Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 12 λεπτά , Marlina είπε:

      Καλησπέρα κορίτσια. Σήμερα έκλεισα 30 εβδομάδες κύησης με τα διδυμακια μου και ο γιατρος μου είπε πως ο τράχηλος κοντυνε αρκετά. Πριν από 2 εβδομάδες ηταν 3,5 και σημερα 2,4. Μου ειπε να σκεφτώ το ενδεχόμενο να πάω Αθήνα. Υπαρχει κάποια κοπέλα που να χρειάστηκε να πάει Αθήνα για το τελευταίο διάστημα? Και τι έκανε με το θέμα της διαμονής? Θα μου νοικιάσουνε διαμέρισμα για 1- 2 μήνες? Γνωρίζει κάποια?

      Το μόνο εύκολο πλεον μπες σε Airbnb Κ βάλε όριο 2 μήνες σου κάνουν ειδικές τιμές μην σε ανχωνει Κ βρες κάπου κοντά εκεί που θα γεννήσεις . 

ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΑΠΟ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ


Recommended Posts

στους ανηψιους μου πηρα τηλεκατευθυνομενα αυτοκινητα.

στις ανηψιες μου πηρα την κουζινα τεφαλ και στην αλλη ενα μικροφωνο με κατι mp3 πανω.ειναι και ψωναρα οποτε θα τις ταιριαξει

σοφια μην ανησυχεις για την ελισαβετ.η μια η ανηψια μου δεν ειχε ποτε κουκλες μεχρι τα 4 .επαιζε με ζωακια (δυνοσαυρους )και ξαφνικα τωρα στα 6 ηθελε την κουζινα την τεφαλ


4ywWp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 8,4k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • sweet_february

    1501

  • DEMS

    1131

  • giota.

    1043

  • elisabeth

    1001

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Ειρηνη δικιο ειχε ο Δημητρης! ;) Καλυτερα αυτο το οχημα!

Σοφια τωρα που το λες και μια κουζινουλα δεν ειναι ασχημη ιδεα.. Θα το πω στη μαμα μου να της την παρει εκεινη! ;)

Εν τω μεταξυ τι εκανε μολις τωρα η μουρλη του parents? (Σε εμενα αναφερομαι, μην ψαχνεστε!! :lol:) Εκανα αναζητηση στο facebook το επωνυμο του παιδιατρου μας!!! :lol::lol: Εβγαλε πολυ λαο αλλα ο δικος μας αφαντος!!

Μαρια και Σοφια μην του το πειτε γιατι θα στειλει παραπεμπτικο για να με δει ψυχιατρος σιγουρα!! :lol::lol::lol:


Οταν φτανει ο κομπος στο χτενι, δεν φταιει το χτενι... Εσυ εισαι αχτενιστη!

gM4vp2.png

Link to comment
Share on other sites

παω να ασχοληθω με το μικρουλι μου γιατι καθε που γυρναω και το κοιταω μου γελαει .φιλια σε ολες

φαιη μα μην τον προκαλεις και εσυ τον ανθρωπο


4ywWp2.png

Link to comment
Share on other sites

στους ανηψιους μου πηρα τηλεκατευθυνομενα αυτοκινητα.

στις ανηψιες μου πηρα την κουζινα τεφαλ και στην αλλη ενα μικροφωνο με κατι mp3 πανω.ειναι και ψωναρα οποτε θα τις ταιριαξει

σοφια μην ανησυχεις για την ελισαβετ.η μια η ανηψια μου δεν ειχε ποτε κουκλες μεχρι τα 4 .επαιζε με ζωακια (δυνοσαυρους )και ξαφνικα τωρα στα 6 ηθελε την κουζινα την τεφαλ

αυτη τη κουζινα θα της παρει κ ο αδερφος μου την ειδα στα τζαμπο γραφει βεβαια ηλικια 3+΄(το που πολυ αν δε τη παιξει να την κρατησω γ αργοτερα.)


uVBDp3.png MkMgp2.png

kJdJp2.png

Δεν είναι ευτυχία να κάνεις πάντα αυτό που θέλεις,

αλλά πάντα να θέλεις εκείνο που κάνεις.

