Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 6 λεπτά , LeneL είπε:

      Τίποτα απολύτως.. όλα είναι με εισοδηματικά κριτήρια. Φαντάσου της γέννας, που είναι στα 40.000 έχει από τα πιο υψηλά κριτήρια, στα αλλά τα ποσά είναι ακόμα χαμηλότερα.

      Να πεις στον καπετάνιο ότι σου χρωστάει ένα ΠΟΛΥ καλό δώρο!

      κάτσε γιατί θα τρελαθώ δεν δικαιούμαστε ούτε το 2 μηνο κύησης και το 3μηνο λοχείας ; ούτε το 9μηνο μετά; εξαλλη θα γίνω , δεν μπορεί !αυτα είναι με τα ένσημα οχι με το εισόδημα 

Cafe Mανουλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2012


sophie jolie

Recommended Posts

Την ημερα που ειχα και εγω κοσμο στο σπιτι οι περισσοτεροι δεν το ηξεραν!!

Οπως εφταναν και χαιρετιομασταν εβλεπαν την κοιλια!!! Πολυ γελιο!!!!!

Αυτο το κολπο που λες με το berbeque προυποθετει να εχεις τοσα σκευη οσα και οι καλεσμενοι για να ψηνει ο καθενας μονος του??

Θα εχεις και γλυκα???

καλημερα αννουλα μου! οχι καλε τα εχει ολα το συστημα! απο πανω ψηνεις κ απο κατω εχει τηγανακια που μπορεις να λιωσεις τυρι η να ψησεις οτι δεν χωραει πανω! δες εδω! αα γλυκα δεν θα εχω μονο παγωτακια ε μωρε βραδι ειναι μην σκασουμε εντελως. ασε που αυτοι ποτα θελουν κ κρασια οχι γλυκα. ειναι κατι ρουφηχτρες!!!!!

εχει 8 τηγανακια δεν κανει για παραπανω απο 8. εμεις τοσοι θα ειμαστε

http://www.google.gr/imgres?q=raclette+set&hl=el&sa=X&biw=1366&bih=647&tbs=isz:m&tbm=isch&prmd=ivns&tbnid=df7AhXwokMhYmM:&imgrefurl=http://slowvelder.wordpress.com/2010/06/page/3/&docid=gBugjtw8Co_3JM&w=600&h=600&ei=HdJhToSEDOig4gTA-djJCg&zoom=1&iact=hc&vpx=1104&vpy=133&dur=404&hovh=135&hovw=135&tx=161&ty=117&page=2&tbnh=135&tbnw=135&start=18&ndsp=18&ved=1t:429,r:17,s:18


Σ' αγαπω τοσο πολυ...

JGUxp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 55,9k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • fouskitsa82

    6607

  • dolphin73

    5860

  • kalliopi poul

    5830

  • εφακη

    4884

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Posted Images

Καλημέρα κορίτσια!

Τι κάνετε; Με θυμάστε; Γύρισα από τις διακοπούλες μου και μπήκα να δω τι κάνετε.

Απ' ό,τι βλέπω η παρέα έχει μεγαλώσει αρκετά και έχετε γράψει πολλές σελίδες!

Κάπου είδα να κυκλοφορεί και μια λίστα. Θα βάλω κι εγώ το ονοματάκι μου!

Πως περασες Κασσανδρα στις διακοπες σου??

Βρες τη λιστα και μπες και εσυ και κανε την copy να τη δουμε!!


3Gz7p3.png?5cHmUUoQΤα αντρακια μου!!! aaDPp3.png?AkLVSpTEoAKkp3.png?779pTsvT

Η πριγκηπισσα μας γεννηθηκε στις 4-2-2012!!

Link to comment
Share on other sites

Γεια σου Μινακι, Αννουλα και Κασσανδρα!!

Ρε κοριτσια, ειμαι πλεον σχεδον σιγουρη οτι εβγαλα μια σταγονιτσα καφε-μπεζ..Αλλα μεχρι στιγμης τα υγρα μου ειναι φυσιολογικα!

Γτ να συνεβει αυτο?

Ξερω οτι καμια φορα οταν αλλαζεις μηνα μπορει να συμβει κατι τετοιο αλλα εγω εχω ακομα!

Αγχωθηκα τωρα γτ ειχα και πιο παλια υγρα τετοια(για μερες ομως) και ημουν στο κρεβατι ξαπλα!Χθες εκανα καποιες δουλιτσες σπιτι με τη μαμα μου αλλα δεν ειναι η πρωτη φορα που κανω..


R96J9O8.jpgR96Jp3.png

Λιώνω με κάθε σας χαμόγελο..

