Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 8 λεπτά , linaa είπε:

      Νομίζω ο προεμφυτικος θα σου δώσει αρκετές απαντήσεις. Κρυφή ενδομητριωση Κ να μένεις έγκυος εύκολα δεν έχω ακούσει να σου πω την αλήθεια . Ίσως εάν επαναλαβεις τις εξετάσεις για καθεξιν αποβολές υπάρχει τμήμα στο Έλενας μπορείς να κάνεις δωρεαν. Εγώ ανεξήγητες καθεξιν αποβολές Κ υπογονιμότητα έχω ακούσει για κρυφό διαβήτη . Δηλαδή το ζάχαρο φαινόταν φυσιολογικό ή ότι ρυθμίζετε φυσιολογικα Κ τελικά δεν ήταν χρειάστηκαν κορυφαίοι ενδοκρινολόγοι για να το λύσουν . 

      @Melusa54 συμφωνώ με την Λινά στο Ελενας να πας! 

Εγκυμοσύνη μετά τα 35


Recommended Posts

Μπραβο Δομνινα μου!!!

Να προσεχεις τωρα πολυ, να μην αγχωνεσαι και να μην στεναχωριεσαι για τιποτα......

Μαρια μου τι κανεις? τα ροζ σταματησαν? ηρεμησες καθολου?

Ντολη μου πως πας απο συμπτωματα?

Θα κανεις τεστ ή χοριακη αυριο?

Εγω δεν εχω κανενα απολυτως συμπτωμα εγκυμοσυνης ουτε περιοδου...

Μαλλον λοιπον θα αδιαθετησω σημερα ή αυριο..

Οποτε δε θα κανω ουτε τεστ....Δεν το μπορω αυτο το αρνητικο αποτελεσμα στα τεστ...

Απο τα δυο κακά προτιμω να αδιαθετησω για να σιγουρευτω οτι απετυχα αλλη μια φορα...

Βεβαια για να μην ειμαι αδικη με τον εαυτο μου, αυτο το μηνα επειδη ειναι σχεδον σιγουρο οτι εκανα ωορηξια απο μονη μου, νοιωθω για πρωτη φορα οτι ισως τελικα τα καταφερω αν οχι αυτο το μηνα.....

Φιλακια σε ολα τα κοριτσακια


1DqRp3.png

vA8fp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 3,5k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Κοριτσακια μου καλησπερα!!!!!!

Δομνινα.... μου κοριτσακι μου σου ευχομαι τα καλυτερα μια τεραστια χοριακη και μια καλη εγκυμοσυνη στην συνεχεια ολα θα πανε καλα γιατι εισαι πολυ θετικος ανθρωπος και το αξιζεις με το καλο!!!!!!

ΝΤΟΛΥ-βιλλυ.....καλη σχολικη χρονια να εχουνε τα παιδακια σας και καλη προοδο...και συντομα με θετικα αποτελεσματα και φουσκομενες κοιλιτσες!!!!

bp-ΙΟΛΗ....πολλες ωρες δουλεια βρε κοριτσι μου καλη δυναμη.

yola...τι κανεις καλη μου?? σας εχασα λιγο καιρο δεν εμπαινα την μια ελειπα την αλλη ειχα την πεθερα μου εδω και δεν ειχα πολυ χρονο για υπολογιστη αλλα τωρα ελπιζω να μπω σε μια σειρα :)

Να σας πω και τα νεα μου....πηρα serpafar και αυτο το μηνα πηγα την 14η μερα παλι γιατρο ειχα ενα αυγουλακι απο την δεξια ωοθηκη αυτη τη φορα αλλα για 14η μερα ητανε περιπου στο 13χιλ και μου ειπε ο γιατρος οτι επειδη κανω μεγαλο κυκλο μαλλον κανω ωορρηξια κατα την 18η και19η μερα εμεις καναμε το καθηκον μας με τον αντρα μου και τωρα περιμενουμε αν και δεν εχω ελπιδες με ενα αυγουλακι....ο γιατρος μου ειπε οτι αν μου ερθει περιοδος να ξαναπαρω serpafar και να παω παλι στην 13η μερα να μου γραψει ενεσεις και μαλλον θα παμε για σπερματεγχυση γιατι δεν μπορω μετα να ξανακανω προκληση με χαπια....ξερετε κοριτσια περιπου ποσο στοιχιζουν οι ενεσεις για σπερματεγχυση??? μου ειπε οτι ειναι ακριβες αλλα ποσο δεν ξερω...παντως για την σπερματεγχυση μου ειπε μαζι με τον βιολογο 500eu.....αυτα κουκλιτσες μου σας φιλω!!!!!!


z4cb4220a63fd7.gif

187564hv7srq238i.gif

Link to comment
Share on other sites

Κοριτσακια μου καλησπερα!!!!!!