-Τολστόι-

Link to comment
Share on other sites

στον μουστακα ειχε εναν διαδρομο που ηταν γεματο με hello kitty .ωραιο για κοριτσακια.ειχα και εγω οταν ημουν μικρη

Όταν λέμε Μουστάκα εννοούμε το καινούργιο στην Τιτάνων; Για βοηθήστε να πεταχτώ μια βόλτα αν είναι την Παρασκευή :D

Eμείς της είχαμε πάρει ένα παρόμοιο το καλοκαίρι Ειρήνη και κόντεψε να φάει τα μούτρα της. Τώρα που το λες όμως θα τους βάλω να το φέρουν από την ερέτρεια να δούμε αν θα παίξει μαζί του :D

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Γεια σας και πάλι,

Ειρήνη sorry αν σε πικράναμε, δεν νομίζω ότι το έκανε καμμία εσκεμένα. :(

πηρατε δωρα στα μικρα σας?

Εμείς δεν θα τους πάρουμε τίποτα. Θα τους φέρουν οι παππούδες και ο Άγιος Βασίλης. Ο Ευριπίδης έχει παραγγείλει από τον κατάλογο της playmobil δύο - τρία σετ δεινοσαύρων (τι πρωτότυπο :rolleyes: ). Της Ιφιγένειας θα της πάρουν το εκπαιδευτικό σκυλάκι της fischer price και ένα λεύκωμα για να συμπληρώνουμε αναμνήσεις από τη γέννηση μέχρι πέντε ετών. Ο Άγιος Βασίλης δεν έχει αποφασίσει ακόμα. :D


etCDp3.png hk8kp3.png

Η μαμά του Ευριπίδη και της Ιφιγένειας

Link to comment
Share on other sites

Όταν λέμε Μουστάκα εννοούμε το καινούργιο στην Τιτάνων; Για βοηθήστε να πεταχτώ μια βόλτα αν είναι την Παρασκευή :D

Eμείς της είχαμε πάρει ένα παρόμοιο το καλοκαίρι Ειρήνη και κόντεψε να φάει τα μούτρα της. Τώρα που το λες όμως θα τους βάλω να το φέρουν από την ερέτρεια να δούμε αν θα παίξει μαζί του :D

ο μουστακας ειναι απεναντι απο τον κολομβουνη στην τιτανων.κολλητα με το orchestra .εχει και θεση παρκινγκ

τον προσεχω και εγω με αυτο το πραμα γιατι οντως παει να στηριχτει για να σηκωθει και σηκωνεται σουζα

αυτη τη κουζινα θα της παρει κ ο αδερφος μου την ειδα στα τζαμπο γραφει βεβαια ηλικια 3+΄(το που πολυ αν δε τη παιξει να την κρατησω γ αργοτερα.)

ασε γιατι οταν μας ειπε οτι θελει κουζινα μπηκα και εριξα μια ματια και ειδα κατι πανακριβες και επαθα ενα σοκ.

ευτυχως ομως ηθελε τις τεφαλ που ηταν φτηνη.ουφφφφ

η απο κατω που ειναι και χαλια κανει 216 απο 270.ουτε αληθινη να ηταν

891100_A1.jpg

μαρακι μια χαρα οικονομικα σας ηρθε.εχουμε και εμεις ενα λευκωμα αλλα δεν το εχουμε ακομα ξεκινησει να το συμπληρωνουμε


4ywWp2.png

Link to comment
Share on other sites

Ωραια η κουζινουλα αλλα τοσα λεφτα δεν εδινα που να κωλοχτυπιοταν κατω!! :lol:

