Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 8 λεπτά , linaa είπε:

      Νομίζω ο προεμφυτικος θα σου δώσει αρκετές απαντήσεις. Κρυφή ενδομητριωση Κ να μένεις έγκυος εύκολα δεν έχω ακούσει να σου πω την αλήθεια . Ίσως εάν επαναλαβεις τις εξετάσεις για καθεξιν αποβολές υπάρχει τμήμα στο Έλενας μπορείς να κάνεις δωρεαν. Εγώ ανεξήγητες καθεξιν αποβολές Κ υπογονιμότητα έχω ακούσει για κρυφό διαβήτη . Δηλαδή το ζάχαρο φαινόταν φυσιολογικό ή ότι ρυθμίζετε φυσιολογικα Κ τελικά δεν ήταν χρειάστηκαν κορυφαίοι ενδοκρινολόγοι για να το λύσουν . 

      @Melusa54 συμφωνώ με την Λινά στο Ελενας να πας! 

Koula - mares


kale

Recommended Posts

mimitroulla μου, μας έλειψες ψες! Χαίρομαι που ήταν λόγω τεχνικών προβλημάτων που έλειπες! Μπράβο του άντρα σου που σε σκέφτεται και σε προσέχει έτσι! Το αξίζεις άλλωστε! Δεν συνειδητοποίησα για το "οπόταν"!!! Είναι όντως πολύ κυπριακό??? :)

Φιλάκια και στις υπόλοιπες ομορφιές χχχχχχχ

Η αλήθεια ειναι οτι απο εσενα εσένα μόνο το εχω ακιύσει, ΟΠΟΤΑΝ λοιπόν, δεν εχω ιδεα!

Μπορεί να το λεμε και εδώ!

Καλά ε? Θα αλλάξω το τικεράκι μου!

Θα γραψω απο κατω:

HOW MUCH I MISS MY IPHONE!!!

ΔΥΣΚΟΛΕΎΟΜΑΙ ΙΙΙΙΙΙΙΙΙ :-(


X8R8p2.png

uHpXp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Akex μου ειδα με το email το μήνυμα που μου εστειλες στο Facebook αλλά δεν έχω κατεβάσει ακομα το application του Facebook σου απαντω εδω.

Σχετικά με την ερωτηση σου η απάντηση ειναι οτι θα την παρω τηλέφωνο να τη ρωτησω.

Ξέρεις εσυ.. :wink:


X8R8p2.png

uHpXp2.png

Link to comment
Share on other sites

Δε θέλω να διανοηθώ ότι διαλύεται το παρεάκι...

Αντε να πάρουμε τα πάνω μας.

ΑΝΙΤΑΚΙ είδες τι κάνει η απουσία σου?

Η πρόεδρος είναι μάλλον χωρις τεχνολογία ακόμα γι' αυτό δεν εμφανίζεται.

Η Ελλάδα μπορεί να χρεωκοπησει...

Η ευρωπαϊκή ένωση να διαλυθεί....

ΑΛΛΆ ΤΟ ΠΑΡΕΑΚΙ ΜΑΣ ΠΟΤΈΕΕΕΕΕΕΕΕ!!!!!!!!:cool:


X8R8p2.png

uHpXp2.png

Link to comment
Share on other sites

ΑΝΙΤΑΚΙ καλώς όρισες πισω στο παρεάκι!

Αναστασία μου αγαπημένη ... Σε ευχαριστώ που με σκέφτεσαι κούκλα μου!

Σκέφτηκα, προκειμένου να μην σε ανησυχώ όλη την ώρα, αν έχουμε τίποτα δυσάρεστα να σε ειδοποιήσω με μήνυμα.

Κρίμα ειναι να σε ανησυχώ συνέχεια. ..

Τι κανει ο Έκτορας?

Πρέπει να είναι πολύ καλά τωρα ε?


