Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 1 λεπτό , Lila ki είπε:

      Και εγώ ξεκινάω τον Απρίλιο !!!! Αμήν όλα δεξιά !!!! Να είσαι καλα κοπέλα μου για την υπομονή και είδες όλα ανταμείβονται ! Με το καλό !

      Καλή επιτυχία στην προσπάθεια σου! Να πάνε όλα καλά! 

      • Ευχή 1

Cafe Σεπτέμβριος 2009


CoffeeFilter

Recommended Posts

Περαστικα μαρΑκι.. Ολόκληρο χειμώνα μωρε δεν αρρωστησες.. Τώρα σε βρήκε;; Να προσεχείς τώρα όσο μπορείς..έχεις και αναγουλες-εμετους; Στον Κωνσταντίνο είχες;;

Σοφάκι καλα να περάσεις στην Αδερφουλα σου.. Αντε να ξεσκασεις κ εσυ λιγάκι!!

Ζώιτσα τι νεa απο το μέτωπο;;

Νυστα ζω πολυ λέμε., θηλαζω κ την μικρη κ προσκυναω.. Η μεγάλη περνει την καρέκλα κ παει στη βρύση και τρέχω με το βυζι να χορόπηδαει... Πω πω για κωμική ταινία είμαστε να γυριζουμε

Αχ ΛΙακι αυτο με το βυζι απ'εξω το εχω περιγραψει και εγω παλιοτερα!!!Σε καταλαβαινω απολυτα!!!Και εγω παντα σκεφτομαι μια καμερα να υπηρχε εδω καπου για ταινια ημαστε!!!!!!!!

ΕΜεις χθες πηγαμε γιατρο για το τελευταιο εμβολιο του μικρου...και για ενα απο τα πολλα ακομα για την μικρη....Ο μικρος εκλαψε...(ηταν και στο χερι...) η μικρη πολυ λιγο μολις τις εδωσα ενα παιχνιδι ηταν σαν να μην συνεβη ποτε.....ΑΥτο το κοριτσι το ξαναλεω ειναι πολυ χαρουμενο!!!Εντπωση μου κανει....φτου φτου να μην το ματιασω......:tongue::tongue::tongue:

Οχι τιποτα αλλο αλλα σημερα μετα το εμβολιο ειμαστε μεσα στην γκρινια.....


an1cF0ueg3D1210OTQ1NjZvfDg4OTk4M2RhfFRoZW8gaXM.gif

an1cJVi-O6k1210NzIzNjMxfDEzNDU1NTZsamF8TXkgc3dlZXQgQnV0dGVyZmx5IGlz.gif

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 23,4k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • makarinaerthei

    3411

  • fairytale

    3304

  • maria_s

    2450

  • zoi_m

    1533

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Posted Images

Ταισα ξανα την μικρη.. Η μεγάλη έφαγε ψαράκια σήμερα.. Όσο κ να της βαλω το καταβροχθιζει.. Της αρέσει πολυ, όπως ο τραχανας κ τα μακαρόνια.. Όλα τα υπόλοιπα είναι αναλόγως τα κέφια!!

Αυτα τα εμβόλια δεν τα χωνεψα απ οταν ήμουν παιδι.. Εφιάλτες έβλεπα!! Εμείς έχουμε σε 2 εβδομάδες πάλι κ η χρυσοβαλαντου τον Μάρτιο!!

Κοιμηθηκαν..θΑ ξαπλώσω κ εγω όσο προλαβω


dwwxMjG.jpgdwwxp3.png

cPuSp2.png

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα απο την εξωτικη Μεγαλόπολη!!!

καταρχην να ευχηθω περαστικα και κουράγιο στη συμπι μου!!!

βρασε λίγο ευκάλυπτο να κανεις εισπνοές....καλύτερο απο το βιξ ειναι και πιο υγιεινό!!!

υπομονή.....

εμεις εδω.....όμορφα περνάμε....εντάξει έχουν και τις εντάσεις τους οι μικρές αλλά αναμενόμενο είναι....γενικά πάντως καλά τα πάνε....

