Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 21 λεπτά , Angot είπε:

      με 2,4 να σπάσουν τα νερά; και γω 2,4 εχω αλλά δεν μπυ τα είπε τόσο τραβηγμένα!   α και συ δηλαδή το χειροκρότημα , κατάλαβα! 

      Είναι δύο τα μωρά καλέ ! Το λέω για να μην ανχωθουν Κ άλλες κοπέλες . Στα δίδυμα σχεδόν καμία δεν μπαίνει στο μήνα της .

Cafe Νοέμβριος 2011


Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 10,4k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • prosperous

    2310

  • _marjio

    1778

  • Dina:)

    1305

  • caramello

    955

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Posted Images

Καλησπερα σε ολες τις μανουλες Νοεμβριου 2011 !!!!!!!

Καλοριζικο να ειναι το καφε μας οπως και τα σπορακια που εχουμε στις κοιλιτσες μας!!!! Σας περιμενω κοριτσακια......και για αρχη σ'αυτο το τελειο ταξιδακι συναισθηματων που ειναι η εγκυμοσυνη λεω να μας κανει ποδαρικο η καλη μας Παναγια η βρεφοκρατουσα!!!!

PEU-10.jpg

Καλη μας αρχη λοιπον και πολλες ευχες για τελειομηνες και πολυ καλες εγκυμοσυνες σε ολες μας!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα και απο εμενα και καλως ανοιξε το καφε...

εγω ειμαι 5 εβδομαδων και 6 ημερων συμφωνα με την τελευταια περιοδο μου 9/2 αλλα ακομη δεν ορκιζομαι οτι θα φθασω στον προορισμο μου γιατι ειχα παλλινδρομησει τον Οκτωβριο

ελπιζω ομως οτι ολα θα πανε καλα και για μενα αλλα και για ολες τις κοπελες εντος και εκτος καφε..

ευχομαι καλες, ευκολες και τελειομηνες εγκυμοσυνες

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα και απο εμενα και καλως ανοιξε το καφε...

εγω ειμαι 5 εβδομαδων και 6 ημερων συμφωνα με την τελευταια περιοδο μου 9/2 αλλα ακομη δεν ορκιζομαι οτι θα φθασω στον προορισμο μου γιατι ειχα παλλινδρομησει τον Οκτωβριο

ελπιζω ομως οτι ολα θα πανε καλα και για μενα αλλα και για ολες τις κοπελες εντος και εκτος καφε..

ευχομαι καλες, ευκολες και τελειομηνες εγκυμοσυνες

Prosperous καλημερα!!!!!! 994458so4ceb6k9e.gif

Καταρχην δεν εχουμε γνωριστει...εγω ειμαι η ματινα και ειμαι απο κορινθο....για να συστηνομαστε σιγα σιγα...αντε κοριτσια να γεμισει το καφε μας.....

Σου ευχομαι να εχεις μια πολυ καλη και τελειομηνη εγκυμοσυνη και να ξερεις οτι καμια εγκυμοσυνη δεν ειναι ιδια! Θα πανε ολα καλα...αισιοδοξια και πιστη στον Θεο να εχεις!

Θα χαρω πολυ να μιλαμε και να λεμε την καθημερινοτητα της εγκυμοσυνης μας μεχρι τελους!!!!!!!!!!!

Φιλακια πολλα και παλι ολα τα καλα σου ευχομαι!

Link to comment
Share on other sites

σε ευχαριστω παρα πολυ για τα ενθαρρυντικα σου λογια, ελπιζω και εγω οτι ολα θα πανε καλα και για μενα και για οσες προσπαθουν και ζουν τη διαδικασια

εγω ζω στον Κολωνο (Αθηνα),ειμαι 33 ετων και εργαζομαι σε ιδιωτικη εταιρεια. Εν μεσω διαφορων προβληματων και δυσκολιων καταφερα να αποκτησω μια κορουλα 2 ετων και 3 μηνων σημερα. Αρα ολα γινονται με πεισμα και υπομονη.

ποτε με το καλο θα πας να ακουσετε καρδουλα? εγω εχω ραντεβου την επομενη Παρασκευη 1/4.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Αχ σόρυ για το οφ τοπικ αλλά δε βαστώ!

