Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 13 ώρες πρίν, Katiamaxiking είπε:

      Να πω ότι δεν σε καταλαβαίνω; Σε καταλαβαίνω… παρε το χρόνο σου να ανακτήσεις δυνάμεις και ελπίδα! Εγω εκανα υστεροσκοπηση και βρέθηκε ήπια φλεγμονή και κατά τη φάση της διέγερσης (μακρύ πρωτόκολλο) πήρα ένα κοκτέιλ αντιβιώσεων για ένα μήνα. Σου πρότεινε κάποιο πρωτόκολλο; 
       

      Καλημέρα!!! Όχι δεν μιλήσαμε για τπτ άλλο...με το που είδε τις προηγούμενες προσπάθειες Μ είπε μόνο αυτό... υπάρχει περίπτωση να γίνει ζημιά με τη λαμπαροσκοπιση; Αυτό μόνο φοβάμαι μήπως πειράξουμε κάτι που δεν πρέπει....κ μετα από το χειρουργείο πως είναι η περίοδος μας; Κανονική; Η θέλει χρόνο να επανελθει;

      13 ώρες πρίν, Fay_ είπε:

      Το ανέβασα κορίτσια. Clear blue έκανα τελικά! Νομίζω θετικό άχνη γραμμή βέβαια! Τι λέτε; Είχα κατουρήσει πριν μισή ώρα να το πω κ αυτό.. θα κάνω κ άλλο το πρωί 

      Συγχαρητήρια!!!! Εύχομαι να πάνε όλα τέλεια 💗

      • Μου αρέσει 1

Cafe Μάϊος 2010


CoffeeFilter

Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 16,8k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • rita__ki

    3184

  • fairymummy

    2682

  • natasa133

    1469

  • THENA

    1188

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Posted Images

Μια χαρα ακουγεται το μενου, αρκει να ειναι γευστικα!!!

:P:p:p:p γενικα ειναι γνωστο μαγαζι εδω κεντρικα κ θα μπορουν να το βρουν κ αυτοι που δεν ειναι απο δω .........

εχω παει αρκετες φορες για φαγητο κ ειμαι σε αυτο το θεμα καλλημενη ........χωραει κοσμο γιατι αλλα που ειδαμε θα ειμασταν στριμωγμενοι .....μπορω να κλεισω την πανω αιθουσα που ανοιγει αν εχει καλο καιρο κ ειναι σαν βεραντα με θεα ολο το μικρολιμανο ........... ελληνες σερβιρτορους κ οχι ξενους)αλλου που πηγαμε ειδαμε αλλοδαπους με προφορα ........τουαλετες μια χαρα ανετες κ καθαρες.......

τι αλλο ???? μουσικη μας ειπε οτι θελουμε εμεις...........η φερνουμε cd h dj οτι θελουμε ......στο τελος θα μας σερβιρει οπως θελουμε τι θελουμε(παγωτο τουρτα δικη μας επιλογη)

λιγο ακομα θα το συζητησουμε με την πεθερα μου κ θα το κλεισουμε λογικα δεν ξερω


88M1p3.pngycQap3.png
Link to comment
Share on other sites

Γεια σας κούκλες!

Πώς είστε;

Όλα καλά;

Κορίτσια, είμαι πολύ χαρούμενη, καθώς βρήκα έναν τρόπο να ηρεμεί ο ασπρούλης! :D

http://www.lovelybabycd.com/index.html

Δείτε, ακούστε και θα με θυμηθείτε!

Θα μπω ξανά αργότερα που θα κοιμάται και θα έχω την άνεση να γράψω.


2522daf9de.png

swGop2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

fairymummy μάλλον θα περπατήσει νωρίς ο γιώργαρος. Αλήθεια μια άσχετη ερώτηση τώρα των έχεις κοινωνήσει 3 φορές τον μικρό εδώ ή έχεις κ εκει κοντά σου Εκκλησίας:rolleyes:

Ριτάκι super τα ετοιμάζεις όλα πολύ γρήγορα..... για κουτσή :D:D:D:D:D:D (πλάκα). Πόσες θ.αποκατάστασης θα κάνεις ακόμα;

Με αυτά που έγραψες για το μενού με έπιασε λυγουυυυυυυυυυυυρα τώρα!

sue όλα τα παιδάκια είναι καλά αλλά τα κορίτσια έχουν άλλη χάρη βρε παιδί πως να το κάνουμε, μου μακάρι να είναι ένα υγιέστατο κοριτσάκι:tongue:

Mary Poppins τα έχω κατεβάσει και εγώ αυτά και είναι όντος πολύ καλά επίσης όσες ακούτε ράδιο μεσώ internet έδω βάζει όλη μέρα παιδικά τραγουδάκια και μετά τις 9 το βράδυ πολύ πολύ απαλή μουσική και από αυτήν την συλλογή που λέει η sue

Σας φιλώ πάω super πριν ξυπνήσουν τα ζζνια :wink:

Link to comment
Share on other sites

γεια κι απο μενα!!!

