Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 5 λεπτά , linaa είπε:

      Νομίζω Κ εγώ ότι δεν το δικαιουσε. Απτήν στιγμή που έχεις παντρευτεί έτσι Κ αλλιώς τα φορολογικά ειναι κοινά άσχετα αν κάνετε χωριστή δήλωση το ότι φαίνετε γάμος ειναι το ίδιο πράγμα. Απλά πληρώνει ο καθένας τα δικά του μερίδια στο τέλος στα υπόλοιπα είναι το ίδιο . 

      και γω αυτό νομίζω αλλά η κοπέλα στο 1555 μου είπε είναι ανεξάρτητο και την ρώτησα και 2 φορες ! θα με πάρουν εκείνοι είπαν! απ ότι ξέρω μόνο το κυοφορίας ,το λοχείας, και μετά αν κάνω το 9μηνο δικαιουμαι

       

       

       

       

Cafe Νοέμβριος 2009


CoffeeFilter

Recommended Posts

το ρισκο ειναι οτι δεν θα εχει αμυνα.. κ οτι ειναι μικρη. μετα τα 3 χρ. λενε αυτοι...

καλα ρε μαρλεν... πως κ εμεινες πισω... εσυ γιατι ξεστρατησες? κ η τζια???? αν ειναι...

πάντως απ΄όσο ξέρω κ εγώ καλό είναι να προσπαθήσετε να τις κρατήσετε όσο το δυνατόν περισσότερο! αρρωσταίνει πολλές φορές το χρόνο; εγώ πάντως υπέφερα από μικρή, χτύπαγα κάτι σαραντάρια κ όλοι λέγαν να τις βγάλω, εκτός από το θείο μου παθολόγο που έλεγε ότι μετά τα 23 θα με αφήσουν στην ήσυχία μου! και έτσι κ έγινε!!! και 2-3 χρόνια τώρα δε με ξαναενόχλησαν!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:o:o:o

επίσης εγώ ξεστράτησα γιατί μου κρύβεται ο καλός μου γιατί δε θέλει 4ο!!! μάλλον θέλει αλλά ο καημένος οικονομικά τα χει παίξει λίγο!!!

αλλά τώρα που θα μου στείλει η ελένη1 το μερίδιό μου από το τζοκερ, μπορει να τον κάνω να αναθεωρήσει!!!

τα αγορια θυμαμαι ποτε τα εκανα... 14/2/ΧΧ

τη χριστιανα οχι...ηταν τσαχπινα αυτη.

μωρέ πότε τα έκανα θυμάμαι!!! το πώς είναι που ξέχασα!!!

λες??????? να ειναι "απασχολημενη" ???

:lol::lol::lol:

όχι ρε η κοπέλα... το πρωι εδωσε παρουσια και δηλωσε 'αμολυντη!'

:lol::lol::lol:


170301c7zifsub1b.gif

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 44,7k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • aleca

    6117

  • omorfakia

    4099

  • mary77

    3427

  • kimi

    2958

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • aleca

    aleca 6.117 δημοσιεύσεις

  • omorfakia

    omorfakia 4.099 δημοσιεύσεις

  • mary77

    mary77 3.427 δημοσιεύσεις

  • kimi

    kimi 2.958 δημοσιεύσεις

Posted Images

και περισυ το χειμωνα τα ιδια ειχες ή ειναι κατι που ξεκινησε τωρα??


Απο τ'ουρανου τα βαθη και απ'της γης την αγκαλια φωλιασαν μες την ψυχη μου δυο καταλευκα πουλια

Το'να ηρθε καλοκαιρι σαν αχτιδα από φως εγινε, η υπαρξη μου Μιχαηλ 'ο άγγελος'

τ'αλλο εφτασε Χειμωνα στο σκοταδι αστερακι, εγινε η αναπνοη μου θα τον λεω Δημητρακη

12.07.2006 --------- 18.11.2009

221882cb0gkyh7q4.gif

kpo41uccq3f2qz2w.pngejdnpdkk9gcs5nb6.png

Link to comment
Share on other sites

απο τον μαιο εχει μεινει 13 κιλα... ειναι στρουμπουλη, δεν την λες αδυνατη, απλα τωρα θα αρχισει η φθινουσα. δεν θα αναπτυσσεται κ πρεπει να παρακολουθουμε τη καμπυλη αναπτυξης.


