Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 15 λεπτά , Alex@ είπε:

      Ξερω πως γινεται τις πρωτες μερες αλλα ειπα να κανω μια απελπιδα προσπάθεια..... Θα το δεχτούν άραγε να την κάνω ταυτόχρονα με την διαδικασία ετ;

      Ευχαριστώ για την απάντηση! Από το διαγνωστικό μου ειπανε πως οι ακτινολογοι αρνούνται να κάνουν στο 2ο 15νθημερο....

      Οπότε δεν ξέρω αν έχει σημασία να τον ρωτήσω  

      Δεν έχεις πρόβλημα, άλλωστε θα γίνει πριν την ετ. Απλά κλείσε ραντεβού να προλάβεις.

Cafe Οκτώβριος 2010


CoffeeFilter

Recommended Posts

ellain την επόμενη εβδομάδα θα θηλάζεις και εσύ το παπί σου!

vasdeli πολύ καλά τα νέα σου. Χαίρομαι πολύ για σένα!

και εμάς ευτυχώς της μικρής δεν την ενοχλεί καθόλου ο θόρυβος, διαφορετικά δε θα κοιμόταν όλη τη μέρα με τις φωνές που υπάρχουν στο σπίτι.

και εγώ όταν θηλάζω ακουμπώ το μωρό στον αγκώνα μου και με το άλλο χέρι όταν χρειάζεται κάνω κάποιες διορθωτικές κινήσεις. Όσο για το θηλασμό έξω στο πρώτο παιδί ήμουν λίγο διστακτική, συνήθως πήγαινα στο αυτοκίνητο. Στην Εβελίνα θήλαζα παντού σε φεστιβάλ, σε bowling, σε εστιατόριο, σε παιδική χαρά, όπου είμασταν. Και τώρα την μικρή τη θήλασα χθες στον παιδίατρο. Απλά σήκωσα λίγο την μπλούζα μου με προσοχή και την έκρυψα όσο μπορούσα με τη κουβερτούλα της.

Και εγώ βαρέθηκα μέσα στο σπίτι και τα μικρά έχουνε να βγούνε έξω πολύ καιρό. Μια και θα έχει άδεια ο Γιώργος από Δευτέρα σκεφτόμαστε να πάμε κανένα ikea (πάμε συχνά απλά για φαγητό) και ίσως στο Αττικό Ζωολογικό κήπο αν ο καιρός το επιτρέψει και είμαστε όλοι καλά.


IQnWp3.png

Δημήτρης 25/01/07

Εβελίνα 12/04/08

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 14,2k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Posted Images

Αχαχαχα!! Τρελλάθηκα με την πρώτη αράδα της ellain!!! αχαχαχα!!!

Βρε θα θηλάσεις αφού το θες και θα πεις και ένα τραγούδι!! Και εσύ vasdeli θα γίνεις μια βυζαρού θηλάζουσα οσονούπω: σου το είχα πει ότι μετά τον 5ο μήνα κυλάει ο καιρός σαν το νεράκι!! Όσο για τις μετρήσεις, αφού πάνε μια χαρά, άρα η καμπύλη ήταν για να σε φέρει στα ίσα σου... Τζιτζί σε κόβω, δεν πρόκειται να χαρακτηριστείς διαβητική εγκυούλα!!

Νένα, επειδή δεν θα στρώσουν τα πράγματα, εγώ προς το παρόν κάνω τον Βούδα (κάτι ξέρει το παλιο-vasdeli) και μετά, έχει ο Θεός... Προς το παρόν κάνω πα-πα-πα-πα-πα...

Λοιπόν ως τελευταία λύση (άλλη φορά θα το κάνω νωρίτερα) την θήλασα ξαπλωμένη μέχρι που την πήρε ο ύπνος. Οπότε σηκώθηκα έκανα ντους, τώρα γράφω και αρχίζω σιδέρωμα της μικρής (και βρακιά δικά μου). Τα υπόλοιπα, η καθαρίστρια :tongue:


GEXxp3.png

Αν ήσουν άνεμος, εγώ σε κράτησα!!

Link to comment
Share on other sites

Λοιπόν διάβασα το μνμ μου... τι γράφω ώρες-ώρες: βρακιά δικά μου!! Όχι τπτ άλλο, αλλά είναι κάτι μικρούλικα στρινγκάκια, ακούς εκεί: βρακιά!!

