Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

Γοργόνες σε δίαιτα!


Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 28k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • maestria77

    2255

  • JENIA

    2242

  • mpap

    1708

  • tsipoura

    1624

Γειά σας κι από εμένα

-800 :) πάμε καλά !!!!!

ΣούπεΛ!:D

κάπου διαβασα για ελιες .... παιδιά παχαίνουν πολύ και δεν το παίρνουμε χαμπάρι... δεν εννοώ να φας 1-2 αλίμονο

Ναι, αλλά κάνουν καλό. οπότε δεν τις αποκλείουμε. με μέτρο.

;)

Σεβη περαστικά στην μικρή Χαιντι :)

μερσί αγαπουλα!:D

Link to comment
Share on other sites

Ας δούμε λοιπόν πόσες θερμίδες καταναλώνουμε καθ όλη την διάρκεια της σεξουαλικής πράξης …

http://www.xaxa.gr/2010/11/19/%cf%83%ce%b5%ce%be-%ce%ac%cf%83%ce%ba%ce%b7%cf%83%ce%b7-%ce%ba%ce%b1%ce%b9-%ce%b8%ce%b5%cf%81%ce%bc%ce%af%ce%b4%ce%b5%cf%82/

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Ας δούμε λοιπόν πόσες θερμίδες καταναλώνουμε καθ όλη την διάρκεια της σεξουαλικής πράξης …

http://www.xaxa.gr/2010/11/19/%cf%83%ce%b5%ce%be-%ce%ac%cf%83%ce%ba%ce%b7%cf%83%ce%b7-%ce%ba%ce%b1%ce%b9-%ce%b8%ce%b5%cf%81%ce%bc%ce%af%ce%b4%ce%b5%cf%82/

χαχαχαχαχ τελειο απλα τελειο:tongue::tongue::tongue:


QNUSp3.png

4UmYp3.png

Link to comment
Share on other sites

ρε Ντινα που εισαι σημεραααααααααααααααα???????????????

απουσια !!!! :tongue::tongue::tongue:

καλο σ/κ γοργονες!

να περασετε καλα.....να φατε προσεχτικα (οσες εχετε σκοπο και εχετε βαλει προγραμμα) και περαστικα στις αρρωστες μας!!!!...αντε απο Δευτερα να μου ερθετε ολες καλα :lol::lol::lol:

φιλια στα μουτρα σας :D


''Αξίζει ό,τι χαρίζει η στιγμή ,Που πίσω δεν Ξαναγυρίζει

αναγνωρίζει μόνο κάποιες ΑΝΑΜνήσεις...δυνατές ΣΥΓΚΙΝΗΣΕΙΣ !'' ;)

Link to comment
Share on other sites

Ειρήνη, έλιωσα στο γέλιο. μ' αρέσει που γράφω σοβαρό κείμενο παράλληλα, οπότε φαντάζεσαι πώς με κοιτούν εδώ...

κρίμα που δεν έχουμε πολυέλαιο...

και το ορθιο κατι κανει ομως:rolleyes::rolleyes::rolleyes:


QNUSp3.png

4UmYp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Λοιπον εκανα μια ανασκαφη και βρηκα ορισμενες σελιδες απο το διατροφικο μου μενου (μου τα εστελνε με e-mail και δεν τα εκτυπωνα παντα). Θα γραψω για το βραδινο, γιατι οπως εχω καταλαβει, εκει υπαρχουν οι περισσοτερες αποριες. Τονοσαλατες κλπ δε θα βρειτε, γιατι δεν τα τρωω!

1. 1 φετα μαυρο ψωμι, 1 αυγο βραστο, 50γρ. τυρι χαμηλων λιπαρων, 1 μεγαλο μπωλ λαχανικα

2. 60γρ. δημητριακα με γαλα 0-1,5%, 1 φρουτο

3. Παξιμαδι ντακος (κρητικο), με τριμμενη ντοματα, 70γρ. τυρι φετα, κρεμμυδι, μπαχαρικα, 1 κουταλια σουπας λαδι.

