Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 48 λεπτά , Angot είπε:

      κάτσε γιατί θα τρελαθώ δεν δικαιούμαστε ούτε το 2 μηνο κύησης και το 3μηνο λοχείας ; ούτε το 9μηνο μετά; εξαλλη θα γίνω , δεν μπορεί !αυτα είναι με τα ένσημα οχι με το εισόδημα 

      Το κύησης και το λοχειας έχει προϋπόθεση 200 ένσημα τα τελευταία 2 έτη. Αν περνεις αυτό αυτόματα εγκρίνεται και το 9μηνο προστασίας μητρότητας.

      2 ώρες πρίν, Angot είπε:

      με 2,4 να σπάσουν τα νερά; και γω 2,4 εχω αλλά δεν μπυ τα είπε τόσο τραβηγμένα!   α και συ δηλαδή το χειροκρότημα , κατάλαβα! 

      Λόγω δίδυμης κύησης επιβαρύνεται πιο πολύ η μήτρα. Όλα πάνε x2 πλακουντες, σακοι, αμνιακό υγρά.. επίσης το βάρος ανά μέρα αυξάνεται x2  οπότε μην αγχώνεσαι είμαι άλλη περίπτωση....

Γοργόνες σε δίαιτα!


Recommended Posts

να μαι και γω παλι κουναμενη συναμενη χιχιχιιχι...

αρχηγε καλημερουδια...

εχεις δικαιο και εσυ και η ντινα που μου λετε οτι αφου αδιαθετισα πως να δειξει μειον αλλα μη βαρατε...ηθελα και εγω το κακομοιρο να δω τον κοπο μου να πιανει τοπο...

θα περιμενω να τελειωσει και μετα θα σας πω τα πραγματικα αποτελεσματα και το καλο που τις θελω τις παλιοζυγαριας να καταιβει αλλιως θα την κατεβασω απο τον τριτο οροφο με ασχημο τροπο:twisted::twisted::twisted:βουτια θα κανει στο κενο χιχιχιχιχιχιχιχι

λοιπον και ας αναλαβει καποια με το καλο οταν γυρισουν και οι τελευταιες να βρεθουμε επιτελους γιατι ολο το λεμε και ακομα να το κανουμε...

μαρακι μηπως θυμηθηκες να κοιταξεις για κανενα dvdακι για αρχαρειους για zumba μπας και αρχισω να κουνιεμαι λιγο????

φιλακια

καλως τη !!!

Ψιιιττττ κοριτσακι να σου πω....και να μην ειχες αδιαθετησει τι αποτελεσματα να δεις με λιγες μερες διατροφης???....θελει το χρονο του ο οργανισμος σου και ο μεταβιολισμος σου να ''εγληματιστουν'' στις νεες συνθηκες διατροφης !!!!

εχουμε πει ΥΠΟΜΟΝΗ και ΕΠΙΜΟΝΗ !!!!! :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

η αληθεια ειναι οτι δεν εχω κοιταξει ακομα ...σορρυ...αλλα πηζω αυτες τις μερες στη δουλεια...μην ανησυχεις ομως δεν θα το ξεχασω ;)

ριξε μια ματια να δεις τι dvd κυκλοφορουν αυτο τον καιρο στο vita-shape-forma ,μπορει να εχουν κατι καλο :cool:

picture.php?albumid=371&pictureid=2527

αααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααα !!!

ΤΙ ΓΛΥΚΙΣΜΑ ειναι αυτο????????????????????????? :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

να σου ζησει ρε συ!!!!!!!!!!!!!!

φτου φτου φτουυυυυυυυυυυυυυ !!! ΚΟΥΚΛΑ!!!


''Αξίζει ό,τι χαρίζει η στιγμή ,Που πίσω δεν Ξαναγυρίζει

αναγνωρίζει μόνο κάποιες ΑΝΑΜνήσεις...δυνατές ΣΥΓΚΙΝΗΣΕΙΣ !'' ;)

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 28k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • maestria77

    2255

  • JENIA

    2242

  • mpap

    1708

  • tsipoura

    1624

Γεια σας κι από εμένα!!! :)

Πολύ χαίρομαι που μαζευόμαστε σιγά-σιγά...

