Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 13 ώρες πρίν, Katiamaxiking είπε:

      Να πω ότι δεν σε καταλαβαίνω; Σε καταλαβαίνω… παρε το χρόνο σου να ανακτήσεις δυνάμεις και ελπίδα! Εγω εκανα υστεροσκοπηση και βρέθηκε ήπια φλεγμονή και κατά τη φάση της διέγερσης (μακρύ πρωτόκολλο) πήρα ένα κοκτέιλ αντιβιώσεων για ένα μήνα. Σου πρότεινε κάποιο πρωτόκολλο; 
       

      Καλημέρα!!! Όχι δεν μιλήσαμε για τπτ άλλο...με το που είδε τις προηγούμενες προσπάθειες Μ είπε μόνο αυτό... υπάρχει περίπτωση να γίνει ζημιά με τη λαμπαροσκοπιση; Αυτό μόνο φοβάμαι μήπως πειράξουμε κάτι που δεν πρέπει....κ μετα από το χειρουργείο πως είναι η περίοδος μας; Κανονική; Η θέλει χρόνο να επανελθει;

ΓΥΝΑΙΚΕΣ ΣΤΡΑΤΙΩΤΙΚΩΝ


Recommended Posts

Σοβαρα????? χιονισε??? εδω βροχη μονο και κρυο

Ναι ναι μας χιονισε χθες αλλα πριν ειχε βρεξει και μετα το χιονι ξαναεβρεξε οποτε.............. παει........ αλλα εχουμε κρυοοοοοοοοο! Σημερα που βγηκα με τον μικρο τον λυπηθηκα ειχε κοκκινισει η μυτουλα του :roll:

Καλημερα.. με εχει πιασει ανυπομωνυσια να μαθω τι θα γινει με την μεταθεση!! Ξερω πως εχουμε αρκετους μηνες ακομα μπροστα μας για να μαθουμε και προσπαθω να κανω υπομονη!!!!!!! Καποιες στιγμές δεν ειναι ευκολο!!!!!!!!

Μη το σκεφτεσαι απο τωρα δεν ξερουμε και ποτε θα τις ανακοινωσουν μη σε τρωει το αγχος μεχρι τοτε..........

Εχεις θεματα να σκεφτεσαι!!!! Σκεψου τι θα κανετε τις αποκριες και αν θες και το πασχα!!!! Εγω αυτο κανω δεν περιμενουμε φυσικα μεταθεση αλλα ειναι σκεψεις που μου φτιαχνοιυν τη διαθεση!!! ;)


aFygp3.png

4Jekp3.png

s2Asp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 3,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

γεια σας κουκλες μου τι κανετε?

ελπιζω ολες και ολα καλα!!!

Αντε να δουμε ποιοι θα παρουμε μεταθεση φετος!!!!!:confused:

Σε λιγο καιρο λογικα θα τα μαθουμε!!!!


CIUyp2.png

Χρηστάκη μου σε αγαπάω......

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα σας!!

Καμια μεσα???

Που χαθηκατε ολες ??

Ελπιζω να ειστε καλα ολες και ευχομαι ενα καλο σ/κ σε ολες!!!

Εγω αυριο το βραδυ θα περασω πολυ καλα!!!Η παρεα μου θα μασκαρευτει και θα ντυθει ολοι σχεδον κι εγω αγορασα μια σουπερ περουκα φουξια καρεδακι κοντο με φραντζα και ασπρες ψευτικες βλεφαριδες θα βαφτω λιγο εξτριμ και θα ειμαι ενα συμαζεμενο καρναβαλακι κι εγω!!!!!!Χχιχιχ!!!Μενουμε παντα παιδιααααααα.......:lol:

Αυτες τις μερες πρεπει να ξεφευγουμε λιγακι .....

Εσεις θα τα ντυσετε τα μικρα σας τιποτα????Μαμαδες που θα μασκαρευτουν υπαρχουν?Καμια εκδρομουλα βολτουλα πουθενα θα κανετε?


CIUyp2.png

Χρηστάκη μου σε αγαπάω......

Link to comment
Share on other sites

Φιλεναδα θα εισαι μια κουκλα με τις ματαρες σου..εγω δεν θα μασκαρευτω ειμαιολο το χρονο ετοιμη χαχαχαχα..την μικρη θα την ντυσω μελλισουλα το αλλο ΣΚ που θαπαμε Κατερινη..

Κοριτσια και εδω χιονισε και χθες αλλα και σημερα πολυ κρυο

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Ωωωωω τι υπεροχο να μπαινω και να βρισκω κοπλιμεντα....ευχαριστω φιλεναδα....:D:D

Η αληθεια ειναι οτι ηταν μια πολυ πετυχημενη μεταμφιεση....ειχα πλακα!!!

Και περασα υπεροχα!!!Ξενυχτησα ομως παρα πολυ και σημερα νυσταζω ολη μερα!!!!

Εμας αν δεν κανω λαθος μας εκοψαν 60 ευρω.

Αχ την μελισσουλιτσα....θα ειναι τρελα!!!!:D:D:D


CIUyp2.png

Χρηστάκη μου σε αγαπάω......

Link to comment
Share on other sites

Φιλεναδες τι κανετε? Καλη εβδομαδα να εχουμε! Πως περασατε το Σ/Κ? Εμεις μεσα δεν πηγαμε πουθενα ο μπαμπας μας ελειπε Παρασκευη και Κυριακη ειχε υπηρεσια οποτε..........

Τσαμπα μου φαινεται πηρα του μικρου στολη θα τη φορεσει αραγε καθολου για να δουμε την επομενη Κυριακη.


aFygp3.png

4Jekp3.png

s2Asp3.png

Link to comment
Share on other sites

Γεια σου ποντικακι !!!