η Βαλ ζορίστηκε λίγο το βραδυ λόγω αλλαγης περιβάλλοντος και 4-6 τα ξημερωματα στριφογυρνούσε, μου πείραζε τη μυτη,κλπ....:tongue::tongue::tongue:

θηλαζουσες Ζωίτσα και Λιάκι σας θαυμαζω να ξερετε....

πραγματικα δεν ειμαι καθόλου σίγουρη για το αν θα καταφέρω να θηλάσω όταν θα κάνω 2ο....βουνό μου φαίνεται!!!

η Βαλ πάντως σχεδον αποθήλασε....

πριν κοιμηθει πιπιλάει το στηθος για λίγο και τέλος...

οπότε στην ουσία το πιπιλισμα πρέπει να κοψει....θα γινει κι αυτό συντομα πιστευω!:rolleyes:


Τα πιο γλυκά κομμάτια της ζωής μου είστε εσείς....

M1XEp3.png

D0MBp3.png

Link to comment
Share on other sites

καλημερα από τη ταλαίπωρη!

εζησα μια νυχτα κολασμενη παλι. ο μικρος ηρθε στο κρεβατι μου κατα τις 2 και θρονιαστηκε. κατα τις 4.30 με 5 και ενω εχει μπουκωσει η μυτη μου και προσπαθω να την ξεβουλωσω με φυσιομερ, ξυπναει ο μικρος και απαιτει να του φτιαξω γαλα. τι τον απειλησα ότι θα τον στειλω στο κρεβατι του , τι τον επαιρνα με το καλο, τιποτα αυτος εκει! να μην σας τα πολυλογω μεχρι τις 6.30 φωναζε για γαλα. εννοειται οτι δεν του εδωσα, εννοειται ότι αποκοιμηθηκε στο τελος. κατα τις 8 που ξυπνησα του εφτιαξα γαλα, το ηπιε και συνεχισε μακαριως να κοιμαται το τσογλανακι....:D

τεσπα.... Ζωιτσα και Λια ερχεται και μενα η σειρα μου να τρεχω σαν την τρελη με το βυζι απ'εξω! ονειρεμενες στιγμες πως τις ειχα ξεχασει; χα χα χα χα.... περα από την πλακα ομως μιλαμε για τρελη ταλαιπωρια και εξαντληση. τωρα και με τα δυο ήδη φοβαμαι....

Ζωη μου όταν λεω ότι παιζει μονος του μην φανταστεις τιποτα ιδανικο. εκει στα ποδια μου ειναι και τριβεται. κανει ότι μαγειρευει, μου φτιαχνει καφε και τετοια....απλα προσπαθει να μην με σηκωνει όρθια κλπ:)

αχ η μικρουλα σου ειναι χαρουμενη ε; τι καλα!!!!!

αντε να κανω καμια δουλεια τωρα.... σας φιλω:P

Link to comment
Share on other sites

θηλαζουσες Ζωίτσα και Λιάκι σας θαυμαζω να ξερετε....

πραγματικα δεν ειμαι καθόλου σίγουρη για το αν θα καταφέρω να θηλάσω όταν θα κάνω 2ο....βουνό μου φαίνεται!!!

ΕΣΥ δεν θα θηλασεις; εσυ παιδι μου εισαι γκουρου του θηλασμου! μας δουλευεις κοπελια; αααααααααα.... να το δω και αυτο και να μην το πιστεψω :tongue:

καλα να περασετε συμπι μου στην Μεγαλοπολη!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

καλημερα κοριτσακια!τι κανετε?

μακμαρακι περαστικα!!

σοφακι καλα να περασεις στην εξωτικη μεγαλοπολη!

κ εγω χαλια ειμαι...οχι δεν ειμαι αρρωστη ευτυχως...αλλα εχω συνεχεια μια μεταλλικη γευση στο στομα...με αποτελεσμα συνεχεια κατι να μασουλαω για να μη το νιωθω...μετα φουσκωνω και θελω να ξερασω...σκ@@τα...διαβασα οτι ειναι συμπτωμα της εγκυμοσυνης...ποτε θα φυγει να ησυχασω?εχω και διαφορες ορεξεις για φαγητο..χθες το βραδυ ηθελα σωνει και καλα να φαω καρμποναρα...παρειγγειλα τελικα απ εξω:P σημερα λεω να παμε να φαμε στο la pasteria:p

κατα τ αλλα καλα εδω στη δουλεια...θελω να χτυπησω καμια αδειουλα ν ακατσω λιγο σπιτι...2-3 μερες μαλλον την επομενη βδομαδα...