Εγώ είμαι ακριβώς στα ίδια κιλά...

Πήρα 1 κιλό την πρώτη εβδομάδα στη θάλασσα και το έχασα μετά στο χωριό!!!

Πάντως πρόσεχα αρκετά, εννοείται έτρωγα ότι και οι άλλοι τα μεσημέρια απλά πρόσεχα τις ποσότητες και τους συνδυασμούς και τσάκιζα τις σαλάτες.

Από ατασταλίες έκανα λίγες, ένα παγωτάκι και ένα κομμάτι τούρτα στα γενέθλια του ανιψιού...2-3 φορές σουβλάκια...

Link to comment
Share on other sites

καλως τη !!!

Ψιιιττττ κοριτσακι να σου πω....και να μην ειχες αδιαθετησει τι αποτελεσματα να δεις με λιγες μερες διατροφης???....θελει το χρονο του ο οργανισμος σου και ο μεταβιολισμος σου να ''εγληματιστουν'' στις νεες συνθηκες διατροφης !!!!

εχουμε πει ΥΠΟΜΟΝΗ και ΕΠΙΜΟΝΗ !!!!! :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

η αληθεια ειναι οτι δεν εχω κοιταξει ακομα ...σορρυ...αλλα πηζω αυτες τις μερες στη δουλεια...μην ανησυχεις ομως δεν θα το ξεχασω ;)

ριξε μια ματια να δεις τι dvd κυκλοφορουν αυτο τον καιρο στο vita-shape-forma ,μπορει να εχουν κατι καλο :cool:

αααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααα !!!

ΤΙ ΓΛΥΚΙΣΜΑ ειναι αυτο????????????????????????? :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

να σου ζησει ρε συ!!!!!!!!!!!!!!

φτου φτου φτουυυυυυυυυυυυυυ !!! ΚΟΥΚΛΑ!!!

να στο αφησω μια εβδομαδα και να δεισ οτι θα σου κανω δωρο μετα το γαμιλιο ταξηδι ειμαι σιγουρη . ταρζανακι ειναι η ξενια δεν ειναι αστια βαζει κατω 10 σπυρους και σε λιγο θα σου βαλω φωτ του γιου για να δεις γιατι θυριο σου μηλαω !!

Link to comment
Share on other sites

καλα ολα τα λεφτα η κορη σου ... και η ποζα ολο ναζι χιχιχιχιχιχι ...μου θυμησε τη δικια μου που ολο ποζαρει χιχιχιχιχι

να το χαιρεσαι το κουκλακι σου (και τα δυο φυσικα!!!!)


...αξιζει φιλε να υπαρχεις για ενα ονειρο και ας ειναι η φωτια του να σε καψει...

Link to comment
Share on other sites

picture.php?albumid=371&pictureid=2528

ειναι καθηστος και ειναι ισα με την ξενια αμα σηκοθει της ριχνει 2 κεφαλια αλλα κοριτσια τον βαζει κατω . ενταξη αμα τα παρει και αυτος πολυ την σηκωνει με το ενα χερι δεν αστεια αληθεια ο κακομηρης κανει τρελη υπομονη μαζι της αλλα μα νευριασει καλητερα να κρηφτει η ξενια . κατα αλλα αγαπες τρελλλλλλλλλλεεεεεεεεες σαν την μαμα χαζη τελειος

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

γειά σας κούκλες!

δεν ζυγίστηκα ακόμα, γιατί ξεχνάω, αλλά έχω να αναφέρω ότι ήμουν στυλάκι στη βάφτιση της Παναγιώτας Χυσοβαλάντου.

zenia η κόρη σου είναι άγγελος! τί νινί... για δάγκωμα! πάλι στο φαγητό το μυαλό.

παρασπονδίες έκανα, όχι πολλές. στα ρούχα μου βλέπω διαφορά. παραείναι άνετα.