4. Μεσαια αραβικη πιτα, λουκανικο γαλοπουλας, ντοματα, μουσταρδα (2 αραβικες πιτες)

5. 200γρ. μοσχαρι (φιλετο ή μπριζολα) ή μπιφτεκι, ψητα ή βραστα, 1 μεγαλο μπωλ λαχανικα, 40γρ. τυρι χαμηλων λιπαρων, 1 φετα μαυρο ψωμι (κυριως επιλογη εξοδου).

6. Ομελετα στο τεφαλ με λιγο λαδι, με 3 ασπραδια αυγων, 1 κροκο, 1 φετα γαλοπουλα, 30γρ. τυρι χαμηλων λιπαρων (προαιρετικα κρεμμυδι, μανιταρια, πιπερια), 1 φετα μαυρο ψωμι.

7. Μεσαια μπαγκετα 80γρ. απο μαυρο ψωμι, 70γρ. τυρι φετα, 4-5 ελιες, κρεμμυδι, ντοματα.

8. Μεσογειακη σαλατα μαρουλι, ντοματινια, 30γρ. καλαμποκι, πιπεριες κοκκινες και κιτρινες, καπαρη, 5 ελιες, 20γρ. κρουτον, 50γρ. τυρι χαμηλων λιπαρων, 1 κουταλια ελαιολαδο, 1 κουταλια μπαλσαμικο.

9. Σαντουιτς με 2 φετες μαυρο ψωμι, 60γρ. μπιφτεκι, 2 φετες τυρι χαμηλων λιπαρων, ντοματα.

10. 1 γιαουρτι 2% με 2 φρουτα.

11. Ατομικη πιτσα με αραβικη πιτα, 50γρ. τυρι χαμηλων λιπαρων, 50γρ. γαλοπουλα, ντοματα ροδελες, κρεμμυδι.

12. Σουπα μινεστρονε με διαφορα λαχανικα, 50γρ. κριθαρακι, 50γρ. τυρι χαμηλων λιπαρων, 1 φετα μαυρο ψωμι.

13. Σουβλακι με πιτα χωρις λαδι, κομματακια χοιρινο, ντοματα, κρεμμυδι.

14. Hot dog με οβαλ ψωμακι, λουκανικο γαλοπουλας, λιγο κετσαπ, λιγο μουσταρδα (2 hot dog).

15. 60γρ. φετα χαμηλων λιπαρων στο αλουμινοχαρτο, ψητη στο φουρνο με πρασινη πιπερια, ριγανη, λιγο κοκκινο πιπερι και μια ροδελα ντοματα, 1 μπωλ λαχανικα, 1 φετα μαυρο ψωμι.

16. Ιταλικη σαλατα, σπανακι, ροκα, ντοματινια, 30γρ. καρυδια, 30γρ. παρμεζανα, 20γρ. κρουτον, 1 κουταλια ελαιολαδο, 1 κουταλια ξυδι.

17. 1 γιαουρτι 2% με 10 σταφιδες και 7-8 καρυδια ή 10 φουντουκια ή 8-9 κασιους και λιγο μελι. (αυτο μου το ειχε δωσει ως επιλογη για πρωινο, και οταν τον ρωτησα αν μπορω να το φαω βραδυ, μου ειπε ΟΚ).


age.png age.png

Link to comment
Share on other sites

Λοιπον εκανα μια ανασκαφη και βρηκα ορισμενες σελιδες απο το διατροφικο μου μενου (μου τα εστελνε με e-mail και δεν τα εκτυπωνα παντα). Θα γραψω για το βραδινο, γιατι οπως εχω καταλαβει, εκει υπαρχουν οι περισσοτερες αποριες. Τονοσαλατες κλπ δε θα βρειτε, γιατι δεν τα τρωω!

1. 1 φετα μαυρο ψωμι, 1 αυγο βραστο, 50γρ. τυρι χαμηλων λιπαρων, 1 μεγαλο μπωλ λαχανικα

2. 60γρ. δημητριακα με γαλα 0-1,5%, 1 φρουτο

3. Παξιμαδι ντακος (κρητικο), με τριμμενη ντοματα, 70γρ. τυρι φετα, κρεμμυδι, μπαχαρικα, 1 κουταλια σουπας λαδι.

