Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 13 ώρες πρίν, Katiamaxiking είπε:

      Να πω ότι δεν σε καταλαβαίνω; Σε καταλαβαίνω… παρε το χρόνο σου να ανακτήσεις δυνάμεις και ελπίδα! Εγω εκανα υστεροσκοπηση και βρέθηκε ήπια φλεγμονή και κατά τη φάση της διέγερσης (μακρύ πρωτόκολλο) πήρα ένα κοκτέιλ αντιβιώσεων για ένα μήνα. Σου πρότεινε κάποιο πρωτόκολλο; 
       

      Καλημέρα!!! Όχι δεν μιλήσαμε για τπτ άλλο...με το που είδε τις προηγούμενες προσπάθειες Μ είπε μόνο αυτό... υπάρχει περίπτωση να γίνει ζημιά με τη λαμπαροσκοπιση; Αυτό μόνο φοβάμαι μήπως πειράξουμε κάτι που δεν πρέπει....κ μετα από το χειρουργείο πως είναι η περίοδος μας; Κανονική; Η θέλει χρόνο να επανελθει;

      13 ώρες πρίν, Fay_ είπε:

      Το ανέβασα κορίτσια. Clear blue έκανα τελικά! Νομίζω θετικό άχνη γραμμή βέβαια! Τι λέτε; Είχα κατουρήσει πριν μισή ώρα να το πω κ αυτό.. θα κάνω κ άλλο το πρωί 

      Συγχαρητήρια!!!! Εύχομαι να πάνε όλα τέλεια 💗

Cafe Οκτώβριος 2010


CoffeeFilter

Recommended Posts

  • 2 months later...

Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 14,2k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Posted Images

Καλησπέρα!!

Εγώ κάνω σεφτέ?? Καλά να πάθω, αφού έσπευσα να κάνω τεστ πριν την αναμενόμενη ημέρα περιόδου! :D

Λοιπόν, με ΤΕΡ=31/12/2009 και βάσει διαφόρων sites που βρήκα, έχω ΠΗΤ=7/10/2010.

Προς το παρόν το μοναδικό νέο που έχω είναι ότι η β-χοριακή μου από 95 που βρέθηκε, μετά από 48 ώρες πήγε στο 189, πράγμα τέλειο όπως είπε ο γιατρούλης μου...

Αυτά...

Σας περιμένω λοιπόν, είμαι επί της υποδοχής :D !!


GEXxp3.png

Αν ήσουν άνεμος, εγώ σε κράτησα!!

Link to comment
Share on other sites

Αν και είναι πολύ νωρίς εδώ είμαι και εγώ! Είχα TEΡ στις 27/12 και αν όλα πάνε καλά υπολογίζω να έχω γεννήσει αρχές Οκτωβρίου. Έκανα το τεστ την περασμένη Κυριακή και τώρα ψάχνω να βρω γυναικολόγο κατά προτίμηση στο Έλενα.


IQnWp3.png

Δημήτρης 25/01/07

Εβελίνα 12/04/08

Link to comment
Share on other sites

Καλώς την Ελένη!!

Όλα καλά θα σου πάνε. Δεν έχω να σου προτείνω γιατρό στο Έλενα, καθώς ο δικός μου είναι στο ΜΗΤΕΡΑ.

Θα είναι το πρώτο σου παιδάκι??


GEXxp3.png

Αν ήσουν άνεμος, εγώ σε κράτησα!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Εύχομαι όλα να πάνε καλά!

Και εγώ στο πρώτο παιδεύτηκα λίγο, μας πήρε πάνω από ενάμιση χρόνο, μετά το δεύτερο ήρθε πολύ νωρίς!

Επεξεργάστηκαν by Ελένη

IQnWp3.png

Δημήτρης 25/01/07

Εβελίνα 12/04/08

Link to comment
Share on other sites

Άντε να δούμε... Προς το παρόν παίρνω 1 salospir των 80 κάθε μέρα καθώς και 1 filicine (καλά, αυτό το έπαιρνα και πριν μείνω έγκυος). Την Τρίτη έκλεισα ραντεβού με αιματολόγο για να δούμε τι θα κάνουμε: θα ξεκινήσω ενέσεις ηπαρίνης? Θα κάνω πρώτα θρομβοελαστόγραμμα? Θα δείξει και θα σου πω...


GEXxp3.png

Αν ήσουν άνεμος, εγώ σε κράτησα!!