Μην ανησυχεις ολο και καπου θα την φορεσετε την στολη σας!!!Μεχρι την αλλη Κυριακη που ειναι η τελευταια μερα πιστευω θα προκυψει κατι κι αν οχι δεν πειραζει!!Μπορεις να του την φορεσεις και σε μια απλη σας εξοδο 'η βολτα!!!

Τις προαλλες μια φιλη που ηρθε στο σπιτι μου για καφε την εφερε ντυμενη την μικρη της!!Χαρηκε και το παιδακι πολυ!!!


CIUyp2.png

Χρηστάκη μου σε αγαπάω......

Link to comment
Share on other sites

Φιλεναδες τι κανετε? Καλη εβδομαδα να εχουμε! Πως περασατε το Σ/Κ? Εμεις μεσα δεν πηγαμε πουθενα ο μπαμπας μας ελειπε Παρασκευη και Κυριακη ειχε υπηρεσια οποτε..........

Τσαμπα μου φαινεται πηρα του μικρου στολη θα τη φορεσει αραγε καθολου για να δουμε την επομενη Κυριακη.

Ενταξει αφου ειχε υπηρεσια δεν θα μπει και δευτερη Κυριακη μεσα λογικα... αν εχει ομως να τον ντυσεις και να πατε καμια βολτα να χαρει..

τον ειδα στο fb ειναι κουκλος και σωστος πριγκηπας με την στολη του

Link to comment
Share on other sites

Γεια σου ποντικακι !!!

Μην ανησυχεις ολο και καπου θα την φορεσετε την στολη σας!!!Μεχρι την αλλη Κυριακη που ειναι η τελευταια μερα πιστευω θα προκυψει κατι κι αν οχι δεν πειραζει!!Μπορεις να του την φορεσεις και σε μια απλη σας εξοδο 'η βολτα!!!

Τις προαλλες μια φιλη που ηρθε στο σπιτι μου για καφε την εφερε ντυμενη την μικρη της!!Χαρηκε και το παιδακι πολυ!!!

Mονο σε βολτα θα τη φορεσουμε μη νομιζεις δεν εχουμε να παμε πουθενα απ οτι μαθαμε δε θα κανουνε τπτ εδω για τις αποκριες. :-(

Ενταξει αφου ειχε υπηρεσια δεν θα μπει και δευτερη Κυριακη μεσα λογικα... αν εχει ομως να τον ντυσεις και να πατε καμια βολτα να χαρει..

τον ειδα στο fb ειναι κουκλος και σωστος πριγκηπας με την στολη του

Ασε βρε Ιωαννα μου εχει το Σαββατο και αν ερθει παλι κατα τις 12- 1 το μεσημερι........ Αλλα ειπαμε αναλογως με τον καιρο να παμε καμια βολτα!!!

Πριγκιπα τον ειχα ντυσει περυσι φετος θα τον ντυσω αλλαντιν και του παει πολυ αλλα δε μπορω να του τη βαλω για να τον βγαλω φωτογραφια και μονο χωρις να παμε βολτα θα εχουμε κλαματα................


aFygp3.png

4Jekp3.png

s2Asp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Ρε κουκλα παρε τηλ.την φιλη μου εχει και αυτη ενα παιδακι κοριτσακι 3 χρονων θα τεριαζουν τα παιδακια σας να παιζουν και αυτα μαζι και εκεινη μονη της ειναι...

Κοριτσακι τι κανεις εσυ???Αντε αυριο να πιουμε κανενα καφε χαθηκαμε!!!Θα ειναι και η κοιλουμπα μαζι..:lol:


CIUyp2.png

Χρηστάκη μου σε αγαπάω......

Link to comment
Share on other sites

Κοριτσακι τι κανεις εσυ???Αντε αυριο να πιουμε κανενα καφε χαθηκαμε!!!Θα ειναι και η κοιλουμπα μαζι..:lol:

:lol::lol::lol:

Καλοοο..

Η δικια μου κοιλουμπα γεννησε σημερα το πρωι.. 3900 παρακαλω:shock::shock::shock:

με καισαρικη

Link to comment
Share on other sites

Αληθεια?????

Φτου φτου το γιαβρι μου...μπραβο της!!!Πω πω τι καλαααα!!!Και την σκεφτομουν σημερα!!!

Αντε να της ευχηθεις εκ μερους μου και καλο σαραντισμο να εχει!!!

Αντε να δουμε και την δικη της την μπουμπου να την ασημοσουμε!!!Την ειδες εσυ????


CIUyp2.png

Χρηστάκη μου σε αγαπάω......

Link to comment
Share on other sites

Κοριτσακια μου τι κανετε?

Καλε που χαθηκατε ολες???Καμια δεν στηριζει την σελιδα μας???

Ελπιζω να ειστε ολες καλα και να περνατε ομορφα!!!

Στο Κιλκις μας σημερα χιονισε !!!Κατα τις 7 που ξυπνησε ο καλος μου για την δουλεια του ,με ξυπνησε κι εμενα να δω το χιονι και εκπληκτη ειδα τα παντα ασπρα!!!

Αλλα οταν κοιμηθηκα και ξυπνησα αργοτερα δεν ειχε μεινει τιποτα!!!

Ελιωσε αμεσως!!!!Την Κ.Δευτερα ενημερωθηκα οτι παλι θα εχουμε χιονια!!!

Ακους Ιωαννα???

Χαρταετο με χιονι θα αμολησουμε μαλλον!!!:lol:


CIUyp2.png

Χρηστάκη μου σε αγαπάω......

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...