Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 13 ώρες πρίν, Katiamaxiking είπε:

      Να πω ότι δεν σε καταλαβαίνω; Σε καταλαβαίνω… παρε το χρόνο σου να ανακτήσεις δυνάμεις και ελπίδα! Εγω εκανα υστεροσκοπηση και βρέθηκε ήπια φλεγμονή και κατά τη φάση της διέγερσης (μακρύ πρωτόκολλο) πήρα ένα κοκτέιλ αντιβιώσεων για ένα μήνα. Σου πρότεινε κάποιο πρωτόκολλο; 
       

      Καλημέρα!!! Όχι δεν μιλήσαμε για τπτ άλλο...με το που είδε τις προηγούμενες προσπάθειες Μ είπε μόνο αυτό... υπάρχει περίπτωση να γίνει ζημιά με τη λαμπαροσκοπιση; Αυτό μόνο φοβάμαι μήπως πειράξουμε κάτι που δεν πρέπει....κ μετα από το χειρουργείο πως είναι η περίοδος μας; Κανονική; Η θέλει χρόνο να επανελθει;

      13 ώρες πρίν, Fay_ είπε:

      Το ανέβασα κορίτσια. Clear blue έκανα τελικά! Νομίζω θετικό άχνη γραμμή βέβαια! Τι λέτε; Είχα κατουρήσει πριν μισή ώρα να το πω κ αυτό.. θα κάνω κ άλλο το πρωί 

      Συγχαρητήρια!!!! Εύχομαι να πάνε όλα τέλεια 💗

      • Μου αρέσει 1

Cafe Δεκέμβριος 2009


CoffeeFilter

Recommended Posts

και εμεις φθινοπωρο,5 σεπτεμβρη βαφτιζουμε.πολυ ομορφο και το δικο σας!θα την φωναζετε ετσι η ρηνιω,ρενα κτλ?

Δεν μου αρέσουν τα υποκοριστικά (πλην ελαχίστων εξαιρέσεων). Θα την φωνάζουμε με ολόκληρο το όνομα. :P


XPsop2.png0xFtp2.pngsmiley-char090.gif
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 20,2k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • aleca

    1761

  • marina mimi

    1737

  • inaki

    1682

  • Sofia_m

    1464

Περισσότερες δημοσιεύσεις

αυτος στου γιου του ειχε βαλει 80-85... μου ειπε οτι λογικα με 2 παιδια θα φτασω τις 100-120. περιορισμος δεν υπαρχει στο ψηφιακο αλλα οσο περισσοτερες βαλω , θα "πνιγει" μετα κ δεν θα ειναι ωραιο...

και εγω μεχρι 100 φωτο θα βαλω πιστευω.αντε ρωτα και πες μου γιατι τιποτα δεν εχω κανει ακομα.ειμαι μια ακαματρα:P:p:p:pσε ευχαριστω πολυ!ααα και σημερα ο μαρινοπουλος εχει -40% τις libero!

Link to comment
Share on other sites

και εγω μεχρι 100 φωτο θα βαλω πιστευω.αντε ρωτα και πες μου γιατι τιποτα δεν εχω κανει ακομα.ειμαι μια ακαματρα:P:p:p:pσε ευχαριστω πολυ!ααα και σημερα ο μαρινοπουλος εχει -40% τις libero!

εχεις χρονο βρε ακομα!!!!

μ΄αρεσουν οι ενημερωσεις σου!!!!!


baJfp2.png
Link to comment
Share on other sites

Δεν μου αρέσουν τα υποκοριστικά (πλην ελαχίστων εξαιρέσεων). Θα την φωνάζουμε με ολόκληρο το όνομα. :P

ουτε εμενα!στην αρχη σου εγραψα"δεν πιστευω να την φωναζετε ρενα η ρηνιω?" αλλα μετα το εσβησα γιατι λεω αν εχουν σκοπο να την φωναζουν ετσι θα με βρισει:tongue:!

Link to comment
Share on other sites

ουτε εμενα!στην αρχη σου εγραψα"δεν πιστευω να την φωναζετε ρενα η ρηνιω?" αλλα μετα το εσβησα γιατι λεω αν εχουν σκοπο να την φωναζουν ετσι θα με βρισει:tongue:!

όχι μην ανησυχείς... Δεν υπήρχε περίπτωση!!!:tongue::tongue::tongue::tongue::tongue:


XPsop2.png0xFtp2.pngsmiley-char090.gif
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Ινάκι φοβερές τούρτες !