Tres chic!!! μπουαχαχαχα


GEXxp3.png

Αν ήσουν άνεμος, εγώ σε κράτησα!!

Link to comment
Share on other sites

Να με και εγώ ξανά καλό σαράντισμο σε όλες κούκλες αχ πόσο μου αρέσει ο χειμώνας ζεστασιά

ο μεγάλος κύριος λέμε θηλάσαμε παρέα και τώρα κάθετε και πίνει χυμό και κανει παζλ το παιδάκι μου ο μικρός μαμ κακα και νανι χιιχιχ τι παιδί έκανα πάλι?/

ελπίζω να μην έχει κολικούς και η υπνηλία να μην είναι από τον ίκτερο μια αγωνιά την έχω

Τέλειωσα την παραγγελία από το σαιτ 260 ευρώ ΕΥΤΥΧΩΣ τελικά πήρα ΘΗΛΑΣΤΡΟ

ΠΟΤΗΡΑΚΙΑ

ΣΑΚΟΥΛΑΚΙΑ

ΚΡΕΜΕΣ ΦΡΕΖΙ ΝΤΕΡΜ Κ ΣΑΜΠΟΥΑΝ για τα παιδία

2 ΚΡΕΜΕΣ ΠΡΟΣΩΠΟΥ ΚΑΙ ΜΑΣΚΕΣ ΜΑΤΙΩΝ ΕΝΑ ΠΙΛΙΝΓΚ ΛΑΔΑΚΙΑ για μας


:tongue::tongue:
Link to comment
Share on other sites

Λοιπόν διάβασα το μνμ μου... τι γράφω ώρες-ώρες: βρακιά δικά μου!! Όχι τπτ άλλο, αλλά είναι κάτι μικρούλικα στρινγκάκια, ακούς εκεί: βρακιά!!

Tres chic!!! μπουαχαχαχα

τυχερη φορασ στρινγ εμεισ με τα ραματα απο κατω σε κανενα μηνα μπουαχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχ


:tongue::tongue:
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

γεια σας κοριτσακια..εχω φρικαρει με δουλειες..δε μου φτανει η μερα..

μαμαλευτερακη ρωτησες αν την ξυπναω εγω καθε 3 ωρες..οχι εδω κ πολυ καιρο μονη της ξυπναει ακριβως 3 ωρες μετα..δηλ αν αρχισω να θηλαζω π.χ. 12.00 κοιμαται 1.00 θα ξυπνησει στις 3.00. ικτερο ειχαμε σχεδον 14.φυγαμε με 12.

οσον αφορα θηλασμο εγω χρησιμοποιω θηλες..οσο κ αν ειναι πλαστικουρα δεν την ενοχλει, μια χαρα τρωει..σημασια εχει να πινει γαλατακι..αν ματωσουν οι θηλες..παει το γαλατακι μετα..

εμεις κλεινουμε μηνα και βλεπω τερασστια διαφορα..εχει παρει 1 κιλο με κοιταει και παρακολουθει τα φωτεινα αστερακια στον τοιχο η γλυκουλα μου!!


qF9Rp2.png

://

gxHyp2.png

Link to comment
Share on other sites

γεια σας κοριτσακια..εχω φρικαρει με δουλειες..δε μου φτανει η μερα..

μαμαλευτερακη ρωτησες αν την ξυπναω εγω καθε 3 ωρες..οχι εδω κ πολυ καιρο μονη της ξυπναει ακριβως 3 ωρες μετα..δηλ αν αρχισω να θηλαζω π.χ. 12.00 κοιμαται 1.00 θα ξυπνησει στις 3.00. ικτερο ειχαμε σχεδον 14.φυγαμε με 12.

οσον αφορα θηλασμο εγω χρησιμοποιω θηλες..οσο κ αν ειναι πλαστικουρα δεν την ενοχλει, μια χαρα τρωει..σημασια εχει να πινει γαλατακι..αν ματωσουν οι θηλες..παει το γαλατακι μετα..

εμεις κλεινουμε μηνα και βλεπω τερασστια διαφορα..εχει παρει 1 κιλο με κοιταει και παρακολουθει τα φωτεινα αστερακια στον τοιχο η γλυκουλα μου!!