δέχτηκα πολλές φιλοφρονήσεις για το σώμα μου με το στενό φόρεμα.

αχ, βρε κορίτσια, πού να τα διαβάσω όλα αυτά που γράψατε;

αρχηγέ πώς τα πας με τις ετοιμασίες; πότε με το καλό παντρεύεσαι;

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας κι από εμένα!!! :)

Πολύ χαίρομαι που μαζευόμαστε σιγά-σιγά...

Εγώ είμαι ακριβώς στα ίδια κιλά...

Πήρα 1 κιλό την πρώτη εβδομάδα στη θάλασσα και το έχασα μετά στο χωριό!!!

Πάντως πρόσεχα αρκετά, εννοείται έτρωγα ότι και οι άλλοι τα μεσημέρια απλά πρόσεχα τις ποσότητες και τους συνδυασμούς και τσάκιζα τις σαλάτες.

Από ατασταλίες έκανα λίγες, ένα παγωτάκι και ένα κομμάτι τούρτα στα γενέθλια του ανιψιού...2-3 φορές σουβλάκια...

καλως το κοριτσι μας!!!!

ΜΠΡΑΒΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟ :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

ειπαμε οι ατασθαλιες μεσα στο προγραμα ειναι....και οταν βλεπουμε οτι χανουμε τον ελεγχο να το μαζευουμε...και εσυ αυτο εκανες και 100000 ΜΠΡΑΒΟ σου!!!!! :mrgreen:

θυμησε μου ποσα θελεις να χασεις?


''Αξίζει ό,τι χαρίζει η στιγμή ,Που πίσω δεν Ξαναγυρίζει

αναγνωρίζει μόνο κάποιες ΑΝΑΜνήσεις...δυνατές ΣΥΓΚΙΝΗΣΕΙΣ !'' ;)

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα γοργονιτσες μου!!!

Χαιρομαι που ειστε καλα!!

Εμεις εδω.. Συνεχιζουμε και περιμενω την αυριανη με μεγαλη ανυπομονησια (για την εξορμηση στην αγορα!!)

Κι ετσι για να δειτε ποσο ζεστα το εχω παρει το θεμα, εχθες το βραδυ μου εφεραν ενα κομματι μουσακα αλλα εγω ουτε που το ακουμπησα :evil:

Φιλια πολλα σε ολες!!!!!!!!!!!!


Οταν φτανει ο κομπος στο χτενι, δεν φταιει το χτενι... Εσυ εισαι αχτενιστη!

gM4vp2.png

Link to comment
Share on other sites

γειά σας κούκλες!

δεν ζυγίστηκα ακόμα, γιατί ξεχνάω, αλλά έχω να αναφέρω ότι ήμουν στυλάκι στη βάφτιση της Παναγιώτας Χυσοβαλάντου.

zenia η κόρη σου είναι άγγελος! τί νινί... για δάγκωμα! πάλι στο φαγητό το μυαλό.

παρασπονδίες έκανα, όχι πολλές. στα ρούχα μου βλέπω διαφορά. παραείναι άνετα.

δέχτηκα πολλές φιλοφρονήσεις για το σώμα μου με το στενό φόρεμα.

αχ, βρε κορίτσια, πού να τα διαβάσω όλα αυτά που γράψατε;

αρχηγέ πώς τα πας με τις ετοιμασίες; πότε με το καλό παντρεύεσαι;

καλως το κοριτσι μας :mrgreen:

ΜΠΡΑΒΟΟΟΟΟΟΟΟΟ και σε σενα!!!!!.....ειδες???..οι κοποι ανταμειβονται ;)

συνεχισε ετσι γοργονακι ...και θα δεις τα καλυτερα !!!

11/9 ....τρομοκρατικη ημερομηνια....μια που επεσαν οι διδυμοι ...,ια ππου θα πεσουμε κ εμεις :tongue::tongue::tongue:

μονο φωτογραφο δεν εχω κλεισει ακομα...αλλα πιστευω μεσα στην εβδομαδα θα εχουμε τελειωσει και με αυτο !

