Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 21 λεπτά , Angot είπε:

      με 2,4 να σπάσουν τα νερά; και γω 2,4 εχω αλλά δεν μπυ τα είπε τόσο τραβηγμένα!   α και συ δηλαδή το χειροκρότημα , κατάλαβα! 

      Είναι δύο τα μωρά καλέ ! Το λέω για να μην ανχωθουν Κ άλλες κοπέλες . Στα δίδυμα σχεδόν καμία δεν μπαίνει στο μήνα της .

Θυρεοειδής αδένας-παθήσεις-συμπτώματα


georgiamami

Recommended Posts

Καλησπέρα σε όλους και όλες....

Καλό χειμώνα να έχουμε,αν και δεν το βλέπω,ούτε καλός θα είναι, ούτε και χειμώνας μ΄αυτή τη ζέστη που κάνει θα είναι χαχαχαχα

Δροσούλα υπομονή λίγο,οταν τελειώσει ο βαρύς υποθυρεοειδισμός θα εισαι πολύ καλύτερα,οσο για τη φίλη τη Λίτσα;το χάπι του ιωδίου 131 στο νοσοκομείο το κανονίζει ο πυρηνικός,το θυρορμόν η τ4 που το παίρνουμε εφ΄όρου ζωής το κανονίζει ο ενδοκρινολόγος,πάντα βάσει των εξετάσεων αίματος που βλέπει..

Μη σκάτε βρε κορίτσια,δεν είναι τραγικά τα πράγματα απλά το γνωστό ρητό που γράφει η γεωργία πάντα στίς αναρτήσεις ,να μην το γράψω πάλι γιατί της το έχω κλέψει πολλές φορές χαχαχαχα..

πάμε όλοι γερά και δύνατα...

καλό βράδυ...

Κλεψ'το βρε Νικο. Με εβαλες σε απορια.. :confused::confused: ποιο απο ολα τα ρητα..... λεω πολλα βλεπεις!!!! :rolleyes:

Και καλε μου φιλε, ασε το χειμωνα κατα μερος γιατι εσεις εκει κατω μπορει να θελετε χειμωνα αλλα εδω πανω με τα μειον της θερμοκρασιας και την τιμη του πετρελαιου, εγω χαιρομαι που το καλοκαιρι ...κραταει ακομη.:-P:razz::-P Ξερεις τι ειναι να καις 2,5 - 3 τονους πετρελαιο????????


:-D ΣΤΟΧΟΣ - ΑΠΟΦΑΣΗ - ΕΠΙΜΟΝΗ - ΥΠΟΜΟΝΗ - ΕΠΙΤΥΧΙΑ -ΕΥΤΥΧΙΑ :P

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 7,6k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Καλησπέρα για άλλη μία φορά και καλό χειμώνα για όλους από Ολλανδία (αν κι εδώ δεν είδαμε ακριβώς το καλοκαίρο φέτος).

Νίκο, χάρηκα που έχουμε και άντρες στην παρέα γιατί πάντα έχετε άλλη οπτική από τη δική μας.

Dosoula, είσαι καλά κορίτσι μου? Γράψε τα νέα σου, γιατί όλοι ενδιαφερόμαστε.

Μακάρι να μπορούσα να σας πω ότι κατάλαβα τι ακριβώς συμβαίνει με τη μητέρα μου αλλά ... δεν έχω ιδέα!!!

Από υπερ/φημα που έκανε σε ειδικό πυρηνικό απ' ότι κατάλαβα, Χατζόπουλος, της είπε ότι δεν έχει τουλάχιστον πρόβλημα στους λεμφαδένες. (ο ίδιος που της είπε ότι δεν καταλαβαίνει γιατί της είπαν για ιώδιο από θεαγένειο)

Τ΄αποτελέσματα από εκεί είναι Τ3 125-ζητούμενο 60-190

Τ4 10,1 -ζητούμενο 4-12

ΤSH 0,2 - ζητούμενο 0,4-3,8

Στο θεαγένειο της είπαν ότι δε θα μείνει μέσα μετά το ιώδιο στις 10/10 αλλά θα πάει για σπινθηρογράφημα στις 12/10.

Η απόφασή της είναι να κάνει τη θεραπεία με το ιώδιο ... κι εγώ να κάνω πολλές προσευχές για όλους μας. (τουλάχιστον ποτέ δε βλάπτουν).

