Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 1 hour ago, Angot είπε:

      κάτσε γιατί θα τρελαθώ δεν δικαιούμαστε ούτε το 2 μηνο κύησης και το 3μηνο λοχείας ; ούτε το 9μηνο μετά; εξαλλη θα γίνω , δεν μπορεί !αυτα είναι με τα ένσημα οχι με το εισόδημα 

      Αααα, λάθος κατάλαβα! Ναι, ναι τις άδειες κανονικά, ο,τι προβλέπεται! Στα επιδόματα είναι το θέμα!

ΕΠΙΔΟΤΗΣΗ ΜΗΤΕΡΩΝ ΓΙΑ ΔΙΔΑΚΤΡΑ ΠΑΙΔΙΚΩΝ ΣΤΑΘΜΩΝ


Recommended Posts

αυτα ειναι να βοηθας και μετα να σου ζητανε και το λογο,,για αυτο τα πηρα και εγω πρωι πρωι,,,τι θελω και ανοιγω το στομα μου ,,,,,,,

κοιτα θα βοηθαω οσο μπορω και ας λενε οτι θελουν μετα. οποιον βλεπω του το λεω. να ειναι να μεινω εγω εκτος τι να κανουμε.... θελω να ειμαι δικαιη ομως, ειναι πολυ πιο σημαντικο για μενα!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 8,5k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Κορίτσια καλημέρα..

Εμένα μόλις με πήραν από τον δημοτικό παιδικό σταθμό που πάμε ήδη, και μου είπαν να κάνω αίτηση μέσω ΕΣΠΑ. Τους ενημέρωσα ότι δεν μπορώ να κάνω (λόγω εισοδηματικού κριτηριου) και μου είπαν να κάνω ούτως ή άλλως γιατί μπορεί να μπω....

Έχετε ακούσει κάτι τέτοιο? Μπορώ να κάνω την αίτηση μιας και λέει ότι δεκτές θα γίνονται μόνο μέχρι 40000?

Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια καλημέρα..

Εμένα μόλις με πήραν από τον δημοτικό παιδικό σταθμό που πάμε ήδη, και μου είπαν να κάνω αίτηση μέσω ΕΣΠΑ. Τους ενημέρωσα ότι δεν μπορώ να κάνω (λόγω εισοδηματικού κριτηριου) και μου είπαν να κάνω ούτως ή άλλως γιατί μπορεί να μπω....

Έχετε ακούσει κάτι τέτοιο? Μπορώ να κάνω την αίτηση μιας και λέει ότι δεκτές θα γίνονται μόνο μέχρι 40000?

δεν χανεις και τιποτα να κανεις αν και ειπαν ξεκαθαρα οτι δεν θα δεχονται. αλλα αν κανεις μην πας μεσω του παιδικου σταθμου που σε πηρε τηλ. αυτοι θα θελουν να δηλωσεις μονο τον δικο τους σταθμο. εκτος κι αν δεν εχεις προβλημα.

εκτος κι αν αλλαξει κατι τελευταια στιγμη δεν θα σε κανουν δεκτη λογω εισοδηματος. μην σου φουσκωσουν τα μυαλα αδικα...

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Το ξέρω αυτό πολύ καλά!! Απλά μεταφέρω τι μου είπανε.. Εγώ θα την κάνω και βλέπουμε...

δεν χανεις τιποτα αλλα μην εχεις πολλες ελπιδες επειδη σου ειπαν ετσι σε ενα παιδικο. στη εεταα δεν ξερουμε το γραμμη εχουν για αυτες τις αιτησεις. μπορει να τις πετανε κατευθειαν μπορει και να τις τσεκαρουν.

εγω ειλικρινα στην θεση σου θα εκανα...

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα! Λοιπον δεν μπορω να μην το γραψω, σημερα με τον αντρα μου παθαμε σοκ ακουγοντας τα εξης απο ενα παιδικο σταθμο που ειναι στις δομες.Λοιπον παμε εκει να το δουμε για να εχουμε μια ιδεα και για να διαλεξουμε παιδικους σταθμους που θελουμε να βαλουμε στις επιλογες μας.Η διευθυντρια μας ειπε οτι ο γιος του υπευθυνου του ΕΣΠΑ ειναι στο σταθμο της και οτι δεν εχουν βγει ακομα οι αιτησεις για να διαλεγει (εκεινη)ποια παιδια θα δεχτει.????????Απο ποτε διαλεγουν οι παιδικοι σταθμοι?????Και δευτερον οτι θα εχει τοσες αιτησεις γιατι ειναι το καλυτερο σχολειο τις Ελλαδας...οκ ας το νομιζει και ετσι αλλα ξερετε ποσο μας ζητησε για το σχολικο?Καθηστε ολες καλα: 1650 ευρω το χρονο για ενα παιδακι δηλαδη για 11 μηνες ειναι 150 το παιδακι το μηνα για το σχολικο...?????ΔΕΝ ΠΑΜΕ ΚΑΛΑ.....


l9Iop2.png
Link to comment
Share on other sites

βρε μανουλα δεκεμβριου 09 τι κανεις???μεγαλωσατε και εσεις και παμε γερα γιαπαιδικο????:tongue::tongue::tongue:

yasemi

Μεγαλωσαμε και μεις Γιασεμακι!!!