ολα τα υπολοιπα απο τις ετοιμασιες καλα....εκτος απο το θεμα πεθερικον......πφφφφφ....τεσπα....


''Αξίζει ό,τι χαρίζει η στιγμή ,Που πίσω δεν Ξαναγυρίζει

αναγνωρίζει μόνο κάποιες ΑΝΑΜνήσεις...δυνατές ΣΥΓΚΙΝΗΣΕΙΣ !'' ;)

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα γοργονιτσες μου!!!

Χαιρομαι που ειστε καλα!!

Εμεις εδω.. Συνεχιζουμε και περιμενω την αυριανη με μεγαλη ανυπομονησια (για την εξορμηση στην αγορα!!)

Κι ετσι για να δειτε ποσο ζεστα το εχω παρει το θεμα, εχθες το βραδυ μου εφεραν ενα κομματι μουσακα αλλα εγω ουτε που το ακουμπησα :evil:

Φιλια πολλα σε ολες!!!!!!!!!!!!

καλημεραααααααααααα :mrgreen:

10000 ΜΠΡΑΒΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟ!!!! φτου κακα ο μουσακας...και πόσο μαλλον βραδυ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

με αυτες τις ''θυσίες'' που κανεις να ξερεις οτι θα σε ανταμειψει το αποτελεσμα ...ΣΥΝΕΧΙΣΕ ετσι :mrgreen:


''Αξίζει ό,τι χαρίζει η στιγμή ,Που πίσω δεν Ξαναγυρίζει

αναγνωρίζει μόνο κάποιες ΑΝΑΜνήσεις...δυνατές ΣΥΓΚΙΝΗΣΕΙΣ !'' ;)

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


καλως το κοριτσι μας :mrgreen:

ΜΠΡΑΒΟΟΟΟΟΟΟΟΟ και σε σενα!!!!!.....ειδες???..οι κοποι ανταμειβονται ;)

συνεχισε ετσι γοργονακι ...και θα δεις τα καλυτερα !!!

11/9 ....τρομοκρατικη ημερομηνια....μια που επεσαν οι διδυμοι ...,ια ππου θα πεσουμε κ εμεις :tongue::tongue::tongue:

μονο φωτογραφο δεν εχω κλεισει ακομα...αλλα πιστευω μεσα στην εβδομαδα θα εχουμε τελειωσει και με αυτο !

ολα τα υπολοιπα απο τις ετοιμασιες καλα....εκτος απο το θεμα πεθερικον......πφφφφφ....τεσπα....

μην κοφτεις και πολυ φαση ειναι και θα τους περασει το κανουν ολα τα πεθερικα νομιζουν οτι ο γαμος ειναι δικος τους και θελουν αυτοι να παντρευτουν απο την αρχη ξερω τι σου λεω τα εχω περασει και με αγρια ροκ !! κανε αυτο που θεσ εσυ ηρεμη -ανετη -χαλαρη και αστους ολους τους αλλους να πανε στον μπαρμπερι χαχαχχαχα!!

Link to comment
Share on other sites

Jenia να χαίρεσαι τα ζουζούνια σου! Οντως πολύ νάζι η μικρή!!!

Ελίζα το έχω πάθει αυτό που λες με την αδιαθεσία...

Μετά από μια εβδομάδα άψογη η ζυγαριά είχε δείξει +1 :(

Μεγάλη απογοήτευση...

Κάνε υπομονή και θα ανταμειφθείς στο επόμενο ζύγισμα :D

Αρχηγέ από 72 κιλά είμαι πλέον 65, 5.

Ύψος 1,66

Στόχος κοντινός είναι τα 63, μακρινός τα 60

Βλέποντας και κάνοντας...

Πάντως τώρα χάνονται πολύ πιο δύσκολα απ΄ότι στην αρχή...

