Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 21 λεπτά , Angot είπε:

      με 2,4 να σπάσουν τα νερά; και γω 2,4 εχω αλλά δεν μπυ τα είπε τόσο τραβηγμένα!   α και συ δηλαδή το χειροκρότημα , κατάλαβα! 

      Είναι δύο τα μωρά καλέ ! Το λέω για να μην ανχωθουν Κ άλλες κοπέλες . Στα δίδυμα σχεδόν καμία δεν μπαίνει στο μήνα της .

ΠΡΟΣΦΟΡΕΣ σε Super Market


Recommended Posts

κορίτσια πήγα σήμερα στα καρφούρ πυλαίας (που είναι ανατολικά στη Θεσσαλονίκη, γιατί τα άλλα δύο είναι δυτικά και δεν βολεύουν) και μου είπαν ότι ισχύει η προσφορά για όλες τις πάνες babylino (άλλωστε αναβοσβήνει και το καρτελάκι με την τιμή) και όντως έβγαινε το Νο 5 που θέλαμε γύρω στα 9,90 ευρώ ΑΛΛΑ δεν είχε μείνει ούτε για δείγμα Νο 4 και 5!!! Όταν ρώτησα αν και πότε θα φέρουν μου απάντησαν ότι έχει έλλειψη (???το καρφούρ ή η ΜΕΓΑ) και δεν ξέρουν να μου απαντήσουν.

Στη συνέχεια σκέφτηκα να πάω σε καρφούρ μαρινόπουλος, γιατί είδα και στο δικό τους το φυλλάδιο ότι είχε ακριβώς την ίδια προσφορά (-35%) στα babylino. Πήγα στο καρφούρ μαρινόπουλος που είναι στην Εθν.Αντιστάσεως Καλαμαριά. Αυτά λοιπόν είχαν την προσφορά, είχαν και διαθεσιμότητα, αλλά είχαν άλλη τελική τιμή = 11,50 !!! Φυσικά τα πήρα να τελειώνω, γιατί δεν μπορούσα άλλα πήγαινελα. Σόρυ για το κατεβατό...Ταπα να ξεσκάσω γιατί μας κοροιδευουν... Προσοχή λοιπόν ναι στην προσφορά των καρφούρ (εφόσον βρείτε) όχι στην προσφορά των καρφούρ μαρινόπουλος...

Α! και δέχτηκαν και τα κουπόνια... Ουφ, τα'πα...

Την πρωτη εβδομαδα της προσφορας που πηγα Μαρινοπουλο τις ειχαν με αρχικη τιμη 15,30 και τελικη 9.94.Σημερα,στο ιδιο καταστημα και τελευταια μερα της προσφορας,τις ειχαν αρχικη 17,30 και τελικη 11 και κατι.Εαν δεν ειναι αυτοι απατεωνες τοτε ποιοι ειναι????

ΕΛΕΟΣ!!!!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 1,6k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Την πρωτη εβδομαδα της προσφορας που πηγα Μαρινοπουλο τις ειχαν με αρχικη τιμη 15,30 και τελικη 9.94.Σημερα,στο ιδιο καταστημα και τελευταια μερα της προσφορας,τις ειχαν αρχικη 17,30 και τελικη 11 και κατι.Εαν δεν ειναι αυτοι απατεωνες τοτε ποιοι ειναι????

ΕΛΕΟΣ!!!!!!

Τα ίδια ακριβώς συνέβη και στον κοντινό μας Μαρινόπουλο. Εγώ πήρα με 9,94 ενώ μια φίλη μου μετά από μερικές μέρες με 11!

Link to comment
Share on other sites

ειδε καμια σας καμια προσφορα σε μπειμπιλινο να ξεκιναει τωρα; μου ηρθαν κουπονια.

επισης για οσες παντρευονται και θελουν νυφικο, περνουσα σημερα απο ανατολικης θρακης στη θεσσαλονικη και ειδα μαγαζι με νυφικα που ελεγε οτι τα δινει (νομιζω πωληση) απο 250 ευρω.

