Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 12 λεπτά , linaa είπε:

      Κορίτσι έκανες χοριακη ? 

      Τι να πω αφού το γράφει Κ μέσα στην σελίδα του gov . Μπορεί να ήταν καινούρια Κ να μην ήξερε 

      Όχι δεν έκανα γιατί σκέφτηκα να μείνω στον αρχικό προγραμματισμό που μου έδωσαν από το κέντρο. Είναι και περίεργοι αυτοί θα μου την έλεγαν αν έκανα του κεφαλιού μου. Τώρα αν θέλει 48ωρο σκέφτηκα πως μετά θα παω Κυριακή σε κάποια κλινική τύπου Ιασώ. Έκανα και δευτερο τεστακι predictor και βγήκε θετικό κ αυτό 🙏

      Ευχαριστω για τον ενδιαφέρον σου 💕

καροτσι και καθισμα αυτοκινήτου Peg Perego Pliko Switch


Recommended Posts

Πωλείται καρότσι peg perego pliko swich και καθισμα αυτοκινήτου . Σε αριστη κατασταση!!!

Κλείνει σαν ομπρέλα και όταν είναι κλειστό στέκεται μόνο του. Το κάθισμα είναι αποσπώμενο και αναστρέψιμο (το παιδί μπορεί να βλέπει τη μαμά ή να βλέπει μπροστά. Είναι πολύ άνετο, με πολύ καλή και μαλακή επένδυση. Εχει ρυθμιζόμενη κλίση πλάτης σε πολλές θέσεις. Επίσης, διαθέτει μπάρα ασφαλείας , η οποία αφαιρείται όταν το παιδί μεγαλώσει. Διαθέτει ζώνη ασφαλείας 5 σημείων και αντιολισθητική πλατφόρμα για την μεταφορά μεγαλύτερου παιδιού. Οι χειρολαβές ρυθμίζονται στο ύψος και περιλαμβάνει υποδοχή ποτηριού. Διαθέτει τροχούς 17 cm με αναρτήσεις. Οι μπροστινοί τροχοί είναι περιστρεφόμενοι ή σταθεροί και οι πίσω τροχοί με κεντρικό φρένο. Διαθέτει στο κάτω μέρος μεγάλο πρακτικό καλάθι για τα ψώνια. Η κουκούλα του μετατρέπεται σε τέντα για τον ήλιο, χάρη στο διπλό φερμουάρ. Κλείνει πολύ εύκολα. Ο σκελετός είναι ελαφρύς και ανθεκτικός από αλουμινίο.

Η τιμη ειναι 300 ευρω.

SDC12685.jpg

SDC12686.jpg

SDC12687.jpg

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Διαφημίσεις

Καλησπέρα, θα με ενδιέφερε κ εμένα μόνο το καθισματάκι γιατί έχω το ίδιο καρότσι. Προσαρμόζεται έτσι δεν είναι; Αν αποφασίσεις να το δώσεις χωριστά, σε τι τιμή;

Καλησπερα,ναι προσαρμοζεται. Η τιμη χωριστα θα ειναι 85 ευρω.

Link to comment
Share on other sites

  • 4 εβδομάδες μετά...

Διαφημίσεις


  • 2 εβδομάδες μετά...
  • 2 εβδομάδες μετά...

Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...