Να ρωτησω κι εγω με τη σειρα μου: Θα πατε κομμωτηριο τωρα τις γιορτες? Εγω μετα την ψυχρολουσια με το κουρεμα που μου εριξε η γειτονισσα :lol: αποφασισα να μην τα ξαναπειραξω μεχρι του χρονου τον Οκτωβρη στα γελεθλια μου.. Ουτε βαφη θα κανω μονη μου, ουτε τιποτα! Θα τα αφησω να μακρυνουν, να φυγει και ολη η παλετα απο το κεφαλι μου καθως εχω κανει ολες τις αποχρωσεις :oops: και τον Οκτωβριο που θα εχει ηρεμησει το κεφαλι μου απο ολες τις χημικες επεξεργασιες που του εχω κανει (πρωτα ο Θεος θα εχουν περασει 13 μηνες απο την τελευταια φορα που τα εβαψα/εκοψα), θα κανω ενα βολικο κουρεμα, θα ριξω και μια βαφη σε ενα γλυκο καστανο και τελος. Οποτε τωρα τις γιορτες, ισως παω για κανενα χτενισμα μονο. Λεω να ξεσπασω στα νυχια μου ομως! Θα κανω μανικιουρ με τζελ και πεντικιουρ!


Οταν φτανει ο κομπος στο χτενι, δεν φταιει το χτενι... Εσυ εισαι αχτενιστη!

gM4vp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Μαρία ο Ευρυπίδης έγραψε και γράμμα;

Όχι ακόμα. Περιμένει να στολίσουμε το δέντρο πρώτα για να το αφήσει από κάτω να περάσει ο Άγιος Βασίλης να το πάρει ;)

Φαίη εγώ δεν κάνω τίποτα στα μαλλιά μου. Δεν την έχω την κοκεταρία όπως έχω δηλώσει και στο παρελθόν.

Ειρήνη μου είχαν φέρει ένα λεύκωμα όταν γέννησα τον Ευριπίδη και το συμπληρώνω ανελλιπώς. Της Ιφιγένειας δεν της είχαμε πάρει μέχρι τώρα γιατί δεν έβρισκα κανένα να φτάνει μέχρι 5 χρονών, όπως είναι και του Ευριπίδη. Βρήκα όμως τώρα στο Μουστάκα (και εγώ πέρασα από κει την προηγούμενη εβδομάδα).

Πως λειτουργεί το σύστημα με την έκπτωση γιατί δεν το κατάλαβα. Λέω μήπως συμφέρει να συννενοηθεί ο Άγιος Βασίλης με τους παππούδες και πάνε όλοι μαζί για ψώνια ;) , γιατί ούτως ή άλλως από Μουστάκα θα τα πάρουμε (έτσι, για να σκάσει το jumbo :tongue: )


etCDp3.png hk8kp3.png

Η μαμά του Ευριπίδη και της Ιφιγένειας

Link to comment
Share on other sites

Εγώ ευτυχώς τα έβαψα με αφο ρμή το γάμο... όμως το κόψιμο το σκέφτομαι και μάλιστα ριζικό.... αγορίστικο!

Link to comment
Share on other sites

ουφ...πριν λιγο γυρισα σπιτι κ ειπα να κατσω λιγο να χαζεψω μεχρι να ξυπνησει η ελισαβετ κ να παμε να παρουμε τις εξετασεις-λεω να μη κοιμηθω γιατι ετσι κ ξαπλωσω τωρα δε προκειται να σηκωθω να παω πουθενα.

ωραια η κουζινα δε λεω αλλα κ να τα ειχα τοσα λεφτα δεν εδινα με τιποτε!η τεφαλ που ειδα εχει 40ευρω μια χαρα μου φανηκε.

γαι το μουστακα μαρια εχει μεχρι 11/12 νομιζω δωροεπιταγη 20% για αγορες ανω των 50ευρω.η ειρηνη θα ξερει καλυτερα να μας πει.δυστυχως το δωρο θα μπει αργοτερα οποτε εμενα δε με βολευει.θα παω παντως μια βολτα την αλλη βδομαδα να χαζεψω κ εκει.