Νικηφόρος, 15/11/2005

Χριστιάνα, 1/12/2007

Αναστάσης, 2/11/2009

Link to comment
Share on other sites

ενα χρονο τωρα, καθε 20 ημερες εχει 40 πυρετο... αυτο ειναι κ το συνδρομο. "περιοδικα εμπυρετα".

αααχχχ δύσκολο!!!!

κυριολεκτικά επί ένα χρόνο έχει 40 κάθε 20 μέρες;;;

κ πού την πας, δλδ νοσοκομείο; τι θεραπεία κάνει; πω πω είναι μικρη κ πολύ στενοχωρήθηκα! για πες!


170301c7zifsub1b.gif

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

από ότι καταλαβαινω, με το παραμικρο πρηζονται οι αμυγδαλες της ετσι?? λοιπόν θα σου πω τη γνωμη μου για το τι θα εκανα αν ήταν παιδι μου.

Θα προσεχα πολυ την διατροφη της, οπωσδηποτε φρουτα λαχανικα και ίσως και βιταμινες για την ενισχυση του ανοσοποιητικου της και θα τη σταματαγα από το σχολειο...θα το έκανα για κανα διμηνο και αν η μικρη ηταν ΟΚ θα τις αφηνα τις αμυγδαλες. αν όχι θα τις εβγαζα.

Για το σχολειο ξερω ότι ειναι δυσκολο αλλα η γιαγια θα έλεγε μπροστα στην υγεια της, ετσι δεν ειναι??


Απο τ'ουρανου τα βαθη και απ'της γης την αγκαλια φωλιασαν μες την ψυχη μου δυο καταλευκα πουλια

Το'να ηρθε καλοκαιρι σαν αχτιδα από φως εγινε, η υπαρξη μου Μιχαηλ 'ο άγγελος'

τ'αλλο εφτασε Χειμωνα στο σκοταδι αστερακι, εγινε η αναπνοη μου θα τον λεω Δημητρακη

12.07.2006 --------- 18.11.2009

221882cb0gkyh7q4.gif

kpo41uccq3f2qz2w.pngejdnpdkk9gcs5nb6.png

Link to comment
Share on other sites

Kαλησπέρα κοριτσάκια!!!!

Τα λέω εν τάχει γιατί φευγουμε για γιατρό!!!

Κοιμηθήκαμε 2 - 7 και 8 -10.30!!!! Ξεκουράστηκα λίγο!!!

Αλεκάκι να τον χαίρεσαι τον σύζυγο!! Πολύχρονος!!

Λοιπόν ο αδερφός μου δεν του έφτανε η απώλεια έκανε κ μία μακακία! Πήγε κ έβρισε τον φύλακα της πλατείας γιατί τους είχε προειδοποιήσει πως θα βάλει φόλες και του έκαναν μήνυση κ ο φύλακας κ ο διαμερισματ. σύμβουλος κ ο δήμος πως το έβγαζε αντικανονικά βόλτα χωρίς λουρί, φίμωτρο κ τα ρέστα!!!

Υπάρχει τίποτα που μπορεί να κάνει να το αντιπαρέλθει;;;; Γνωρίζει καμμία φιλοζωικές οργανώσεις κ τηλέφωνα;;

φιλοζωικη πατρας 6945414403..δεν ξερω αν λειτουργει ακομα βεβαια..και μπορει να απευθυνθει κ στη μεριμνα που ειναι στο ριο...επισης στα πελεκανεικα ειναι ενας κτηνιατρος πολυ καλος ο ζαπαντες μηπως τον ρωτησει κ τον βοηθησει...εχω το τηλ του αν το θελησεις πες να στειλω π.μ.

Link to comment
Share on other sites

για να το πεις οτι ειναι αυτο το πραγμα πρεπει να εχουν περασει τουλαχιστον 6 μηνες. κ παιρνει αντιβιωση συνεχεια! ηδη για να το πεις οτι ειναι το συνδρομο, αποκλειεις ολα τα αλλα κ οτι μενει ειναι αυτο.. εχουμε αποκλεισει μεχρι τωρα τα γονιδια κ τον μεσογειακο πυρετο. εκκρεμει μια εξεταση που βγαινει σε 1 μηνα.

