Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • Καλησπέρα κορίτσια. Σήμερα έκλεισα 30 εβδομάδες κύησης με τα διδυμακια μου και ο γιατρος μου είπε πως ο τράχηλος κοντυνε αρκετά. Πριν από 2 εβδομάδες ηταν 3,5 και σημερα 2,4. Μου ειπε να σκεφτώ το ενδεχόμενο να πάω Αθήνα. Υπαρχει κάποια κοπέλα που να χρειάστηκε να πάει Αθήνα για το τελευταίο διάστημα? Και τι έκανε με το θέμα της διαμονής? Θα μου νοικιάσουνε διαμέρισμα για 1- 2 μήνες? Γνωρίζει κάποια?

Cafe Mανουλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2012


sophie jolie

Recommended Posts

μιλουσα με τη μαμα μου στο τηλ κ εξαφανιστηκα! κ εγω Δωρα δεν παιρνω πολλα, καλυτερα να μου λειψουν κ να στειλω τον αντρα μου να παρει κ αλλα παρα να εχω πολλα κ να πανε χαμενα! βασικα ολα ειναι οικονομικο θεμα ,κλασσικα. απελπισια βρε κοριτσια, 3 μηνες ανεργος εχει ο αντρας μου κ δεν βλεπω μελλον!!

Άσε Γωγώ μου κι εμείς που δουλεύουμε είδαμε προκοπή...Δεν πληρώνουν κ κάποιοι πελάτες του αντρα μου...Ευτυχώς εγω εχω δέσει τον γαιδαρο μου δεν μπορουν να με διωξουν (ακόμα)..!!! Να σήμερα δώσαμε και στον ξαδερφο στο γάμο κάποια αρκετα χρήματα οπότε εκει που λες έχω κάποια λεφτα στο χέρι πάνε κ αυτα!!:-(


1554962n1w34v73a9.gif Βικτωρία 18-01-2012

9AcEp2.png

nyy2p2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 55,9k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • fouskitsa82

    6607

  • dolphin73

    5860

  • kalliopi poul

    5830

  • εφακη

    4884

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Posted Images

δλδ τα βελουτε δεν τα φοραμε για τον υπνο???αρα τωρα που θα ειναι νεογεννητο και θα κοιμαται συνεχεια θελουμε βαμβακερα φορμακια??

Ε πιστεύω στην πολύ αρχή να το κοιμίζουμε και με τα βελουτε καμια φορα ξερω κ εγω ρε συ???? Οι μάνες μας δεν ειχαν και τοσες επιλογες....:confused:


1554962n1w34v73a9.gif Βικτωρία 18-01-2012

9AcEp2.png

nyy2p2.png

Link to comment
Share on other sites

δλδ τα βελουτε δεν τα φοραμε για τον υπνο???αρα τωρα που θα ειναι νεογεννητο και θα κοιμαται συνεχεια θελουμε βαμβακερα φορμακια??

Ποπη μου, για τον υπνο καλυτερα ειναι τα βαμβακερα, οπως ειναι οι πυζαμες οι δικες μας.Πυτζαμακια ειναι και αυτα.


3Gz7p3.png?5cHmUUoQΤα αντρακια μου!!! aaDPp3.png?AkLVSpTEoAKkp3.png?779pTsvT

Η πριγκηπισσα μας γεννηθηκε στις 4-2-2012!!

Link to comment
Share on other sites

Ε πιστεύω στην πολύ αρχή να το κοιμίζουμε και με τα βελουτε καμια φορα ξερω κ εγω ρε συ???? Οι μάνες μας δεν ειχαν και τοσες επιλογες....:confused:

Στη διαρκεια της ημερας που θα κοιμαται, μπορεις να το εχεις και με το βελουτε.Αλλα τη νυχτα που θα ειναι μεσα στα σεντονακια του, ειναι τα πυτζαμακια.


3Gz7p3.png?5cHmUUoQΤα αντρακια μου!!! aaDPp3.png?AkLVSpTEoAKkp3.png?779pTsvT

Η πριγκηπισσα μας γεννηθηκε στις 4-2-2012!!

