Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

Cafe Μάϊος 2009


CoffeeFilter

Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 15,5k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • eleni_k

    2501

  • DEL

    2352

  • mirtoula

    2002

  • nathael

    1354

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • eleni_k

    eleni_k 2.501 δημοσιεύσεις

  • DEL

    DEL 2.352 δημοσιεύσεις

  • mirtoula

    mirtoula 2.002 δημοσιεύσεις

  • nathael

    nathael 1.354 δημοσιεύσεις

Posted Images


Διαφημίσεις

Μου λειψατε βρε! Τι να κανω που εχω τη μπουμπουκα μου αρρωστουλα και με εχει παρει απο κατω...

Ευακι να σας ζησει ο Νικολας! Φανταζομαι χαρα! Αντε και στα δικα μας οι υπολοιπες!


MQyUp3.pngd1GIp3.png
Link to comment
Share on other sites

Βηχα και μπουκωμα. Και εχει και μια φοβια για το οτριζαλιν... Μην τυχον το δει, χτυπιεται σα χταποδι... Τραβαμε τα πανδεινα. Και 2 μερες τωρα δεν τρωει, μονο το γαλα. Ας ελπισουμε να το ξεπερασει συντομα, τι να πω...:(


MQyUp3.pngd1GIp3.png
Link to comment
Share on other sites

κοριτσακια ευχαριστω για τις ευχες σας!

το θησαυρακι μου ειναι σα λαδοποντικος! εχει και μαλλι μπολικο και ειναι ετοιμος για τηγανισμα με τοσο λαδι. υπομονη μεχρι την τεταρτη που θα τον κανω μπανακι.

το σαλονι μας ειναι πεδιο μαχης, γεματο απο σακουλες με δωρα. καλα, το καλυτερο μου βεβαια ειναι που τα ανοιγα, θυμηθηκα το γαμο μου! απο αυριο τρεχω για αλλαγες και τακτοποιηση. απο τεταρτη θα παω να του πλυνω και τα βαφτιστικα στη θαλασσα.

βρε την αλλη εβδομαδα εχουμε Πασχα!!! πως περασε ετσι ο καιρος!

Link to comment
Share on other sites

κοριτσακια ευχαριστω για τις ευχες σας!

το θησαυρακι μου ειναι σα λαδοποντικος! εχει και μαλλι μπολικο και ειναι ετοιμος για τηγανισμα με τοσο λαδι. υπομονη μεχρι την τεταρτη που θα τον κανω μπανακι.

Χαχαχαχα! :lol::lol:

το σαλονι μας ειναι πεδιο μαχης, γεματο απο σακουλες με δωρα. καλα, το καλυτερο μου βεβαια ειναι που τα ανοιγα, θυμηθηκα το γαμο μου! απο αυριο τρεχω για αλλαγες και τακτοποιηση. απο τεταρτη θα παω να του πλυνω και τα βαφτιστικα στη θαλασσα.

Αχ κι εμενα αυτο με τρελαινει! Ανυπομονω τρελα τωρα για τη βαφτιση!!


MQyUp3.pngd1GIp3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Βηχα και μπουκωμα. Και εχει και μια φοβια για το οτριζαλιν... Μην τυχον το δει, χτυπιεται σα χταποδι... Τραβαμε τα πανδεινα. Και 2 μερες τωρα δεν τρωει, μονο το γαλα. Ας ελπισουμε να το ξεπερασει συντομα, τι να πω...:(

περαστικα μωρε αγλαιτσα μου...

ειναι ο μηνας τελικα τετοιος που ξεγελιομαστε κι εμεις...τι να πω!

παντως το οτριζαλιν , ειναι κοκκινο πανι για ολα τα μικρα τελικα:)

Link to comment
Share on other sites

καλά εσείς παπακαλιάτη δε βλέπετε;

πωπωπω κορίτσια έχω ένα πόνο τρελό στη μέση και στην πλάτη πιο πάνω, δε νιώθω τίποτα... με έχει σαπίσει η μικρή...αγκαλιά - αγκαλιά κ άγιασε ο Θεός...τα'χω δει όλα...

επειγόντως ένα 15νθήμερο σε σπα θελω να ισιώσω η μάνα!!!

πάω για νανι!!!

γκουντ ναιτ και περαστικούλια αγλαϊτσα μου..!!


Mo09p3.png
Link to comment
Share on other sites

πωπωπω κορίτσια έχω ένα πόνο τρελό στη μέση και στην πλάτη πιο πάνω, δε νιώθω τίποτα... με έχει σαπίσει η μικρή...αγκαλιά - αγκαλιά κ άγιασε ο Θεός...τα'χω δει όλα...

επειγόντως ένα 15νθήμερο σε σπα θελω να ισιώσω η μάνα!!!

Παρομοιως...

πάω για νανι!!!

γκουντ ναιτ και περαστικούλια αγλαϊτσα μου..!!

Ευχαριστω Μαρινακι. Αμαν, μας τα γλωσσοφαγαν τα μαγιοπουλα!!


MQyUp3.pngd1GIp3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...