Προσπ είσαι γκαστρούλα??????????????κοριτσάρα μου με το καλό και να είσαι σίγουρη πως αυτή την φορά θα πάνε όλα πρίμα!!Εξάλλου έχεις καλό συνοδοιπόρο την κουμπαρούλα μου!!!!Την Ματούλα-μανούλα!!

Όπως καταλαβαίνετε θα με έχετε παρεούλα σας για να μαθαίνω τα νέα σας...Γρήγορα λοιπόν σας εύχομαι να γεμίσει το καφέ σας με φουσκοκοιλίτσες και τον Νοέμβριο να έρχονται με το καλό τα Σκορπάκια σας!!!!


cIhqp3.png

9knMp3.png

"TO ΠΑΙΔΙ ΓΕΝΝΙΕΤΑΙ ΑΠΟ ΤΗΝ ΚΟΙΛΙΑ.Ο ΑΝΘΡΩΠΟΣ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΓΚΑΛΙΑ"

Ευτυχισμένος δεν είναι αυτός που έχει ό,τι θέλει,αλλά αυτός που θέλει ό,τι έχει!!!

Link to comment
Share on other sites

Ματού η προσπ είναι μανούλα Ιανουαρίου 2009 και μάλιστα πρωτοχρονιάτικη!!


cIhqp3.png

9knMp3.png

"TO ΠΑΙΔΙ ΓΕΝΝΙΕΤΑΙ ΑΠΟ ΤΗΝ ΚΟΙΛΙΑ.Ο ΑΝΘΡΩΠΟΣ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΓΚΑΛΙΑ"

Ευτυχισμένος δεν είναι αυτός που έχει ό,τι θέλει,αλλά αυτός που θέλει ό,τι έχει!!!

Link to comment
Share on other sites

αααααα.. ΣΤΕΓΙΑ ΠΟΛΥ ΜΕ ΣΥΓΚΙΝΕΙΣ!!

Σε ευχαριστω για την θετικη ενεργεια και ελπιζω πως αυτη τη φορα ολα θα μου πανε καλα και οχι βεβαια μονο σε εμενα..

Καλες εγκυμοσυνες να εχουμε και ελπιζω οτι θα σε βλεπουμε να τα λεμε..

να σαι καλα κοριτσι μου!

Link to comment
Share on other sites

σε ευχαριστω παρα πολυ για τα ενθαρρυντικα σου λογια, ελπιζω και εγω οτι ολα θα πανε καλα και για μενα και για οσες προσπαθουν και ζουν τη διαδικασια

εγω ζω στον Κολωνο (Αθηνα),ειμαι 33 ετων και εργαζομαι σε ιδιωτικη εταιρεια. Εν μεσω διαφορων προβληματων και δυσκολιων καταφερα να αποκτησω μια κορουλα 2 ετων και 3 μηνων σημερα. Αρα ολα γινονται με πεισμα και υπομονη.

ποτε με το καλο θα πας να ακουσετε καρδουλα? εγω εχω ραντεβου την επομενη Παρασκευη 1/4.

Καλημερα προσπ και χρονια πολλα!!!! Η Παναγια να ειναι μαζι μας και να μας βοηθαει!!!!

Σημερα ειδα το μηνυμα σου....κι εμας ο γιατρος μας ειπε να παμε 1/4 για να ακουσουμε καρδουλα! Μαζι λοιπον ειμαστε ε???? Σου ειπε ο γιατρος ΠΗΤ???? Εγω ειμαι μεχρι 18/11/2011.....ειμαστε και συνομηλικες....32 εγω και δεν εργαζομαι δυστυχως....απελυθειν λογω κρισης αν και ημουν με συμβαση συγκεκριμενου χρονου και υποτιθεται οτι θα με απελυαν ετσι κι αλλιως...ασχετα αν μου ειπαν οτι δεν θα φυγω και δεν ψαχτηκα για δουλεια και στο τελος την εφαγα την κρυαδα...τεσπα υγεια να εχουμε και ολα τα αλλα γινονται!