Περιμένω σύντομα νέα από όλους και γράψτε και πως περάσατε στις διακοπές όσοι είχατε την τύχη να πάτε, να ταξιδέψουμε λίγο νοερά κι εμείς...

Πολλά φιλιά, LitsaN

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα για άλλη μία φορά και καλό χειμώνα για όλους από Ολλανδία (αν κι εδώ δεν είδαμε ακριβώς το καλοκαίρο φέτος).

Νίκο, χάρηκα που έχουμε και άντρες στην παρέα γιατί πάντα έχετε άλλη οπτική από τη δική μας.

Dosoula, είσαι καλά κορίτσι μου? Γράψε τα νέα σου, γιατί όλοι ενδιαφερόμαστε.

Μακάρι να μπορούσα να σας πω ότι κατάλαβα τι ακριβώς συμβαίνει με τη μητέρα μου αλλά ... δεν έχω ιδέα!!!

Από υπερ/φημα που έκανε σε ειδικό πυρηνικό απ' ότι κατάλαβα, Χατζόπουλος, της είπε ότι δεν έχει τουλάχιστον πρόβλημα στους λεμφαδένες. (ο ίδιος που της είπε ότι δεν καταλαβαίνει γιατί της είπαν για ιώδιο από θεαγένειο)

Τ΄αποτελέσματα από εκεί είναι Τ3 125-ζητούμενο 60-190

Τ4 10,1 -ζητούμενο 4-12

ΤSH 0,2 - ζητούμενο 0,4-3,8

Στο θεαγένειο της είπαν ότι δε θα μείνει μέσα μετά το ιώδιο στις 10/10 αλλά θα πάει για σπινθηρογράφημα στις 12/10.

Η απόφασή της είναι να κάνει τη θεραπεία με το ιώδιο ... κι εγώ να κάνω πολλές προσευχές για όλους μας. (τουλάχιστον ποτέ δε βλάπτουν).

Περιμένω σύντομα νέα από όλους και γράψτε και πως περάσατε στις διακοπές όσοι είχατε την τύχη να πάτε, να ταξιδέψουμε λίγο νοερά κι εμείς...