Δομνινα.... μου κοριτσακι μου σου ευχομαι τα καλυτερα μια τεραστια χοριακη και μια καλη εγκυμοσυνη στην συνεχεια ολα θα πανε καλα γιατι εισαι πολυ θετικος ανθρωπος και το αξιζεις με το καλο!!!!!!

ΝΤΟΛΥ-βιλλυ.....καλη σχολικη χρονια να εχουνε τα παιδακια σας και καλη προοδο...και συντομα με θετικα αποτελεσματα και φουσκομενες κοιλιτσες!!!!

bp-ΙΟΛΗ....πολλες ωρες δουλεια βρε κοριτσι μου καλη δυναμη.

yola...τι κανεις καλη μου?? σας εχασα λιγο καιρο δεν εμπαινα την μια ελειπα την αλλη ειχα την πεθερα μου εδω και δεν ειχα πολυ χρονο για υπολογιστη αλλα τωρα ελπιζω να μπω σε μια σειρα :)

Να σας πω και τα νεα μου....πηρα serpafar και αυτο το μηνα πηγα την 14η μερα παλι γιατρο ειχα ενα αυγουλακι απο την δεξια ωοθηκη αυτη τη φορα αλλα για 14η μερα ητανε περιπου στο 13χιλ και μου ειπε ο γιατρος οτι επειδη κανω μεγαλο κυκλο μαλλον κανω ωορρηξια κατα την 18η και19η μερα εμεις καναμε το καθηκον μας με τον αντρα μου και τωρα περιμενουμε αν και δεν εχω ελπιδες με ενα αυγουλακι....ο γιατρος μου ειπε οτι αν μου ερθει περιοδος να ξαναπαρω serpafar και να παω παλι στην 13η μερα να μου γραψει ενεσεις και μαλλον θα παμε για σπερματεγχυση γιατι δεν μπορω μετα να ξανακανω προκληση με χαπια....ξερετε κοριτσια περιπου ποσο στοιχιζουν οι ενεσεις για σπερματεγχυση??? μου ειπε οτι ειναι ακριβες αλλα ποσο δεν ξερω...παντως για την σπερματεγχυση μου ειπε μαζι με τον βιολογο 500eu.....αυτα κουκλιτσες μου σας φιλω!!!!!!

Γεια σου Αντζυ μου.....

Αφου πηρες τα σερπαφαρ επρεπε να σε παρακολουθησει μεχρι να ειναι ετοιμο το αυγο και ακομα καλυτερα να εκανες μια πρεγκνυλ να σου το σπασει και να εχεις προγραμματισμενες επαφες.....

Εγω που εκανα προκληση ωορηξιας με Gonal-f κοστιζαν με συμμετοχη στο βιβλιαριο του δημοσιου 180 ευρω η μια και χρειαζομουν περιπου 3 ενεσεις την φορα...Χωρις την συμμετοχη κοστιζαν περιπου 450 ευρω...

Και βεβαια και η Πρεγκνυλ για το σπασιμο του αυγου, αλλα αυτη εκανε μονο γυρω στα 8 ευρω χωρις συμμετοχη του δημοσιου..

Μου ειχαν πει ομως τα κοριτσια οτι υπαρχουν και καποιες αλλες ενεσεις, Μενοπουρ αν δεν κανω λαθος λεγονται, που κοστιζαν πιο φθηνα...

Βρε κοριτσια βοηθηστε με σε αυτο......

Καλη επιτυχια κοριτσακι μου να εχεις σε αυτη τηνπροσπαθεια και να μην χρειαστεις τιποτα απο ολα αυτα!!!

Φιλακια


1DqRp3.png

vA8fp3.png

Link to comment
Share on other sites

Μπραβο Δομνινα μου!!!

