Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 15 hours ago, Fay_ said:

      Το ανέβασα κορίτσια. Clear blue έκανα τελικά! Νομίζω θετικό άχνη γραμμή βέβαια! Τι λέτε; Είχα κατουρήσει πριν μισή ώρα να το πω κ αυτό.. θα κάνω κ άλλο το πρωί 

      Συγχαρητήρια!!! Είναι η πρώτη προσπάθεια εξωσωματικής ;

Cafe Μάϊος 2009


CoffeeFilter

Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 15,5k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • eleni_k

    2501

  • DEL

    2352

  • mirtoula

    2002

  • nathael

    1354

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • eleni_k

    eleni_k 2.501 δημοσιεύσεις

  • DEL

    DEL 2.352 δημοσιεύσεις

  • mirtoula

    mirtoula 2.002 δημοσιεύσεις

  • nathael

    nathael 1.354 δημοσιεύσεις

Posted Images


Διαφημίσεις

Καλορίζικο!!!Μπήκατε όλες με το δεξί;;;;

Πολύ ροζουλί το βλέπω το νέο καφέ!!!Μπα...πρέπει να κολλήσουμε κανέναν spinderman, έναν McQueen, to Βοb το μάστορα, κάτι τέλοσπάντων, μήπως σωθεί η κατάσταση!!!!!!!!Ωχ...πώς κάνουνε πάλι ticker;;;;

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα κοριτσια! με μερικες απο εσας βρεθηκαμε ηδη στο facebook! πως πατε με τη φρουτοκρεμα; ο δικος μου εχει ενα θεμα με το πορτοκαλι του ξυνιζει του καλου μου, με τη μπανανα παλι ερωτας.τον αλλο μηνα θα ξεκινησει και κρεατοχορτοσουπες - μπλιαξ! ολη τη μερα πανω απο την κατσαρολα & το μπλεντερ θα την περναω, τι καλα ;). ευτυχως που αργω ακομα να παω για δουλεια. νομιζω πως ο μικρος ειναι σε "αλμα αναπτυξης" αυτο της 23ης εβδομαδας. ξυπναει για εξτρα ταισμα κατα τις 2.30 ενω το ειχε κοψει. τι να τον κανουμε τον κυριο πειναλα, . και ειναι ηδη 8 κιλα, ασηκωτος! :D

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Καλησπέρα μανουλίτσες!!

Με γεια μας το καινούργιο καφέ, εύχομαι να γεμίσει πολλές σελίδες με όμορφα νέα από τα μωράκια μας και τις οικογένειές μας!

Ο μπεμπίτος μας πάει αρκετά καλά με το φαγάκι του και τα κιλάκια του, επίσης κλωτσάει, τσιρίζει, μας γελάει μας κάνει μπρρρ, μπχααα, μποομ, παρακολουθεί τα πάντα γύρω του,το ζει στο μαξιμουμ που λέμε!!

Μάλιστα απέκτησε παρατσούκλι από τον πατέρα του πριν αποκτήσει όνομα:Al Bebone.... ως άλλος Αλ Καπόνε..!το χρωστάει στο πονηρό γελάκι του!

mon bebe το αβατάρ σου φαίνεται τώρα λίγο θολό ή μου ανεβαίνει η μυωπία?

μαγδα30 μάλλον οι κοριτσομανούλες παίρνουν τη ρεβάνς τους που πρίν όλα ήταν σιέλ στο παλιό φορουμ!

Eva κι εμείς τα ίδια , Το νου μας όλο στο μαμ το έχουμε! Επιπλέον, τρόχισμα δοντιού, σαλάκια, αλλάζουμε σαλιάρες συνέχεια, αλλά δεν παραπονιέμαι, γιατί δεν έχουμε κλαματα τουλάχιστον.

Και μια ερώτηση:

Ξέρουμε τι μάρκα είναι η κίκο? εγω μέχρι τώρα νόμιζα ιταλικη...

μου είπε μια κυρία ότι είναι italian design αλλά φτιαχνονται κίνα... μύθος?


Lo4vp2.png
Link to comment
Share on other sites

Καλορίζικο, μόνο χαρές να μοιραστουμε όλες μας εδώ!