Πολλά φιλιά, LitsaN

Καλησπερα LitsaN μου!!!Ζητω συγνωμη απο ολους που δεν εχω γραψει και μερες τωρα αλλα μετα που γυρισα σπιτι απο το ιωδιο ειχα ανακατωσούρα δεν ηθελα να ακουσω τιποτα για φαγητο και νερο λιγο κοτοζουμο επινα με λεμονι και λιγο φρουτο ετρωγα πριστηκα εβαλα 5 κιλα, το στομα μου πικρο και πολυ προβλημα με την τουαλετα. Με ανακατευε ακομα και το διαβασμα και ο υπολογιστης. Απο χτες νιωθω καλυτερα και σημερα εκανα το ολοσωμο σπινθηρογραφημα οπου τα αποτελεσματα θα τα παρω την επομενη Δευτερα οποτε Λιτσα μου 1 βδομαδα θελουν τα αποτελεσματα του σπινθηρογραφηματος.Με μετρησε και ο πυρηνικος σημερα και μου ειπε 4-5 μερες να προσεχω ακομα και ιδιαιτερα εγκυους και παιδια γιατι εχει πεσει η ραδιενεργεια μου πολυ!!!Οποτε εκανα και τη βολτιτσα μου μετα το νοσοκομειο με το αυτοκινητο μου βεβαια και με μουσικουλα και εφτιαξε και η διαθεση.Ηδη εχω κατεβει και 1,5 κιλο εχω ξεκινησει τα χαπια μου οποτε το μονο που μενει ειναι να φτιαξει το εντερο. Λοιπον Λιτσακι μου μην αγχωνεσαι καλη μου αφου η μητερα σου απλα θα παρει 10/10 μια μικρη δοση ιωδιου για να μπορεσει στις 12/10 να κανει το ολοσωμο σπινθηρογραφημα που εκανα εγω σημερα.Δεν θα πρεπει να παρει τα μετρα προστασιας που πηρα εγω απλα να μην πλησιαζει παιδια και εγκυους οπως π.χ αν εκανε αξονικη. Μην σε φοβιζει.Καλυτερα που σας ειπαν για σπινθηρογραφημα γιατι αν οντως υπάρχει προβλημα στους λεμφαδενες της το ιωδιο θα κατσει στα σημεια που εχει προβλημα αν δεν κατσει πουθενα τοτε μια χαρα ολα ξεμπερδεψε και δεν θα χρειαστει να μπει απομονωση και να παρει ιωδιο σαν εμενα. Ειναι η μονη εξεταση που θα σας δώσει ακριβως το αποτελεσμα. Φαντασου οτι εμενα τον Απριλιο η παρακεντηση ηταν καλη, το υπερηχο δεν εδειχνε να ειναι λεμφαδενες αλλα ιστος 10χιλ ο οποιος λεγανε οτι μπορει να ειναι τα ραμματα της επεμβασης αλλα με την καχυποψια του Θεαγενειου και της ενδοκρινολογου μου που δεν μηδενιζε η θυροαισφαιρινη απο περυσι το Μαρτιο που ειχα κανει το 2ο Χειρουργειο και παρολο που Ιανουαριο-Απριλιο 2011 ειχε μηδενισει και αλλοι θα ελεγαν οκ τελειωσες εμεις συνεχιζαμε τις αιματολογικες εξετασεις. Ευτυχως γιατι το Μαιο ειχαμε ανοδο tg=0,7 εκανα υπερηχο στο Θεαγενειο και με εστειλαν απο το Θεαγενειο και για 2η γνωμη στον κ.Πηγαδα και τοτε εδειξε οτι ηταν 2 λεμφαδενες 1,4 εκ και 1,9 εκ. Στο διμηνο λοιπον ειδες πως ειχαν μεγαλωσει?Αν ειχαμε σταματησει τι θα γινοταν???Μετα δεν μου εκαναν ουτε παρακεντηση ουτε σπινθηρογραφημα ουτε ιωδιο αλλα αμεσως επεμβαση αφου φαινοταν πια πεντακαθαρα.Γι αυτο σου λεω μην φοβασαι εχε τους εμπιστοσυνη κανε και τις προσευχες σου και θα δεις οτι ολα θα πανε καλα και θα σου δωσουν την σωστότερη λυση!!!!Οσο για τις διακοπες περιμενω να μας που οι φιλοι που πηγαν γιατι δεν πηγα καπου για να σου πω...Α θα παμε με τον αντρα μου 29/10 Τηνο που παντρευεται ενας φιλος μας να αναψω και μια λαμπαδα για ολους μας!!!!Να ειμαστε ολοι καλα και να τα θυμομαστε σαν μια μικρη περιπετιουλα!!!Φιλια σε ολους!!!

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα!Τι κάνετε?:)

dosoula καλως ήρθες!Ευχομαι πολύ καλά αποτελέσματα και να ειναι το τελευταίο!Περιμενουμε και μεις μαζι σου για τα αποτελεσματα.Ωστε πήγες και συ στον Πηγαδα???Ειδες τα επιπλα στην αιθουσα αναμονης???:tongue::tongue::tongue:

Λίτσα μην αγχώνεσαι για την μαμά σου όλα θα πάνε καλά.Το σημαντικό είναι ότι βρίσκεται σε καλά χερια!

Πολλά φιλιά σε όλους!!!να είστε παντα καλά!

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα!Τι κάνετε?:)

dosoula καλως ήρθες!Ευχομαι πολύ καλά αποτελέσματα και να ειναι το τελευταίο!Περιμενουμε και μεις μαζι σου για τα αποτελεσματα.Ωστε πήγες και συ στον Πηγαδα???Ειδες τα επιπλα στην αιθουσα αναμονης???:tongue::tongue::tongue:

Λίτσα μην αγχώνεσαι για την μαμά σου όλα θα πάνε καλά.Το σημαντικό είναι ότι βρίσκεται σε καλά χερια!

Πολλά φιλιά σε όλους!!!να είστε παντα καλά!