Να προσεχεις τωρα πολυ, να μην αγχωνεσαι και να μην στεναχωριεσαι για τιποτα......

Μαρια μου τι κανεις? τα ροζ σταματησαν? ηρεμησες καθολου?

Ντολη μου πως πας απο συμπτωματα?

Θα κανεις τεστ ή χοριακη αυριο?

Εγω δεν εχω κανενα απολυτως συμπτωμα εγκυμοσυνης ουτε περιοδου...

Μαλλον λοιπον θα αδιαθετησω σημερα ή αυριο..

Οποτε δε θα κανω ουτε τεστ....Δεν το μπορω αυτο το αρνητικο αποτελεσμα στα τεστ...

Απο τα δυο κακά προτιμω να αδιαθετησω για να σιγουρευτω οτι απετυχα αλλη μια φορα...

Βεβαια για να μην ειμαι αδικη με τον εαυτο μου, αυτο το μηνα επειδη ειναι σχεδον σιγουρο οτι εκανα ωορηξια απο μονη μου, νοιωθω για πρωτη φορα οτι ισως τελικα τα καταφερω αν οχι αυτο το μηνα.....

Φιλακια σε ολα τα κοριτσακια

καλησπερα καρδια μου!!! Το ρόζ έγινε καφέ αντίπροχτες και μου έδωσε ένα ουτροτζεσταν παραπάνω και ξάπλα! Χτες και προχτές δεν είχα απολύτως τίποτα!!!!!!!!!!!!!! Σήμερα δειλά δειλά σηκώθηκα και έκανα κάτι χαζοδουλειές σπίτι γιατί μας έφαγε η βρώμα!!!! Αγχος έχω δεν το κρύβω και είμαι συνέχεια στην τουαλέτα να δώ τι γίνεται!!!Α!!! 10 τα τσιγάρα την ημέρα γμτ.............. Λογικά είμαι 5 εβδ.και 4 ημερών,Αύριο μου είπε να πάω,λες να ακούσω καρδουλα?Εχω αρ<ίσει και τα παίζω.............

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα καρδια μου!!! Το ρόζ έγινε καφέ αντίπροχτες και μου έδωσε ένα ουτροτζεσταν παραπάνω και ξάπλα! Χτες και προχτές δεν είχα απολύτως τίποτα!!!!!!!!!!!!!! Σήμερα δειλά δειλά σηκώθηκα και έκανα κάτι χαζοδουλειές σπίτι γιατί μας έφαγε η βρώμα!!!! Αγχος έχω δεν το κρύβω και είμαι συνέχεια στην τουαλέτα να δώ τι γίνεται!!!Α!!! 10 τα τσιγάρα την ημέρα γμτ.............. Λογικά είμαι 5 εβδ.και 4 ημερών,Αύριο μου είπε να πάω,λες να ακούσω καρδουλα?Εχω αρ<ίσει και τα παίζω.............

Nα μην τα παιξεις καθολου......

Ολα θα πανε αψογα...

Παρατα το το σπιτι, ας βρομισει, εσυ και το μπεμπακι σου να ειστε καλα, αυτο εχει σημασια...

Ισως και να ακουσετε αυριο καρδουλα,αν οχι τοτε σιγουρα στον επομενο υπερηχο....

Περιμενω με αγωνια τα νεα σου αυρι απο το γιατρο..

Να προσπαθησεις να ηρεμησεις, αφου 2 μερες δεν ειδες ροζ ή καφε, αυτο ειναι καλο σημαδι...

Καλο βραδυ κοριτσακι μου:-P:-P:-P:-P


1DqRp3.png

vA8fp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καταρχήν να καλωσορίσω την Άντζυ και πάλι στην παρεούλα μας η οποία είχε χαθεί για λίγο καιρό αλλά βλέπω ότι επέστρεψε δριμύτερη.. Ελπίζω Άντζι μου να λειτούργησε το συγκεκριμένο σχήμα με σας και οι προγραμματισμένες επαφές να έπιασαν τόπο.. Θα μας δώσεις μεγάλη χαρά!

