Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 6 λεπτά , Marlina είπε:

      Έβαλα airbnb και μου βγάζει πάνω από 1000/ μήνα ενώ για ενοίκιο βρήκα και με 750€....

      Υπάρχουν Κ άλλες σελίδες για βραχυχρόνια μίσθωση Κ σε μεσητικα μπορείς να ρωτήσεις. Googlare βραχυχρόνια μίσθωση Κ θα σου βγάλει διάφορα 

Cafe μανούλες Ιανουαρίου 2011


CoffeeBreak

Recommended Posts

καλο μηνα υπεροχες μανουλες!!!

εγω επιτελους καταφερα να συνδεθω...ο διακομιστης μου εσπασε τα νευρα

εμεις ακομα αθηνα, ο ζεβρης ολο μπρουμητα και προσπαθει να μπουσουλισει...αλλα δεν ξερει πιο ποδι να παει πρωτο μπροστα χαχαχχαα ολο μπρος πισω μπρος πισω κανει, θα τραβιξω βιντεακι να δειτε

ελενα σαφησαμε μοναχουλα ε?εγω ολο προσπαθουσα αλλα με ειχε τιμωρια ο διακομιστουλης, ολα τα υπολοιπα κανονικα

λοιπον δεν ξερω εσεις αλλα εμεις εχουμε skype αν εχετε κι εσεις να γινουμε κι εκει φιλεναδες να τα λεμε και να βλεπομαστε κιολας...αν δεν εχετε να κανετε!!!αμ πως...βικυυυυυυυυυυυ ακουυυυυυυς???αντε βουρ για καμερουλα μικροφωνο και ατελειωτες ωρες μαμαδοσυζυτησεων!!!

ελενη τι καλα που τρωει η μιλλυ μας με το καλο και τα χορταρικουλια!!!και να δεις τωρα που θα ψηλωσει ακομα περισσοτερο...σε κανα 3-4 χρονια θα της λες...μιλλυ κατεβα να φαμε χαχαχαχαχα

μαρουσκινι θελω να σε παρω αλλα με 5 παιδια λεω μη σε τρελανω κι εγω!!!χιχιχι

μαρακι ευχαριστω αγαπη μου, 16 ευρω το φαρμακειο το λαδακι, μηπως μου πιανουν τον κ@λο?οχι τιποτε αλλο λεω και ευχαριστω χαχαχαα

ευακι εμεις ταπαμε, να τονισω ακομα μια φορα πως το νιντζακι μας ειναι ενας κουκλος!!!

λιτσαααααααααααααα σε σκεφτομαι και σταυροκοπιεμαι...τι ηταν αυτο πουπαθαμε...βουντουυυυυυυυυυ???μπρρρρρρρρ

νικακι μαλλον κανεις διακοπουλες αγαπη, να περασετε υπεροχα αν και με τετοια ομορφια στη αγκαλια σας δεν υπαρχει περιπτωση συμβει το αντιθετο!

ηλιανα καλε γιατι δεν μπηκες να μας γραψεις τα νεα σας?περιμενουμε!

ιωαννα βουτιτσες και για μας ναι?

βικυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυ skypeeeeeeeeeeeeee χαχαχα

φιλακια στα υπεροχα παιδακια σας!!!

καποια ξεχασα ε?αιλσχαιμερ δεν φταιω εγω!!!μουατς


ο ζεβρακος μας εδειξε τον δρομο προς την ευτυχια!!!

IB5Vp2.png

σε περιμενουμε με πολυ αγαπη, ειδικα ο αδελφουλης σου!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 8,5k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Posted Images

Απαιτω αμεσα ιδιέταιρα για σκαϊπ!:-) διαθετω μικροφωνο και ολα τα συναφη! Σε φιλω στη μουρη και περιμενω! Φιλια σε ολες!


Είμαι πλέον μια πολύτεκνη μαμά!

I have been blessed with five angels!!!

qwlrp3.png

Link to comment
Share on other sites

Απαιτω αμεσα ιδιέταιρα για σκαϊπ!:-) διαθετω μικροφωνο και ολα τα συναφη! Σε φιλω στη μουρη και περιμενω! Φιλια σε ολες!