καλα Μαιρη μου με εκανες να πεθανω στα γελια!!!!Και εσυ εχεις παει σ'αυτον;;;;Ειδα και τα επιπλα και την γραμματεα που απο οτι μου ειπαν μεχρι πριν λιγο καιρο εγραφε σε γραφομηχανη!!!!!Ευτυχως την γνωρισα με υπολογιστη!!!!:-P:-P:-P

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλημερα σας!!Dosoula και εγω πηγα εκει!!Καλα, εχασες την γραφομηχανη????Το γελιο!!!Δηλαδη εκσυγχρονιστηκαν???Δεν πιστευω να αλλαξαν και επιπλα????Καλη αναρρωση σου ευχομαι και ολα να σου πηγαινουν καλα απο δω και περα!!Οσο για την λαμπαδα,σε ευχαριστουμε που μας σκεφτηκες!!Δεν ξερεις ποσο καλο θα μας κανει σε ολους μας!!Ολοι κανουμε εξετασεις,περιμενουμε αποτελεσματα(εγω στις 28-9 αιματολογικες-δεικτες και 12-10 υπερηχο)και τα υπολοιπα παιδια εχουν αρκετα στο προγραμμα!!Litsa N.οπως σου ειπαν και τα κοριτσια ολα θα πανε καλα με την μανουλα σου,να ξερεις βρισκεται σε καλα χερια!!

Link to comment
Share on other sites

Καλημερούδια σε όλη τη φοβερή παρέα!!!!!!!!Πώς είστε;

Εγώ "διακόπευα" σε βουνό αυτές τις μέρες, είχε ένα δροσερό αεράκι και γάργαρα νερά και απήλαυσα το δάσος με τα πουλάκια!Μάζευα βατόμουρα ενώ άκουγα τα σκιουράκια να ροκανίζουν καρύδια, γνώρισα ορειβάτες από διάφορα σημεία της Ελλάδας όπου μου διηγήθηκαν ιστορίες και περιπέτειες από αναβάσεις, ξετίναξα τα ταψιά με τις πίτες, κατέβασα λίτρα τοπικού κρασιού.....

ήθελα να σας μεταφέρω την εικόνα για να ταξιδέψετε λίγο!!!!Έχουμε ακόμη καλοκαιράκι, προλαβαίνει κανείς να ξεκλέψει ένα διημέρακι, με καλή παρέα ο προορισμός δεν έχει σημασία, κάθε γωνιά της χώρας μας είναι παράδεισος!!!!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Καλημερούδια σε όλη τη φοβερή παρέα!!!!!!!!Πώς είστε;

Εγώ "διακόπευα" σε βουνό αυτές τις μέρες, είχε ένα δροσερό αεράκι και γάργαρα νερά και απήλαυσα το δάσος με τα πουλάκια!Μάζευα βατόμουρα ενώ άκουγα τα σκιουράκια να ροκανίζουν καρύδια, γνώρισα ορειβάτες από διάφορα σημεία της Ελλάδας όπου μου διηγήθηκαν ιστορίες και περιπέτειες από αναβάσεις, ξετίναξα τα ταψιά με τις πίτες, κατέβασα λίτρα τοπικού κρασιού.....

ήθελα να σας μεταφέρω την εικόνα για να ταξιδέψετε λίγο!!!!Έχουμε ακόμη καλοκαιράκι, προλαβαίνει κανείς να ξεκλέψει ένα διημέρακι, με καλή παρέα ο προορισμός δεν έχει σημασία, κάθε γωνιά της χώρας μας είναι παράδεισος!!!!!!!!!!

Καλημερα σε ολους!!!Ελλη μου τι ωραια που ηταν το ταξιδακι που μας πηγες!!!Τελειο να'σαι καλα και να ξαναπας!!!Σονια τα επιπλα τα ιδια ειναι χαχαχαχα!!!!Φιλάκια και καλο μεσημερι σε ολους;)

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα για άλλη μία φορά και καλό χειμώνα για όλους από Ολλανδία (αν κι εδώ δεν είδαμε ακριβώς το καλοκαίρο φέτος).

Νίκο, χάρηκα που έχουμε και άντρες στην παρέα γιατί πάντα έχετε άλλη οπτική από τη δική μας.

Dosoula, είσαι καλά κορίτσι μου? Γράψε τα νέα σου, γιατί όλοι ενδιαφερόμαστε.

Μακάρι να μπορούσα να σας πω ότι κατάλαβα τι ακριβώς συμβαίνει με τη μητέρα μου αλλά ... δεν έχω ιδέα!!!