8wYFp2.png

Link to comment
Share on other sites

Γεια σου Μινακι, Αννουλα και Κασσανδρα!!

Ρε κοριτσια, ειμαι πλεον σχεδον σιγουρη οτι εβγαλα μια σταγονιτσα καφε-μπεζ..Αλλα μεχρι στιγμης τα υγρα μου ειναι φυσιολογικα!

Γτ να συνεβει αυτο?

Ξερω οτι καμια φορα οταν αλλαζεις μηνα μπορει να συμβει κατι τετοιο αλλα εγω εχω ακομα!

Αγχωθηκα τωρα γτ ειχα και πιο παλια υγρα τετοια(για μερες ομως) και ημουν στο κρεβατι ξαπλα!Χθες εκανα καποιες δουλιτσες σπιτι με τη μαμα μου αλλα δεν ειναι η πρωτη φορα που κανω..

μην αγχωνεσαι τασπα μου αν δεις κι αλλο τοτε παρε τηλ τον γιατρο σου;)


0hrOp2.png

zygvp2.pngyPhUp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

πωπω....τοσο καιρο μοναχουλα εισαι? ο αντρας σου γιατι λειπει? αν δεν γινομαι αδιακριτη.. παλι καλα ερχεται συντομα! κ εμενα φαντασου θα φυγει για μια εβδομαδα κ μου φαινεται πολυ καπως.... :(:(:(

ααα δεν είμαστε παντρεμένοι(πληροφοριακά) η μητέρα του είναι από το εξωτερικό συγκεκριμένα από λατινική Αμερική, μου έλεγε να πάω μαζί του αλλά εγώ δεν ήθελα, (είχα ξαναπάει πριν 2 χρόνια ωραία ήταν, αλλά ήθελα να δοκιμάσω και λίγο τη σχέση μας) τελικά λίγο πριν φύγει μάθαμε για την εγκυμοσύνη, αλλά δεν μπορούσε να μην πάει αλλά και να μου έλεγε να μην πάει θα του έλεγα να πάει, δεν είμαι και ετοιμόγεννη:P


yiORT7o.jpgwYStp3.png

410645e7eb1d4982bce9098a5cdedce7.0.gif

Link to comment
Share on other sites

καλημερα αννουλα μου! οχι καλε τα εχει ολα το συστημα! απο πανω ψηνεις κ απο κατω εχει τηγανακια που μπορεις να λιωσεις τυρι η να ψησεις οτι δεν χωραει πανω! δες εδω! αα γλυκα δεν θα εχω μονο παγωτακια ε μωρε βραδι ειναι μην σκασουμε εντελως. ασε που αυτοι ποτα θελουν κ κρασια οχι γλυκα. ειναι κατι ρουφηχτρες!!!!!

http://www.google.gr/imgres?q=raclette+set&hl=el&sa=X&biw=1366&bih=647&tbs=isz:m&tbm=isch&prmd=ivns&tbnid=df7AhXwokMhYmM:&imgrefurl=http://slowvelder.wordpress.com/2010/06/page/3/&docid=gBugjtw8Co_3JM&w=600&h=600&ei=HdJhToSEDOig4gTA-djJCg&zoom=1&iact=hc&vpx=1104&vpy=133&dur=404&hovh=135&hovw=135&tx=161&ty=117&page=2&tbnh=135&tbnw=135&start=18&ndsp=18&ved=1t:429,r:17,s:18

Θελω και εγω να παρω μια ψηστιερα για να τη χρησιμοποιω σε καθημερινη βαση, δλδ αν θελω να ψησω 4 μπριζολες για το μεσημερι να μη χρειαζεται να αναψω φωτια στο barbeque ασε που ειναι και μπελας αυτο και δεν ανακατευομαι εγω μονο ο αντρας μου οταν καλουμε.

Αυτο ειναι ηλεκτρικο?? και που θα το βρω??


3Gz7p3.png?5cHmUUoQΤα αντρακια μου!!! aaDPp3.png?AkLVSpTEoAKkp3.png?779pTsvT

Η πριγκηπισσα μας γεννηθηκε στις 4-2-2012!!

Link to comment
Share on other sites

μην αγχωνεσαι τασπα μου αν δεις κι αλλο τοτε παρε τηλ τον γιατρο σου;)

Πφφφ και οτι ελεγα οτι θα σταματησω τα ουτρο επιτελους!Τωρα τα εκανα πανω μου!Δεν τα αποχωριζομαι!!!

Μωρε, το βραδυ κοιμομουν μπρουμυτα και ξυπνησα με πονο στη κοιλια..το καταπλακωσα!Λες να ηταν απο αυτο?


