Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 8 λεπτά , linaa είπε:

      Νομίζω ο προεμφυτικος θα σου δώσει αρκετές απαντήσεις. Κρυφή ενδομητριωση Κ να μένεις έγκυος εύκολα δεν έχω ακούσει να σου πω την αλήθεια . Ίσως εάν επαναλαβεις τις εξετάσεις για καθεξιν αποβολές υπάρχει τμήμα στο Έλενας μπορείς να κάνεις δωρεαν. Εγώ ανεξήγητες καθεξιν αποβολές Κ υπογονιμότητα έχω ακούσει για κρυφό διαβήτη . Δηλαδή το ζάχαρο φαινόταν φυσιολογικό ή ότι ρυθμίζετε φυσιολογικα Κ τελικά δεν ήταν χρειάστηκαν κορυφαίοι ενδοκρινολόγοι για να το λύσουν . 

      @Melusa54 συμφωνώ με την Λινά στο Ελενας να πας! 

Cafe Νοέμβριος 2010


CoffeeFilter

Recommended Posts

  • 4 months later...

Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 11,6k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Dimitra83

    1914

  • kisha

    1349

  • elenikaram

    1120

  • Ladycat

    1099

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Posted Images

Είμαι στην έκτη εβδομαδα με τελευταία περίοδο 26/1 και πιθανή ημερομηνία τοκετού 6/11. Καμία μέλλουσα μανούλα;;;;;;;;;;!!!

Επεξεργάστηκαν by Xristina.
Link to comment
Share on other sites

Γεια σου Χριστίνα! Αν όλα πάνε καλά αρχές Νοεμβρίου περιμένω κι εγώ το σποράκι μου! Μια επιφύλαξη την έχω καθώς έχω μια μικρή αποκόλληση, με προσοχή κι utrogestan ελπίζω να ξεπεραστεί το πρόβλημα! Είμαι Αυγουστομανούλα 2009 αλλά αν βρίσκω χρόνο θα μπαίνω να τα λέμε... Ωστόσο με τον καιρό θα έρθουν κι άλλες κοπέλες να σου κάνουν παρέα! ;) Με το καλό να υποδεχτείς κι εσύ το μωράκι σου!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλημέρα σας!

Είμαι έγκυος το δεύτερο μου παιδάκι και έχω κλείσει την 6η βδομάδα κύησης. Το πρώτο μου παιδάκι είναι 1 χρονού και γεννάω τον Νοέμβριο του 2010. Ελπίζω να μαζευτούμε αρκετές κοπέλλες που γεννάμε τον Νοέμβριο και να λέμε τα περι εγκυμοσύνης νέα μας και όχι μόνο !!!

Εγώ δέν πήγα ακόμα γιατρό αλλά όπως τα έχω υπολογίσει τελευταία περίοδος ήταν 4/2 και ΠΗΤ 11/11

Έχω ραντεβού με τον γιατρό στις 29/3 και εκεί θα μου πει ακριβώς πόσων βδομάδων είμαι και ελπίζω να είμαι σωστή !

Φιλιά

Σας περιμένω λοιπόν !

Επεξεργάστηκαν by koullam

vdfHp2.png

zjpop3.png

V0Hpp3.png

Link to comment
Share on other sites

Ξέχασα να ρωτήσω αν έχετε και άλλα παιδάκια ή αν είναι το πρώτο σας. Σε μερικές φαίνετε ήδη από τα τικεράκια από κάτω. Φαίνετε δεν είμαι η μόνη που έχω μείνει έγκυος πριν να κλείσει χρόνο το παιδάκι μου.


vdfHp2.png

zjpop3.png

V0Hpp3.png

Link to comment
Share on other sites

Γεια σου Χριστίνα! Αν όλα πάνε καλά αρχές Νοεμβρίου περιμένω κι εγώ το σποράκι μου! Μια επιφύλαξη την έχω καθώς έχω μια μικρή αποκόλληση, με προσοχή κι utrogestan ελπίζω να ξεπεραστεί το πρόβλημα! Είμαι Αυγουστομανούλα 2009 αλλά αν βρίσκω χρόνο θα μπαίνω να τα λέμε... Ωστόσο με τον καιρό θα έρθουν κι άλλες κοπέλες να σου κάνουν παρέα! ;) Με το καλό να υποδεχτείς κι εσύ το μωράκι σου!

mikio σου εύχομαι να πάνε όλα καλά και με το καλό να υποδεχτείς το μωράκι σου τον Νοέμβριο όπως το περιμένεις !!! Εγώ είμαι Απριολιομανούλα 2009.