Από υπερ/φημα που έκανε σε ειδικό πυρηνικό απ' ότι κατάλαβα, Χατζόπουλος, της είπε ότι δεν έχει τουλάχιστον πρόβλημα στους λεμφαδένες. (ο ίδιος που της είπε ότι δεν καταλαβαίνει γιατί της είπαν για ιώδιο από θεαγένειο)

Τ΄αποτελέσματα από εκεί είναι Τ3 125-ζητούμενο 60-190

Τ4 10,1 -ζητούμενο 4-12

ΤSH 0,2 - ζητούμενο 0,4-3,8

Στο θεαγένειο της είπαν ότι δε θα μείνει μέσα μετά το ιώδιο στις 10/10 αλλά θα πάει για σπινθηρογράφημα στις 12/10.

Η απόφασή της είναι να κάνει τη θεραπεία με το ιώδιο ... κι εγώ να κάνω πολλές προσευχές για όλους μας. (τουλάχιστον ποτέ δε βλάπτουν).

Περιμένω σύντομα νέα από όλους και γράψτε και πως περάσατε στις διακοπές όσοι είχατε την τύχη να πάτε, να ταξιδέψουμε λίγο νοερά κι εμείς...

Πολλά φιλιά, LitsaN

Λιτσα σου εχω στειλει μηνυμα και σε βρηκα και στο Facebook!!!Σ'ευχαριστω!!!

Link to comment
Share on other sites

Θέλω ιδιαίτερα να χαιρετίσω εσένα dosoula και τη LitsaN!!!!!!!!!!!!!!!Σας ξαναβρίσκω σε πολύ καλύτερη φάση και το χαίρομαι !!!!!!!!Πέρασε ο καιρός και είχατε ευχάριστες εξελίξεις όπως αναμενόταν άλλωστε.....Σας ευχομαι μέσα από τη καρδιά μου να έχετε τα καλύτερα αποτελέσματα!Το φόρουμ-λαγοπόδαρο θα κάνει και πάλι τη δουλειά του!!!!!!!!!!!!Στην εξοχή που ήμουν επισκέφθηκα και τη παναγία που είναι θαυματουργή και σας συμπεριέλαβα στις προσευχές μου και εγώ με τη σειρά μου!!!!!!!!

Επιστρέφοντας στη πόλη έκλεισα τα αυτά μου στις δυσοίωνες και αγχογόνες ειδήσεις που αφορούν τη χώρα μας και έμεινα σε ένα άρθρο που διαβασα που διαβεβαίωνε πως είμαστε ικανοί να γίνουμε εμείς αρχιτέκτοντες του μέλλοντός μας! Σημασία έχει οι ιθύνοντες και εμείς οι πολίτες να παλεύουμε για την επιτάχυνση της κοινωνικής προόδου!Όσο προσπαθούμε είμαστε σε καλό δρόμο!

Η παρέα σας δε, μου θέρμανε ακόμη περισσότερο την ελπίδα πως όλα πηγαίνουν καλά όταν αγωνιζόμαστε !!!!!!!!Και η αλήθεια είναι πως πρώτη φορά βλέπω πολλούς αγωνιστές της ζωής ενωμένους και ακάματους να δίνουν τα φώτα τους!!!!!!Γι'αυτό σας ευχαριστώ!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Θέλω ιδιαίτερα να χαιρετίσω εσένα dosoula και τη LitsaN!!!!!!!!!!!!!!!Σας ξαναβρίσκω σε πολύ καλύτερη φάση και το χαίρομαι !!!!!!!!Πέρασε ο καιρός και είχατε ευχάριστες εξελίξεις όπως αναμενόταν άλλωστε.....Σας ευχομαι μέσα από τη καρδιά μου να έχετε τα καλύτερα αποτελέσματα!Το φόρουμ-λαγοπόδαρο θα κάνει και πάλι τη δουλειά του!!!!!!!!!!!!Στην εξοχή που ήμουν επισκέφθηκα και τη παναγία που είναι θαυματουργή και σας συμπεριέλαβα στις προσευχές μου και εγώ με τη σειρά μου!!!!!!!!