Link to comment
Share on other sites

Άσε Γωγώ μου κι εμείς που δουλεύουμε είδαμε προκοπή...Δεν πληρώνουν κ κάποιοι πελάτες του αντρα μου...Ευτυχώς εγω εχω δέσει τον γαιδαρο μου δεν μπορουν να με διωξουν (ακόμα)..!!! Να σήμερα δώσαμε και στον ξαδερφο στο γάμο κάποια αρκετα χρήματα οπότε εκει που λες έχω κάποια λεφτα στο χέρι πάνε κ αυτα!!:-(

αστα να πανε! επειδη δεν βλεπω να βρισκει δουλεια αμεσα ουτε σαν γεωλογος ουτε καν σαν απλος εργατης, σκεφτομαστε να ανοιξουμε τον φουρνο του πεθερου μου που τον εκλεισε πριν 5 χρονια, απλα θελουν αλλαγμα τα μηχανηματα κ λεμε μηπως βρουμε καποια επιδοτηση! το σκεφτομαστε ακομα!


BJVqp3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Ουφ! επιτελους σας διαβασα!!

Δωρα, ωραια περασες στο γαμο? τον εκαναν μεσημερι? αντε, ξεκουρασου τωρα στον καναπε σου...:lol:

Λεω να φαω κανενα τοστακι αποψε...

Άννα μου καλα ηταν πολύ ηρεμα για φαγητο μονο ειχαν γιατι ετσι κ αλλιώς ειχαν πολιτικο γαμο τα παιδιά και έχουν και κορη 11μηνων στην οποια ειχαν ηδη καλέσει πολύ κοσμο στα βαφτισια οποτε τωρα ηταν μονο συγγενεις...

Αννα μου ειχες αναφερει καποια στιγμη για τα βλαστοκυταρρα οτι θα ρωτουσες τον φιλο σας τον γυναικολογο... Εμενα ο ξαδερφος μου σημερα μου ειπε να τα κανω δωρεα στο Παπανικολάου στη Θεσ/νικη..Απλα με το που θα τα βάλουν στο ειδικο κουτι μετα την γεννα πρεπει εντος 24 ωρου να μεταφερθουν Θεσ/νικη...


1554962n1w34v73a9.gif Βικτωρία 18-01-2012

9AcEp2.png

nyy2p2.png

Link to comment
Share on other sites

μιλουσα με τη μαμα μου στο τηλ κ εξαφανιστηκα! κ εγω Δωρα δεν παιρνω πολλα, καλυτερα να μου λειψουν κ να στειλω τον αντρα μου να παρει κ αλλα παρα να εχω πολλα κ να πανε χαμενα! βασικα ολα ειναι οικονομικο θεμα ,κλασσικα. απελπισια βρε κοριτσια, 3 μηνες ανεργος εχει ο αντρας μου κ δεν βλεπω μελλον!!

αυτα ειναι τα δυσκολα γωγω...δεν μπορει να βρει πουθενα??υπομονη...

και εγω κοριτσια ολα τα ρουχακια σκεφτομαι να τα παρω απο τα jubo γιατι δεν εχω παρει τπτ και οντως θελουν και αυτα αρκετα χρηματα...


B4Itp2.png

ΘΕΟΔΩΡΑ!! 08/02/2012!! ΣΕ ΛΑΤΡΕΥΩ ΜΩΡΑΚΙ ΜΟΥ!!

Link to comment
Share on other sites

αυτα ειναι τα δυσκολα γωγω...δεν μπορει να βρει πουθενα??υπομονη...

και εγω κοριτσια ολα τα ρουχακια σκεφτομαι να τα παρω απο τα jubo γιατι δεν εχω παρει τπτ και οντως θελουν και αυτα αρκετα χρηματα...

ευτυχως εχουμε αρκετα χρηματα στην ακρη, απο τον γαμο μας αλλα κ επειδη ειμαι λιγο της αποταμιευσης;), οποτε τοσα χρονια ολο κ κατι βαζαμε στην ακρη! αλλα κ αυτα καποτε θα τελειωσουν!

απο το τζαμπο δε νομιζω να παρω τωρα στην αρχη που ειναι πολυ μωρο, οι φιλες μου που εχουν μωρα μου ειπαν μετα τον πρωτο χρονο να παρω!


BJVqp3.png
Link to comment
Share on other sites

Ποπη μου, για τον υπνο καλυτερα ειναι τα βαμβακερα, οπως ειναι οι πυζαμες οι δικες μας.Πυτζαμακια ειναι και αυτα.