φιλια πολλα σε ολες!!


uVBDp3.png MkMgp2.png

kJdJp2.png

Δεν είναι ευτυχία να κάνεις πάντα αυτό που θέλεις,

αλλά πάντα να θέλεις εκείνο που κάνεις.

-Τολστόι-

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κοριτσια μου!!!

-1 η θερμοκρασια εδω!!!

απαπα.....δεν ειχα συνηθισει τοσο κρυο!!!!

συμπι γιατι δεν του έφτιαξες γάλα του μικρου όταν σου ζητησε???

βρε για το θηλασμό εννοείται οτι θέλω πολύ να θηλάσω αλλά με μηδενικη βοήθεια στο σπίτι, ελπίζω μονο στην κατανοηση της Βαλ για να το καταφέρω!

κουραγιο με το κρυωμα....πιες και κανενα χυμο πορτοκάλι να σε δυναμωσει....και εισπνοες με ευκαλυπτο....θα με θυμηθεις!!!!

Σοφάκι καρμπονάρα σου μυρισε εεεε???

χαχαχαχα!!!

με το τσιγαρο τι γινεται???

ελπίζω να το πήρες απόφαση να το κόψεις....:rolleyes:

μην ανησυχεις....εδω θα με εχεις βραχνα να στο λέω συνεχεια!!!!


Τα πιο γλυκά κομμάτια της ζωής μου είστε εσείς....

M1XEp3.png

D0MBp3.png

Link to comment
Share on other sites

-1?μπρρ πολυ κρυο!!

για το τσιγαρο..κοιτα γι αρχη εκοψα το βραδινο που εκανα...τωρα κανω 1-2 το πρωι...πιστευω να καταφερω να τα κοψω κ αυτα!


uVBDp3.png MkMgp2.png

kJdJp2.png

Δεν είναι ευτυχία να κάνεις πάντα αυτό που θέλεις,

αλλά πάντα να θέλεις εκείνο που κάνεις.

-Τολστόι-

Link to comment
Share on other sites

-1?μπρρ πολυ κρυο!!

για το τσιγαρο..κοιτα γι αρχη εκοψα το βραδινο που εκανα...τωρα κανω 1-2 το πρωι...πιστευω να καταφερω να τα κοψω κ αυτα!

μπράβο....σε καλό δρόμο εισαι!!!

άντε να κόψεις και τα υπόλοιπα!!!!!!:D:D:D:D


Τα πιο γλυκά κομμάτια της ζωής μου είστε εσείς....

M1XEp3.png

D0MBp3.png

Link to comment
Share on other sites

συμπι μου ημουν κομματια, δεν μπορουσα να κουνησω από το κρεβατι. και εν πασει περιπτωσει δεν ειναι δυνατον πανω που το εκοψε το βραδυνο γαλα να τον ξαναξεκινησω να πινει παλι στις 4.00! οχι ποτε!

-1;;;;; ρουχα βαρια εχετε παιδι μου μαζι; απα παααα....

αααα συμπι! φαρυγγιτιδα εχω στανταρντ! εχει κλεισει η φωνη τελειως! εκτος από αντιβιωση τι αλλο συμβουλευεις; μωρε να παω και τον γιατρο;

ρε συ Σοφακι εχεις αναγουλες και μπορεις και καπνιζεις; εγω δεν μπορω ουτε στο περιπτερο να το δω.... μου γυρνανε τ'αντερα!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


συμπι μου ημουν κομματια, δεν μπορουσα να κουνησω από το κρεβατι. και εν πασει περιπτωσει δεν ειναι δυνατον πανω που το εκοψε το βραδυνο γαλα να τον ξαναξεκινησω να πινει παλι στις 4.00! οχι ποτε!

-1;;;;; ρουχα βαρια εχετε παιδι μου μαζι; απα παααα....