Καλησπέρα καλό μου ευχαριστώ για την απάντηση να σε ρωτήσω και κάτι άλλο κλαίει εμένα καθόλου ο μεγάλος ολοι μέρα έκλεγε και ανησυχώ που δεν κλαίειο μικρός και εμένα κήπος έτσι ξύπνιοι θηλάζουμε και στο 3ωρο περίπου ξύπνιοι αλλά όχι κλαίγοντας γουργουρίζοντας τώρα η έχω ήσυχο παιδί κ δεν το εκτιμώ και αγχώνομαι τζάμπα η είναι υπναράς λόγο ίκτερου παντος κακα κανει σε κάθε γευμα και από τσισα φουλ

ΑΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧ ΣΤΟΝ ΜΕΓΑΛΟ ΔΕΝ ΑΓΧΩΘΗΚΑ ΠΟΤΕ ΓΙΑΥΤΑ ΗΤΑΝ ΑΥΤΟΚΟΛΛΗΤΟΣ ΜΕ ΤΟ ΖΙΖΙ ΜΟΥ ΕΚΕΙΝΟΣ


:tongue::tongue:
Link to comment
Share on other sites

Ο μπέμπης με έχει τρελλάνει σήμερα....

Η κοιλιά πηδάει σαν ταμπούρλο....

Μάλλον διαμαρτύρεται γιατί του έκοψα το φαγητό!:P:p:p

Ελένη, χαίρομαι που είσαι καλύτερα!Έφυγε μακρυά η σκιά της μαστίτιδας(φτου κακά!)

Μαμαλευτεράκι μην ανησυχείς που δεν κλαίει πολύ ο δεύτερος! Είναι στο παιδί! Εκεί έχω καταλήξει....Σε μένα η Ηλέκτρα ήταν το παιδί ρολόι και ο Παύλος το παιδί κουκουβάγια-κλάψα....Τώρα βέβαια έχουν αντιστραφεί οι ρόλοι!

Clelia, πράγματι ο χρόνος τρέχει τώρα!

Ellain, το αργότερο σε 3 μέρες θα τον έχεις αγκαλίτσα....τον πάπιο σου!


Είμαι πλέον μια πολύτεκνη μαμά!

I have been blessed with five angels!!!

qwlrp3.png

Link to comment
Share on other sites

φωτεινη μου ναι θα παρω πιο μπροστα τον σαραντησμο!μαζι γεννησαμε μην μπερδευεσαι!!χιχι!!

α να σε ρωτησω φυσιολογικα ειχες γεννησει?ραμματα ειχες?

Ελενη μου σε ευχαριστω!χαιρομαι που εισαι καλυτερα.εκανες κατι αλλο απο αυτα που ειχες γραψει και περασε?οσο για την διατροφη προσπαθω να τρωω καλα,ωρες ωρες βαριεμαι να κανω κατι αλλες φορες,δε εχω ορεξη..ουφ..θα το ριξω μια ματια..

φυσιολογικοτατα :-D:grin::-D ουτε ενα ραμμα δεν ειχα νενα μου.Αυτο λεγαμε το πρωι με την γιατρο μου.Δεν εκανα της ειπα ουτε ενα ραμμα και τωρα με αυτο που εβγαλα απο κατω ειναι σαν να εχω 100 ραμματα απο τον πονο που νιωθω.Το συζηταγα και με το μωρο μ .. οτι και καλα στην εγκυμοσυνη δεν πονεσα και ποναω τωρα με δαυτο :-(:sad::-(

Μαλλον θα παμε την κυριακη κι εμεις.φοβαται το μωρο μου μην και δεν ειναι εδω την τεταρτη λογω δουλειας.

Έλα Ηλιάννα: δεν τρώει συνέχεια από την 1, απλά δεν έχει κοιμηθεί και γκρινιάζει, την πιάνουν ποναλάκια και θέλει παρηγοριά το στήθος. Τρώει, κοιμάται στα χέρια μου. Με το που την αφήνω στην καλαθούνα μετά από λίγο ξυπνάει, φωνάζει, τα χάνει, και η λύση της είναι βυζί. Έστω για 2 λεπτά θέλει βυζί. Αν καταφέρω να γράψω το μνμ χωρίς να ουρλιάξει ίσως βρω χρόνο για ντους, αν και δεν το νομίζω!! Αφού το τάραξε το μωρό γμτ!!! Πάνω που κοιμόταν τον έπιασε κρίση βήχα, είδα το μωρό που πετάχτηκε και έμπηξε τα κλάματα...