Πολλα φιλια και ελπιζω να τα πουμε συντομα!!!!

Link to comment
Share on other sites

Αχ σόρυ για το οφ τοπικ αλλά δε βαστώ!

Προσπ είσαι γκαστρούλα??????????????κοριτσάρα μου με το καλό και να είσαι σίγουρη πως αυτή την φορά θα πάνε όλα πρίμα!!Εξάλλου έχεις καλό συνοδοιπόρο την κουμπαρούλα μου!!!!Την Ματούλα-μανούλα!!

Όπως καταλαβαίνετε θα με έχετε παρεούλα σας για να μαθαίνω τα νέα σας...Γρήγορα λοιπόν σας εύχομαι να γεμίσει το καφέ σας με φουσκοκοιλίτσες και τον Νοέμβριο να έρχονται με το καλό τα Σκορπάκια σας!!!!

Ευχαριστουμε κουμπαρουλα μου παρα πολυ για τις ευχες σου!!!!!

Χαρηκα πολυ που εχω ηδη παρεουλα μια μαμα νοεμβριου 2011 και ελπιζω να γινουμε πολλες με τον καιρο!!!!!

Φιλακια πολλα πολλα!!!!!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


α ναι.. εμενα λογω βεβαρημενου ιστορικου ο γιατρος μου δεν οριζει ΠΗΤ πριν δουμε οτι ολα ξεκινουν με καλες προυποθεσεις οπως πχ να υπαρχει καρδιακη λειτουργια συνεπως μαλλον την επομενη φορα θα μας κανει τη χαρη..χαχα!

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας και από εμένα!

Είμαι εντελώς καινούργια στο φόρουμ και θα ηθελα κι εγώ να μοιραστώ μαζί σας τη χαρά μου! Είμαι στην 9η εβδομάδα και περιμένουμε το μωράκι μας στις αρχές του Νοεμβρίου!

Δεν ξέρω πώς μπορώ να προσθέσω στο τέλος πληροφορίες για την εξέλιξη της εγκυμοσύνης, όπως οι περισσότερες έχετε..

Θα τα λέμε συχνά και χαίρομαι πολύ γι' αυτό!


[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

γεια σου kyriak_

με το καλο να υποδεχθεις το μωρακι σου, καλη εγκυμοσυνη να χεις,

εσυ τουλαχιστον εισαι πιστοποιημενη εγκυουλα με την εννοια οτι εχεις ακουσει καρδια..εμεις οι δυο αυριο με το καλο θα παμε και ευελπιστω στο καλυτερο δυνατον αποτελεσμα και για τις δυο μας..

τωρα για την υπογραφη μπορεις να κλικαρεις πανω στα site των δικων μας υπογραφων, θα κανεις ολα τα βηματα για αυτο που θελεις να παρουσιαζεται καισ το τελος θα κανεις αντιγραφη τη συνδεση (εχει μια κατασταση συνδεσμων που τους αντιγραφεις και του κανει copy στην επεξεργασια του προφιλ σου στο πεδιο Υπογραφη)

Ειμαι βεβαιη οτι δεν ειμαι κατανοητη αλλα κανε αρχικα μια προσπαθεια και τα ξαναλεμε αν και υπαρχει και ενοτητα στην αρχικη σελιδα που βοηθα να μαθουμε αυτες τις διαδικασιες.

λοιπον με το καλο, να χουμε το δυνατον ευκολες και τελειομηνες εγκυμοσυνες και να τα λεμε και απο εδω..

φιλια!

Link to comment
Share on other sites

Γεια σου prosperous!

Σε ευχαριστώ πολύ για τις ευχές σου και τα καλά σου λόγια! Εύχομαι με το καλό να ακούσετε κι εσείς την καρδούλα του μωρού!! Να σκέφτεστε θετικά και θα δείτε που όλα καλά θα πάνε!

Σε ευχαριστώ και για τις οδηγίες για το τικεράκι! Θα επανέλθω με την υπογραφή μου!

Μέχρι τότε, να είστε καλά και όλα να πάνε κατ' ευχήν αύριο με τον υπέρηχο!:-)


[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...