξερω...αν και ειμαι σχεδον σιγουρη οτι προκειται παλι για καμια ορμονικη μ***κια 'η αλλαγη του κυκλου!!!

Νιωθω οτι θα μου ερθει αλλα δεν ερχετε!!!!

Τεσπα θα σε πω αυριο!!!

Το χερακι της Μαριας ενταξει ειναι?


CIUyp2.png

Χρηστάκη μου σε αγαπάω......

Link to comment
Share on other sites

περαστικα σας κοπελα μου... ναι μωρε εγω γιαυτο δεν θελω να αρρωσταινει δεν θελει να την αγγιζουμε καθολου,ουτε θερμομετρο θελει, ουτε το σιροπι πινει αγωνα δρομου δινουμε ...

ναι βαλε στον υπνο μην καταλαβει τπτ..

η mothercare εχει θερομετρο που ειναι πιπιλα το ειχα δει στα ΚΟΥΚΟΥ ,καλη φαση!!

καλημερα και γω εκει το ειδα εχει παντου βεβαια θα δω απο την πρωτη στιγμη ηθελα να παρω αλλα τον καταφερνα οσο ητανε πιο μικρος φυσικα ειναι η δευτερη-τριτη φορα που χρειαζεται να του βαλω θερμομετρο οποτε.........

Αχ μωρε ας μην αρρωστησει το ποντικακι σου ποντικακι μου!!!!

Αυριο να ειναι περδικι!!!!

Τζοαν τι κανεις?

Το Κιλκις?

μακαρι να μην ειναι τπτ να τη σκαπουλαρει το ποντικακι μου! το βραδυ απο τις 2, 2:30 μεχρι τις 3:45 φωναζε συνεχεια μαμα και καπου καπου μπαμπα δεν ξερω τι ηθελε μαλλον απλα ξυπνησε και δε μπορουσε να κοιμηθει και μετα κοιμηθηκε μεχρι τις 10:30!!!!! σημερα ειναι καλα ευδιαθετος και δεν ειναι ζεστος μακαρι να κρατησει!!!

περιμενουμε νεα και δεν θελω ηττοπαθειες θετικη σκεψη εχουμε πει!!!!!!!!!

Ναι μια χαρα ειναι ..εκλεισε ..τελικα δεν ηταν και τπτ..

τι επαθε το χερακι σας?


aFygp3.png

4Jekp3.png

s2Asp3.png

Link to comment
Share on other sites

Τι κάνετε κορίτσια;

Ποντικακι περαστικά σας!! Πως είναι τωρα; Ορεστιάδα λιγους φίλους εχουμε όχι συγγενείς!! Για να ειμαι ειλικρινής δεν θελω βοηθεια από τους δικους μας γιατι εχουν μια συνήθεια να χώνονται!! Εννοω πως ξεχνανε ποιανου το σπιτι είναι για να μην αναφέρω ποιανου το παιδι είναι!! Ισως να ειμαι και εγω περίεργη αλλα δεν μπορω να ανεχτώ κανέναν να βγάζει από το 8μηνο παιδι μου την πιπιλα από το στομα γιατι δεν την χρειάζεται με το ζορι και να μου λεει πως θα με μαλωσει αν της την βαλω ξανα!!!!! (όχι δεν εκανα φονο!!! Αλλα ετοιμη ημουν!!) Ουτε να λεω ή να κανω κατι με το παιδι μου και να υπάρχει άμεση κριση και λογος για όλα!!! Θέλω την ηρεμία μου και όταν αφήνω εστω για μια ωρα καπου το παιδι μου, κατι που το κανω εξαιρετικά σπάνια να ακολουθουν τις οδηγίες μου συμφωνα με την ανατροφή, το ωράριο και τα γουστα της μικρης μου!! Και τα δικα μου αν θελετε σαν μανας που επιλέγω πώς να μεγαλώσω το παιδι μου!!! Μπορει η κορη μου να είναι μικρη αλλα εχει ηδη την προσωπικοτητα της και τον χαρακτηρα της, όπως τα εχω και εγω και ο ανδρας μου και εμεις ως οικογενεια!! ΕΕ αυτά θέλω να είναι σεβαστά από ολους!!!! Αουφ.. τα ειπα…

Μπέτυ σκέφτηκα τι να κανω.. θα ετοιμασω το ένα δωμάτιο και θα περιορισω τις μικρές με τον ανδρα μου εκει όταν ερθει εκεινη η ωρα!! Θα του δωσω και το λαπτοπ και μια χαρα… χαχα… Αντε να μάθουμε τι γινεται.. και αυτοι οι ανθρωποι τελευταία στιγμή τις βγάζουν τις μεταθέσεις!!