R96J9O8.jpgR96Jp3.png

Λιώνω με κάθε σας χαμόγελο..

8wYFp2.png

Link to comment
Share on other sites

Πφφφ και οτι ελεγα οτι θα σταματησω τα ουτρο επιτελους!Τωρα τα εκανα πανω μου!Δεν τα αποχωριζομαι!!!

Μωρε, το βραδυ κοιμομουν μπρουμυτα και ξυπνησα με πονο στη κοιλια..το καταπλακωσα!Λες να ηταν απο αυτο?

πολυ πιθανο να ηταν απο αυτο τα ουτρο ειναι πικρη ιστορια εγω οποτε παμε να μειωσουμε την δοση ξανα απο την αρχη τα καφε ας ειναι καλα το σπορι και ας τα περνουμε μεχρι να γεννησουμε παντως αν αγχωνεσαι πολυ παρε το γιατρο σου


0hrOp2.png

zygvp2.pngyPhUp2.png

Link to comment
Share on other sites

Γεια σου Μινακι, Αννουλα και Κασσανδρα!!

Ρε κοριτσια, ειμαι πλεον σχεδον σιγουρη οτι εβγαλα μια σταγονιτσα καφε-μπεζ..Αλλα μεχρι στιγμης τα υγρα μου ειναι φυσιολογικα!

Γτ να συνεβει αυτο?

Ξερω οτι καμια φορα οταν αλλαζεις μηνα μπορει να συμβει κατι τετοιο αλλα εγω εχω ακομα!

Αγχωθηκα τωρα γτ ειχα και πιο παλια υγρα τετοια(για μερες ομως) και ημουν στο κρεβατι ξαπλα!Χθες εκανα καποιες δουλιτσες σπιτι με τη μαμα μου αλλα δεν ειναι η πρωτη φορα που κανω..

δεν πιστευω να εχεις λογο να ανυσηχεις με μια σταγονα κ καφε κιολας. απλα μην κουραστεις πολυ σημερα. κ γενικα με το μαλακο οι δουλειες κοριτσια ειμαστε εγκυες μην το ξεχναμε! εγω φαντασου χτες ημουν μαρκετ κ ειχα παρα πολυ κοσμο κ ειχα ηδη ανακατευτει απο το αυτοκινητο κ μου ηρθε να λιποθυμισω. με κρατησε ο αντρας μου κ με εβγαλε εξω κ εκατσα κ συνηλθα. θελει προσοχη! οχι πολυ κουραση!


Σ' αγαπω τοσο πολυ...

JGUxp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


δεν πιστευω να εχεις λογο να ανυσηχεις με μια σταγονα κ καφε κιολας. απλα μην κουραστεις πολυ σημερα. κ γενικα με το μαλακο οι δουλειες κοριτσια ειμαστε εγκυες μην το ξεχναμε! εγω φαντασου χτες ημουν μαρκετ κ ειχα παρα πολυ κοσμο κ ειχα ηδη ανακατευτει απο το αυτοκινητο κ μου ηρθε να λιποθυμισω. με κρατησε ο αντρας μου κ με εβγαλε εξω κ εκατσα κ συνηλθα. θελει προσοχη! οχι πολυ κουραση!

αυτο ειναι σωστο μακαρι να το εφαρμοζα απο την αρχη της εγκυμοσυνης μου μαλλον θα ειχα αποφυγει την αποκολληση θελει πολυ προσοχη κοριτσακια μου


0hrOp2.png

zygvp2.pngyPhUp2.png

Link to comment
Share on other sites

πολυ πιθανο να ηταν απο αυτο τα ουτρο ειναι πικρη ιστορια εγω οποτε παμε να μειωσουμε την δοση ξανα απο την αρχη τα καφε ας ειναι καλα το σπορι και ας τα περνουμε μεχρι να γεννησουμε παντως αν αγχωνεσαι πολυ παρε το γιατρο σου

Μωρε, θα παω τη Δευτερα ετσι και αλλιως οποτε θα τον ρωτησω!Φυσικα αν ξαναδω, θα τον παρω τηλ!

Αλλα και εγω ετσι με τα ουτρο..Οταν το μειωνω κατι γινεται!Εχω ακουσει ομως οτι μετα απο καποια φαση δεν κανουνε και τπτ..


R96J9O8.jpgR96Jp3.png

Λιώνω με κάθε σας χαμόγελο..

8wYFp2.png

Link to comment
Share on other sites

Γεια σου Μινακι, Αννουλα και Κασσανδρα!!