Επεξεργάστηκαν by viky75
Δυσκολα χανονται, 'οχι γρήγορα...θα 'θελα χαχαχα
Link to comment
Share on other sites

μια μικρη ερωτηση το τελευτεω καιρο εχω μεγαλη πτωση στα μαλια βεβαια ειναι πολυ μακρια μεχρι την μεση μου και πολλα λεω να παρω λιγο σιδερο μιας και τοσο καιρο απο θυλασμο -γεννες και λοιπα επερνα και δεν ειχα θεμα με το μαλακι μου ισα ισα μεγαλωνε σε γοργουε ρυθμους . τωρα ομως εχω το εξης θεμα να κανω πρωτα μαι εξεταση σιδηρου και μετα να παρω η να το παρω ετσι γιατι το σιδερο κανει και κακο στα νευρακια αν δεν κανω λαθος !! εε !! για πειτε τι γνωμη σας παρακαλω!!

Link to comment
Share on other sites

καλως το κοριτσι μας :mrgreen:

ΜΠΡΑΒΟΟΟΟΟΟΟΟΟ και σε σενα!!!!!.....ειδες???..οι κοποι ανταμειβονται ;)

συνεχισε ετσι γοργονακι ...και θα δεις τα καλυτερα !!!

11/9 ....τρομοκρατικη ημερομηνια....μια που επεσαν οι διδυμοι ...,ια ππου θα πεσουμε κ εμεις :tongue::tongue::tongue:

ολα τα υπολοιπα απο τις ετοιμασιες καλα....εκτος απο το θεμα πεθερικον......πφφφφφ....τεσπα....

ντεν σε πιάνω. έγινε κάτι χοντρό; το έχουν αυτό να στενοχωρούν τη νύφη παραμονές.

κι εσύ πουλάκι μου πεθερόπληκτο;

έλεος με τις κάργιες!

εγώ πιο πολύ αδυνάτισα με τις κακίες τους. βγήκε και κάτι καλό από τη στενοχώρια.:tongue:

με τον αγαπούλη σου να είστε αγαπημένοι, όσο περισσότερο μπροστά τους (στα πεθερικά), μέλια όμως, τόσο καλύτερα (συνταγή γιαγιάδων μου)!!!!!!!!!

τα πεθερικά ή που θα πιάνουν το κεφάλι τους ή που θα σε λατρέψουν. έχουν συμβεί και τα δύο. τα έχω δει.:-D

η ώρα η καλή αρχηγέ μου! σύντομα με πολλά πιτσιρίκια!γοργονάκια ήθελα να πω!;)

Link to comment
Share on other sites

[/u][/i][/b][/color]

μην κοφτεις και πολυ φαση ειναι και θα τους περασει το κανουν ολα τα πεθερικα νομιζουν οτι ο γαμος ειναι δικος τους και θελουν αυτοι να παντρευτουν απο την αρχη ξερω τι σου λεω τα εχω περασει και με αγρια ροκ !! κανε αυτο που θεσ εσυ ηρεμη -ανετη -χαλαρη και αστους ολους τους αλλους να πανε στον μπαρμπερι χαχαχχαχα!!

βρε μανιτσα μου :tongue:

το θεμα δεν ειναι αυτο....εχουν δημιουργησει ΤΕΡΑΣΤΙΟ προβλημα.....

ηθελαν να καλεσουν την αρτα και τα γιαννενα και επειδη ο δικος μου δεν ηθελε και τους ειπε ΟΧΙ....αυτοι ηθελαν να επιβληθουν και να περασει το δικο τους....και εχουν καλεσει κοσμο τηλεφωνικα αφου δεν τους δωσαμε προσκλητηρια....και τωρα δεν ξερουμε ποιους εχουν καλεσει και στο τραπεζι....τι θα κανουμε με το ξενοδοχειο?????????????...ποσα ατομα να πουμε???...ονοματα για τις θεσεις στα τραπεζια?????????????????

:roll::roll::roll:


''Αξίζει ό,τι χαρίζει η στιγμή ,Που πίσω δεν Ξαναγυρίζει

αναγνωρίζει μόνο κάποιες ΑΝΑΜνήσεις...δυνατές ΣΥΓΚΙΝΗΣΕΙΣ !'' ;)

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...