Ιωάννα δηλαδη πηρε έναδιμηνο αδεια ο ανδρας σου ε; Αν δεν ειχες παρει την εξαμηνη του οαεδ εσυ, πόση θα έπαιρνε;

@Λ+Ν@ και εγω την ιδια αισθηση είχα στην κορη μου.. μακαρι να εχεις καλά αποτελέσματα αυριο.. ποσες μερες καθυστερηση έχεις;


Κοριτσάκια μου, ειστε τα πάντα!!! Ο λόγος που υπήρξα, υπάρχω και θα υπάρχω!!

a0emeo9d8357iv9v.png

g5980jjifoai3xxi.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

περαστικα σας !ωντος εχω δει την πιπιλα θερμομετρο σε φαρμακειο πολυ καλη,επισεις ξερετε οτι υπαρχει πιπιλα που βαζεις το συροπι μεσα και το πινουν πιπιλιζοντας την:)

Link to comment
Share on other sites

περαστικα σας !ωντος εχω δει την πιπιλα θερμομετρο σε φαρμακειο πολυ καλη,επισεις ξερετε οτι υπαρχει πιπιλα που βαζεις το συροπι μεσα και το πινουν πιπιλιζοντας την:)

ναι και αυτην την εχω δει

Link to comment
Share on other sites

Τωρα το ειδα, Ιωαννα τι επαθε το χερακι σας;

Τιποτα το σπουδαιο κοπηκε λιγο στον αντιχειρα αλλα εγω σαν πρωτη φορα μαμα και φοβιτσιαρα ημουν λιγο υπερβολικη..τωρα εκελισε η πληγη ειναι οκ... απλα κοπηκε στην ακρη του δαχτυλου και εβγαλε πολυ αιμα και ειχα φοβηθει

Link to comment
Share on other sites

Τι κάνετε κορίτσια;

Ποντικακι περαστικά σας!! Πως είναι τωρα; Ορεστιάδα λιγους φίλους εχουμε όχι συγγενείς!! Για να ειμαι ειλικρινής δεν θελω βοηθεια από τους δικους μας γιατι εχουν μια συνήθεια να χώνονται!! Εννοω πως ξεχνανε ποιανου το σπιτι είναι για να μην αναφέρω ποιανου το παιδι είναι!! Ισως να ειμαι και εγω περίεργη αλλα δεν μπορω να ανεχτώ κανέναν να βγάζει από το 8μηνο παιδι μου την πιπιλα από το στομα γιατι δεν την χρειάζεται με το ζορι και να μου λεει πως θα με μαλωσει αν της την βαλω ξανα!!!!! (όχι δεν εκανα φονο!!! Αλλα ετοιμη ημουν!!) Ουτε να λεω ή να κανω κατι με το παιδι μου και να υπάρχει άμεση κριση και λογος για όλα!!! Θέλω την ηρεμία μου και όταν αφήνω εστω για μια ωρα καπου το παιδι μου, κατι που το κανω εξαιρετικά σπάνια να ακολουθουν τις οδηγίες μου συμφωνα με την ανατροφή, το ωράριο και τα γουστα της μικρης μου!! Και τα δικα μου αν θελετε σαν μανας που επιλέγω πώς να μεγαλώσω το παιδι μου!!! Μπορει η κορη μου να είναι μικρη αλλα εχει ηδη την προσωπικοτητα της και τον χαρακτηρα της, όπως τα εχω και εγω και ο ανδρας μου και εμεις ως οικογενεια!! ΕΕ αυτά θέλω να είναι σεβαστά από ολους!!!! Αουφ.. τα ειπα…

Μπέτυ σκέφτηκα τι να κανω.. θα ετοιμασω το ένα δωμάτιο και θα περιορισω τις μικρές με τον ανδρα μου εκει όταν ερθει εκεινη η ωρα!! Θα του δωσω και το λαπτοπ και μια χαρα… χαχα… Αντε να μάθουμε τι γινεται.. και αυτοι οι ανθρωποι τελευταία στιγμή τις βγάζουν τις μεταθέσεις!!