Link to comment
Share on other sites

ΚΑΛΗΣΠERA εχει καμια κουπονακια για πανες ? δεν εχω προβλημα οτι μαρκασ να ειναι... να πετυχω κ προσφορα ;) ευχαριστω προκαταβολικα επισεισ ανταλασω τα κουπονακια με ρουχακια που εχω αγγελια ...


:tongue::tongue:
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

εχω κουπονακια για λιμπερο για νεογεννητα.. στα καρφουρ τα δεχονται? ξερει καμια?

παντου τα δεχονται :)

δεν ξερω που μενεις αλλα το καρφουρ μαρινοπουλος του παλαιου φαληρου/ νεα σμυρνης (αυτο που ειναι κοντα στην αγια κυριακη) τις λιμπερο της εχει συνεχεια προσφορα


373234kxspip9z8o.gif693480a4hl3y389h.gif

You don't scare me. I have boys.
Link to comment
Share on other sites

Παντως οσες φορες ειχε το καρφουρ προσφορα πανες τουλαχιστον στην περιοχη μου δεν δεχονται και τα κουπονια, οποτε δεν πηγαινω πια., εκτος κι αν εχει καμια τρελη ευκαιρια.. :evil:

Στα αλλα σ/μ που πηγαινω βεροπουλο και σκλαβενιτη παιρνουν και τα κουπονια και σου κανουν και την εκπτωση του σ/μ...

Εμενα παντως κουπονια απο την babylino δεν εχουν ερθει ακομα και τα περιμενα επιτηδες να παω παλι να στοκαρω :rolleyes:


2Uuep2.pngI8Ayp2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Πηγα την προηγουμενη παρασκευη καρφουρ ρεντη ειχαν 50% οντως ρις λιμπςρο κ δεχτηξαν τα κουπονια !!!γεννησα την τριτη κ ηρθαν απο την λιμπερο με το κουτακι.μου πηραν τα στοιχεια κ λογικα θα λαμβανω ενημερωση για τις προσφορες.


suU8p3.png

vdz8p3.png

Link to comment
Share on other sites

Πηγα την προηγουμενη παρασκευη καρφουρ ρεντη ειχαν 50% οντως ρις λιμπςρο κ δεχτηξαν τα κουπονια !!!γεννησα την τριτη κ ηρθαν απο την λιμπερο με το κουτακι.μου πηραν τα στοιχεια κ λογικα θα λαμβανω ενημερωση για τις προσφορες.

καλημερα!

(στο ρεα γεννησες???)

δυστυχως δεν σου στελνουν ενημερωση για τις προσφορες :(

πρεπει εσυ να παρεις τηλ. στην λιμπερο για να μαθεις σε ποιο σουπερ μαρκετ τρεχει προσφορα........:(:(:(


373234kxspip9z8o.gif693480a4hl3y389h.gif

You don't scare me. I have boys.
Link to comment
Share on other sites

καλημερα!

(στο ρεα γεννησες???)

δυστυχως δεν σου στελνουν ενημερωση για τις προσφορες :(

πρεπει εσυ να παρεις τηλ. στην λιμπερο για να μαθεις σε ποιο σουπερ μαρκετ τρεχει προσφορα........:(:(:(

Μου στελνουν τις προσφορες στο κινητο μου.

Link to comment
Share on other sites

Μου στελνουν τις προσφορες στο κινητο μου.

πλακα κανεις!!!!!!!!

πως το κανεις???

(φοραμε μονο λιμπερο δυστυχως λογω ευαισθησιας στο ποπουλακι μας............)

γτ εμενα στο ρεα που πηραν τηλ.και μειλ οταν μου δωσαν το βαλιτσακι δεν μου στειλαν ποτε μην :(


373234kxspip9z8o.gif693480a4hl3y389h.gif

You don't scare me. I have boys.
Link to comment
Share on other sites

  • 2 εβδομάδες μετά...

Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...