Σιλια σορρυ που στο λεω αλλα δεν βλεπω να εχεις καμια τυχη...Τσαμπα η χαρτουρα...

Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια καλημέρα..

Εμένα μόλις με πήραν από τον δημοτικό παιδικό σταθμό που πάμε ήδη, και μου είπαν να κάνω αίτηση μέσω ΕΣΠΑ. Τους ενημέρωσα ότι δεν μπορώ να κάνω (λόγω εισοδηματικού κριτηριου) και μου είπαν να κάνω ούτως ή άλλως γιατί μπορεί να μπω....

Έχετε ακούσει κάτι τέτοιο? Μπορώ να κάνω την αίτηση μιας και λέει ότι δεκτές θα γίνονται μόνο μέχρι 40000?

σου στελνω πμ

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Καλημερα! Λοιπον δεν μπορω να μην το γραψω, σημερα με τον αντρα μου παθαμε σοκ ακουγοντας τα εξης απο ενα παιδικο σταθμο που ειναι στις δομες.Λοιπον παμε εκει να το δουμε για να εχουμε μια ιδεα και για να διαλεξουμε παιδικους σταθμους που θελουμε να βαλουμε στις επιλογες μας.Η διευθυντρια μας ειπε οτι ο γιος του υπευθυνου του ΕΣΠΑ ειναι στο σταθμο της και οτι δεν εχουν βγει ακομα οι αιτησεις για να διαλεγει (εκεινη)ποια παιδια θα δεχτει.????????Απο ποτε διαλεγουν οι παιδικοι σταθμοι?????Και δευτερον οτι θα εχει τοσες αιτησεις γιατι ειναι το καλυτερο σχολειο τις Ελλαδας...οκ ας το νομιζει και ετσι αλλα ξερετε ποσο μας ζητησε για το σχολικο?Καθηστε ολες καλα: 1650 ευρω το χρονο για ενα παιδακι δηλαδη για 11 μηνες ειναι 150 το παιδακι το μηνα για το σχολικο...?????ΔΕΝ ΠΑΜΕ ΚΑΛΑ.....

δεν ξερω τι γινεται σημερα.... πρεπει να ειναι η ζεστη....δεν μπορω να το δικαιολογησω αλλιως.....

ΖΗΤΩ Η ΤΡΕΛΛΑ!!!!!

ποσα χλμ ειναι μακρια το σπιτι σου απο το σχολειο και θελουν τοσα????

παρατηρηση: στην χρονια που ακομη τρεχει ειδα παιδια που ενω ειχαν περασει σε αλλο σχολειο πηγαν τελικα στο ιδιο με τον γιο μου. και δεν ειχαν μεινει θεσεις κενες....

Link to comment
Share on other sites

Μεγαλωσαμε και μεις Γιασεμακι!!!

Σιλια σορρυ που στο λεω αλλα δεν βλεπω να εχεις καμια τυχη...Τσαμπα η χαρτουρα...

ελπιζω να ειναι και η μικρη τυχερη γιατι η μεγαλη ηδη δυο χρονιες την εβγαλε μεσω εσπα στους παιδικους,,:tongue: απλα νοιωθω οτι θα γινει σφαγη φετος σφαγη γιατι το μαθανε πολλοι :oops::oops::oops:

Link to comment
Share on other sites

ελπιζω να ειναι και η μικρη τυχερη γιατι η μεγαλη ηδη δυο χρονιες την εβγαλε μεσω εσπα στους παιδικους,,:tongue: απλα νοιωθω οτι θα γινει σφαγη φετος σφαγη γιατι το μαθανε πολλοι :oops::oops::oops:

βρε μην απελπιζεστε. ετσι κι αλλιως θα βγουν και καποια στιγμη τα μορια και θα μπορεσουμε πανω κατω να καταλαβουμε αν και που μπαινει το καθε παιδακι....

θελει μονο προσοχη στην σειρα που θα δηλωσετε τις δομες! :cool:

Link to comment
Share on other sites

Ποτε γινεται αυτο με τα μορια που λετε;Γιατι κοιταξα τα περσινα και μεποιασε καταθλυψη με 22 μορια που εχω...

ειναι ολοκληρη ιστορια και σου βγαινουν λιγο τα ματια....

απλα κοιτας ποιες εχουν δηλωσει πρωτες την ιδια δομη με εσενα και ποιες απο αυτες εχουν πιο πολλα μορια. και εχεις στο μυαλο σου ποσες θεσεις δινει η δομη για την δικη σου κατηγορια.

εχουν μπει παιδακια και με 10 μορια ...:-P

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...