Ιωάννα δηλαδη πηρε έναδιμηνο αδεια ο ανδρας σου ε; Αν δεν ειχες παρει την εξαμηνη του οαεδ εσυ, πόση θα έπαιρνε;

@Λ+Ν@ και εγω την ιδια αισθηση είχα στην κορη μου.. μακαρι να εχεις καλά αποτελέσματα αυριο.. ποσες μερες καθυστερηση έχεις;

και εμενα μου την σπαει αυτο παρα πολυ οταν το κανουν,οχι μονο γονεις ή πεθερα αλλα και καποιοι φιλοι και συγγενεις πολλες φορες με τσατισαν με το τι επιλεγω να δωσω να φαει το μωρο ή πως το εντυσα κτλπ... απλα λεω ναι και κανω αυτο που θελω εγω....

πηρε ενα 2μηνο σχεδον εμεις περιμεναμε να παρει 3 μηνες αλλα μετρησαν και την λοχεια μετα που ρωτησαμε...κανονικα αν δεν παρει καθολου η γυναικα δικαιουνται 9μηνο

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


περαστικα σας !ωντος εχω δει την πιπιλα θερμομετρο σε φαρμακειο πολυ καλη,επισεις ξερετε οτι υπαρχει πιπιλα που βαζεις το συροπι μεσα και το πινουν πιπιλιζοντας την:)

Δεν την εχω δει αυτη που βαζεις το σιροπι μεσα καλη............!

Τιποτα το σπουδαιο κοπηκε λιγο στον αντιχειρα αλλα εγω σαν πρωτη φορα μαμα και φοβιτσιαρα ημουν λιγο υπερβολικη..τωρα εκελισε η πληγη ειναι οκ... απλα κοπηκε στην ακρη του δαχτυλου και εβγαλε πολυ αιμα και ειχα φοβηθει

Περαστικουλια σας! Αχ! μωρε το κοριτσακι σου :(

αλλα αφου ειναι καλα οκ!

Τι κάνετε κορίτσια;

Ποντικακι περαστικά σας!! Πως είναι τωρα; Ορεστιάδα λιγους φίλους εχουμε όχι συγγενείς!! Για να ειμαι ειλικρινής δεν θελω βοηθεια από τους δικους μας γιατι εχουν μια συνήθεια να χώνονται!! Εννοω πως ξεχνανε ποιανου το σπιτι είναι για να μην αναφέρω ποιανου το παιδι είναι!! Ισως να ειμαι και εγω περίεργη αλλα δεν μπορω να ανεχτώ κανέναν να βγάζει από το 8μηνο παιδι μου την πιπιλα από το στομα γιατι δεν την χρειάζεται με το ζορι και να μου λεει πως θα με μαλωσει αν της την βαλω ξανα!!!!! (όχι δεν εκανα φονο!!! Αλλα ετοιμη ημουν!!) Ουτε να λεω ή να κανω κατι με το παιδι μου και να υπάρχει άμεση κριση και λογος για όλα!!! Θέλω την ηρεμία μου και όταν αφήνω εστω για μια ωρα καπου το παιδι μου, κατι που το κανω εξαιρετικά σπάνια να ακολουθουν τις οδηγίες μου συμφωνα με την ανατροφή, το ωράριο και τα γουστα της μικρης μου!! Και τα δικα μου αν θελετε σαν μανας που επιλέγω πώς να μεγαλώσω το παιδι μου!!! Μπορει η κορη μου να είναι μικρη αλλα εχει ηδη την προσωπικοτητα της και τον χαρακτηρα της, όπως τα εχω και εγω και ο ανδρας μου και εμεις ως οικογενεια!! ΕΕ αυτά θέλω να είναι σεβαστά από ολους!!!! Αουφ.. τα ειπα…

Μπέτυ σκέφτηκα τι να κανω.. θα ετοιμασω το ένα δωμάτιο και θα περιορισω τις μικρές με τον ανδρα μου εκει όταν ερθει εκεινη η ωρα!! Θα του δωσω και το λαπτοπ και μια χαρα… χαχα… Αντε να μάθουμε τι γινεται.. και αυτοι οι ανθρωποι τελευταία στιγμή τις βγάζουν τις μεταθέσεις!!