X8R8p2.png

uHpXp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλημέρα καλημέρα....Σήμερα είμαι πάρα πολύ χαρούμενη γιατί εχθές επέστρεψαν στο παρεάκι η mimimitrou και το Ανιτάκι, θα γίνω ακόμα πιο χαρούμενη αν στείλει ένα μνμ και το zamponekaki, η Κέλλυ και η Rodo που έχω τόσες πολλές μέρες να μάθω τα νέα τους.

Σας αγαπώ όλες πάρα παρα πολύ!!!!:P:p:p:p


as1cMaf0g410000MDdkanwxMTQ1N2p8T3VyIGJpcmQgaXMg.gifgQt7p2.png

I81rp3.png

Link to comment
Share on other sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΜΙΚΡΕΣ ΜΟΥ ΣΕΡΠΑΝΤΙΝΕΣ...!!!!!!!!!

ΜΙΜΙΤΡΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ.....ΜΟΥ ΕΛΕΙΨΕΣ ΒΡΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕ....!!!!!!!!!!!!!!

ΛΕΤΑΚΙ....ΑΣΤΑ....ΤΟ ΕΝΔΟΜΗΤΡΙΟ ΜΑΣ ΤΑΛΑΙΠΩΡΕΙ ΚΑΙ ΤΙΣ ΔΥΟ...!!!!!!!!

nastazia1978, ΣΕ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ ΜΟΥ....ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΝΑ ΞΕΚΙΝΗΣΕΤΕ ΤΗΝ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΑ...!!!!!!!!!

ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΜΟΥ, ΜΑΚΑΡΙ ΤΟ ΓΟΥΤΣΟΥ-ΓΟΥΤΣΟΥ ΝΑ ΑΠΟΔΩΣΕΙ ΚΑΡΠΟΥΣ......ΠΟΛΥ ΘΑ ΤΟ ΗΘΕΛΑ ΓΙΑ ΟΛΕΣ ΜΑΣ...!!!!!!!!!!

ΣΕ ΑΓΑΠΑΩ ΠΟΛΥ-ΠΟΛΥ.....ΕΣΥ..???????????????

ΟΙ ΥΠΟΛΟΙΠΕΣ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ..???????

RODO ΤΙ ΕΓΙΝΕ ΚΟΠΕΛΑ ΜΟΥ, ΕΙΣΑΙ ΚΑΛΑ..????

ΚΕΛΛΥ....ΘΑ ΣΕ ΤΣΟΥΡΟΜΑΔΗΣΩ....ΕΛΑ ΝΑ ΜΑΣ ΠΕΙΣ ΤΙ ΕΓΙΝΕ ΜΕ ΤΟ ΜΩΡΑΚΙ ΣΟΥ....ΟΛΑ ΚΑΛΑ..??????

ΖΑΜΠΟΝΕΛΑΚΙ ΜΟΥ....ΓΙΑΤΙ ΧΑΘΗΚΕΣ..?????

ΖΕΤΤΑΚΙ ΜΟΥ ΠΩΣ ΕΙΣΑΙ..?????

ΛΑΜΠΙΝΟΥΛΑ ΜΟΥ, ΤΙ ΚΑΝΕΙΣ ΟΜΟΡΦΙΑ ΜΟΥ..????????

ΠΟΛΥ ΣΤΕΝΑΧΩΡΗΘΗΚΑ ΠΟΥ ΔΕΝ ΠΡΟΛΑΒΑΜΕ ΝΑ ΣΥΝΑΝΤΗΘΟΥΜΕ...ΘΑ ΤΟ ΚΑΝΟΝΙΣΩ ΤΗΝ ΕΠΟΜΕΝΗ ΦΟΡΑ ΣΙΓΟΥΡΑ....ΚΑΙ ΘΑ ΕΡΘΟΥΝ ΚΑΙ ΟΙ ΥΠΟΛΟΙΠΕΣ..!!!!!!!!!

ΧΡΙΣΤΙΝΑΚΙ ΜΟΥ ΑΘΗΝΑΙΚΟ, ΠΩΣ ΕΙΣΑΙ..?????