Βιλλάκο μου μέχρι να αδιαθετήσεις - που το απεύχομαι φυσικά - δεν θέλω ηττοπάθειες.. Πολλές φορές δεν υπάρχουν συμπτώματα.. λίγη υπομονή ακόμα καλή μου και θα δούμε.. Όσο για τις ενέσεις, ναι, εγώ τις Menopur χρησιμοποίησα οι οποίες είναι σαφώς φθηνότερες από τις Gonal.. Οι Gonal είναι οι ακριβότερες που υπάρχουν. Αν τελικά καταλήξεις πάλι εκεί νομίζω ότι θα έπρεπε να το συζητήσεις με το γιατρό σου..

Ντόλη μου καλή σχολική χρονιά και σε σας.. Μακάρι λίαν συντόμως να ακούσουμε και από σένα τα ευχάριστα..

Μαράκι μου αύριο λογικά είναι νωρίς για να ακούσεις καρδούλα.. Καρδούλα ακούς από την 6η βδομάδα και μετά και πάλι να φανταστείς ότι μια μέρα κάνει τη διαφορά. Μπορεί π.χ. να πας Τετάρτη και να μην ακούσεις τίποτε και να πας Πέμπτη και να την ακούσεις.. Όχι άγχος!

Ιόλη δεν σε παρεξηγώ που εξαφανίστηκες.. ξέρω ότι πνίγεσαι..

Γιόλα μου έχεις δίκιο.. σίγουρα είναι σημάδι αλλά εκτός αυτού και το οικονομικό είναι ένα θέμα .. με όλα όσα έχουν γίνει δεν έχουμε άνεση αυτή τη στιγμή για να κάνουμε μια βάφτιση.. Πάντως ξέρω ότι ο φίλος μου δεν θα με παρεξηγήσει αν του το αρνηθώ!


L2qIp2.png

Link to comment
Share on other sites

Μαρία καλή μου, μην αγχώνεσαι τόσο πολύ...Εγώ ξέρω ότι 6η -7η εβδομάδα ακούς καρδούλα, άρα το πιο πιθανό είναι σήμερα να δείτε τον σάκο και στο επόμενο καρδούλα...όσο για το σπίτι θα συμφωνήσω με την Βίλλυ. Άστο να βρωμίσει, εσύ κοίτα τον εαυτό σου και το μωρό σου..Πάντως κι εγώ ειδικά στην πρώτη μου εγκυμοσύνη παρόλο που δεν είχα αίμα, το πρώτο τρίμηνο όλο στην τουαλέτα ήμουν, για να τσεκάρω τι γίνεται..:tongue:.

Βίλλυ μου τι νέα από το δικό σου μέτωπο; Εγώ δεν έχω αυτοκίνητο για να πάω για χοριακή και έχω φρικάρει...:evil::evil::evil: Τουλάχιστον να ξέρω να κόψω την προγεστερόνη...

Antzi μου, να σε ρωτήσω κάτι; Κάνεις παρακολούθηση ωορηξίας και ο γιατρός σου δεν σε παρακολουθεί μέχρι την ωορηξία; Δεν σου έχει κάνει pregnyl; Λίγο περίεργα μας τα λέει νομίζω...Κι εμένα ένα ωάριο σε κάθε ωοθήκη συνήθως μεγαλώνει (αν υπάρχουν άλλα είναι συνήθως μικρά) και όπως και στα άλλα κορίτσια παρακολουθούμε την εξέλιξή του κι όταν μεγαλώσει και φτάσει πάνω από 20 αν δεν έχει γίνει η ωορηξία από μόνη της, κάνουμε pregnyl...Εσείς στοχεύετε στην τύχη; Δεν θέλω να φανώ προκατειλημένη αλλά μήπως το κάνει όλο αυτό για να πας τελικά σε σπερματέγχυση;


1484168ifaey5elah.gif

lQeqp2.png?FAE7bvRd

Link to comment
Share on other sites

Kορίτσια,

περιμένω με αγωνία ολονών σας τα αποτελέσματα γιατί από εμένα δεν περιμένω τίποτα. Είμαι άρρωστη από το πάρτυ της μικρής και έπειτα, παίρνω αντιβίωση ισχυρή, χώρια τα σιρόπια και τα εισπνεόμενα οπότε είναι απαγορευτικό το να μείνω έγκυος (λες και θα έμενα-λέμε τώρα). Να φανταστείτε με τον πυρετό και τον βήχα ούτε επαφές δεν είχαμε ακόμα γιατί δεν έχω κουράγιο. Τον επόμενο μήνα λοιπόν.


dpTCp2.png

62YBp2.png

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας κοριτσια!!!