Χρόνο βρίσκω μόνο όταν είμαι δουλειά γιατί στο σπίτι θέλω να αφιερώνω τον χρόνο μου στο μωρό μου και στην οικογένεια μου.


vdfHp2.png

zjpop3.png

V0Hpp3.png

Link to comment
Share on other sites

koullam εμείς στα κοντά είμαστε!!!Θα έχουμε πολλά κοινά να πούμε!!

mikio και εσύ, μωράκι κοντά κοντά!!!!:D:D

katerina ναι κοντά είμαστε να πάμε και γιατρό να το σιγουρέψουμε να δούμε και τα μωράκια μας αν και το δεύτερο μου αγωνιώ να το δω. Αλήθεια είναι και εσένα το δεύτερο σου ?


vdfHp2.png

zjpop3.png

V0Hpp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Kαλημέρα Κοullam (Koύλα??) και Κατερίνα! Να χαίρεστε τα μωράκια σας! Κριαράκια? Ταυράκια? Της Κατερίνας Κριαράκι αν δεν κάνω λάθος ε? Ο άντρας μου είναι Κριός. Εγώ Ταύρος! Τα καλύτερα παιδιά είμαστε! :lol:

Nεκταρία με λένε εμένα κι είμαι δασκάλα. Κοντά-κοντά είναι πράγματι ο μπέμπης με το σποράκι, έτσι θέλαμε με τον άντρα μου...αλλά σκούρα τα πράγματα. Εύχομαι σε όλες σας μια τελειόμηνη και υπέροχη εγκυμοσύνη και στην αφεντιά μου να τα καταφέρει το σποράκι...και να σηκωθώ. Όχι τπτ άλλο απλά δε θέλω να στερήσω πράγματα στο μπέμπη μου... Ήδη στερείται την αγκαλιά μου τόσες μέρες...

Link to comment
Share on other sites

mikio έχεις πρόβλημα με την εγκυμοσύνη;; Πραγματικά εύχομαι να πάνε όλα καλά. Στην πρώτη εγκυμοσύνη ήμουν άνετη. Τώρα έχω αγωνία...

koullam αύριο έχει γενέθλια το μαναράκι μου. Χρονίζουμε!!!!


cEyXp3.png

q61sp3.png

Link to comment
Share on other sites

Κούλλα εγώ ναι.

mikio εύχομαι να είσαι καλύτερα και να σηκωθείς το συντομότερο !!!

Κατερίνα να σου ζήσει το μωράκι σου. Εμείς έχουμε γενέθλεια στις 2 Απριλίου. Και θα τα κάνουμε την Κυριακή του Πάσχα


vdfHp2.png

zjpop3.png

V0Hpp3.png

Link to comment
Share on other sites

Νεκταρία είπαμε! ;) Κατερίνα μου έχω αποκόλληση γιατί είχα μια εύκολη και τέλεια 1η εγκυμοσύνη κι η καλή σου νόμιζα ότι επειδή τότε ήμουν σούπερ-γκαστρούλα έτσι και τώρα θα μπορώ να τα κάνω όλα... Έτσι λίγο σήκωνε μπέμπη, λίγο βόλτες, λίγο δουλειές την πάτησα και τώρα κάθομαι κρεβάτι και πίνω utrogestan. Να σου ζήσει το αστεράκι σου που είναι και σκέτη ζωγραφιά!!

Κούλλα στις 4 Απριλίου που θα κάνετε τα γενέθλιά σας έχει γενέθλια κι ο άντρας μου. Είμαι σίγουρη ότι θα περάσετε ονειρεμένο Πάσχα!

Σας ευχαριστώ μέσα από την καρδιά μου για τις ευχές σας! Και ανταποδίδω, τα καλύτερα για τα μωράκια σας, εκτός κι εντός κοιλίτσας! ;)

Link to comment
Share on other sites

πω πω μη μου λες τέτοια γιατί και εγώ είχα πολύ εύκολη εγκυμοσύνη και τώρα τρέχω πίσω από τον μικρό(περπατάει), τον σηκώνω κτλ....Είμαι και μόνη χωρίς γιαγιάδες..

Θα πάνε όλα καλά Νεκταρία μου!!!


cEyXp3.png

q61sp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...