Πάντως για να μην λες ότι κάνω του κεφαλιού μου, πριν που την θήλασα στο κρεβάτι και έβλεπα τηλεόραση, επιχείρησα να της κρατήσω το κεφάλι: ε δεν γίνεται!! Αφού το κεφάλι της είναι στο μπράτσο μου, είναι σταθερό δεν υπάρχει λόγος να το κρατάω! Μην σου πω πως όταν το κρατάω τότε της χαλάω την θέση. Ίσως κάποιες φορές να κρατάω το στήθος, όπως η Νένα, αλλά το κεφάλι μόνο μια φορά της το κρατούσα που θήλαζα ξαπλωμένη ανάσκελα...

Ελένη χάρηκα απίστευτα κορίτσι μου που το ξεπερνάς! Αμαρτία να συνδυάζουμε τον θηλασμό με πόνο γμτ!!

Νένα στην εκκλησία θα πάω για την ευχούλα την Τρίτη που λογικά 40ντίζω και επίσημα (έτσι δεν είναι?). Τον 40σμο δεν τον έχω τηρήσει, από τις 10 μέρες πήγα στα ΙΚΑ κλπ. Αλλά την ευχούλα θα την πάρω. Όσο για τον δημόσιο θηλασμό, πάρε σεντονάκι ή πετσετούλα, μπορείς να θηλάσεις και με εφαρμοστή μπλούζα, απλά θα την σηκώσεις από κάτω από την μια μεριά όμως, από εκεί που θηλάζεις. Το μωρό και το σεντόνι θα κρύβουν το σώμα σου από τα αδιιάκριτα βλέματα. Sling μου χάρισε η ξαδέλφη μου, εγώ όμως θα το έπαιρνα από την στέλλα στο babywearing. Όταν έκανα δώρο ένα sling σε μια μανούλα Οκτωβρίου 2009, μου κόστισε το βαμβακερό μαζί με ουρά και τσέπη 45 ευρά.

Φωτεινή σε φυσιολογικές συνθήκες ο θηλασμός εμένα δεν με χαλάει. Δεν τον θεωρώ κουραστικό και κάποιες φορές που είχα αντλήσει γάλα και σκέφτηκα να της το δώσω το βράδυ και καλά για να μην κουραστώ τόσο, σε πληροφορώ ήταν χειρότερα. Άλλο να γκρινιάξει λίγο το μωρό και να του δώσεις βυζί, άλλο να ψάχνεις γάλα, να το ζεσταίνεις και το μωρό να έχει γκαγκανιάσει επειδή πεινάει εδώ-και-τώρα...

ααα εμεις τα εχουμε ολα ετοιμα πριν παμε για νανι .... μονο την σκονη βαζουμε στο μπιμπερο ολα τ αλα ειναι ετοιμα και ζεστα σε θερμο..μεχρι να την αλλαξω εχει ψιλοκοιμηθει στον ωμο μου και μετα τρωμε μισοκοιμισμενες....


Κάθε φορά που σε κοιτάζω είναι σαν την πρώτη στιγμή που σ'αγκαλιασα!!!

Μέσα απο σένα ζω....είσαι η ανάσα μου, είσαι η ΖΩΗ ΜΟΥ!!!!

9zlup2.png

Link to comment
Share on other sites

καλημερα κοριτσια!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

νενακι καλο σαραντισμα!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!και καλεσ βολτουλεσ!!!!

επισησ με το καλο για αυριο στην φωτεινουλα και στην κλελια!!!!!!!!

κι εγω ελεγα την αλλη κυριακη να παω...θα ειμαι 34 ημερων αλλα δεν πειραζει!!κανονικα σαραντιζω το μεθεπομενο σαββατο αλλα δεν ξερω αν θα βρω εκκλησια..

χτεσ πηρα απο ενα ομοιοπαθητικο φαρμακοποιο κατι σταγονιτσεσ <τριγονελλα>...κατεβαζει πολυ γαλα λεει!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!3 φορεσ απο 50 σταγονεσ...τζιφοσ κ αυτο!!μολισ αντλησα 15 ολοκληρα ml!!!!!!!!!!!