σας διαβασα πολυ πολυ γρηγορα και δεν θυμαμαι πολλα να σχολιασω....

fairoula χαιρομαι που σε ξαναβλεπω!!!

ριτακι με το καλο οι ετοιμασιες κοριτσακι...

για προσκλητηρια δες εδω...

http://quasimodo.icop-8.net.gr/index.php?sess=rdkv05lbjmbjlkkshh5asvl1d5

μαιρουλα αυτα τα cd ειναι τελεια!!!

τα ακουγα εγκυος και τωρα τα ακουμε κι εμεις παρεα και χαλαρωνουμε...

φιλακια σε ολες!!!


το καλύτερο δώρο της ζωής μας...είναι ΕΔΩ!!!

tb_sig_spring.giftt140507.aspx

τα Μαγιόπαιδα

Link to comment
Share on other sites

ριτακι χαρικα πολυ με οοολα αυτα που χραφεισ ,ακουγεσε ευτυχισμενει κ με κανει κ εμενα ακομα περισσοτερο:rolleyes:

εγω προσκλησεισ δεν ειχα κανει σε κανενα παιδι το βρισκω περιτω κ κουραστικο αφου πρεπει να τισ μιρασεισ κ ολασ:tongue:

ritaki koita k edo http://123-mpomponieres.gr/c.Vaptistika-gia-Agoria.57406.html

filakia πολλα παω κολυμβητηριο θα τα πουμε μετα


image.php?type=sigpic&userid=23500&dateline=1274288107

-------------------------------------------

ΓΙΩΡΓΟ ΔΑΝΑΗ ΙΑΣΟΝΑ

Η ΜΑΜΑ ΣΑΣ ΛΑΤΡΕΥΕΙ!

1218455mjqw66vx3t.jpg

Link to comment
Share on other sites

Ριτάκι δες αυτές τις προσκλήσεις.

http://mastorasinvitations.gr/

Είναι πολύ όμορφες! Επίσης, υπάρχουν τα αντίστοιχα σουπλά για το τραπέζι. Κι αν νομίζεις ότι είναι περιττό να ξοδέψεις λεφτά για σουπλά, μπορείς να κάνεις αυτό : για κάθε τραπέζι να πάρεις ένα και να το βάλεις στο κέντρο. Αυτό μπορεί να γράφει π.χ. "Σας ευχαριστώ πολύ - Γιώργος". Εγώ έβαλα σε κάθε ροτόντα από ένα και πάνω σε αυτό μια μικρή σύνθεση με λουλούδια. Τα ναυτικά θέματα είναι όλα τα λεφτά! Και δεν είναι ακριβές προσκλήσεις.

Αν θέλεις, μπορώ να σου στείλω φωτογραφίες για να πάρεις ιδέες.


2522daf9de.png

swGop2.png

Link to comment
Share on other sites

fairymummy μάλλον θα περπατήσει νωρίς ο γιώργαρος. Αλήθεια μια άσχετη ερώτηση τώρα των έχεις κοινωνήσει 3 φορές τον μικρό εδώ ή έχεις κ εκει κοντά σου Εκκλησίας:rolleyes:

χιχιχιιχχι...ναι εχω εκκλησια κοντα...τωρα το αν τον εχω παει ειναι αλλο θεμα :rolleyes:

παντως δε ξερω αν θα περπατησει νωρις...αλλα πραγματα που κανει ειναι νωρις για την ηλικια του, αλλα πραγματα που δεν κανει θα επρεπε να τα κανει απο 4 μηνων αχαχαχααχαχαχαχ εχει τους δικους του ρυθμους το παιδι...:D:D:D:D

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


θενακι ναι ειμαι αρκετα χαρουμενη κ καπως εχω ξεχαστει να σου πω την αληθεια..η σελιδα που μου εστειλες ειναι πολυ ωραια την εστειλα κ στην νονα να παρει μια ιδεα

εσεις ειστε καλα ?????ολοι????

mary δεν γραφει τιμες μπορω να στειλω μειλ?????

ναι θα με ενδιεφερε αν δεν ειχες προβλημα να μου εστελνες φωτο


88M1p3.pngycQap3.png
Link to comment
Share on other sites

πωπω αληθεια?:oops: ασχετη ειμαι δεν το ηξερα

σημειωσα να παω να ριξω μια ματια .................

παντως κοριτσια το ιντερνετ μεγαλη ευκολια!

τα κοιτας απο τον καναπε σου βλεπεις λιγι πολυ κ τιμες κ μετα πας απο κοντα σε αυτα που σε ενδιαφερουν πραγματικα!

ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ολες σας που με βοηθατε τοσο πολυ !


88M1p3.pngycQap3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...