εγω μαλλον cupcakes θα κανω!(εννοω για να δωσω στην εκκλησια,τραπεζι δεν θα κανουμε)

http://yummy-yummy.gr/cakes.php

Επεξεργάστηκαν by sofaki1978
Link to comment
Share on other sites

ουτε εμενα!στην αρχη σου εγραψα"δεν πιστευω να την φωναζετε ρενα η ρηνιω?" αλλα μετα το εσβησα γιατι λεω αν εχουν σκοπο να την φωναζουν ετσι θα με βρισει:tongue:!

αχ το χειρότερο μου!!! μικρη με φωναζαν ρηνουλα...

εγω μαλλον cupcakes θα κανω!(εννοω για να δωσω στην εκκλησια,τραπεζι δεν θα κανουμε)

http://yummy-yummy.gr/cakes.php

μαρεσουν πολυ αλλα αμα μου δωσουν σε βαφτιση θα λυπηθω να το φαω!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Ki emeis sto kalokairino team :) 29/6 wra 10:30!

Ka8hmerinh dustuxws mias kai den mas ka8etai alliws me ton nono mas kai den 8eloume na to afhsoume mexri tou xronou.

To onomataki mas einai hdh Orfeas vevaia! Mexri kai tautothta exoume me thn bouloukofatsouna mas epanw :)

μοθ αρεσει θπερβολικα το ορεστις και το ορφεας το ίδιο κ στον άντρα μου αλλά θα δώσουμε το όνομα του πεθερού μου!

εγω μαλλον cupcakes θα κανω!(εννοω για να δωσω στην εκκλησια,τραπεζι δεν θα κανουμε)

http://yummy-yummy.gr/cakes.php

πολύ όμορφα και αυτά!

Link to comment
Share on other sites

εγω μαλλον cupcakes θα κανω!(εννοω για να δωσω στην εκκλησια,τραπεζι δεν θα κανουμε)

http://yummy-yummy.gr/cakes.php

μου αρεσαν υπερβολικά!!!! κορίτσια από Θεσ/κη ξερετε μηπως κάνει κανένας κάτι παρόμοιο?

Link to comment
Share on other sites

Λοιπον, καναμε τα εμβολιακια μας και εχουμε να σας πουμε πως ειμαστε 66 εκ και 6800!! Κλαψαμε λιγακι και τωρα κοιμομαστε!

Η δικη μας βαφτιση εχει κλεισει για 13-6! Και φυσικα το ονομα μας Νικολας (απο τον πεθερο μου).

Ινακι τελειες οι τουρτες, θα παρω τηλεφωνο να δω ποσο χρεωνει! Ειχα δει σε μια βαφτιση κατι που μου αρεσε πολυ, ενα αυτοκινητο αντικα των Ζαχαροπλαστειων Κωσταντινιδης που προσφερε μετα τη βαφτιση γλυκο ή παγωτο στους καλεσμενους. Πηγα και ρωτησα και μου ειπαν πως χρεωνουν 1,90 το τεμαχιο. Δεν πιστευω τα γλυκακια της να ειναι φθηνοτερα, μαλλον για ακριβοτερα μου κανουν, αλλα θα παρω να ρωτησω απο περιεργεια!

Εβαλα και καποιες φωτο στο προφιλ μου!

Link to comment
Share on other sites

μου αρεσαν υπερβολικά!!!! κορίτσια από Θεσ/κη ξερετε μηπως κάνει κανένας κάτι παρόμοιο?

εκτυπωσε τα και δωστα σε ενα ζαχαροπλαστειο να σου πει αν φτιαχνει κατι τετοιο και σε τι τιμη.

Link to comment
Share on other sites

Λοιπον, καναμε τα εμβολιακια μας και εχουμε να σας πουμε πως ειμαστε 66 εκ και 6800!! Κλαψαμε λιγακι και τωρα κοιμομαστε!

Η δικη μας βαφτιση εχει κλεισει για 13-6! Και φυσικα το ονομα μας Νικολας (απο τον πεθερο μου).

Ινακι τελειες οι τουρτες, θα παρω τηλεφωνο να δω ποσο χρεωνει! Ειχα δει σε μια βαφτιση κατι που μου αρεσε πολυ, ενα αυτοκινητο αντικα των Ζαχαροπλαστειων Κωσταντινιδης που προσφερε μετα τη βαφτιση γλυκο ή παγωτο στους καλεσμενους. Πηγα και ρωτησα και μου ειπαν πως χρεωνουν 1,90 το τεμαχιο. Δεν πιστευω τα γλυκακια της να ειναι φθηνοτερα, μαλλον για ακριβοτερα μου κανουν, αλλα θα παρω να ρωτησω απο περιεργεια!

Εβαλα και καποιες φωτο στο προφιλ μου!

τα γλυκακια μου εχουν 1,45.με ποσες μπαλες παγωτο αυτη η τιμη?

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...