αληθεια το ξερετε αυτο ?εννοω την τριγονελλα....

βρε παιδι μου...τοση προσπαθεια...να θελω να δωσω κατι τοσο μα τοσο καλο στο παιδι μου και να μην μπορω!!τεσπα...εγω θα επιμενω !!...και οσο μασ παει!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

α!χτεσ βραδυ γεννησε η γυναικα του ξαδελφου του αντρα μου!!!ειχαν σπασει τα νερα απο το προηγουμενο βραδυ...ωσ το τελοσ πηγαν χτεσ βραδυ για καισαρικη...μια μερα προσπαθουσε αλλα δεν ειχε πονουσ!!!λοιπον για πειτε ποσο βγηκε το μωρο......4970!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!5 κιλο!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!κ π.ητ ειχε 26/10...αν περιμενανε εωσ τοτε (αν δεν ειχαν τα νερα) ποσο θα εβγενε?6????!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!και η κοπελα δεν ειναι απο εδω (φιλιπιννεσ ή καπου εκει..δεν θυμαμαι..)


DnfMp3.pngqTarp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Καλημέρα!!

Ειρήνη, είναι σίγουρο κορίτσι μου ότι μειώνεται το γάλα σου? Το θήλαστρο δεν είναι ενδεικτικό για το πόσο γάλα έχουμε!! Τα σκευάσματα που παίρνεις δεν ξέρω και δεν νομίζω ότι είναι βλαβερά ή "κακά", αλλά μήπως τα παίρνεις τζάμπα?? Πήρες τηλ στον σύνδεσμο θηλασμού ή στην κοπελιά με τα δίδυμα που είχε έρθει σπίτι σου? Θέμα άνοιξες στην ενότητα ΘΗΛΑΣΜΟΣ?

Η δικιά μου από χθες που ταράχτηκε δεν ξέρω τι έχει πάθει, θέλει όλο μα όλο μα όλο αγκαλιά!! Δεν έχει ποναλάκια, απλά όταν την αφήνω στην καλαθούνα, ακόμα και όταν κοιμάται, ξυπνάει και αρχίζει τα ουά και τα σταματάει στην αγκαλιά και όρθια και ηρεμεί οταν περπατάω, αν τολμήσω να την ξαπλώσω στην αγκαλιά πάλι κλάψα! Την έβαλα στο sling σε όρθια στάση μήπως ηρεμήσω λίγο.

Οπότε Ηλιάνα, μην ανησυχείς που το νινί σου είναι ήσυχο! Αφού τρώει, κατουράει, φαίνεται ικανοποιημένο τι θες? Μια χαρά είναι!!

mamounaki όλα οκ με τον ΟΑΕΔ??


GEXxp3.png

Αν ήσουν άνεμος, εγώ σε κράτησα!!

Link to comment
Share on other sites

τσουπ ήρθα μια καλησπέρα πως είμαστε δεν γέννησε καμιά ?

Εμείς πήγαμε σουπερ τα τρία μας σήμερα μια χαρά λίγο με πόνεσε ο όμως από το σλινγ αλά αποστολή εξετελέσθη χιχι γέμισε το ψυγείο ήταν άδειο τόσες μέρες

Α κλελια χτεσ πήγα ικα πήρα τα 1020 μαρουλάκια δεν δικαιούμαστε προωροτητας 30 μέρες πριν την πθ τοκετού και μόνον νοσηλευτή στην μμεν το παιδάκι φτου φτου μακριά από εμάς

Την δευτέρα θα πάω οαεδ να δω τι θα πάρω και από εκεί

για οαεδ τι χρειαζεται ?


:tongue::tongue:
Link to comment
Share on other sites

Ηλιάννα αν πονάει ο ώμος σου, να προσέξεις όταν φοράς το σλινγκ, οι κρίκοι να είναι στον ώμο σου, μην πέφτουν μπροστά!! Έτσι την πατάω και εγώ και πονάω, όταν φοράω το sling με τους κρίκους χαμηλά!