Ιωάννα δηλαδη πηρε έναδιμηνο αδεια ο ανδρας σου ε; Αν δεν ειχες παρει την εξαμηνη του οαεδ εσυ, πόση θα έπαιρνε;

@Λ+Ν@ και εγω την ιδια αισθηση είχα στην κορη μου.. μακαρι να εχεις καλά αποτελέσματα αυριο.. ποσες μερες καθυστερηση έχεις;

Ωραια τοτε θα μου φερεις τα κοριτσια σου να τα κραταω εγω και εσυ θα κανεις δουλειες με την ησυχια σου!! θα κανω οτι μου πεις δε θα σε παρακουσω!!!!!!! χαχαχαχαχα


aFygp3.png

4Jekp3.png

s2Asp3.png

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας κουκλεεεεςςς!!!!

Χρονια πολλα σε ολες μας!!!!σημερα γιορταζουν τα ερωτευμενακια!!!!

Εγω τελικα δεν ειμαι εγκυος κουκλες μου!!!!

Ειναι καποια ορμονικη διαταραχη παλι!!!

Δεν πειραζει ολα καλα!!!!

Δεν με πτοει τιποτα και παω για τον επομενο κυκλο δυναμικα!!!χιχιχιχι!!!!

Τουλαχιστον εφυγε το διλημμα!!Ειμαι???Δεν ειμαι??Τελος!!!

Αυτααααα....!!!!

Ελπιζω να ειστε ολες καλα!!!!

Φιλια πολλαααααααα!!!

Καλα να περασετε με τους αντρουληδες σας αν κανετε κατι σημερα!!!!

Εστω και σπιτι ....;)


CIUyp2.png

Χρηστάκη μου σε αγαπάω......

Link to comment
Share on other sites

Μπέτυ δεν την ξέρω αυτή την πιπίλα!! Καλή ιδεα παντως!!! Συμφωνα με την παιδιατρος μας το μόνο αξιοπιστο θερμόμετρο είναι το παλαιο του υδραργύρου!!

Ιωαννα περαστικά σας, και εγω θα ειχα φοβηθει στην θέση σου!! Τα χτυπηματα τα συνηθισα με την Μαρινα μου, αλλα τα κοψιματα τα φοβάμαι!! Αν καταλαβα καλα από το τικεράκι, εχει γενέθλια σημερα η μικρη σου;

Εγω σε οτι αφορα την μικρη μου, δεν την έχω την υπομονή σου πλεον!! Τις πρωτες φορες την εχω, αλλα μετα από την 20η επανάληψη την ιδια μερα¸την χάνω την υπομονή μου!! Κυρίως με εκνευριζει όταν γινεται μπροστα στο παιδι και μπροστα στο σοι ή σε φιλους!!! Γενικως ειμαι συζητήσιμος ανθρωπος και τους σέβομαι, θέλω να ακουω άλλες αποψεις απο εμπειρους γονείς!! Αλλα ολο οι αποψεις, άλλο η κριση και άλλο η αυταρχική επιμονή και κριση χωρις να υπολογιστει καν το ιδιο το παιδι!!!

Αχ βρε ποντικάκι..χαχαχα..

Λυπάμαι πολύ, καλα κανεις και εχεις καλή ψυχολογια!! Ελπιζω συντομα να εχεις ευχαριστα νεα!!!


Κοριτσάκια μου, ειστε τα πάντα!!! Ο λόγος που υπήρξα, υπάρχω και θα υπάρχω!!

a0emeo9d8357iv9v.png

g5980jjifoai3xxi.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...