4. Μεσαια αραβικη πιτα, λουκανικο γαλοπουλας, ντοματα, μουσταρδα (2 αραβικες πιτες)

5. 200γρ. μοσχαρι (φιλετο ή μπριζολα) ή μπιφτεκι, ψητα ή βραστα, 1 μεγαλο μπωλ λαχανικα, 40γρ. τυρι χαμηλων λιπαρων, 1 φετα μαυρο ψωμι (κυριως επιλογη εξοδου).

6. Ομελετα στο τεφαλ με λιγο λαδι, με 3 ασπραδια αυγων, 1 κροκο, 1 φετα γαλοπουλα, 30γρ. τυρι χαμηλων λιπαρων (προαιρετικα κρεμμυδι, μανιταρια, πιπερια), 1 φετα μαυρο ψωμι.

7. Μεσαια μπαγκετα 80γρ. απο μαυρο ψωμι, 70γρ. τυρι φετα, 4-5 ελιες, κρεμμυδι, ντοματα.

8. Μεσογειακη σαλατα μαρουλι, ντοματινια, 30γρ. καλαμποκι, πιπεριες κοκκινες και κιτρινες, καπαρη, 5 ελιες, 20γρ. κρουτον, 50γρ. τυρι χαμηλων λιπαρων, 1 κουταλια ελαιολαδο, 1 κουταλια μπαλσαμικο.

9. Σαντουιτς με 2 φετες μαυρο ψωμι, 60γρ. μπιφτεκι, 2 φετες τυρι χαμηλων λιπαρων, ντοματα.

10. 1 γιαουρτι 2% με 2 φρουτα.

11. Ατομικη πιτσα με αραβικη πιτα, 50γρ. τυρι χαμηλων λιπαρων, 50γρ. γαλοπουλα, ντοματα ροδελες, κρεμμυδι.

12. Σουπα μινεστρονε με διαφορα λαχανικα, 50γρ. κριθαρακι, 50γρ. τυρι χαμηλων λιπαρων, 1 φετα μαυρο ψωμι.

13. Σουβλακι με πιτα χωρις λαδι, κομματακια χοιρινο, ντοματα, κρεμμυδι.

14. Hot dog με οβαλ ψωμακι, λουκανικο γαλοπουλας, λιγο κετσαπ, λιγο μουσταρδα (2 hot dog).

15. 60γρ. φετα χαμηλων λιπαρων στο αλουμινοχαρτο, ψητη στο φουρνο με πρασινη πιπερια, ριγανη, λιγο κοκκινο πιπερι και μια ροδελα ντοματα, 1 μπωλ λαχανικα, 1 φετα μαυρο ψωμι.

16. Ιταλικη σαλατα, σπανακι, ροκα, ντοματινια, 30γρ. καρυδια, 30γρ. παρμεζανα, 20γρ. κρουτον, 1 κουταλια ελαιολαδο, 1 κουταλια ξυδι.

17. 1 γιαουρτι 2% με 10 σταφιδες και 7-8 καρυδια ή 10 φουντουκια ή 8-9 κασιους και λιγο μελι. (αυτο μου το ειχε δωσει ως επιλογη για πρωινο, και οταν τον ρωτησα αν μπορω να το φαω βραδυ, μου ειπε ΟΚ).

εχω απορια το βαλσαμικο ποσες θερμιδες εχει??γιατι μονο μια κουταλι??εμενα μοθ αρεση και βαζω πολυ,κανω βλακεια:?:


QNUSp3.png

4UmYp3.png

Link to comment
Share on other sites

Ας δούμε λοιπόν πόσες θερμίδες καταναλώνουμε καθ όλη την διάρκεια της σεξουαλικής πράξης …

http://www.xaxa.gr/2010/11/19/%cf%83%ce%b5%ce%be-%ce%ac%cf%83%ce%ba%ce%b7%cf%83%ce%b7-%ce%ba%ce%b1%ce%b9-%ce%b8%ce%b5%cf%81%ce%bc%ce%af%ce%b4%ce%b5%cf%82/

χαχαχαχαχαα θεικο!!!!!!