αααα συμπι! φαρυγγιτιδα εχω στανταρντ! εχει κλεισει η φωνη τελειως! εκτος από αντιβιωση τι αλλο συμβουλευεις; μωρε να παω και τον γιατρο;

ρε συ Σοφακι εχεις αναγουλες και μπορεις και καπνιζεις; εγω δεν μπορω ουτε στο περιπτερο να το δω.... μου γυρνανε τ'αντερα!

ε ναι...σωστό....κακες συνηθειες που κοβονται καλο ειναι να μην ξεκινανε πάλι!!!!

άσε....δεν έχουμε ξεμυτισει απο το σπίτι!!!

θα βγουμε το απόγευμα για καφε και την Κυριακη θα πάμε σε μια παιδικη παρασταση με παραμυθια του Αισωπου!!!

ωχ φαρυγγυτιδα.....

μάλλον καμια εισπνοη φλιξοταιντ θα σε βοηθησει....

κορτιζονη μεν αλλα αν δνε κανεις κατι θα σε ταλαιπωρει πολύ καιρό....

εδω εγω που πηρα και τριημερη αντιβιωση και ακόμα δεν εχω επανέλθει....

πήγαινε μια βόλτα στο γιατρό καλου κακού....


Τα πιο γλυκά κομμάτια της ζωής μου είστε εσείς....

M1XEp3.png

D0MBp3.png

Link to comment
Share on other sites

Σοφάκι κ μαρακι υπομονή.. Θα περάσουν κ οι αναγουλες!για μένα το χειρότερο είναι οι καουρες προς το τελος.. Υπέφερα !

Μαρακι πάρε στο γιατρο καλύτερα.. Μην το αφήνεις.

Σοφία μιον ένα;; Πω πω.. Σέρρες μόνο ζούσα σε τέτοιους βαθμούς..

Μου σπάσε γυαλια ντιορ 260 ευρώ...τον σκελετό .. Φτιάχνονται γνωρίζει καμία;;δεν το πιστευω


dwwxMjG.jpgdwwxp3.png

cPuSp2.png

Link to comment
Share on other sites

Εμένα οι αναγουλες με βοήθησαν κ το κοψα απο την πρώτη μερα.. Μετα μου λείπει που κ που αλλα δεν το βάλα κάθολου στο στόμα.. Τώρα περιμένω πως κ πως να αποθηλασω να κάνω μισό πακέτο με ένα μπουκάλι κρασί... Θα βαλω μπουφάν σκούφο κ θα κάτσω στο μπαλκόνι.. Τα χωσκεφτεί όλα.. Χαχαχα

Αχ τα γυαλια πανεεεε.. Πονέσε η ψυχή μου..


dwwxMjG.jpgdwwxp3.png

cPuSp2.png

Link to comment
Share on other sites

Λιακι το φακο σου εσπασε ή τον σκελετο;

νομιζω ότι οι φακοι αλλαζουν και το κοκκαλο κολαει!

μακαρι να μπορεις να τα φτιαξεις γιατι αντε να δωσεις παλι τοσα λεφτα για γυαλια!

πηρα τον γυναικολογο να μου πει τι να κανω και ειναι στο χειρουργειο. θα επικοινωνησω μαζι του αργοτερα. παντως τι σκ@τοδουλεια και αυτη! ησυχια δεν βρισκουν πρωι μεσημερι βραδυ!

Link to comment
Share on other sites

Ο σκελετός σε δυο σημεία.. Ένα έχει φύγει το χερουλι; Πως λέγεται ; Κ το άλλο είναι εκει που είναι ο φακός σε ένα σημείο.. Καλα για να πάρω ξανα ντιορ με τπτ.. 3 χρόνια τα χω λίγο πριν γεννηθεί η χρυσοβαλαντου..

Θα παω να ρωτήσω.. Αν δεν γίνονται.. Η χρειάζεται καμία 100αρα δεν αξίζει να τα κάνω.. Θα με σκοτώσει ο άλλος που τα άφησα σε σημείο που τα βρήκε


dwwxMjG.jpgdwwxp3.png

cPuSp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...