ΧΡΙΣΤΙΝΑΚΙ ΜΟΥ ΚΥΠΡΙΟ, ΤΙ ΚΑΝΟΥΝ ΟΙ ΑΝΤΡΑΚΛΕΣ ΣΟΥ..??????

ΛΙΝΑΚΙ ΜΟΥ, ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΚΑΛΥΤΕΡΑ..!!!!!!

DADA MOY, ME TO ΚΑΛΟ Ο ΓΑΜΟΣ ΣΑΣ, ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ ΜΟΥ....ΠΑΝΤΑ ΕΥΤΥΧΙΣΜΕΝΟΙ ΣΑΣ ΕΥΧΟΜΑΙ..!!!!!!

ΣΕ ΟΣΕΣ ΔΕΝ ΑΝΑΦΕΡΘΗΚΑ....ΕΝΑ ΜΕΓΑΑΑΑΑΛΟ ΦΙΛΙ ΣΤΗΝ ΚΑΘΕΜΙΑ ΣΑΣ ΣΤΕΛΝΩ..!!!!!!!!!!


name-graphics-anita-633978.gif

ΟΤΙ ΔΕ ΜΕ ΣΚΟΤΩΝΕΙ.....ΜΕ ΔΥΝΑΜΩΝΕΙ..!!!

Link to comment
Share on other sites

ΚΑΛΗΜΕΡΕΣ ΚΑΛΗΜΕΡΕΣ ΚΑΙ ΑΠΟ ΜΕΝΑ....

εχω να μπω καιρο γιατι δεν εχω προλαβει γενικοτερα και με τις δουλειες και με τη μικρη στο σπιτι.

λοιπον τα νεοτερα μου ειναι τα εξης.

ο γιατρος εκανε υπερτατη μαλακια. η κυηση ειναι διδυμη αλλα το ενα δε προχωραει καλα. ο βλακας επειδη με ξεπεταξε το προηγουμενο σαββατο εβλεπε το κακο εμβρυακι που δε προχωραγε. πηγα προχτες παρασκευη η χοριακη μου ειναι 3,500 και ευτυχως με ειδε ενας αλλος γυναικολογος του κεντρου οχι το μεγαλο αφεντικο και αφου με ξεψαχνισε κανα 20λεπτο ειδε και το ''μεγαλο '' σακο οπου μου εξηγησε οτι υπαρχει λεει λεκιθικος ασκος καθος και στοιχεια μεσα δηλαδη εμβρυο ειμαι 6 βδομαδων και 3 ημερων και μου ειπε πρωτα ο θεος να παω τη τεταρτη να ακουσουμε καρδια.

δεν ειναι το τελειο σουπερ εμβρυο αλλα φενεται οτι παλευει μεχρι τωρα μου ειπε καλα. να μη το καταδικαζω και θα πηγαινουμε βημα βημα.

αυτα. κοριτσια εχω να σας πω το εξης τα μεγαλα αφεντικα εινι οκ για να κανουνε την αρχικη δουλεια. να περνετε παντα παντα παντα δυο γνωμες και τρεις.

και μενα ο μαστρο...... ειναι τελειος να παινρει εμβρυα και να κανει εμφυτευσεις αυτη ειναι δουλεια του. που σκατα να προλαβαινει να τα κανει ολα και υπερυχους κλπ κλπ. λογικο ηταν να κανει πατατα.... πατατα που εμενα μου εκοψε τη ζωη μια βδομαδα.

αυτα τα νεα μου. παω γιατι σημερα ψηνω μπριζολες στα καρβουνα. σας φιλω.


b1Iqp2.png

PnR7p2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΜΙΚΡΕΣ ΜΟΥ ΣΕΡΠΑΝΤΙΝΕΣ...!!!!!!!!!

ΜΙΜΙΤΡΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ.....ΜΟΥ ΕΛΕΙΨΕΣ ΒΡΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕ....!!!!!!!!!!!!!!