Επιστρέφοντας στη πόλη έκλεισα τα αυτά μου στις δυσοίωνες και αγχογόνες ειδήσεις που αφορούν τη χώρα μας και έμεινα σε ένα άρθρο που διαβασα που διαβεβαίωνε πως είμαστε ικανοί να γίνουμε εμείς αρχιτέκτοντες του μέλλοντός μας! Σημασία έχει οι ιθύνοντες και εμείς οι πολίτες να παλεύουμε για την επιτάχυνση της κοινωνικής προόδου!Όσο προσπαθούμε είμαστε σε καλό δρόμο!

Η παρέα σας δε, μου θέρμανε ακόμη περισσότερο την ελπίδα πως όλα πηγαίνουν καλά όταν αγωνιζόμαστε !!!!!!!!Και η αλήθεια είναι πως πρώτη φορά βλέπω πολλούς αγωνιστές της ζωής ενωμένους και ακάματους να δίνουν τα φώτα τους!!!!!!Γι'αυτό σας ευχαριστώ!!!!!!!

φόρουμ-λαγοπόδαρο ειναι Ελλη μου το καλυτερο ονομα που θα μπορουσαμε να εχουμε!!!!χαχαχαχα!!!Εμ καλα τα λες δεν θα μας σκασουν ολοι εκεινοι που μαζι τα εφαγαν.... οποτε ας τους να λενε!!!!Εμας μας νοιαζει το καλυτερο απο ολα τα αγαθα του κοσμου η Υγεια μας!!!!Σιγα σιγα το παρεακι ολο επιστρεφει η Γεωργια λιγο εχει χαθει για μπανακι και συνεχιζομενες διακοπες την κοβω!!!!!Ευχαριστουμε για τις προσευχες σου!!!!!Να εχεις και εσυ τα καλυτερα αποτελεσματα γιατι οπως βλεπεις ολο και πιο πολυ ερχονται στην παρεα και σαν διδακτορες Πανεπιστημιου πλεον με τοσα που μας ετυχαν πρεπει να βοηθησουμε!!!Φιλακια σε ολους!!!

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα κοριτσια!χαιρομαι που σας ακουω καλα και φυσικα που ειστε καλα!;)

Dosoula εγω και η Σονια ειχαμε την τιμη να δουμε και την γραφομηχανη στον Πηγαδα!!!!Εγω την ακουγα και δεν μπορουσα να καταλαβω τι ειναι, υποψιαζομουν αλλα δεν το πιστευα ωσπου γυρισα και την ειδα!!!!Τρελαθηκα!!!βεβαια εγω ειχα εμπειρια γιατι ο ενδοκρινολογος μου μου απαντουσε με γραμματα (δεν ειχε κινητο και δεν επαιρνε τηλεφωνο στο σταθερο)!!!!Τον αλλαξα φυσικα!

Θα μεταβιβασω στην Γεωργια οτι την αναζητησατε.

Πολλα φιλια!

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας. Ανησυχησατε?????? Μακαρι να ημουν διακοπες και να εκανα μπανακια. Χαχαχχαχα Εναμισι εκανα μοναχα, ναι 1,5. Τωρα πως γινεται αυτο??? Εκανα ενα κανονικο μπανιο με τη κολυμβυση κλπ και την επομενη μπηκα, βραχηκα και με καλεσαν εξω, Εκτοτε δεν με ξαναγκαλιασε η θαλασσα που λατρευω. Υπομονη μεχρι του χρονου.

Λοιπον, εγω και τα νεα μου, εν συντομεια. Ειμαι καλα, και προσπαθω παντα σε συνδυασμο με δουλεια και υποχρεωσεις να ξεκουραζομαι γιατι εδω και πολλους μηνες ημουν σε υπερενταση και μου βγηκαν πολλα ψυχοσωματικα. Σας διαβαζω συνηθως στα γρηγορα το πρωι και παντα λεω οτι θα απαντησω το βραδυ αλλα ειμαι λιγου φυτουλας και ....... ξεραινομαι ευκολα.

Λιγη υπομονη ακομη, να μαζευτουμε ολοι, να ξαναμπουμε στους κλασικους ρυθμους και θα τα λεμε περισσοτερο.

Το λαγοποδαρο μου αρεσε πολυ. Σκορδιστειτε ομως μην μασκαθουμε, εεεεεεεε!!!!