ρωτησα σημερα για τον παιδικο κ ειπε για να μη ταλαιπωρειται στον πυρετο να μη πηγαινει. αλλιως οκ.

κ η γιαγια της σημερα μου ειπε οτι θελει να τη σταματησουμε. αλλα εγω δεν θελω. δεν υπαρχει η ηρεμια, λογω του αγχους της μαμας μου, που χρειαζεται... κ της αρεσει παρα πολυ ο παιδικος... ειναι μεγαλη σταρ εκει μεσα. η δασκαλα της λεει, τι εγινε ρε χριστιανα που μπαινεις-βγαινεις χαιρετας τα πληθη????


Νικηφόρος, 15/11/2005

Χριστιάνα, 1/12/2007

Αναστάσης, 2/11/2009

Link to comment
Share on other sites

καλέ είναι πολύ μικρούλι για να ταλαιπωρείται τόσο!! πρέπει να είσαι πολύ προσεκτική με το τί θα κάνεις!!!

ομορφάκια γράψε κι άλλα! θα ρωτήσω τον σούπερ παθολόγο!!!


170301c7zifsub1b.gif

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


καλέ είναι πολύ μικρούλι για να ταλαιπωρείται τόσο!! πρέπει να είσαι πολύ προσεκτική με το τί θα κάνεις!!!

ομορφάκια γράψε κι άλλα! θα ρωτήσω τον σούπερ παθολόγο!!!

κανεις δεν παιρνει την ευθυνη παντως. ακολουθουμε το πρωτοκολλο. παιρνουμε κορτιζονη, μια ημερα, κ πεφτει ο πυρετος. απλα τωρα συνεχιστηκε απο μια ωτιτιδα που τσιμπησε. θα δουμε στον επομενο πυρετο...

ασπα, οκ... εγω γεννησα 2/11 να περιμενω λιγο...μαλλον.


Νικηφόρος, 15/11/2005

Χριστιάνα, 1/12/2007

Αναστάσης, 2/11/2009

Link to comment
Share on other sites

κανεις δεν παιρνει την ευθυνη παντως. ακολουθουμε το πρωτοκολλο. παιρνουμε κορτιζονη, μια ημερα, κ πεφτει ο πυρετος. απλα τωρα συνεχιστηκε απο μια ωτιτιδα που τσιμπησε. θα δουμε στον επομενο πυρετο...

ασπα, οκ... εγω γεννησα 2/11 να περιμενω λιγο...μαλλον.

να περιμενεις λιγο...εν το μεταξυ παιζει ρολο και το αγχος σου και το τρεξιμο με τη μικρη σου....

πωπω δεν μπορω να σας παρακολουθησω..εχω πεθανει στο γελιο...

και εμενα ηρεμει ρε κοριτσια το μικρο μου μπρουμιτα...αλλα ειπε η παιδιατρος οχι που της το ειπα..και μου λεει η μανα μου εσυ με τον αδερφο σου παθατε τιποτα που μονο μπρουμιτα εισασταν?

μαρλεν στριμωξε τον να κανεις ανασταση γλυκια μου και αστην την πρωτοχρωνια....!!!!

Link to comment
Share on other sites

αχ βρε ομορφακια μου....τι να πω....περαστικα να ειναι....περιμενε να δουμε τι θαπει και το συμβουλιο....

ασπα μου εςυχαριστω....

παιδακια με φωναζει ολοχος..φιλακια...


Απο τ'ουρανου τα βαθη και απ'της γης την αγκαλια φωλιασαν μες την ψυχη μου δυο καταλευκα πουλια

Το'να ηρθε καλοκαιρι σαν αχτιδα από φως εγινε, η υπαρξη μου Μιχαηλ 'ο άγγελος'

τ'αλλο εφτασε Χειμωνα στο σκοταδι αστερακι, εγινε η αναπνοη μου θα τον λεω Δημητρακη

12.07.2006 --------- 18.11.2009

221882cb0gkyh7q4.gif

kpo41uccq3f2qz2w.pngejdnpdkk9gcs5nb6.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...