ΛΕΤΑΚΙ....ΑΣΤΑ....ΤΟ ΕΝΔΟΜΗΤΡΙΟ ΜΑΣ ΤΑΛΑΙΠΩΡΕΙ ΚΑΙ ΤΙΣ ΔΥΟ...!!!!!!!!

nastazia1978, ΣΕ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ ΜΟΥ....ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΝΑ ΞΕΚΙΝΗΣΕΤΕ ΤΗΝ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΑ...!!!!!!!!!

ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΜΟΥ, ΜΑΚΑΡΙ ΤΟ ΓΟΥΤΣΟΥ-ΓΟΥΤΣΟΥ ΝΑ ΑΠΟΔΩΣΕΙ ΚΑΡΠΟΥΣ......ΠΟΛΥ ΘΑ ΤΟ ΗΘΕΛΑ ΓΙΑ ΟΛΕΣ ΜΑΣ...!!!!!!!!!!

ΣΕ ΑΓΑΠΑΩ ΠΟΛΥ-ΠΟΛΥ.....ΕΣΥ..???????????????

ΟΙ ΥΠΟΛΟΙΠΕΣ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ..???????

RODO ΤΙ ΕΓΙΝΕ ΚΟΠΕΛΑ ΜΟΥ, ΕΙΣΑΙ ΚΑΛΑ..????

ΚΕΛΛΥ....ΘΑ ΣΕ ΤΣΟΥΡΟΜΑΔΗΣΩ....ΕΛΑ ΝΑ ΜΑΣ ΠΕΙΣ ΤΙ ΕΓΙΝΕ ΜΕ ΤΟ ΜΩΡΑΚΙ ΣΟΥ....ΟΛΑ ΚΑΛΑ..??????

ΖΑΜΠΟΝΕΛΑΚΙ ΜΟΥ....ΓΙΑΤΙ ΧΑΘΗΚΕΣ..?????

ΖΕΤΤΑΚΙ ΜΟΥ ΠΩΣ ΕΙΣΑΙ..?????

ΛΑΜΠΙΝΟΥΛΑ ΜΟΥ, ΤΙ ΚΑΝΕΙΣ ΟΜΟΡΦΙΑ ΜΟΥ..????????

ΠΟΛΥ ΣΤΕΝΑΧΩΡΗΘΗΚΑ ΠΟΥ ΔΕΝ ΠΡΟΛΑΒΑΜΕ ΝΑ ΣΥΝΑΝΤΗΘΟΥΜΕ...ΘΑ ΤΟ ΚΑΝΟΝΙΣΩ ΤΗΝ ΕΠΟΜΕΝΗ ΦΟΡΑ ΣΙΓΟΥΡΑ....ΚΑΙ ΘΑ ΕΡΘΟΥΝ ΚΑΙ ΟΙ ΥΠΟΛΟΙΠΕΣ..!!!!!!!!!

ΧΡΙΣΤΙΝΑΚΙ ΜΟΥ ΑΘΗΝΑΙΚΟ, ΠΩΣ ΕΙΣΑΙ..?????

ΧΡΙΣΤΙΝΑΚΙ ΜΟΥ ΚΥΠΡΙΟ, ΤΙ ΚΑΝΟΥΝ ΟΙ ΑΝΤΡΑΚΛΕΣ ΣΟΥ..??????

ΛΙΝΑΚΙ ΜΟΥ, ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΚΑΛΥΤΕΡΑ..!!!!!!

DADA MOY, ME TO ΚΑΛΟ Ο ΓΑΜΟΣ ΣΑΣ, ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ ΜΟΥ....ΠΑΝΤΑ ΕΥΤΥΧΙΣΜΕΝΟΙ ΣΑΣ ΕΥΧΟΜΑΙ..!!!!!!

ΣΕ ΟΣΕΣ ΔΕΝ ΑΝΑΦΕΡΘΗΚΑ....ΕΝΑ ΜΕΓΑΑΑΑΑΛΟ ΦΙΛΙ ΣΤΗΝ ΚΑΘΕΜΙΑ ΣΑΣ ΣΤΕΛΝΩ..!!!!!!!!!!