Ρε κοριτσια, ειμαι πλεον σχεδον σιγουρη οτι εβγαλα μια σταγονιτσα καφε-μπεζ..Αλλα μεχρι στιγμης τα υγρα μου ειναι φυσιολογικα!

Γτ να συνεβει αυτο?

Ξερω οτι καμια φορα οταν αλλαζεις μηνα μπορει να συμβει κατι τετοιο αλλα εγω εχω ακομα!

Αγχωθηκα τωρα γτ ειχα και πιο παλια υγρα τετοια(για μερες ομως) και ημουν στο κρεβατι ξαπλα!Χθες εκανα καποιες δουλιτσες σπιτι με τη μαμα μου αλλα δεν ειναι η πρωτη φορα που κανω..

Αυτη θα ηταν η ερωτηση μου αλλα με προλαβες: μηπως κουραστηκες εχθες με τιποτα δουλειες, η μηπως εγινε τιποτα πονηρο τη νυχτα??

Παντως αν στην αρχη ειχες αποκκοληση και ησουν ξαπλα ειναι ενας σημαντικος λογος για να προσεχεις αυτος. Και απορω που μας ειχες πει οτι ογιατρος σου σε αφηνει να εχεις σχεσεις υστερα απο αυτο.

Εμενα αυτη η εγκυμοσυνη παει παρα πολυ καλα, χωρις καφε υγρα χωρις τιποτα, γι'αυτο μου εχει δωσει και το οκ για σχεσεις, αλλα εγω με το ιστορικο των παλλινδρομων που εχω φοβαμαι και ο αντρας μου ακομα περισσοτερο!!!


3Gz7p3.png?5cHmUUoQΤα αντρακια μου!!! aaDPp3.png?AkLVSpTEoAKkp3.png?779pTsvT

Η πριγκηπισσα μας γεννηθηκε στις 4-2-2012!!

Link to comment
Share on other sites

Μωρε, θα παω τη Δευτερα ετσι και αλλιως οποτε θα τον ρωτησω!Φυσικα αν ξαναδω, θα τον παρω τηλ!

Αλλα και εγω ετσι με τα ουτρο..Οταν το μειωνω κατι γινεται!Εχω ακουσει ομως οτι μετα απο καποια φαση δεν κανουνε και τπτ..

Η αδερφη μου τα επαιρνε μεχρι την 32 εβδομαδα που γεννησε οποτε μαλλον κατι θα κανουν:tongue:


0hrOp2.png

zygvp2.pngyPhUp2.png

Link to comment
Share on other sites

1,female πητ 19/1/2012 στο Μητέρα Κρήτης κοριτσακι

2,toulala -πητ 30/1/2012 άγνωστο που αγοράκι

3.fouskitsa82 -πητ 30/01/2012 σε ιδιωτική κλινική της Κοζάνης κοριτσι

4.sophie jolie -πητ 3/2/2012 Ελενα αγορακι

5.minaki - πητ 3/2/2012

6.morfia -πητ 6/2/2012 Ιασω Λαρισας αγορακι-κοριτσακι

7.dolphin73 -πητ 10-02-2012 λογω προγραμμ.καισαρικης Ιασω (αγνωστων λοιπων στοιχειων)χι,χι,χι!!

8.tsourekimou -πητ 11/2, προγρ. Κ.Τ. - Θεσ/νικη - φυλλο δεν ξερουμε!

9.labc81 -πητ 12/2 Μητερα κοριτσάκια

10.xristina83 -πητ 14/2 ΡΕΑ αγορι Φ.Τ(ελπιζω)

11.taspaa-πητ 16/2, Iπποκρατειο Θεσ/νικης-Ελπιζω Φ.Τ.,κοριτσι..(κατα 80%)

12.ggwgw-πητ 24/2/12 κλινικη Υγεια-Λαρισα-κοριτσακι(μαλλον)

13.margo4-4 -πητ περιπου 25/2/12 μαλλον λογω καισαρικης (δεν ξερω ακομα τι ειναι)

14.november rain - πητ: τελη φλεβαρη προγρ.καισαρικη Π.Γ.Ν.Αλεξανδρουπολης, αγνωστων στοιχειων προς το παρον και εμεις!

15.Blublu - πητ τελη Φλεβαρη,προγρ. Κ.Τ. -Θεσ.νικη- φυλο...?!!!

16.εφακη!!πητ 18/2/2012 καισαρικη αχιλλειων λεμεσο-αγορακι!!!!

17. Kassandra81 πητ 04/03/2012 μάλλον Φ.Τ. Νοσ. Αλεξάνδρα φύλο άγνωστο ακόμα


Jfnqp3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...