μπραβο βρε ΑΝΝΑ μου που μας κατατοπιζεις...γιατι εμεις δεν ξερουμε που μας παν τα 4 !! χαχαχαχα:lol::lol::lol::lol:


B4Itp2.png

ΘΕΟΔΩΡΑ!! 08/02/2012!! ΣΕ ΛΑΤΡΕΥΩ ΜΩΡΑΚΙ ΜΟΥ!!

Link to comment
Share on other sites

Άννα μου καλα ηταν πολύ ηρεμα για φαγητο μονο ειχαν γιατι ετσι κ αλλιώς ειχαν πολιτικο γαμο τα παιδιά και έχουν και κορη 11μηνων στην οποια ειχαν ηδη καλέσει πολύ κοσμο στα βαφτισια οποτε τωρα ηταν μονο συγγενεις...

Αννα μου ειχες αναφερει καποια στιγμη για τα βλαστοκυταρρα οτι θα ρωτουσες τον φιλο σας τον γυναικολογο... Εμενα ο ξαδερφος μου σημερα μου ειπε να τα κανω δωρεα στο Παπανικολάου στη Θεσ/νικη..Απλα με το που θα τα βάλουν στο ειδικο κουτι μετα την γεννα πρεπει εντος 24 ωρου να μεταφερθουν Θεσ/νικη...

Τον ρωτησα, και μου ειπε ασυζητιτι σε ιδιωτικη εταιρεια.Και δεν εχει και κανενα οφελος ο συγκεκριμενος, απο εμενα, γιατι δεν θα γεννησω σε αυτον.(Για να πεις δλδ, οτι θα παρει ποσοστα η κατι τετοιο).

Μου ειπε λοιπον οτι στο Ολυμπιο στην Πατρα που ξεγενναει, οταν μια μαμα εχει συννενοηθει με ιδιωτικη εταιρεια , ερχονται αμεσως μετα τη γεννα και τα παιρνουν, οτι μερα και να ειναι, σ\κ, αργιες κλπ.Αυτο το ξερω και εγω απο τη 2η γεννα μου που ηρθαν αμεσως.Οταν ειναι απο τη δημοσια τραπεζα, αν εσυ γεννησεις παρασκευη θα ερθουν δευτερα να τα παρουν.Αυτο λεει που το βλεπει δεν του αρεσει.

Το αλλο θεμα ειναι, το εξης: αν ο'μη γεννητω χρειαστεις αργοτερα κατι απο αυτα, στη δημοσια τραπεζα θα εχουν παει αλλου τα δικα σου, και θα σε εχουν στο περιμενε, οτι και καλα ψαχνουν να βρουν συμβατα για εσενα.Ψαχνουν ομως?


3Gz7p3.png?5cHmUUoQΤα αντρακια μου!!! aaDPp3.png?AkLVSpTEoAKkp3.png?779pTsvT

Η πριγκηπισσα μας γεννηθηκε στις 4-2-2012!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Τον ρωτησα, και μου ειπε ασυζητιτι σε ιδιωτικη εταιρεια.Και δεν εχει και κανενα οφελος ο συγκεκριμενος, απο εμενα, γιατι δεν θα γεννησω σε αυτον.(Για να πεις δλδ, οτι θα παρει ποσοστα η κατι τετοιο).

Μου ειπε λοιπον οτι στο Ολυμπιο στην Πατρα που ξεγενναει, οταν μια μαμα εχει συννενοηθει με ιδιωτικη εταιρεια , ερχονται αμεσως μετα τη γεννα και τα παιρνουν, οτι μερα και να ειναι, σ\κ, αργιες κλπ.Αυτο το ξερω και εγω απο τη 2η γεννα μου που ηρθαν αμεσως.Οταν ειναι απο τη δημοσια τραπεζα, αν εσυ γεννησεις παρασκευη θα ερθουν δευτερα να τα παρουν.Αυτο λεει που το βλεπει δεν του αρεσει.

Το αλλο θεμα ειναι, το εξης: αν ο'μη γεννητω χρειαστεις αργοτερα κατι απο αυτα, στη δημοσια τραπεζα θα εχουν παει αλλου τα δικα σου, και θα σε εχουν στο περιμενε, οτι και καλα ψαχνουν να βρουν συμβατα για εσενα.Ψαχνουν ομως?