Αχ βρε Ανιτάκι που έχεις πάντα να πεις μια καλη κουβέντα για κάθε μια ξεχωριστά, πως είναι δυνατόν να μην σε αγαπώ?????

ΣΕ ΛΑΤΡΕΥΩ ΚΟΥΚΛΙΤΣΑ ΜΟΥ!!!!


as1cMaf0g410000MDdkanwxMTQ1N2p8T3VyIGJpcmQgaXMg.gifgQt7p2.png

I81rp3.png

Link to comment
Share on other sites

ΚΑΛΗΜΕΡΕΣ ΚΑΛΗΜΕΡΕΣ ΚΑΙ ΑΠΟ ΜΕΝΑ....

εχω να μπω καιρο γιατι δεν εχω προλαβει γενικοτερα και με τις δουλειες και με τη μικρη στο σπιτι.

λοιπον τα νεοτερα μου ειναι τα εξης.

ο γιατρος εκανε υπερτατη μαλακια. η κυηση ειναι διδυμη αλλα το ενα δε προχωραει καλα. ο βλακας επειδη με ξεπεταξε το προηγουμενο σαββατο εβλεπε το κακο εμβρυακι που δε προχωραγε. πηγα προχτες παρασκευη η χοριακη μου ειναι 3,500 και ευτυχως με ειδε ενας αλλος γυναικολογος του κεντρου οχι το μεγαλο αφεντικο και αφου με ξεψαχνισε κανα 20λεπτο ειδε και το ''μεγαλο '' σακο οπου μου εξηγησε οτι υπαρχει λεει λεκιθικος ασκος καθος και στοιχεια μεσα δηλαδη εμβρυο ειμαι 6 βδομαδων και 3 ημερων και μου ειπε πρωτα ο θεος να παω τη τεταρτη να ακουσουμε καρδια.

δεν ειναι το τελειο σουπερ εμβρυο αλλα φενεται οτι παλευει μεχρι τωρα μου ειπε καλα. να μη το καταδικαζω και θα πηγαινουμε βημα βημα.

αυτα. κοριτσια εχω να σας πω το εξης τα μεγαλα αφεντικα εινι οκ για να κανουνε την αρχικη δουλεια. να περνετε παντα παντα παντα δυο γνωμες και τρεις.

και μενα ο μαστρο...... ειναι τελειος να παινρει εμβρυα και να κανει εμφυτευσεις αυτη ειναι δουλεια του. που σκατα να προλαβαινει να τα κανει ολα και υπερυχους κλπ κλπ. λογικο ηταν να κανει πατατα.... πατατα που εμενα μου εκοψε τη ζωη μια βδομαδα.

αυτα τα νεα μου. παω γιατι σημερα ψηνω μπριζολες στα καρβουνα. σας φιλω.

Κελλάκι μα τι ευχάριστα νέα είναι αυτά?Θα βάλω τα κλάματα...Τι αγώνας είναι αυτός που έχεις κάνει ρε κορίτσι μου?Λοιπόν από σενα έχω καταλήξει ότι αν είναι να κάτσει το έμβρυο θα κάτσει, όυτε ξάπλα ούτε χαλάρωμα ούτε τίποτα, όλη την ώρα είσαι στη τσίτα και το εμβρυάκι εκεί, ακούνητο και ακλόνητο....Φτου φτου φτου κοπελάρα μου να μην σε ματιάσω...

Στείλε μια μπριζόλα δικιά σου και σου στέλνω και γω μία από αυτές που θα ψήσω καθώς και από ένα ποτηράκι κρασί ίσα ίσα να βρέξουμε τα χείλη μας για να τσουγκρίσουμε για το καλό....


as1cMaf0g410000MDdkanwxMTQ1N2p8T3VyIGJpcmQgaXMg.gifgQt7p2.png

I81rp3.png

Link to comment
Share on other sites

Αχ βρε Ανιτάκι που έχεις πάντα να πεις μια καλη κουβέντα για κάθε μια ξεχωριστά, πως είναι δυνατόν να μην σε αγαπώ?????