Link to comment
Share on other sites

Μου φαίνονται λίγο κινέζικα αυτά που μου γράφεις! Σου εύχομαι όμως μια όμορφη και ολοκληρωμένη εγκυμοσύνη και ένα υγιέστατο μωράκι!!!

Εγώ δεν έχω επισκεφτεί ακόμα γιατρό, σε μια δυο εβδομάδες ίσως να έχει προχωρήσει και λίγο η εγκυμοσύνη και να έχω αποφασίσει και που θα πάω.


IQnWp3.png

Δημήτρης 25/01/07

Εβελίνα 12/04/08

Link to comment
Share on other sites

Εννοείται! Είναι πολύ νωρίς ακόμη για να πας, δεν έχει κάτι να δεις.

Μην βλέπεις εμένα, έχω θέματα γι' αυτό και πρέπει να τρέχω από τόσο νωρίς (by the way, σήμερα είμαι 4w1d). Και πάλι καλά να λες που ψυλλιάστηκα την εγκυμοσύνη τόσο νωρίς ώστε ν' αρχίσω το τρέξιμο...

Λοιπόν Ελένη, φεύγω από την δουλειά, θα ξαναμπώ το βραδάκι.

Φιλιά πολλά


GEXxp3.png

Αν ήσουν άνεμος, εγώ σε κράτησα!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Αλοοοοο!!! και εγω εδω ανηκω κανονικα αλλα μπηκα σποντα στο Σεπτεμβρη γιατι δεν υπηρχε ψυχη εδω!!!

Η ΠΗΤ μου βγαινει 2 οκτωβρη και ειναι αμφιλεγομενο το που ανηκω!!:D:D:D:D για αυτο και εγω θα γραφω και εδω και εκει:D:D:D:Dπολυλογου!!!

και εγω στο Ελενα θα γεννησω παλι στην ιδια γιατρο που ειχα και στο μελινακι μου..τη Δευτερα παω για τον πρωτο υπερηχο..ρε κοριτσια εκανα μια χοριακη στην δευτερη μερα καθυστερησης και βγηκε 3600!!! δεν ειναι λιγο πολυ??? στη μελινα μου ειχε βγει 17,5 η χοριακη!!! τρεις μερες πριν την καθυστερηση βεβαια αλλα επαθα σοκ με το 3600!!! εσεις κανατε???τι τιμες εδειξαν???

Link to comment
Share on other sites

Με το καλό Δέσποινα!

Χοριακή είχα κάνει μόνο στο πρώτο παιδί αλλά δε θυμάμαι ποσά. Μήπως έχετε ιστορικό διδύμων στην οικογένεια;

ψάχνω και εγώ γιατρό στο Έλενα αλλά δεν έχω κατασταλάξει ακόμα. Εσύ ποια γιατρό έχεις;


IQnWp3.png

Δημήτρης 25/01/07

Εβελίνα 12/04/08

Link to comment
Share on other sites

Με το καλό Δέσποινα!

Χοριακή είχα κάνει μόνο στο πρώτο παιδί αλλά δε θυμάμαι ποσά. Μήπως έχετε ιστορικό διδύμων στην οικογένεια;

ψάχνω και εγώ γιατρό στο Έλενα αλλά δεν έχω κατασταλάξει ακόμα. Εσύ ποια γιατρό έχεις;

MH MOY ΛΕΣ ΓΙΑ ΔΙΔΥΜΑΑΑΑΑΑΑΑ!!!!!ΘΑ ΠΑΘΩ ΕΓΚΕΦΑΛΙΚΟ!!!:confused::confused::confused::confused::confused: Εχουμε ιστορικο απο τη μερια του στεφανιου αλλα απο οτι ξερω περναει απο τη μερια της γυναικας!!!απαπαπαπα!!!! να βρεθω με τρια????βοηθειαααα!!!!!πως θα τα βγαλω περα ολομοναχη???

Εγω εχω τη Γεωργιαδου στο Ελενα.αυτη με ξεγεννησε και στη μελινα και εμεινα πολυ ευχαριστημενη.

Link to comment
Share on other sites

Έχω διαβάσει αρκετά για αυτήν αλλά δεν είμαι σίγουρη ακόμη. Άκουσα επίσης ότι έχει και πολύ κόσμο. Πάντως πρέπει να αποφασίσω κάποια στιγμή.

Άντε περιμένουμε τα νέα σου!


IQnWp3.png

Δημήτρης 25/01/07

Εβελίνα 12/04/08

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...