Για τον ΟΑΕΔ χρειάζεται:

- Το χαρτί που σου έδωσαν από την δουλειά σου και είναι για χρήση ΟΑΕΔ, για το συμπληρωματικό επίδομα μητρότητας

- Τα ένσημά σου (εμένα μου ζήτησαν από το 2008 μέχρι τα πιο πρόσφατα - αν πας στο ΙΚΑ θα σου τα εκτυπώσουν εκείνη την στιγμή)

- Ταυτότητα

- Το βιβλιάριο υγείας σου

- Τα χαρτιά που σου έδωσαν χθες από το ΙΚΑ, σε κάποιο από αυτά γράφει "για τον ΟΑΕΔ" αλλά καλού κακού να έχεις όοοοοολα τα χαρτιά και τα αντίγραφα που σου έδωσαν χθες στο ΙΚΑ. Όπως επίσης τα χαρτιά και τα αντίγραφα που σου έδωσε το ΙΚΑ όταν πήγες να πληρωθείς το επίδομα κυοφορίας, πριν γεννήσεις...


GEXxp3.png

Αν ήσουν άνεμος, εγώ σε κράτησα!!

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα!!

Ειρήνη, είναι σίγουρο κορίτσι μου ότι μειώνεται το γάλα σου? Το θήλαστρο δεν είναι ενδεικτικό για το πόσο γάλα έχουμε!! Τα σκευάσματα που παίρνεις δεν ξέρω και δεν νομίζω ότι είναι βλαβερά ή "κακά", αλλά μήπως τα παίρνεις τζάμπα?? Πήρες τηλ στον σύνδεσμο θηλασμού ή στην κοπελιά με τα δίδυμα που είχε έρθει σπίτι σου? Θέμα άνοιξες στην ενότητα ΘΗΛΑΣΜΟΣ?

?

κλελια μου για αυτο που παιρνω ,η κοπελα μου το συστησε!!εκεινη το πηρε και σε λιγεσ ωρεσ τουμπανιασε!!!:?:oops:εγω οπωσ ημουν ,ετσι ειμαι!!μακαρι παντωσ να πεφτω εξω με το θηλαστρο...οντωσ εχω ακουσει δυδιμομανουλεσ που θηλαζουν κανονικα και που προσπαθησαν να αντλησουν κ δεν εβγαλαν σταγονα...

αχ τωρα και ξανα αχ...η αγγελικη απο το μεσημερι μου εκανε 2 φορεσ σαν δοιαροια και τρεμει το κεφαλι μου μηπωσ και αρπαξαμε και αλλη ιωση!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!ευχομαι να ειναι απο τα δοντια!!!αλλιωσ δεν θελω ουτε να το σκευτομαι..


DnfMp3.pngqTarp3.png

Link to comment
Share on other sites

γεια σας κοριτσακια μου!

vasdeli δωσε φαι στο μωρουλινι σουβρε..φιλακια στην κοιλιτσα!

eirini ευχομαι να σου ερθει γαλατακι και να πανε ολα καλα...μηπως ομως ειναι και θεμα ψυχολογιας? σε διαβαζω μερες κ σε ακουω πολυ αγχωμενη-πιεσμενη..ισως αν χαλαρωσεις να δεις καλυτερα αποτελεσματα..Απλα πιστευω στη θετικη σκεψη..

clelia μου πηγα οαεδ αλλα δεν ειχα το χαρτι για εργοδοτη..ειναι συγκεκριμενο εντυπο που δεν το ειχα..οποτε θα το στειλω στη δουλεια να το συμπληρωσουν κ μετα θα παω κ τα αλλα δικαιολογητικα..

μαμαλευτερακη κ εμενα μεχρι πριν 5 μερες δεν εκλαιγε..νιαουριζε..και εκλαιγε χωρις ηχο..ειχε πολυ πλακα..ακομα κ στα πονακια με κολικους απλα νιαουριζε..ομως αυτο πια ειναι παρελθον!!! εδω και λιγες μερες ομως αποκτησαμε δυνατη φωνη!!! Μολις τη βγαλουμε απτο μπανακι που τρελλαινεται και παμε να τη σκουπισουμε μας ακουνε 2 τεραγωνα παραπερα..κ αν ξελιγωθει στην πεινα..το ιδιο...για περιμενε καμια βδομαδουλα να ξεπεταχτει..και μου λες μετα! χιχιχ!!


qF9Rp2.png

://

gxHyp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...