Φιλια σε ολες και ολους και παντα ....με την καλυτερη υγεια.


:-D ΣΤΟΧΟΣ - ΑΠΟΦΑΣΗ - ΕΠΙΜΟΝΗ - ΥΠΟΜΟΝΗ - ΕΠΙΤΥΧΙΑ -ΕΥΤΥΧΙΑ :P

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας...ειμαι καινουρια εδω και βρηκα το φορουμ τυχαια ψαχνοντας για το τι πρεπει να τρωω και τι οχι τωρα που θα κανω την Καθηλωση 24ωρου... Δεν ηταν κ πολυ σαφεις στο νοσοκομειο,μην πω οτι ηταν και αγενεστατη αυτη που μου μιλησε... Πριν απο 2μιση μηνες εκανα χειρουργειο και εκανα ολικη αφαιρεση, ανακαλυψα οτι ειχα προβλημα εντελως τυχαια οταν ο ωριλα με εστειλε για υπερηχο γιατι κατι υποψιαστηκε προφανως και μεσα σε 2-3 μηνες εκανα και το χειρουργειο...μπαμ μπαμ δουλεια...

Τωρα το θεμα μου ειναι το ασβεστιο που δεν σταθεροποιειται και μου εχει σπασει τα νευρα με τα μουδιασματα...αλλα που θα παει θα σταθεροποιηθει...

Οπως ειδα σε γενικες γραμμες γιατι ομολογουμενως βαριομουν να διαβασω 40 σελιδες ειστε γνωστες του θεματος οποτε ηθελα να μου πειτε εαν ειναι ευκολο πανω κατω τι δεν πρεπει να τρωω γιατι μην ξεροντας εχω καταληξει να μην εχω τι να φαω εκτος απο κρεας...

Στο νοσοκομειο μου ειπαν να μην τρωω θαλασσινα,αλατι,κοτοπουλο και αβγο και οτιδηποτε αλλο περιεχει ιωδιο...πως δηλαδη να ξερω εγω τι περιεχει ιωδιο????

Σορρυ για το κατεβατο...

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας...ειμαι καινουρια εδω και βρηκα το φορουμ τυχαια ψαχνοντας για το τι πρεπει να τρωω και τι οχι τωρα που θα κανω την Καθηλωση 24ωρου... Δεν ηταν κ πολυ σαφεις στο νοσοκομειο,μην πω οτι ηταν και αγενεστατη αυτη που μου μιλησε... Πριν απο 2μιση μηνες εκανα χειρουργειο και εκανα ολικη αφαιρεση, ανακαλυψα οτι ειχα προβλημα εντελως τυχαια οταν ο ωριλα με εστειλε για υπερηχο γιατι κατι υποψιαστηκε προφανως και μεσα σε 2-3 μηνες εκανα και το χειρουργειο...μπαμ μπαμ δουλεια...

Τωρα το θεμα μου ειναι το ασβεστιο που δεν σταθεροποιειται και μου εχει σπασει τα νευρα με τα μουδιασματα...αλλα που θα παει θα σταθεροποιηθει...

Οπως ειδα σε γενικες γραμμες γιατι ομολογουμενως βαριομουν να διαβασω 40 σελιδες ειστε γνωστες του θεματος οποτε ηθελα να μου πειτε εαν ειναι ευκολο πανω κατω τι δεν πρεπει να τρωω γιατι μην ξεροντας εχω καταληξει να μην εχω τι να φαω εκτος απο κρεας...

Στο νοσοκομειο μου ειπαν να μην τρωω θαλασσινα,αλατι,κοτοπουλο και αβγο και οτιδηποτε αλλο περιεχει ιωδιο...πως δηλαδη να ξερω εγω τι περιεχει ιωδιο????

Σορρυ για το κατεβατο...

Αγαπητη Annia0702 καλησπερα και καλως ηρθες στην παρεα μας.Ευχαριστως και θα σε βοηθησουμε σε οτι χρειαστεις εν συντομια θα μπορουσες να μας πεις λιγο τι εδειξε η βιοψια σου?Θα κανεις ιωδιο ή απλα σπινιθηρογραφημα.Συγνωμη που ρωταω απλα για να σου δωσουμε πιο σωστες απαντησεις

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...