Ντολη μου δεν εκανα τεστ, χθες το βραδυ ειχα πονακια περιοδου και σημερα εβγαλα και το σπυρακι που βγαζω συνηθως πριν την περιοδο...

Σημερα ειναι 15 μερες απο την ωορρηξια και δεν ξερω ποτε να περιμενω περιοδο..

Εννοω οτι οταν δεν κανω ωορρηξια ερχεται οποτε θελει και οταν εκανα ωορρηξια με προκληση επαιρνα την προγεστερονη οποτε ερχοταν μονο οταν την σταματουσα...Τωρα που νομιζω οτι εκανα ωορρηξια απο μονη μου, ποσες μερες μετα λογικα θα πρεπει να αδιαθετησω? Δεν ξερω...

Εσυ τι λες?

:cry:


1DqRp3.png

vA8fp3.png

Link to comment
Share on other sites

Kορίτσια,

περιμένω με αγωνία ολονών σας τα αποτελέσματα γιατί από εμένα δεν περιμένω τίποτα. Είμαι άρρωστη από το πάρτυ της μικρής και έπειτα, παίρνω αντιβίωση ισχυρή, χώρια τα σιρόπια και τα εισπνεόμενα οπότε είναι απαγορευτικό το να μείνω έγκυος (λες και θα έμενα-λέμε τώρα). Να φανταστείτε με τον πυρετό και τον βήχα ούτε επαφές δεν είχαμε ακόμα γιατί δεν έχω κουράγιο. Τον επόμενο μήνα λοιπόν.

Περαστικα Γιολακι μου!!!!:-P:razz:


1DqRp3.png

vA8fp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Γεια σας κοριτσια!!!

Ντολη μου δεν εκανα τεστ, χθες το βραδυ ειχα πονακια περιοδου και σημερα εβγαλα και το σπυρακι που βγαζω συνηθως πριν την περιοδο...

Σημερα ειναι 15 μερες απο την ωορρηξια και δεν ξερω ποτε να περιμενω περιοδο..

Εννοω οτι οταν δεν κανω ωορρηξια ερχεται οποτε θελει και οταν εκανα ωορρηξια με προκληση επαιρνα την προγεστερονη οποτε ερχοταν μονο οταν την σταματουσα...Τωρα που νομιζω οτι εκανα ωορρηξια απο μονη μου, ποσες μερες μετα λογικα θα πρεπει να αδιαθετησω? Δεν ξερω...

Εσυ τι λες?

:cry:

Βιλλάκι μου, αν ειναι να αδιαθετήσεις θα γίνει άμεσα, σήμερα, αύριο...όμως τα συμπτώματα της περιόδου με της εγκυμοσύνης μοιάζουν, οπότε μην προεξοφλείς κάτι. Ακόμη όμως και αν δεν είσαι έγκυος, στους τελευταίους δύο κύκλους πέτυχες κάτι σημαντικότατο. Έκανες ωορηξία μόνη σου κάτι που σημαίνει ότι ο οργανισμός σου έχει επανέλθει και είσαι πιο κοντά στην επίτευξη της εγκυμοσύνης. Προχωράμε κι όπου μας βγάλει...Ο επιμένων νικά:D:D


1484168ifaey5elah.gif

lQeqp2.png?FAE7bvRd

Link to comment
Share on other sites

Kορίτσια,

περιμένω με αγωνία ολονών σας τα αποτελέσματα γιατί από εμένα δεν περιμένω τίποτα. Είμαι άρρωστη από το πάρτυ της μικρής και έπειτα, παίρνω αντιβίωση ισχυρή, χώρια τα σιρόπια και τα εισπνεόμενα οπότε είναι απαγορευτικό το να μείνω έγκυος (λες και θα έμενα-λέμε τώρα). Να φανταστείτε με τον πυρετό και τον βήχα ούτε επαφές δεν είχαμε ακόμα γιατί δεν έχω κουράγιο. Τον επόμενο μήνα λοιπόν.