μια φορα ειχα ρωτησει κ εγω τη γιατρο μου κ μου ειπε ιδιωτικη σιγουρα, αλλα δεν θελει να μου προτεινει λεει αυτη καποια συγκεκριμενη, να το ψαξω ειπε ομως γιατι κατεβαζουν ολοι τις τιμες λογω κρισης!


BJVqp3.png
Link to comment
Share on other sites

TSAF_TSOUF_PINK.jpg?osCsid=fr648mlffbks0c5fsmm5c4hrm0

kouvrlit-tsaf.jpg?osCsid=g3t3g1pa2kfdtg7rn0h0a9nfh5

kouvrlit-jungle.jpg?osCsid=c8t2r72d7nhheiot71mi5b7r94

Καλησπέρα κορίτσια σας αρέσει καμία από τις τρεις πάντες?

Πόπη Αναστασία και Γωγώ προσπαθώ να φτιάξω το σκάνερ για να σας στείλω το διαιτολόγιο μάλλον θα χώσω τον άντρα μου σε λίγο!!

γεωργια μου μου αρεσε η 1η και η 2η!!!

το ξερω κ το νερο με χειροτερευε κ εμενα!! εγω νομιζω οτι τρωω πολυ μαρουλι αυτες τις μερες κ κατι επαθε το εντερο μου! ποναει κ υπερλειτουργει θα ελεγα!:rolleyes:

αυριο το πρωι θα παμε να κλεισουμε τα επιπλακια!!!!!:D

αντε με το καλο!!!

εμ βρε Γωγουλα ειπαμε να βοσκαμε στο πρασινο αλλα εσυ μαλλον το παρακανες χι χι χι χι:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

καλοριζικα απο τωρα κοριτσι μου με το καλο να σας τα φερουν κιολας!!!!!!!

χαχαχχαχχαχ και εγω παρηγγειλα να μου στειλε αυριο ο μπαμπας μου απο τον μπαξε του!!!:D:D


b1xOp2.png

nOElp2.png

OaK8p2.png

Link to comment
Share on other sites

ευτυχως εχουμε αρκετα χρηματα στην ακρη, απο τον γαμο μας αλλα κ επειδη ειμαι λιγο της αποταμιευσης;), οποτε τοσα χρονια ολο κ κατι βαζαμε στην ακρη! αλλα κ αυτα καποτε θα τελειωσουν!

απο το τζαμπο δε νομιζω να παρω τωρα στην αρχη που ειναι πολυ μωρο, οι φιλες μου που εχουν μωρα μου ειπαν μετα τον πρωτο χρονο να παρω!

ααα λες δλδ να μην ειναι καλα για το δερματακι του??:rolleyes::rolleyes::rolleyes::rolleyes:μμμμ παλι θα βγω εκτος προυπολογισμου...:rolleyes::rolleyes::rolleyes::rolleyes:


B4Itp2.png

ΘΕΟΔΩΡΑ!! 08/02/2012!! ΣΕ ΛΑΤΡΕΥΩ ΜΩΡΑΚΙ ΜΟΥ!!

Link to comment
Share on other sites

κοριτσια εγω ουτε ξερω ποσα πηρα... τα εχω τακτοποιημενα. αυριο θα τα μετρησω.... εχθες μου εφερε και η πεθερα κ μαλλον θα παω να τα αλλαξω γιατι θα ειναι πολλα.... :rolleyes:


b1xOp2.png

nOElp2.png

OaK8p2.png

Link to comment
Share on other sites

ααα λες δλδ να μην ειναι καλα για το δερματακι του??:rolleyes::rolleyes::rolleyes::rolleyes:μμμμ παλι θα βγω εκτος προυπολογισμου...:rolleyes::rolleyes::rolleyes::rolleyes:

ξερω γω, δεν τα πολυεμπιστευομαι να σου πω την αληθεια!!

χαχαχχαχχαχ και εγω παρηγγειλα να μου στειλε αυριο ο μπαμπας μου απο τον μπαξε του!!!:D:D

παλι καλα εχουμε κ τους μπαμπαδες με τα βιολογικα τους!!!:lol:


BJVqp3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...