Λοιπον εκανα μια ανασκαφη και βρηκα ορισμενες σελιδες απο το διατροφικο μου μενου (μου τα εστελνε με e-mail και δεν τα εκτυπωνα παντα). Θα γραψω για το βραδινο, γιατι οπως εχω καταλαβει, εκει υπαρχουν οι περισσοτερες αποριες. Τονοσαλατες κλπ δε θα βρειτε, γιατι δεν τα τρωω!

1. 1 φετα μαυρο ψωμι, 1 αυγο βραστο, 50γρ. τυρι χαμηλων λιπαρων, 1 μεγαλο μπωλ λαχανικα

2. 60γρ. δημητριακα με γαλα 0-1,5%, 1 φρουτο

3. Παξιμαδι ντακος (κρητικο), με τριμμενη ντοματα, 70γρ. τυρι φετα, κρεμμυδι, μπαχαρικα, 1 κουταλια σουπας λαδι.

4. Μεσαια αραβικη πιτα, λουκανικο γαλοπουλας, ντοματα, μουσταρδα (2 αραβικες πιτες)

5. 200γρ. μοσχαρι (φιλετο ή μπριζολα) ή μπιφτεκι, ψητα ή βραστα, 1 μεγαλο μπωλ λαχανικα, 40γρ. τυρι χαμηλων λιπαρων, 1 φετα μαυρο ψωμι (κυριως επιλογη εξοδου).

6. Ομελετα στο τεφαλ με λιγο λαδι, με 3 ασπραδια αυγων, 1 κροκο, 1 φετα γαλοπουλα, 30γρ. τυρι χαμηλων λιπαρων (προαιρετικα κρεμμυδι, μανιταρια, πιπερια), 1 φετα μαυρο ψωμι.

7. Μεσαια μπαγκετα 80γρ. απο μαυρο ψωμι, 70γρ. τυρι φετα, 4-5 ελιες, κρεμμυδι, ντοματα.

8. Μεσογειακη σαλατα μαρουλι, ντοματινια, 30γρ. καλαμποκι, πιπεριες κοκκινες και κιτρινες, καπαρη, 5 ελιες, 20γρ. κρουτον, 50γρ. τυρι χαμηλων λιπαρων, 1 κουταλια ελαιολαδο, 1 κουταλια μπαλσαμικο.

9. Σαντουιτς με 2 φετες μαυρο ψωμι, 60γρ. μπιφτεκι, 2 φετες τυρι χαμηλων λιπαρων, ντοματα.

10. 1 γιαουρτι 2% με 2 φρουτα.

11. Ατομικη πιτσα με αραβικη πιτα, 50γρ. τυρι χαμηλων λιπαρων, 50γρ. γαλοπουλα, ντοματα ροδελες, κρεμμυδι.

12. Σουπα μινεστρονε με διαφορα λαχανικα, 50γρ. κριθαρακι, 50γρ. τυρι χαμηλων λιπαρων, 1 φετα μαυρο ψωμι.

13. Σουβλακι με πιτα χωρις λαδι, κομματακια χοιρινο, ντοματα, κρεμμυδι.

14. Hot dog με οβαλ ψωμακι, λουκανικο γαλοπουλας, λιγο κετσαπ, λιγο μουσταρδα (2 hot dog).

15. 60γρ. φετα χαμηλων λιπαρων στο αλουμινοχαρτο, ψητη στο φουρνο με πρασινη πιπερια, ριγανη, λιγο κοκκινο πιπερι και μια ροδελα ντοματα, 1 μπωλ λαχανικα, 1 φετα μαυρο ψωμι.

16. Ιταλικη σαλατα, σπανακι, ροκα, ντοματινια, 30γρ. καρυδια, 30γρ. παρμεζανα, 20γρ. κρουτον, 1 κουταλια ελαιολαδο, 1 κουταλια ξυδι.

17. 1 γιαουρτι 2% με 10 σταφιδες και 7-8 καρυδια ή 10 φουντουκια ή 8-9 κασιους και λιγο μελι. (αυτο μου το ειχε δωσει ως επιλογη για πρωινο, και οταν τον ρωτησα αν μπορω να το φαω βραδυ, μου ειπε ΟΚ).

respect!!!!

λοιπόν κιΟΥρίες μου καλό σας πσκ να ειστε οντως κιΟΥριες και μακρυα από τις γουρουνιες!!!!!!

ματς

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...