ΣΕ ΛΑΤΡΕΥΩ ΚΟΥΚΛΙΤΣΑ ΜΟΥ!!!!

ΚΙ ΕΓΩ ΨΥΧΗ ΜΟΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥ.....!!!!!!!!!!!


name-graphics-anita-633978.gif

ΟΤΙ ΔΕ ΜΕ ΣΚΟΤΩΝΕΙ.....ΜΕ ΔΥΝΑΜΩΝΕΙ..!!!

Link to comment
Share on other sites

ΚΑΛΗΜΕΡΕΣ ΚΑΛΗΜΕΡΕΣ ΚΑΙ ΑΠΟ ΜΕΝΑ....

εχω να μπω καιρο γιατι δεν εχω προλαβει γενικοτερα και με τις δουλειες και με τη μικρη στο σπιτι.

λοιπον τα νεοτερα μου ειναι τα εξης.

ο γιατρος εκανε υπερτατη μαλακια. η κυηση ειναι διδυμη αλλα το ενα δε προχωραει καλα. ο βλακας επειδη με ξεπεταξε το προηγουμενο σαββατο εβλεπε το κακο εμβρυακι που δε προχωραγε. πηγα προχτες παρασκευη η χοριακη μου ειναι 3,500 και ευτυχως με ειδε ενας αλλος γυναικολογος του κεντρου οχι το μεγαλο αφεντικο και αφου με ξεψαχνισε κανα 20λεπτο ειδε και το ''μεγαλο '' σακο οπου μου εξηγησε οτι υπαρχει λεει λεκιθικος ασκος καθος και στοιχεια μεσα δηλαδη εμβρυο ειμαι 6 βδομαδων και 3 ημερων και μου ειπε πρωτα ο θεος να παω τη τεταρτη να ακουσουμε καρδια.

δεν ειναι το τελειο σουπερ εμβρυο αλλα φενεται οτι παλευει μεχρι τωρα μου ειπε καλα. να μη το καταδικαζω και θα πηγαινουμε βημα βημα.

αυτα. κοριτσια εχω να σας πω το εξης τα μεγαλα αφεντικα εινι οκ για να κανουνε την αρχικη δουλεια. να περνετε παντα παντα παντα δυο γνωμες και τρεις.

και μενα ο μαστρο...... ειναι τελειος να παινρει εμβρυα και να κανει εμφυτευσεις αυτη ειναι δουλεια του. που σκατα να προλαβαινει να τα κανει ολα και υπερυχους κλπ κλπ. λογικο ηταν να κανει πατατα.... πατατα που εμενα μου εκοψε τη ζωη μια βδομαδα.

αυτα τα νεα μου. παω γιατι σημερα ψηνω μπριζολες στα καρβουνα. σας φιλω.

ΚΕΛΛΥ ΜΟΥ, ΠΟΣΟ ΧΑΡΗΚΑ ΑΓΑΠΟΥΛΑ ΜΟΥ...!!!!!!!!!!!!!

ΜΠΡΑΒΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟ.......ΑΥΤΟ ΤΕΛΙΚΑ ΕΙΝΑΙ ΤΑΛΙΜΠΑΝΑΚΙ ΜΕΓΑΛΥΤΕΡΟ ΑΠΟ ΤΟ ΝΑΤΑΛΑΚΙ...!!!!!!!!!!!! ΧΑΧΑΧΑΧΑ

ΚΑΛΕ ΚΥΡΙΑ....ΣΤΕΙΛΕ ΚΑΙ ΣΕ ΜΕΝΑ ΜΙΑ ΜΠΡΙΖΟΛΑ....ΚΑΛΕ ΚΥΡΙΑ..!!!!!!!!!!!!


name-graphics-anita-633978.gif

ΟΤΙ ΔΕ ΜΕ ΣΚΟΤΩΝΕΙ.....ΜΕ ΔΥΝΑΜΩΝΕΙ..!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...