Ακόμη ταλαιπωρείσαι Γιολάντα μου; Πολλά περαστικά και από εμένα.


1484168ifaey5elah.gif

lQeqp2.png?FAE7bvRd

Link to comment
Share on other sites

Μαρία καλή μου, μην αγχώνεσαι τόσο πολύ...Εγώ ξέρω ότι 6η -7η εβδομάδα ακούς καρδούλα, άρα το πιο πιθανό είναι σήμερα να δείτε τον σάκο και στο επόμενο καρδούλα...όσο για το σπίτι θα συμφωνήσω με την Βίλλυ. Άστο να βρωμίσει, εσύ κοίτα τον εαυτό σου και το μωρό σου..Πάντως κι εγώ ειδικά στην πρώτη μου εγκυμοσύνη παρόλο που δεν είχα αίμα, το πρώτο τρίμηνο όλο στην τουαλέτα ήμουν, για να τσεκάρω τι γίνεται..:tongue:.

Βίλλυ μου τι νέα από το δικό σου μέτωπο; Εγώ δεν έχω αυτοκίνητο για να πάω για χοριακή και έχω φρικάρει...:evil::evil::evil: Τουλάχιστον να ξέρω να κόψω την προγεστερόνη...

Antzi μου, να σε ρωτήσω κάτι; Κάνεις παρακολούθηση ωορηξίας και ο γιατρός σου δεν σε παρακολουθεί μέχρι την ωορηξία; Δεν σου έχει κάνει pregnyl; Λίγο περίεργα μας τα λέει νομίζω...Κι εμένα ένα ωάριο σε κάθε ωοθήκη συνήθως μεγαλώνει (αν υπάρχουν άλλα είναι συνήθως μικρά) και όπως και στα άλλα κορίτσια παρακολουθούμε την εξέλιξή του κι όταν μεγαλώσει και φτάσει πάνω από 20 αν δεν έχει γίνει η ωορηξία από μόνη της, κάνουμε pregnyl...Εσείς στοχεύετε στην τύχη; Δεν θέλω να φανώ προκατειλημένη αλλά μήπως το κάνει όλο αυτό για να πας τελικά σε σπερματέγχυση;

ΝΤΟΛΗ μου οχι δεν με εκανε pregnyl τον προιγουμενο μηνα ειχα παει την 12η μερα του κυκλου και ειχα ενα αυγουλακι 20αρι και ενδομητριο 11 και το μονο που μου ειπε ειναι επαφες αμμεσα.....και αυτον τον μηνα οπως τα ειπα παραπανω αλλα ενεση δεν μου κανει....στην σπερματεγχυση με παει αναγαστικα γιατι μονο μια φορα μπορω να ξαναπαρω serpafar αυτο τον μηνα οταν αδιαθετησω εχω κανει ηδη 6 κυκλους με χαπια....τωρα τι να πω ελπιζω και προσευχομαι απλα να ερθει το επιθυμητο συντομα.


z4cb4220a63fd7.gif

187564hv7srq238i.gif

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα, καλημέρα, καλημέρα..

Βιλλάκο μου δεν πειράζει.. Τουλάχιστον τώρα ξέρεις πως ο οργανισμός σου λειτουργεί άψογα.. Είμαι σίγουρη πως δεν θ' αργήσει να έρθει το επιθυμητό αποτέλεσμα..

Ντόλη μου ο άνδρας σου δεν μπορεί να σε πετάξει μέχρι το μικροβιολογικό; Δεν νομίζω να του είναι ιδιαίτερος κόπος.. Άντε και θα σκάσουμε κι εμείς μαζί σου μέχρι να μάθουμε το αποτέλεσμα..

Μάρα περιμένουμε νέα από το γιατρό..

Γιόλα μου περαστικά σου κορίτσι μου και καλό κουράγιο. Τέτοια εποχή είναι ότι χειρότερο να είσαι άρρωστη..

Εγώ είμαι καλά, χαρούμενη και αισιόδοξη.. Το έχω δει αλλιώς κορίτσια αυτή τη φορά.. Δεν στενοχωριέμαι και δεν αγχώνομαι για τίποτε.. Ότι είναι να γίνει θα γίνει είμαι σίγουρη..

Φιλάκια πολλά!


L2qIp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...