Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 21 λεπτά , Angot είπε:

      με 2,4 να σπάσουν τα νερά; και γω 2,4 εχω αλλά δεν μπυ τα είπε τόσο τραβηγμένα!   α και συ δηλαδή το χειροκρότημα , κατάλαβα! 

      Είναι δύο τα μωρά καλέ ! Το λέω για να μην ανχωθουν Κ άλλες κοπέλες . Στα δίδυμα σχεδόν καμία δεν μπαίνει στο μήνα της .

ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΑΠΟ ΒΕΡΟΙΑ


silia84

Recommended Posts

  • 2 εβδομάδες μετά...

Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 226
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • 1 month later...
  • 4 εβδομάδες μετά...

Διαφημίσεις

Καλησπέρα και ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ!!!

Δεν το πιστεύω επιτέλους κόσμος στο καφέ μας:tongue::tongue::tongue::tongue:ΤΕΛΕΙΑ!!!!

Ελλη μου με το καλό να έρθει το βλασταράκι σου, αλήθεια πόσο μηνών είσαι???

Σίλια καλώς ήρθες και να χαιρεσαι κι εσύ το μπεμπέ σου!!!!Πόσο είναι??Πως το λένε??

Μην χανόμαστε κορίτσια και μακαρι να μαζευτούμε κι άλλες...μέσα απο Βέροια εισαστε??Εγώ ναι το πατρικό μου είναι πάνω απο το Πασακιόσκι

Αυτααααααααααααα περιμένω νεα σας φιλιααααα!!!


ogl1p3?r=1291460418
Link to comment
Share on other sites

χρονια ΠΟΛΛΑ κ καλα χριστουγεννα!!!!!!

ΚΑΤΙ ΓΙΝΕΤΑΙ ΣΤΟ καφε σιγα σιγα.....

εγω ειμαι μεσα απο βεροια και μενω κοντα στο ρολοι....ο μπεμπης μου ειναι ακριβως οσο λεει το τικερακι μου στις 5/2 θα κλεισουμε χρονο!.....κωνσταντινο τον λεμε(καναμε γαμο-βαφτιση στις 30/10)....

.....χριστουγεννα τι κανατε?μεινατε εδω?

πολυ κουραση βρε κοριτσια παντως χριστουγεννιατικα, εχουμε βγει τελειως απο το προγραμμα μας...

λοιπον νανι τωρα κ θα τα ξαναπουμε....κλεινω το καφε για σημερα εγω....καληνυχταααα!!!


79730l4d8pj2fyu.gifas1cHhJ0g410010MjAyNDN8MDAwMTIzNWR8dG8gYW50cmFraSBtb3UgZWluYWk.gifkonstantinos1061470vxafxzma3j.gif
Link to comment
Share on other sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΑΙ ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ!!! ΑΝΤΕ ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ ΑΡΧΙΖΟΥΜΕ ΚΑΙ ΜΑΖΕΥΟΜΑΣΤΕ ΣΤΟ ΚΑΦΕ...

ΕΣΥ ΞΑΝΘΙΑ ΤΙ ΔΟΥΛΕΙΑ ΕΧΕΙΣ ΣΤΟ ΚΑΦΕ ΤΗΣ ΒΕΡΟΙΑΣ? ΑΛΛΟΥ ΣΕ ΠΗΡΑΝΕ ΝΥΦΗ ΧΙ! ΧΙ! ΧΙ!

ΣΙΛΙΑ84 ΚΑΙ ΓΩ ΜΕΝΩ ΚΟΝΤΑ ΣΤΟ ΡΟΛΟΙ, ΚΑΠΟΥ ΘΑ ΕΧΟΥΝ ΔΙΑΣΤΑΥΡΩΘΕΙ ΤΑ ΚΑΡΟΤΣΙΑ ΜΑΣ ΣΙΓΟΥΡΑ. Η ΜΠΟΥΜΠΟΥΚΑ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ 17 ΜΗΝΩΝ ΚΑΙ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΕΙΜΑΣΤΕ ΣΤΗ ΒΟΛΤΑ ΓΙΑΤΙ... ΔΕΝ ΜΑΣ ΧΩΡΑΕΙ Ο ΤΟΠΟΣ ΙΔΙΩΣ ΤΟ ΑΠΟΓΕΥΜΑ.

ΕΛΛΗ2 ΠΟΣΟ ΕΒΔΟΜΑΔΩΝ ΕΙΣΑΙ? ΕΓΩ ΤΩΡΑ ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΜΠΕΜΠΗ Κ ΕΙΜΑΙ ΣΤΗΝ 25η ΕΒΔΟΜΑΔΑ.