λογω που εγω δεν αγγιξα διοτι ασχετη θα ζητησω απτην κομπιουτερου κουμπαρα μου λεπτομερη βηματα και θα στα στειλω με πμ η εδω για οποια ενδιαφερετε, οκ baby?

αχ ανυπομονωωωωωωωω, τι καλα!!!!!!!!!!!!!!!!!:tongue::tongue::tongue:


ο ζεβρακος μας εδειξε τον δρομο προς την ευτυχια!!!

IB5Vp2.png

σε περιμενουμε με πολυ αγαπη, ειδικα ο αδελφουλης σου!

Link to comment
Share on other sites

γεια σας κουκλιτσες μου!

Αννα ποτε βρε θα φυγετε για το νησι?αυριο θα παω για το λαδακι(ναι ναι ειναι τοσο ακριβο)!

Βικακυ 4 χρονια εε? ειδες ομως τι καλες γνωριμιες?

Λιτσακι τι εγινε με τις εξετασεις?

Μαυ μου μια χαρα τα φρουτακια αλλα γιατι τα βραζετε??νομιζω φρεσκα ειναι με πολλες βιταμινες! το φαγητο ανα 2 ημερες το φτιαχνω κ μετα ψυγειο κ το ζεσταινω πριν φαει.

χτες κοιμηθηκε πολυ καλα το πουλακι μου -του εδωσα κ λιγο ξενο ομως γιατι εχαμε κοσμο στο σπιτι κ ισως για αυτο γιατι σημερα ξυπνουσε συνεχεια ρε γμτ κ του ξαναφτιαξα ενω τον ειχα θηλασει 2 φορες κ ηπιε 60 μλ μηπως εχει αρχισει το γαλα να μειωνετε?θηλαζω κ μετα το φρουτο κ μετα το μεσημεριανο κ ειναι καλυμενος αλλα το βραδυ μου κανει νερα...

συν οτι νομιζω οτι αντι να βγαλει τα μπροστινα δοντια παει να βγαλει τα διπλανα..ξερει καμμια τι ειναι αυτο?

α κ του πηρα κ παπουτσια!!

κ

κουκουτσακι ποτε γυρναει ο αντρας σου?ταξιδευει μακρια?

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

καλημερουδια!

καμμια εδω??

καλεες ολες στην θαλασσα ειστε?χαχαχα!

λοιπον μετα το ξενο γαλα χτες δεν ακουστηκε ο πιπιλας μου...τυχαιο? ξυπνησε στις 7 και τεταρτο κ τον θηλασα ξαπλωμενη κ κοιμηθηκαμε ναι ναι μεχρι τις 9 μιση!!!!!! ουαου!!!!!!

Σημερα εχει πολυ ζεστη Αννουλα οποτε μαλλον αυριο μαναρι μου θα παω ταχυδρομειο ή το απογευμα.

παω να κανω καφεδακι του αντρος μου που τωρα ξυπνησε....!

καλα τα παπουτσια που πηρα στο αντρακι μου πολυ σουπερ..α πηρα κ εγω δικα μου!χιχιχι! μαζι με τον βασιλικο ποτιζετε κ η γλαστρα λεμε!

Link to comment
Share on other sites

Τη γκαντεμιά μου μέσα...στείλαμε τα 3 μεγάλα στο χωριό με παππούδες και θα πηγαίναμε για ψώνια με μικρά κι αδερφή κι άρχισε να παίρνει το μικρό ο ύπνος και γύρισα άρον άρον....Μέσα για σκάιπ, έχω κι εγώωωωωωωω!


Γ 23-05-2006

Φ 15-01-2008

Α 25-01-2011 και...