φαιη κομμωτηριο πηγα προσφατα οποτε του χρονου παλι-εχω κ ενα θεματακι με τις αλλαγες στα μαλλια μου οποτε θα κανω καιρο να ξαναπαω.


uVBDp3.png MkMgp2.png

kJdJp2.png

Δεν είναι ευτυχία να κάνεις πάντα αυτό που θέλεις,

αλλά πάντα να θέλεις εκείνο που κάνεις.

-Τολστόι-

Link to comment
Share on other sites

Να μαι κι εγω!!!!

Ο Τασος εφυγε με τον Βασιλη και ειμαι μονη μου με τα διδυμα.Ο Θανος κοιμαται ενω ο Χρηστος ειναι ξυπνιος!!!!

Τον Τασο τον βαλανε τιμωρια σημερα στο σχολειο,στην καρεκλα της σκεψης γιατι δαγκωσε ενα παιδακι.Αλλα μου ειπε ποιο παιδακια δαγκωσε και οτι τον εκανε μα και του ζητησε και συγνωμη.Αλλα δεν μου ειπε τον λογο.Ουτε οι δασκαλες μου ειπανε βεβαια.Αλλα τσαντιστηκα γιατι καθε μερα μου λενε οτι ειναι πολυ καλο παιδια και σημερα η μια δασκαλα ειπε στον Βασιλη με πολυ υφος,οτι "ο γιος σου σημερα δεν ηταν καθολου καλο παιδι και δαγκωσε κ ενα αλλο παιδακι".Αλλα με πολυ υφος.....τεσπα,παντως μια μερα δαγκωσε τον Τασο ενα αλλο παιδακι στο χερι,και του ειχε τραβηχτει λιγο η πετσα στο δαχτυλο αλλα οι δασκαλες δεν μου ειπανε οτι τον δαγκωσε αλλο παιδι.Τεσπα....σημασια εχει οτι μαλλον η συγκεκριμενη δασκαλα ειχε πολλα νευρα και τον μαλωσε παραπανω απ οσο επρεπε γιατι το μεσημερι κοιμοτανε και ειχε αναφιλητα,ισως ομως να ειναι κ τυχαιο γεγονος,που δεν νομιζω......

Παω στον Χρηστο γιατι γκρινιαζει,τα λεμε αργοτερα!


GRJdp2.png

xefUp3.png

Link to comment
Share on other sites

Γιώτα μου μην τα παίρνεις. Αν το έκανε για πρώτη φορά το αυστηρό της ύφος ήταν για να καταλάβει τη σοβαρότητα αυτού που έκανε και να μην το επαναλάβει ;) Προφανώς ήταν μπροστά ο Τάσος και δεν μπορούσε να στο πει πιο ανάλαφρα... Φαντάζομαι ότι το ίδιο θα είχε συμβεί και στο παιδάκι που είχε δαγκώσει τον Τάσο :D

Εγώ σήμερα που πήγα στην πρόβα η δική μου δεν άφηνε τα άλλα παιδάκια να με αγγίζουν ή να τα αγγίζω και τα χτύπαγε! Έφαγα μια φρίκη από μέσα μου και είπα στο παιδάκι που πήγε να χτυπήσει (δεν την άφησα φυσικά και της είπα ότι τα παιδάκια τα κάνουμε οοοο οοοο) "Μαράκι θες να πάρεις αγκαλίτσα την Κωνσταντίνα" Μαρία: "ναι αμέ" και αγκαλιαστήκανε τρυφερά :D Φυσικά η Κωνσταντίνα έκανε και οοοο και την αγκαλιά και με κοίταγε μετά χαμογελαστή που της έλεγα "μπράβο το μωρό μου" :D

Την φρίκη όμως την κράτησα για μένα :lol:

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


×
×
  • Δημιουργία νέου...