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΣΕ ΟΛΕΣ ΓΥΡΝΑΩ ΣΤΗ ΔΟΥΛΕΙΑ ΜΟΥ!!!!!!:lol:


pm4hp3.pngVPk9p3.png
Link to comment
Share on other sites

ωωω βλέπω εχουμε new entry????Τελεια!!!!Μαρία Ελενα μήπως γνωριζόμαστε??Λέω εγώ τώρα.....χιχιχιχι

Σιλια εγώ συχνάζω πολύ στο ρολόι στο μικρό καφέ το έχει η κολλητή μου - κουμπάρα μου η Φυλιώ....Οντως πολύ κουραση οι γιορτές αλλά είναι ωραία κουραση εεε???Εδω μείναμε τα Χριστουγεννα Πρωτοχρονιά ομως την κανουμε για ονειρούπολη Δράμας με τον μπέμπη!!!!

Υ.Γ. Μπορεί να με πήραν νύφη αλλου αλλά ειμαι Βεροιωτισα με ΒΟΥΛΑ!!!!Ετσι για να μην ξεχνιομαστε!!!


ogl1p3?r=1291460418
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


επιτελους βρε κοριτσια.....λιγη βεροια εδω...

καταρχην χρονια πολλα σε ολες και καλη χρονια....

να χαιρεστε τα μωρακια σας...

εφω ειμαι στην 10εβδ...εχω ακομα δρομο πολυ......

Link to comment
Share on other sites

ωωω βλέπω εχουμε new entry????Τελεια!!!!Μαρία Ελενα μήπως γνωριζόμαστε??Λέω εγώ τώρα.....χιχιχιχι

Σιλια εγώ συχνάζω πολύ στο ρολόι στο μικρό καφέ το έχει η κολλητή μου - κουμπάρα μου η Φυλιώ....Οντως πολύ κουραση οι γιορτές αλλά είναι ωραία κουραση εεε???Εδω μείναμε τα Χριστουγεννα Πρωτοχρονιά ομως την κανουμε για ονειρούπολη Δράμας με τον μπέμπη!!!!

Υ.Γ. Μπορεί να με πήραν νύφη αλλου αλλά ειμαι Βεροιωτισα με ΒΟΥΛΑ!!!!Ετσι για να μην ξεχνιομαστε!!!

ΑΑΑΑΑΑΑ!!!!!!!!!!!! και εγω νυφη αλλου ειμαι, αλλα οπως λεει και η ηλεκτρα :

Μπορεί να με πήραν νύφη αλλου αλλά ειμαι Βεροιωτισα με ΒΟΥΛΑ!!!!Ετσι για να μην ξεχνιομαστε!!!

Link to comment
Share on other sites

Καλή χρονιά με υγεία στα παιδάκια μας πάνω απο όλα και αγάπη :P:p:p Οι εγκυμονούσες με το καλό και καλή λευτεριά!!!!

Ελλη κι εσύ νύφη αλλού??Που αν επιτρέπεται??Με νιώθεις εεεε??

Πώς περάσατε Πρωτοχρονιά???Εμείς τέλεια οπως σας ειχα πει πήγαμε Ονειρούπολη και Καβάλα και περάσαμε πολύ καλά...ο μικρός δεν μας ΄κούρασε καθόλου και ήταν πολύ συνεργάσιμος!!!Εγινε παιδάκι το μανάρι μου!!!Περιμένω νέα σας Βεργιωτάκια!!!!


ogl1p3?r=1291460418
Link to comment
Share on other sites

καλησπέρα κι από μένα!

νομίζω ότι ανήκω κι εδώ... είμαι ναουσαία, αλλά μένω βέροια τα τελευταία χρόνια, λόγω δουλειάς!

ελπίζω να τα λέμε!

να σας ζήσουν τα μωράκια σας!


6umkp3.png

Ήρθες και μας γέμισες χαμόγελα..!!

Jdbyp2.png

Η ζωή έχει τη γεύση που της δίνεις! Κανένα όνειρο δεν είναι άπιαστο, μη σταματάς να ονειρεύεσαι!!!a%3E

Link to comment
Share on other sites

καλησπέρα κι από μένα!

νομίζω ότι ανήκω κι εδώ... είμαι ναουσαία, αλλά μένω βέροια τα τελευταία χρόνια, λόγω δουλειάς!

ελπίζω να τα λέμε!

να σας ζήσουν τα μωράκια σας!

καλως τη βρε.....εδω κ εσυ γιατι οχι?

καλη χρονια να εχουμε ολες......

ο καιρος ειναι χαλια και αυτη η μουχλα μου τη δινει απιστευτα.....κοριτσια πατε σε κανα παιδοτοπο?για πειτε?ποιος σας βολευει καλυτερα?


79730l4d8pj2fyu.gifas1cHhJ0g410010MjAyNDN8MDAwMTIzNWR8dG8gYW50cmFraSBtb3UgZWluYWk.gifkonstantinos1061470vxafxzma3j.gif
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


×
×
  • Δημιουργία νέου...