XpL5p3.png

39177juaehpmaxa.gif

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Κρατάει ο ανήρ λίγο τον Αντρίκο...Λοιπόν, η μπανάνα μας έκανε μεγάλη ζημιά στα κακούλια όπερ σημαίνει ΔΕΝ μπορούμε να κάνουμε! Οπότε την κόψαμε μαχαίρι!Ο μικρός προσπαθεί πολύ να μπουσουλήσει αλλά δε μπορεί και νευριάζει, χαχα!Αυτό που μπορεί είναι να ακουμπάει την κοιλιά του και να γυρνά γύρω γύρω σα διαβήτης!Εδώ τα έχουμε παίξει, βαρεθήκατε να το ακούτε από μένα αλλά τι να κάνω...Πάντω ςκορίτσια, αυτό που κατάλαβα είναι ότι από κάποιο αριθμό παιδιών και μετά χάνεις τη μπάλα...Από ποια άποψη?Είναι άδικο για τα παιδιά γιατί δε μπορείς να αφιερώσεις στο καθένα ποιοτικό χρόνο αφού όλη μέρα τρέχεις να ταίσεις, να σκουπίσεις, να ντύσεις, να μαγειρέψεις και να σιδερώσεις...Έρχονται βράδια που λέω π.χ.''σήμερα δεν έπαιξα καθόλου με το Φάνη'' που για μένα είναι πολύ άσχημο:(:(

Τελοσπάντων, μεγάλο θέμα αυτό.Αννετάκι, εμείς είχαμε σκάιπ κι επειδή αλλάξαμε πόλη έκανα νέο λογαριασμό εδώ και περιμένω τα στοιχεία σας όσες έχετε:P:p:p:p:p


Γ 23-05-2006

Φ 15-01-2008

Α 25-01-2011 και...

XpL5p3.png

39177juaehpmaxa.gif

Link to comment
Share on other sites

Καλα,ε! Τωρα το ειδα! Σημερα κλεινω 4 χρονια παρουσιας στο φορουμ...

Οοοοοο!!!! Να τα εκατοστησεις :tongue::tongue::tongue:


«Η γλώσσα της καρδιάς δεν έχει ανάγκη από λέξεις για να εκφραστεί. Είναι γραμμένη στα μάτια.»

(Αλφόνς Λαμαρτίν)

Link to comment
Share on other sites

Ελενακι μου μπραβο στο κοριτσακι σου που της αρεσουν τα φρουτακια. Τελικα λιγο υπομονη θελει, απ'οτι βλεπω και με τον δικο μου μπομπιρα, και σιγα σιγα το δεχεται το φαγακι μια χαρα. Αντε με το καλο και η χορτοσουπα και το κρεατακι στην πορεια!

Και οσο για τον ρυθμο...ολοι μας τον εχουμε μεσα μας.

Μαρουσκακι και εγω ανα δυο μερες τα βραζω, αν και η παιδιατρος μου ειπε οτι μπορω και ανα τρεις, αλλα δεν θελω να 'μπαγιατευουν' τοσο πολυ,,

Αννετ... αντε βρε μου ελειψες! Κι εγω εχω skype :D:D

Μαριαεφη μου ο καλος μου θα γυρισει περιπου του Φλεβαρη..και λειπει ηδη 2 μηνες..ενα 8μηνο δλδ πανω κατω θα κατσει αυτη τη φορα. Σε γκαζαδικο ειναι. Ταξιδευει μακρυα ναι. Τωρα συγκεκριμενα φτανουν Ινδια και μετα πανε Ταιβαν. Ειναι και σε πλοιο τεραστιων διστασεων και δεν παιζει με τιποτα να περασουν απο Πειραια (σε αντιθεση με περυσι που ειχαν ερθει Πειραια και τον ειδα για μια μερα στο 3μηνο). Ειδα που εγραψες και στο ''γυναικες ναυτικων'', κι εγω εκει ξεκινησα να γραφω και μετα ανακαλυψα την εδω παρεουλα. :D

Με γεια και τα παπουτσακια..του μπεμπη και τα δικα σου. Ετσι ετσι, να κανουμε κι εμεις τα ψωνια μας, τωρα που ειναι και οι εκπτωσεις εχει καλες τιμουλες. Καλοφορετα!!

Λεω να παρω κι εγω στον δικο μου..δεν του εχω φορεσει καθολου ακομα.


«Η γλώσσα της καρδιάς δεν έχει ανάγκη από λέξεις για να εκφραστεί. Είναι γραμμένη στα μάτια.»

(Αλφόνς Λαμαρτίν)

Link to comment
Share on other sites

Ελενάκι, σε πέτυχα?

Εδω ειμαι ναι :D

Επιτελους να συγχρωνιστω κι εγω με καποιον :D


«Η γλώσσα της καρδιάς δεν έχει ανάγκη από λέξεις για να εκφραστεί. Είναι γραμμένη στα μάτια.»

(Αλφόνς Λαμαρτίν)

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...