Πάλι έχω πρόβλημα με την παιδίατρο... Ενώ είχαμε τώρα να κάνουμε την τρίτη δόση του πολυδύναμου εμβολίου (κοκκύτης, διφθερίτιδα,κτλ) ΕΚΤΟΣ της ηπατίτιδας Β, μου είπε να πάρω πάλι το INFANRIX HEXA που είναι το εξαδύναμο δηλαδή για όλα... Σε ερώτησή μου είπε ότι πλέον η ηπατίτιδα Β έχει 4 δόσεις και όχι 3 ως είθισται...

Ψάχνω όλη μέρα στο διαδίκτυο και δεν έχω βρει κάτι σχετικό.

Παίζει κάποια από εσάς να το έκανε έτσι, ή να της έχει σημειώσει ο γιατρός στο Βιβλιάριο του παιδιού κάτι τέτοιο? Έχω κλείσει ραντεβού για την Παρασκευή 13/11 αλλά είμαι στο τσακ να ψάξω για άλλη παιδίατρο...

Κατά τ'άλλα, ο μπέμπης επιτέλους κοιμάται τα βράδια (μετά την μόλυνση στα χειλάκια το είχαμε ξεχάσει τον βραδυνό ύπνο), είναι ιδιαίτερα κινητικός, ξεκαρδίζεται ιδιαίτερα με την αδερφούλα του, έχει αρχίσει και τρώει λίιιιιιιγο πιο άνετα την μισή φρουτόκρεμα... Ανυπομονώ να μπούμε στο φαγάκι, θέλω να δω αν θα το τρώει ή θα μας τρώει!

Να βρεθούμε βρε κορίτσια, ειδικά τώρα που αποφεύγουμε τις επαφές με τον πολύ κόσμο ας κανονίσουμε τίποτα μεταξύ μας με τα μπεμπάκια... Πλάκα θα έχει...

Link to comment
Share on other sites

Καλοριζικο το νεο μας καφε.Πολυ ροζ επεσε και μου αρεσει πολυ.Εχθες το βραδυ ενω εγραψα τα νεα της μπουμπους στο τοπικ μας, και εκανα να το γραψω και πανω απο μιση ωρα διοτι καθε τρεις και λιγο η μπεμπα ξυπνουσε,παω να το αποστειλω και παπαλα ...Αλλα καλα ειναι και εδω ελπιζω να βρεθουμε ολες.Φιλακια!:):)


[U][COLOR=#f4003f][SIGPIC][/SIGPIC] Η ΔΑΦΝΗ ΜΑΣ ΕΙΝΑΙ Η ΖΩΗ ΜΑΣ[/COLOR][/U]
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα μανουλίτσες!!

Με γεια μας το καινούργιο καφέ, εύχομαι να γεμίσει πολλές σελίδες με όμορφα νέα από τα μωράκια μας και τις οικογένειές μας!

Ο μπεμπίτος μας πάει αρκετά καλά με το φαγάκι του και τα κιλάκια του, επίσης κλωτσάει, τσιρίζει, μας γελάει μας κάνει μπρρρ, μπχααα, μποομ, παρακολουθεί τα πάντα γύρω του,το ζει στο μαξιμουμ που λέμε!!

Μάλιστα απέκτησε παρατσούκλι από τον πατέρα του πριν αποκτήσει όνομα:Al Bebone.... ως άλλος Αλ Καπόνε..!το χρωστάει στο πονηρό γελάκι του!

mon bebe το αβατάρ σου φαίνεται τώρα λίγο θολό ή μου ανεβαίνει η μυωπία?

μαγδα30 μάλλον οι κοριτσομανούλες παίρνουν τη ρεβάνς τους που πρίν όλα ήταν σιέλ στο παλιό φορουμ!

Eva κι εμείς τα ίδια , Το νου μας όλο στο μαμ το έχουμε! Επιπλέον, τρόχισμα δοντιού, σαλάκια, αλλάζουμε σαλιάρες συνέχεια, αλλά δεν παραπονιέμαι, γιατί δεν έχουμε κλαματα τουλάχιστον.

Και μια ερώτηση:

Ξέρουμε τι μάρκα είναι η κίκο? εγω μέχρι τώρα νόμιζα ιταλικη...

μου είπε μια κυρία ότι είναι italian design αλλά φτιαχνονται κίνα... μύθος?

Καλε ποια εισαι εσυ?

Μου μυριζει Τσικι? Οσο για την κικο και εγω Ιταλικη νομιζω πως ειναι!!!

Αλλα, ολα πια Κινα κατασκευαζονται!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...